Deportivo Alaves - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Deportivo Alaves
Barcelona
0 : 2

Pacheco - Vigaray, Ely, Alexis, Pedraza - Manu, Pina, Wakaso (77' Zidane) - Ibai (68' Burgui), Romero - Sobrino (77' Santos)
Ter Stegen - Vidal (57' Alcacer), Pique, Umtiti, Alba - Rakitic, Busquets, Iniesta (88' Paulinho) - Roberto, Messi, Deulofeu (70' Suarez)

Ślicznie dziękuję Państwu za uwagę.

FC Barcelona zwyciężyła! Lionel Messi pokazał swoją klasę.

90+2'
Pacheco umiejętnie ustawił się w swojej strefie. Bramkarz gospodarzy idealnie sparował silnie uderzoną futbolówkę. Próbował Suarez.

90+1'
Korner dla gości. Piłka, po strzale Rakiticia, odbiła się od jednego z obrońców Deportivo.

90'
3 dodatkowe minuty.

88'
Debiut w barwach FC Barcelony, w lidze, zanotuje dzisiaj Paulinho. Brawa od swoich sympatyków odebrał Iniesta.

87'
Do wejścia na plac gry przygotowany już jest Paulinho.

85'
Piłka krąży w pobliżu szesnastki Deportivo Alaves.

84'
Denis Suarez niepotrzebnie próbował podawać do Rakiticia. Suarez znajdował się na pozycji, gdzie należało samodzielnie kończyć akcję ofensywną.

83'
Chaotycznie w obronie działają gospodarze.

81'
Denis Suarez spróbował podwyższyć wynik tego pojedynku. Mocno huknął z okolic pola karnego. Pacheco nie interweniował, ponieważ w porę pomógł mu kolega z defensywy, wykonując ofiarny wślizg.

80'

78'
Messi jest ogromnie zdeterminowany, aby zdobyć swoją trzecią bramkę w tym meczu. Jego koledzy nie mają do niego o to żadnych pretensji.

77'
Wakaso został zmieniony przez Enzo Zidane'a. Santos za Sobrino.

76'
Zanosi się na dwie zmiany w składzie ekipy Alaves.

75'
Messi znów przed szansą. Argentyńczyk wraz z Alcacerem efektownie rozmontowali blok obronny. Ten pierwszy już składał się do strzału, ale w ostatniej chwili został skutecznie powstrzymany.

74'
Lionel Messi trafił w poprzeczkę! Ciekawy, techniczny strzał zza pola karnego. Deportivo Alaves miało ogrom szczęścia.

73'
Wynik 0:2 jest niewystarczający dla graczy z Barcelony.

72'

70'
Suarez zmienił Deulofeu. Napastnik gości liczył na dużo lepszy mecz w swoim wykonaniu.

69'
Ter Stegen został poważniej zatrudniony. Niemiecki bramkarz na notę zatrzymał solidny strzał z rzutu wolnego, który wykonywał Romero.

67'
Reakcja z obozu gospodarzy. Burgui za Ibai.

66'
Jest gol! Lionel Messi zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu! Piłkarz z Argentyny wykorzystał ogromną niefrasobliwość ze strony bloku obronnego Deportivo.

65'
Gracz Barcelony znajduje się teraz poza boiskiem. Goście, przez chwilę, grają w osłabieniu.

64'
Jordi Alba jest zmuszony do skorzystania z pomocy sztabu medycznego.

63'
Jordi Alba bardzo soczyście kopnął futbolówkę, będąc na trzynastym metrze od bramki. Ależ to był wolej. Piłka powędrowała obok światła bramki.

61'
Gospodarze robią teraz wszystko, aby nie stracić kolejnych goli.

60'
Za nami już godzina gry. Ten dorobek czasu trzeba sklasyfikować jako pozytywny aspekt. Barcelona dalej atakuje bramkę Pacheco.

58'
Umtiti wzorowo głową. Romero posyłał dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

57'
Aleix Vidal został przywołany przez sztab szkoleniowy. Paco Alcacer już na płycie boiska.

55'
Lionel Messi! Zgrabne uderzenie z dwunastego metra. Pacheco skapitulował. Bramkarz miał utrudnione zadanie, bo tuż przed nim piłka dostała kozła, po rykoszecie.

54'
Deulofeu miał żal do sędziego. W opinii zawodnika gości, Pedraza trzymał go za koszulkę.

52'
Lionel Messi nie pokazał swojego kunsztu, podczas egzekucji rzutu wolnego. Pacheco nie miał kłopotów z tym, by skutecznie złapać lecącą futbolówkę.

51'
Iniesta centrował w kierunku Ivana Rakiticia. Ten nie doszedł do zagrania, ponieważ świetną interwencją głową popisał się Ely.

50'

48'
Leo Messi niedokładnie kopnął piłkę, z dystansu. Argentyńska gwiazda nie tak sobie wymarzyła strzał z daleka. Piłka poleciała nad poprzeczką.

47'
W niezmienionych składach dwa kluby przystąpiły do drugiej połowy.

46'
Centymetry... Garcia był ogromnie bliski zakończenia akcji wślizgiem. Zabrakło paru centymetrów. Z lewej flanki powędrowało wyśmienite, płaskie zagranie.

46'
II część spotkania!

Nie doczekaliśmy się goli w pierwszej połowie meczu.

45+1'
Deulofeu wciąż nie może się dostatecznie dobrze wstrzelić w piłkę. Pacheco doskonale zatrzymał kąśliwe, płaskie uderzenie, z głębi pola karnego.

45'
Pierwsza odsłona tego widowiska została przedłużona o dwie minuty.

44'
żółta kartka Żółta kartka. Ewidentnie piłkę ręką zagrał Pique. Zupełnie nieprzemyślane zachowanie doświadczonego stopera.

43'
FC Barcelona otrzymała siódmy rzut rożny.

42'
Zbliżamy się do końca pierwszej połowy tego meczu.

41'
żółta kartka Na bardzo ostry wślizg w nogi rywala zdecydował się Sergi. Sędzia główny nie mógł tego puścić płazem.

40'

38'
Pacheco jest obściskiwany przez kolegów z drużyny! Leo Messi pomylił się z jedenastego metra! Futbolówka została posłana w lewy sektor bramki.

37'
Rzut karny dla FC Barcelony. Ely, w sposób niedozwolony, trzymał Pique za koszulkę. Kartka trafiła na jego konto.

36'
żółta kartka Wakaso myślał tylko o nodze pędzącego rywala. Futbolówka była tematem drugorzędnym, podczas próby jej odbioru.

35'
Stały fragment gry, rzut rożny, nie zrobił większego zamętu pod bramką Pacheco. Wynik 0:0 jest nadal aktualny.

34'
Deulofeu poszukuje gola. Napastnik przyjezdnych, w momencie oddawania strzału, nie zaskoczył przeciwnika. Rzut rożny.

33'
Gomez silnie kopnął z rzutu wolnego. Mur ustawiony przez Ter Stegena wykonał swoje zadanie, jakim było zatrzymanie uderzenia.

31'
żółta kartka Arbiter główny nie toleruje niesportowego postępowania. Na żółtą kartkę załapał się Umtiti.

30'
Stuprocentową okazję na prowadzenie zmarnował Sobrino! Snajper gospodarzy stanął w sytuacji czysto strzeleckiej. Sobrino próbował umieścić futbolówkę pomiędzy nogami bramkarza, ale ten kapitalnie skrócił kąt.

29'
Deportivo Alaves wydaje się nie mieć konceptu na ofensywną działalność.

28'
Ter Stegen otrzymał okazję na dotknięcie piłki. Niemiecki bramkarz jest jak na razie bezrobotny.

27'
Przewinienie. Romero bez pardonu przewrócił obrońca Barcelony, Umtiti.

26'
Gospodarze nie oddali jeszcze żadnego strzału na bramkę Ter Stegena.

24'
Sędzia główny przerwał dobrze obiecująco się akcję Barcelony. Zespół sędziowski dopatrzył się złamania przepisu ze strony Messiego.

21'
Słabo... Uderzenie piłki przez Messiego było kompletnie bez mocy. Kibice przyjezdnych mogli poczuć zawód, ponieważ odległość od bramki rywala była stosunkowo bliska.

20'
Messi został kapitalnie zatrzymany, w szesnastce gospodarzy. Argentyńczyk liczył na to, że uda mu się minąć dwóch przeciwników, a następnie spróbować pokonać Pacheco.

18'
152 podań zamieniła ekipa prowadzona przez trenera Valverde.

17'
Deportivo Alaves konsekwentnie broni dostępu do swojej bramki.

16'
Kolejny strzał na statystyki, na koncie gości. Iniesta, nie mając innej alternatywy, huknął z dalszej odległości. Futbolówka powędrowała wprost w Pacheco.

15'
Niemal cały zespół Deportivo jest zaangażowany w grę defensywną.

14'
Głośne okrzyki ze strony trybun.

13'
Przewaga Barcelony na boisku jest bezapelacyjna.

11'
Pozycja spalona. Sobrino, w momencie podania od kolegi klubowego, znajdował się najbliżej bramki. Dobra decyzja sędziego.

10'
"Duma Katalonii" w natarciu. Pierwszy gol dla gości wisi w powietrzu.

9'
Ivan Rakitić dogrywał piłkę, z prawej flanki boiska. Intencje zagrywającego w bardzo dobrym stylu odczytał Pacheco.

8'
Pacheco zdał kolejny egzamin. Z dystansu swoich sił próbował Lionel Messi. Futbolówka poszybowała w miejsce, gdzie ustawiony dokładnie był goalkeeper.

7'

6'
Przyjezdni dążą do jak najszybszego objęcia prowadzenia. Przed chwilą byliśmy świadkami wybitnego odbioru piłki w wykonaniu Iniesty.

5'
Próbę numer dwa w tym meczu podjął Deulofeu. Zagranie poleciało zza pola karnego gospodarzy. Z popełnieniem skutecznej interwencji na linii żadnych problemów nie miał Pacheco.

4'
FC Barcelona, w swoim stylu, zamienia dużo krótkich podań.

3'
Deulofeu oddał celny strzał głową. Uderzenie okazało się jednak bardzo sygnalizowane dla Pacheco. Ten zaprezentował udany chwyt.

2'
Faul. W polu karnym gości zawodnik Deportivo Alaves w niesportowy sposób walczył o piłkę, z rzutu wolnego.

1'
Alba wyraźnie odepchnął rozpędzonego Romero. Przewinienie było ewidentne.

*'
Arbiter główny pozwolił rozpocząć mecz!

*'
Przed spotkaniem nastąpi minuta ciszy.

*'
Piłkarze obu ekip zameldowali się na placu gry.

*'
Do prowadzenia nadchodzących zawodów został wyznaczony Pan Carlos del Cerro.

*'
Deportivo Alves, z kolei, w poprzedni weekend musiało uznać wyższość Leganes (0:1).

*'
W pierwszej kolejce ligowej tego sezonu FC Barcelona pewnie wygrała 2:0 z Real Betis.

*'
Sztab szkoleniowy gospodarzy uznał, że taka taktyka może zatrzymać dużo wyżej notowanego przeciwnika.

*'
Zestawienie taktyczne "Dumy Katalonii".

*'
Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godz.18:15

*'
Serdecznie Witam na portalu! W naszej ofercie znalazła się relacja z meczu: Deportivo Alaves - FC Barcelona.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Deportivo Alaves - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online