Real Madryt - Valencia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Valencia
1 : 1

Navas; Carvajal, Nacho, Casemiro, Marcelo; Modrić, Kroos; Isco, Asensio, Bale; Benzema.
Neto; Montoya, Vezo, Murillo, Lato; Kondogbia, Parejo, Carlos Soler, Gaya; Rodrigo, Zaza.

Asensio (10.)
Carlos Soler (18.)

Mecze na żywo: Real Madryt - Valencia

45'

45'
Kroos świetnie dośrodkował do Benzemy, ale ten głową uderzył obok bramki. Francuz znów powinien wpisać się na listę strzelców.

44'
Groźne dośrodkowanie do Benzemy, ale ten z pięciu metrów uderzył nad bramką! To powinien być gol.

41'
Isco szarżował w polu karnym. Za długo czekał z oddaniem strzału i ostatecznie stracił piłkę.

37'
Piłka odbija się od słupka bramki Valencii po główce... Zazy. Benzema, który utrudniał mu wybicie piłki był jednak na spalonym i sędzia słusznie przerwał grę.

37'
Dobra kontra Realu. Akcja dwóch na dwóch, ale Benzema zdecydował się sam kończyć akcję strzałem sprzed pola karnego. Bramkarz zdołał jednak odbić piłkę na rzut rożny.

36'
Mało ciekawego dzieje się na boisku.

33'
Asensio zagrał do Marcelo, ten zdecydował się na strzał z pola karnego, ale piłka poszybowała obok bramki.

30'
30 minut gry za nami. Wciąż remis 1:1.

26'
Lepszy okres gry Valencii.

25'
Akcja Valencii. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę na rzut rożny wybił jeden z zawodników Realu.

23'
Modrić uderzył z dystansu. Piłka przeleciała obok bramki, ale będzie rzut rożny.

18'
Gool! Remis! Ładna akcja Valencii przyniosła gola. Prostopadłe zagranie po lewej stronie pola karnego do Lato, ten zagrał wzdłuż bramki do Carlosa Solera, który z kilku metrów pokonał bramkarza Realu.

17'
Asensio dośrodkował w pole karne. Trochę za wysoko.

13'
Real zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce.

10'
Gool! Fatalna strata Valencii na własnej połowie! Piłka trafiła pod nogi Asensio, a ten sprzed pola karnego lewą nogą precyzyjnym strzałem wyprowadził Real na prowadzenie..

8'
Obrona Realu przerwała akcję Valencii.

8'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę wybili obrońcy. Real jednak cały czas w natarciu.

7'
Kombinacyjna akcja Realu, ale będzie tylko rzut rożny.

2'
Real reklamował zagranie ręką jednego z obrońców Valencii. Sędzia nie podyktował jednak rzutu karnego. Kontrowersyjna decyzja.

1'
Pierwsza akcja Realu, ale dośrodkowanie Benzemy było za mocne.

1'

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania.

'
Rezerwowi Valencii: Jaume, Vidal, Jimenez, Nacho Gil, Maksimović, Medran, Santi Mina.

'
Rezerwowi Realu: Casilla, Theo, Kovacić, Llorente, Ceballos, Lucas Vazquez, Mayoral.

'
Początek meczu o godzinie 22:15.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Valencia, to zapraszamy do śledzenia meczu online