Lech Poznań - Żetysu Tałdykorgan online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Lech Poznań - Żetysu Tałdykorgan

90'

90+3'
Dziękujemy za bycie z nami. Zapraszamy na inne nasze transmisje, tym razem już w formie wideo.

90+3'

90'
Zapraszamy również do oglądania retransmisji z meczu o godzinie 22:20. Rewanżowe spotkanie Żetysu - Lech będzie można u nas obejrzeć w formie wideo.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

85'
Kiełb zastąpił Toneva.

83'
Lovrencsics ładnie "podcinką" zagrywał do Ubiparipa, ale nieco za mocno i szybszy był bramkarz.

82'
Ostatnia zmiana w Żetysu. Spanov zastąpił Skorykha.

78'
Tym razem mogło być groźnie w polu karnym Żetysu, lecz Ślusarski zbyt długo czekał z decyzją i piłkę ostatecznie przejęli obrońcy.

77'
Po dośrodkowaniu z prawej strony pola karnego szczupakiem uderzał niepilnowany Kostić. Na szczęście dla Lecha znacznie się pomylił.

76'
Dalović przeprowadził ładną akcję i uderzył w krótki róg z pola karnego, ale na posterunku był Kotorowski.

74'
Mogło być groźnie pod bramką gości. Piłka odbiła się rykoszetem od jednego z obrońców i trafiła pod nogi wbiegającego w pole karne Henriqueza. Ten jednak zdecydował się na strzał, który był niecelny.

70'
Podwójna zmiana w Żetysu. Boisko opuścił Junuzović, a zastąił go Chshyotkin. Na boisku nie ma już także Muzhikova, a w jego miejsce pojawił się Kumisbekov.

69'
Po dobrym dośrodkowaniu Ślusarskiego akcję zamykał Vojo Ubiparip, ale z ostrego kąta nie zdołał skierować piłki w światło bramki.

68'
Po zdobyciu bramek gra Lecha wygląda trochę lepiej. Widać, że z piłkarzy zeszła presja. Po raz kolejny próbował dośrodkowywać Lovrencsics, ale piłkę złapał bramkarz Żetysu.

65'
2:0 dla Lecha! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska nadbiegający Gergo Lovrencsics wykorzystał błąd obrońcy i z wyskoku z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki.

61'
1:0 dla Lecha! Znakomitą akcją popisał się Lovrencsics, który najpierw ładnie rozegrał piłkę ze Ślusarskim, a potem minął obrońców w polu karnym i wyłożył ją na siódmy metr, gdzie Rafał Murawski skierował futbolówkę do siatki.

58'
Z dystansu nad bramką uderzał Mateusz Możdżeń.

56'
Lovrencsics dośrodkował w pole karne, ale Bartosz Ślusarski głową uderzył nad bramką.

55'
Murawski zastąpił Trałkę.

53'
Lech stara się grać piłką, ale niezbyt mu to wychodzi.

49'
Płaski strzał z dystansu Junuzovicia z trudem obronił Kotorowski. Żetysu odważnie rozpoczął drugą połowę.

49'
Zza pola karnego uderzał Skorykh i pewnie interweniował Kotorowski.

46'
Junuzović uderzał zza pola karnego, ale pewnie obronił Kotorowski.

46'
Początek drugiej połowy. Kriwca zastąpił Ubiparip.

45'
Przypominamy, że mecz na żywo można śledzić jedynie za pomocą tekstowej relacji live, ponieważ żadna z telewizji nie zdecydowała się przeprowadzić transmisji wideo.

45'
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy nie padły bramki, a mecz stoi na niskim poziomie. Lech gra bardzo niedokładnie.

45'
Lech mógł pokusić się o oddanie strzału, ale liczba obrońców była zbyt duża i akcja spaliła na panewce.

45'
Pierwsza połowa potrwa jeszcze minutę.

44'
Dobrasinović strzelał wysoko nad bramką.

42'
Wreszcie dobra Lecha. Ślusarski zagrał na lewą stronę do Henriqueza, który wrzucił piłkę w pole karne, ale Aleksandar Tonev z bliska uderzył obok słupka.

39'
Żetysu rzadziej gości pod polem karnym Lecha, ale w grze gospodarzy wciąż sporo niedokładności.

35'
Strzał Toneva z rzutu wolnego został zablokowany.

35'
"Kocioł" znakomicie dopinguje Lecha!

34'
Aleksandar Tonev znalazł się w doskonałej sytuacji po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, ale uderzył z pola karnego wysoko nad bramką.

32'
Na trybunach można usłyszeć gwizdy od części kibiców. Gra Lecha wygląda słabo.

29'
Obraz gry nadal nieciekawy. Poziom jest bardzo niski.

22'
Za faul na Kriwcu żółtą kartkę obejrzał Dobrasinović.

23'
Z dystansu próbowali strzelać kolejno: Możdżeń, Drewniak i Lovrencsics, ale za każdym razem trafiała ona w obrońców bądź Kriwca, który był na spalonym.

22'
Wreszcie nieco dłużej przy piłce utrzymał się Lech. Strzał Toneva bez problemu obronił jednak bramkarz Żetysu.

15'
Jak na razie Żetysu prezentuje się dobrze, a w grze Lecha dużo niedokładności.

11'
Kostić ukarany żółtą kartką.

9'
Muzhikov próbował uderzać z dystansu, ale fatalnie trafił w piłkę i poleciała ona bliżej rzutu rożnego, niż bramki.

6'
Burić bez problemów obronił strzał Junuzovicia.

3'
Najpierw Muzhikov zagrywał prosto pod nogi Wołąkiewicza, a potem Belicia powstrzymał Kamiński. Żetysu nie przyjechał się bronić.

1'
Na trybunach niecałe 20 tysięcy kibiców.

1'
Początek meczu. Rozpoczął Lech.

0'
Przed meczem Marcin Kikut oraz Dimitrije Injac zostali oficjalnie pożegnani przez Karola Klimczaka, prezesa Lecha. Na trybunach fani skandują "Dimitrije Injac" oraz "Dziękujemy".

0'
Ławka rezerwowych Lecha: Jasmin Burić, Ivan Djurdjević, Manuel Arboleda, Jacek Kiełb, Vojo Ubiparip, Kamil Drygas, Rafał Murawski.

0'
Ławka rezerwowych Żetysu: Sergey Stepanenko, Aidar Kumisbekov, Alexy Chshyotkin, Olzhas Spanov, Sayat Sariyev, Zakhar Korobov.

0'
U góry prezentujemy składy w jakich zagrają oba zespoły.

0'
Dobra wiadomość jest taka, że wszystko wskazuje na to, że o 22:20 w naszym serwisie będzie można zobaczyć retransmisję z tego meczu. Oczywiście w formie wideo. Transmisja na KANALE 8 - KLIK

0'
To już pewne, że żadna z telewizji nie pokaże tego meczu na żywo, dlatego również u nas nie ma możliwości obejrzenia transmisji w formie wideo. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami i będziecie śledzić tekstową relację LIVE.

0'
Niestety najprawdopodobniej żadna telewizja nie przeprowadzi transmisji na żywo, więc nie będzie możliwości obejrzenia meczu online w formie wideo. Zapraszamy jednak do śledzenia naszej relacji live.

0'
Transmisja z meczu Lech Poznań - Żetysu Tałdykorgan rozpocznie się w czwartek o godzinie 20:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Żetysu Tałdykorgan, to zapraszamy do śledzenia meczu online