Legia Warszawa - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Malarz (78' Cierzniak) - Broź, Astiz, Pazdan, Jędrzejczyk - Jodłowiec, Mączyński - Kucharczyk, Pasquato (69' Moulin), Hildeberto (33' Szymański) - Sadiku
Polacek – Czerwiński, Guldan, Jach, Dziwniel (62' Balić) – Kopacz, Jagiełło (59' Pawłowski), Kubicki – Starzyński – Woźniak, Świerczok (75' Buksa)

Dziękuję uprzejmie Państwu za uwagę.

Sędzia główny zakończył jakże szalony mecz. Legia okazała się dużo konkretniejsza w działaniach ofensywnych. W mojej ocenie, ten pojedynek był na remis. Oba zespoły wypracowały sobie wyrównaną ilość sytuacji strzeleckich.

Legia wygrała!

90+8'
Nic nie dał rzut wolny Zagłębiu. Legia uporała się z ryzykownym zagraniem.

90+7'
Rzut wolny dla Zagłębia. Woźniak wywalczył stały fragment.

90+6'
Być może coś jeszcze dorzuci sędzia główny. W doliczonym czasie mieliśmy m.in. analizę VAR-u.

90+5'
Walka na boisku trwa!

90+4'
Szymański spalił dobrą akcję. Szkoda, bo jego ekipa miała znakomitą sposobność na dobicie rywala.

90+3'
Jestem przekonany, że goście spróbują za wszelką cenę wyrównać stan meczu.

90+2'
GOL! Jedenastkę wykorzystał Starzyński. Cierniak poszedł w dobrym kierunku, ale uderzenie zostało posłane bardzo precyzyjnie.

90+1'
Rzut karny! Zagłębie dostało szansę.

89'
O siedem minut przedłużono ten pojedynek. Trudno się dziwić, ponieważ było wiele przerw.

88'
Radosław Cierzniak nie musiał interweniować, po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego, autorstwa Starzyńskiego. Piłka wylądowała za bramką.

87'
Trwają poszukiwania kontaktowej bramki. Zagłębie, mimo wielu nieszczęść, próbuje.

86'
Alan Czerwiński nie jest w stanie powrócić do meczu. Składy się wyrównały.

85'
Filip Starzyński postawił na siłowe rozwiązanie akcji. Bardzo mocny strzał w żaden sposób nie zagroził bramce Cierzniaka.

84'
Sytuacja jest problematyczna, ponieważ Piotr Stokowiec wykorzystał już limit zmian.

83'
Alan Czerwiński, po interwencji Pazdana, jest obserwowany przez sztab medyczny.

82'
czerwona kartka Bardzo groźny wślizg Michała Pazdana. Środkowy obrońca reprezentacji Polski został wyrzucony z boiska!

80'
Koledzy Szymańskiego marzyli o innym wykonaniu rzutu rożnego. Młody zawodnik gospodarzy nieudanie dośrodkował piłkę.

79'
Kibice z Warszawy mogą mieć mieszane uczucia. Z jednej strony - prowadzenie, ale z drugiej - dwie kontuzje.

78'
Radosław Cierzniak będzie stał pomiędzy słupkami. Arkadiusz Malarz nie dał rady kontynuować tego meczu.

77'
Będzie potrzebna zmiana. Taki komunikat wydali medycy warszawskiej drużyny.

76'
Arkadiusz Malarz ma problemy ze zdrowiem. Doświadczony bramkarz jest opatrywany przez medyków.

75'
Adam Buksa w miejsce Jakuba Świerczoka.

74'
Adam Buksa - ten piłkarz będzie ostatnim zmiennikiem w barwach Zagłębia.

73'
Tempo meczu spadło. Legia kontroluje wydarzenia boiskowe.

72'

70'
Litości dla Artura Jędrzejczyka nie miał Alan Ryczkowski.

69'
Nic dzisiaj nie ustrzelił Pasquato. Moulin wydelegowany przez sztab szkoleniowy Legii.

67'
Arkadiusz Malarz miał łatwe zadanie. Balić, który wrzucał piłkę z prawego skrzydła, kopnął wprost w rękawice bramkarza.

66'
Głośne okrzyki ze strony kibiców warszawskiej Legii.

64'
Zagłębie Lubin musi się szybko wziąć w garść, jeśli jeszcze marzy o wywiezieniu jakichkolwiek punktów.

63'
GOL! Szymański skorzystał z rykoszetu! Zaskoczony Polacek,
po nieszczęśliwej interwencji Guldana.

62'
Piotr Stokowiec nie marnuje czasu. Balić za Dziwniela.

61'
Filip Starzyński posłał interesującą centrę od rzutu wolnego. Strzał zamykającego akcję Dziwniela udało się któremuś z Legionistów zablokować.

60'
Jakub Świerczok pokazał niesportową postawę. Sędzia główny przyuważył zagranie piłki ręką.

59'
Filip Jagiełło zakończył już swój udział w tym meczu. Grę Zagłębia ma polepszyć Bartłomiej Pawłowski.

57'
GOL! Sadiku idealnie wykorzystał chaotyczną pracę bloku defensywnego przyjezdnych. Kluczową rolę odegrał Michał Kucharczyk, który zaliczył udany przechwyt futbolówki.

55'
żółta kartka Żółtą kartkę, za nadmierną agresję, otrzymał Michał Pazdan.

54'
Akcja na lewej flance. Gości postraszyć postanowił Szymański, ale jego centra okazała się wielce nieudolna.

53'
Na placu gry zrobiło się brzydkie widowisko. W ostatnich minutach ujrzeliśmy sporo niesportowych zachowań.

52'
żółta kartka Na kolejnego piłkarza gości spadła kara, w postaci żółtej kartki. Jakub Świerczok.

51'
Pazdan nie zrozumiał się z wychodzącym z bramki Malarzem. Dla kibiców Legii szczęśliwie, że nikogo w koszulce Zagłębia w pobliżu nie było.

50'
Na intensywniejszą rozgrzewkę ruszył Jarosław Niezgoda.

49'
Polacek przytomnie wyszedł z bramki. Łukasz Broź próbował znaleźć kolegów prostopadłym podaniem.

48'
Nie odnotowano żadnych zmian w obu składach.

47'
Strzał z dystansu. Jakub Świerczok ambitnie próbował zmienić wynik meczu! Piłkę świetnie zatrzymał Arkadiusz Malarz. Będzie rzut rożny.

46'
Ruszamy z grą!

Cyfry i liczby pierwszej połowy meczu w stolicy Polski.

Były momenty. Pierwsza połowa meczu nie porwała kibiców, ale również i nie zanudziła. Zagłębie Lubin największe zagrożenie stworzyło po chaotycznych próbach obronnych Legii.

Wynik bezbramkowy utrzymał się do końca I połowy dzisiejszego widowiska.

45'
O jedną minutę Bartosz Frankowski przedłużył I część starcia.

44'
żółta kartka Na Łukaszu Broziu przewinienie dokonał Daniel Dziwniel. Sędzia główny podjął błyskawiczną decyzję o pokazaniu żółtej kartki.

43'
Legia walczy o to, aby zdobyć gola, jeszcze w tej odsłonie spotkania.

42'
Próbkę swoich technicznych możliwości przedstawił Pasquato. Napastnik Legii popisał się ładną, ale niestety nieskuteczną przewrotką.

41'
W środku pola wiele się dzieje. Jest walka o każdy centymetr boiska.

40'

38'
żółta kartka Filip Jagiełło otworzył wór z żółtymi kartkami. Piłkarz wykazał się mocno nieroztropnym zachowaniem na boisku.

36'
Filip Starzyński szuka swojej chwili. Popularny "Figo", przed chwilką, popisał się nieudolnym wybiciem rzutu wolnego.

35'
Martin Polacek spokojnie patrzył na futbolówkę, po probie Pasquato. Piłka poleciała wyraźnie nad poprzeczką bramki "Miedziowych".

34'
Jak na razie, mamy zawód, jeśli chodzi o ofensywnych piłkarzy Legii.

33'
Poniżej wspomniana kalkulacja ma miejsce w rzeczywistości. Szymański zastąpił kontuzjowanego Portugalczyka.

32'
Szymański jest typowany do zmienienia Hildeberto.

31'
Uraz. Hildeberto nabawił się chyba kontuzji. Niepokój wśród gospodarzy.

30'
Z minuty na minutę mecz Nam się pozytywnie rozwija.

29'
Oglądaliśmy kolejną próbę, którą wykonał gracz Zagłębia. Jakub Świerczok przecenił swoje możliwości techniczne. Piłka, po jego kropnięciu, pofrunęła nad poprzeczką.

28'
Przy interwencji na przedpolu pomyłki nie zaliczył Martin Polacek. Legia miała okazję, przy stałym fragmencie, rzucie wolnym.

27'
Na sektorze Legii Warszawy coraz większa frustracja.

25'
Legia Warszawa dała wiele swobody swoim przeciwnikom. Taka chwilowa słabość może za chwilę wiele kosztować.

24'
Dzieje się wiele pod bramką Malarza! Woźniak miał świetną sytuację na gola! Jego uderzenie, w ostatniej chwili, głową, z linii bramkowej wybił Broź.

23'
Pod nogi strzelającego Świerczoka rzucił się jeden z defensorów "Wojskowych". Mistrzowie Polski trochę przespali.

22'
Gospodarze przejęli inicjatywę. Przyjezdni dali się zepchnąć do głębokiej obrony.

21'

19'
Martin Polacek zatrzymał rozpędzonego Hildeberto. Nowy gracz Legii ośmieszył obrońców z Lubina.

18'
Filip Starzyński zdecydowanie za mocno wyegzekwował rzut wolny. Futbolówka minęła wszystkich zawodników skupionych pod bramką Malarza.

17'
Arkadiusz Woźniak otrzymał kolejną szansę na zmianę rezultatu. Jego strzał głową pewnie zatrzymał Arkadiusz Malarz.

16'
Łukasz Broź zareagował zbyt pochopnie. Rzut rożny za chwilę zrealizuje Filip Starzyński.

15'
Kwadrans meczu tego widowiska już przeszedł do historii.

14'
Sędzia główny analizuje wszystkie stykowe sytuacje. Jeszcze nie doczekaliśmy się pokazania jakiejkolwiek kartki.

13'
Michała Kucharczyka, w poprzedniej sytuacji, faulował Filip Starzyński.

12'
Ekipa Piotra Stokowca faulowała. Rzut wolny dla Legii Warszawa.

11'

9'
Hildeberto szukał wrzutki w kierunku swoich klubowych partnerów. Zagłębie, za pośrednictwem jednego z obrońców, zablokowało zagranie.

8'
Mamy dynamiczny początek pojedynku. Futbolówka szybko przemieszcza się od jednego pola karnego do drugiego.

7'
Filip Starzyński nie tak sobie wyobrażał wykonanie rzutu rożnego. Obrona Legii dała sobie radę z zagrożeniem.

6'
Arkadiusz Malarz nie spodziewał się takiego strzału! Arkadiusz Woźniak zaskoczył wszystkich na stadionie! Malarz, z trudem, wybił piłkę nad poprzeczkę.

5'
Łukasz Broź nie mógł dokładnie przejąć długiego zagrania. Obrońca gospodarzy podziękował koledze za podanie.

4'
Zagłębie Lubin, w mojej opinii, dzisiaj będzie liczyło szczególnie na błędy Legii, w rozegraniu piłki.

2'
Legia spróbowała zacząć ten mecz od wysokiego "C". Sadiku zdecydował się podjąć wyzwanie, ze znacznej odległości. Piłka przeleciała obok światła bramki.

1'
Miejmy nadzieję, że oba zespoły zapewnią Nam dobry poziom piłkarski.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego już za nami!

*'
Przed każdym domowym meczem Legii musi zostać odegrany "Sen o Warszawie".

*'

*'
Zawodnicy Jacka Magiery dzisiaj spróbują się zrehabilitować w oczach swoich kibiców, za nieoczekiwany blamaż w eliminacjach do Ligi Europy, gdzie mistrz kraju poległ w dwumeczu z Sheriffem Tiraspol.

*'
Do stolicy Polski, w celu prowadzenia meczu, przyjechał Pan Bartosz Frankowski.

*'
Przed meczem warto wiedzieć.

*'
Gracze "Miedziowych", w przypadku dzisiejszego zwycięstwa, mogą awansować na pierwszą pozycję w ligowej tabeli.

*'
Serdecznie Witam wszystkich! Przed nami hit kolejki! Mistrz kraju, Legia Warszawa, rozegra mecz z Zagłębiem Lubin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online