Wisła Kraków - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Buchalik - Cywka, Gonzalez, Arsenić, Sadlok - Llonch, Velez (74' Brożek) - Kostal (66' Halilović), Ze Manuel, Małecki (59' Bartosz) - Carlitos.
Kuciak - Stolarski, Augustyn, Vitoria, Lewandowski - Łukasik (56' Oliveira), Krasić (71' Schikowski) - F. Paixao, Lipski (29' Matras), Peszko - M. Paixao.

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk

Goście, pomimo dosyć długiego okresu nie najlepszej gry, zdołali doprowadzić do remisu. Wiślacy mogą sobie pluć w brodę z powodu nadmiernego zadowolenia z wyniku przy stanie 1:0.

90+3'
Obyło się bez większego zagrożenia pod bramką Lechii po tym stałym fragmencie gry.

90+2'
Kuciak odbił do boku uderzenie Carlitosa, Brożek odegrał piłkę znowu pod nogi Hiszpana, ale drugi strzał został przyblokowany. Rzut rożny.

90+1'
Doliczony czas gry, arbiter przedłużył mecz o trzy minuty.

90'
Cywka przedarł się przez zasieki obronne gości, po chwili chciał dograć piłkę na środek szesnastki, podał ją jednak wprost pod nogi obrońców gdańszczan.

89'
Carlitos chciał uruchomić Bartosza prostopadłym podaniem ze środka pola, ale młody pomocnik gospodarzy za późno wystartował do zagrania.

88'
Lechiści długo budowali atak pozycyjny, jednak pod polem karnym stracili futbolówkę.

86'
Stolarski nie pozwolił przejść zagraniu piętką Carlitosa, które miało dojść do wybiegającego na pozycję Sadloka.

84'
Carlitos! Dużo szczęścia mieli teraz goście.

83'
Carlitos po indywidualnej szarży wywalczył rzut rożny dla swojego klubu.

81'
Podopieczni Kiko Ramireza zbyt mocno zaczęli pilnować wyniku, co zemściło się dość szybko.

80'
Ależ było teraz groźnie pod bramką Wisły! Flavio Paixao zagrał do Marco, ten nie dał sobie zabrać piłki, zdołał uderzyć, ale trafił wprost w Buchalika.

79'
Wyrównanie! Znakomita kontra Lechii Gdańsk.
Oliveira rozegrał akcję pod bramką wiślaków z braćmi Paixao, wyszedł sam na sam z Buchalikiem i precyzyjnym uderzeniem wyrównał stan meczu.

79'
Do centry Carlitosa nie doszedł żaden z piłkarzy Wisły.

78'
Halilović wywalczył rzut rożny dla gospodarzy.

77'
Sadlok oddalił zagrożenie po wrzutce Lewandowskiego.

76'
żółta kartkaKartka dla Portugalczyka.

75'
Ze Manuel popełnił przewinienie taktyczne na Stolarskim.

74'
Ostatnia roszada w Wiśle: Veleza zastąpił Brożek.

73'
Dogranie Lewandowskiego nie znalazło adresata i wyszło za linię końcową.

72'
Rzut wolny dla gdańszczan niedaleko szesnastki wiślaków po faulu na Stolarskim.

71'
Trzecia zmiana w drużynie gości: Schikowski wszedł za Krasicia.

70'
Miękka centra Lloncha nie przeszła dobrze ustawionego Augustyna.

69'
żółta kartkaMatras wyraźnie przekroczył przepisy w starciu z Haliloviciem. Arbiter ukarał pomocnika żółtą kartką.

68'
Peszko nie najlepiej przyjął sobie futbolówkę, ale mimo to obrońca nie zabrał mu jej, skrzydłowy wszedł w pole karne i mocno uderzył w kierunki bramki Buchalika. Golkiper nie dał się pokonać.

66'
Druga roszada w Wiśle Kraków: Kostal opuścił murawę, jego miejsce zajął Halilović.

65'
żółta kartkaŻółta kartka dla Veleza za faul w okolicy środka boiska.

64'
Bezpośrednie uderzenie Lewandowskiego zdołał odbić Kuciak.

63'
żółta kartkaKara indywidualna dla Słowaka.

62'
Kostal ławtwo ograny przez Stolarskiego, musiał ratować się faulem. Rzut wolny tuż przy linii pola karnego.

61'
Ze Manuel przekroczył przepisy faulując w ofensywie Vitorię.

60'
żółta kartkaMarco Paixao ukarany żółtą kartką przez sędziego Złotka.

59'
Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy: za Małeckiego wszedł Bartosz.

58'
Przeciągnięta centra Stolarskiego, Peszko zdołał opanować piłkę zanim ta opuściła linię końcową, ale jego późniejsze dośrodkowanie zostało zblokowane.

56'
Korekta w składzie Lechii: Oliveira zastąpił Łukasika.

55'
Groźny strzał Peszki zza szesnastki zostało przyblokowane, po chwili piłka wylądowała pod nogami Marco Paixao, a ten trafił w poprzeczkę! Arbiter odgwizdał jednak spalonego.

54'
Zablokowana próba dośrodkowania w wykonaniu Ze Manuela.

52'
Piłka po centrze Lewandowskiego wylądowała w rękawicach Buchalika.

51'
Gonzalez przewinił w starciu z Marco Paixao. Rzut wolny na połowie gospodarzy.

50'
Goście długo rozgrywają piłkę.

49'
Zaskakujące uderzenie Carlitosa z woleja z bardzo dużej odległości mogło zaskoczyć Kuciaka. Hiszpan pomylił się nieznacznie.

48'
Strzał Carlitosa, która mógł zamienić się we wrzutkę skutecznie odbił Kuciak.

47'
żółta kartkaŁukasik przewinił w walce z Ze Manuelem przy polu karnym Lechii, pomocnik gości dostał żółtą kartkę.

46'

Zawodnicy powrócili na murawę.

Po 45 minutach z pewnością można powiedzieć, że gracze spod Wawelu zasłużenie prowadzą. Lechiści grają zdecydowanie za wolno, brakuje im pewności, a to uniemożliwia im nawiązanie równej walki z Wisłą.

45+2'
Piłkarze z Pomorza za długo rozgrywają futbolówkę, co ułatwia gospodarzom zatrzymywanie ich prób zbudowania akcji ofensywnych.

45+1'
Goście dążą do wyrównania jeszcze przed końcem pierwszej części meczu.

45'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone dwie minuty.

44'
żółta kartka"Żółtko" dla Małeckiego.

43'
Ostry wślizg Małeckiego w nogi Stolarskiego niedaleko pola karnego gospodarzy, sędzia uznał to wejście za faul.

42'
Przewinienie Matrasa w ofensywie na Sadloku, arbiter przerwał grę.

41'
Llonch przekroczył przepisy przy walce o futbolówkę. Rzut wolny na wysokości szesnastki krakowian.

39'
Carlitos wyprowadza Wisłę Kraków na prowadzenie!
Cięte dogranie Sadloka ze skrzydła, hiszpański zawodnik opanował piłkę z obrońcą na plecach i finezyjnym strzałem dał prowadzenie gospodarzom.

38'
Sadlok dośrodkowywał w pole karne, ale został przyblokowany.

37'
Płaski strzał Carlitosa z szesnastki udanie wybronił Kuciak.

36'
Uderzenie Carlitosa z rzutu wolnego trafiło w dobrze ustawiony mur.

35'
żółta kartkaŻółta kartka dla Augustyna, który popełnił faul na Hiszpanie.

34'
Carlitos sfaulowany przed polem karnym Lechii.

32'
Cywka złapany na spalonym.

31'
Carlitos nie dał rady opanować piłki po zagraniu Cywki, przez co ta wylądowała pod nogami Kuciaka.

30'
Udana interwencja Sadloka w powietrzu po centrze Peszki zażegnała niebezpieczeństwo.

29'
Pierwsza zmiana w drużynie z Gdańska: kontuzjowanego Lipskiego zastąpił Matras.

28'
Przewinienie Małeckiego na Stolarskim na wysokości pola karnego krakowian.

27'
Korner dla podopiecznych Piotra Nowaka. Wrzutkę Peszki wybili piłkarze spod Wawelu.

26'
Świetny przerzut Gonzaleza do Kostala, pomocnik wiślaków nie opanował futbolówki.

25'
Rzut rożny dla "Białej Gwiazdy" po interwencji Augustyna. Krótkie rozegranie, późniejsze dogranie zostało wybite przez słowackiego bramkarza gości na aut.

24'
Próba uderzenia zza pola karnego, na jaką zdecydował się Marco Paixao zostało przyblokowane.

23'
Dośrodkowanie z prawego rogu nie znalazło adresata w postaci zawodnika gdańszczan.

22'
Zablokowane dośrodkowanie Peszki, rzut rożny dla lechistów. Centra Lipskiego padła łupem defensorów Wisły, ale będzie jeszcze jeden stały fragment gry z boku boiska.

21'
Do wrzutki z narożnika boiska doszedł Arsenić, ale Kuciak był na posterunku.

20'
Ładny drybling Carlitosa, hiszpański pomocnik zakręcił obrońcami gości, dorzucił futbolówkę na środek pola karnego, ta jednak została wybita na korner.

19'
Kuciak uprzedził Carlitosa, który nie zdołał dojść do zagrania ze środka pola w kierunku szesnastki gospodarzy.

18'
Stolarski nie pozwolił się przepchnąć Małeckiemu przy linii końcowej, dzięki czemu od bramki wznowi golkiper Lechii.

16'
Kostal precyzyjnym podaniem uruchomił na skrzydle Małeckiego, ten przyjął sobie piłkę, przełożył na lewą nogę i huknął w kierunku bramki. Kuciak z najwyższym trudem wybronił gości przed stratą gola.

15'
Ofensywny rajd Cywki, boczny obrońca pogubił się jednak w dryblingu.

14'
Płaski strzał samego poszkodowanego nie był najwyższej jakości i trafił w mur.

13'
Marco Paixao wygrał pojedynek z Arseniciem i wywalczył rzut wolny w odległości umożliwiającym uderzenie bezpośrednie na bramkę Buchalika.

11'
Były zawodnik Ruchu Chorzów jest już gotowy do dalszej walki.

10'
Lipski potrzebuje pomocy medycznej, kolejna krótka przerwa w grze.

9'
Nieporozumienie między Lewandowskim i Krasiciem przed polem karnym Wisły, przez to żaden z nich nie spełnił swoich chęci - oddania strzału z dystansu.

8'
Popis techniczny Carlitosa, Hiszpan zagrał zewnętrzną częścią stopy na lewą stronę boiska, jednak po raz kolejny zagrał nieco za mocno.

7'
Ze Manuel potrzebuje pomocy medycznej. Chwilowa przerwa w grze.

6'
Uderzeniem z powietrza w obrębie szesnastki popisał się Marco Paixao, ale chybił znacznie.

5'
Carlitos przesadził z siłą prostopadłego podania. Ze Manuel nie miał szans na dojście do niego przed Kuciakiem.

4'
Duży błąd Vitorii, piłkę przejęli gospodarze, Małecki dryblując na lewym skrzydle został w dość prosty sposób zatrzymany przez Augustyna.

3'
Pomysłowe zagranie górą Lipskiego w pole karne do Marco Paixao, Portugalczyk nie dał rady opanować futbolówki.

2'
Strata Krasicia po niedokładnym podaniu Stolarskiego, wiślacy nie zdołali jednak zbudować ataku pozycyjnego.

1'
Zaczynamy!

*'
Obydwie ekipy są już na placu gry, kibice gospodarzy odśpiewali klubowy hymn, przywitanie kapitanów, pierwszy gwizdek sędziego już za chwilę.

*'
Rozjemcą nadchodzącego pojedynku będzie Pan Mariusz Złotek.

*'

*'
W "osiemnastce" meczowej Lechii Gdańsk zabrakło Jakuba Wawrzyniaka, Rafała Wolskiego, Grzegorza Kuświka i Lukasa Haraslina. Wszyscy wymieni dochodzą do zdrowia po odniesionych urazach.

*'
Braki kadrowe w zespole gospodarzy: Julian Custa, Zdenek Ondrasek, Arkadiusz Głowacki, Vullnet Basha. Cała czwórka jest kontuzjowana.

*'
Zestawienie taktyczne gości z Pomorza:

*'
Ławka rezerwowych krakowian: Chorążka, Pietrzak, Halilović, Boguski, Bartosz, Brożek, Wojtkowski.

*'
Skład Wisły Kraków: Buchalik - Cywka, Gonzalez, Arsenić, Sadlok - Llonch, Velez - Kostal, Ze Manuel, Małecki - Carlitos.

*'

*'
Gdańszczanie kiepsko weszli w rozgrywki ligowe. Choć w pierwszej kolejce zdobyli komplet "oczek" w Płocku, to później ani razu nie zdołali wygrać jakiekolwiek starcia. Przed 7. kolejką bilans lechistów to: jedna wygrana, dwa remisy i trzy porażki.

*'
Spory wpływ na to, jak "Biała Gwiazda" gra miał Peter Brlek, który niedawno przeniósł się do włoskiej Genoi.

*'
Wiślacy mogą zaliczyć początek sezonu do udanych. Podopieczni Kiko Ramireza w sześciu meczach odniosła cztery zwycięstwa, natomiast dwukrotnie musieli uznać wyższość rywala.

*'
Witamy serdecznie! Zapraszamy Państwa na relację tekstową LIVE ze ostatniego dzisiejszego spotkania Lotto Ekstraklasy. W Krakowie miejscowa Wisła zmierzy się z Lechią Gdańsk.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online