Kazachstan - Czarnogóra online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Kazachstan
Czarnogóra
0 : 3

Loria - Beysebekov, Logvinenko, Akhmetov, Shomko - Nurgaliyev (61' Turysbek), Zhukov (20' Baizhanov), Kuat, Suyumbayev (84' Tagybergen) - Muzhikov, Murtazayev
Petkovic - Marusic, Savic, Simic, Tomasevic - Kosovic (54' Ivanić), Vukcevic - Jankovic, Jovetic (70' Zverotić), Vesovic - Beciraj (82' Mugosa)

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

90+2'
Loria zachował zimną krew! Goalkeeper nie dał się zaskoczyć, po efektownej podcince, autorstwa Jankovicia.

90+1'
Kibice z Kazachstanu mogą być dumni ze swoich pupili, mimo bardzo niekorzystnego wyniku. W zawodnikach gospodarzy widać wielką determinację.

90'
O trzy minuty przedłużono mecz w Astanie.

89'
Efektownie szczupakiem na piłkę naszedł Tagybergen. Strzał z niełatwej pozycji poleciał tuż obok prawego słupka bramki.

88'
Kuat ma dzisiaj talent do marnowania świetnych okazji! Pomocnik Kazachstansu koszmarnie spudłował z paru metrów od bramki Petkovicia!

87'
3:5 - statystyka "celnych strzałów".

85'
Tylko poprzeczka! Mugosa był bliski zaliczenia "Wejścia Smoka". Pech po strzale z niewielkiej odległości od bramki.

84'
Tagybergen wszedł na plac gry za Suyumbayeva.

82'
I ta zmiana ma miejsce. Zmęczonego Beciraja już nie ma, a na boisku zameldował się Mugosa.

81'
Trzecia korekta u gości za chwilę stanie się faktem.

80'
Dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Jestem przekonany, że arbiter główny pokusi się o doliczenie minimum trzech minut.

79'
Kuat jest dziś graczem, który dosyć często podejmuje próby z dystansu. Niestety, ale większość jego zagrań ląduje na trybunach.

78'
Petković na przedpolu. I to bezbłędnie. Bardzo udanie przechwycił dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska.

76'
Beciraj jest poza boiskiem. Selekcjoner Czarnogóry ma jeszcze jedną zmianę do dokonania.

75'
Nad napastnikiem gości pochylili się medycy.

74'
Beciraj leży na murawie. Kibice gości mają prawo być zdegustowani całą sytuacją.

73'
żółta kartka Z pokorą decyzję sędziego o pokazaniu żółtej kartki przyjął Muzhikov.

72'
Tempo meczu uległo wielkiemu regresowi. Czarnogóra jest już chyba pewna tego, że nikt już nie wyrwie tych trzech punktów.

70'
Rozgrywający kadry Czarnogóry, Jovetić, pożegnał się z boiskiem. Zverotić otrzymał swoją szansę.

68'
Petković musiał skutecznie interweniować. Na jego bramkę posłano sygnalizowany strzał z okolic dwudziestego metra.

67'
Pozycja spalona. Nie mógł tego przeoczyć sędzia liniowy. Muzhiković w żaden sposób nie protestował.

66'
Jovetić kopnął piłkę bardzo nieudolnie. Jego finalizacja rzutu wolnego przypominała raczej wykończenie akcji w rugby. Piłka na trybunach.

64'
Coraz większa nerwowość po stronie Kazachstanu. Wynik już nie leży w ich interesie.

63'
Centra z rzutu wolnego! GOL! Simić! Perfekcyjną wrzutką błysnął Janković.

61'
ZMIANA. Turysbek zastąpił Nurgaliyeva.

60'
Obie reprezentacje mają jeszcze po dwie zmiany do przeprowadzenia.

59'
Za chwilę upłynie godzina gry w Astanie.

57'
Petković ma problemy z decyzyjnością. Ponownie można było doszukać się braku pewności siebie na grze na przedpolu.

56'
Chaotycznie do zagrania z rzutu wolnego wyszedł Petković. Bramkarz miał wielkie szczęście, że nikt z obozu rywali nie wykorzystał jego nieudolności.

55'
Po płycie boiska biega już Ivanic. Na ławkę rezerwową został odesłany Kosović.

53'
Jest podwyższenie! Rzut wolny został wykonany wzorcowo. Do wrzutki idealnie wyskoczył Beciraj i pewnym zagraniem głową nie dał wielkich szans Lorii.

52'
żółta kartka Bardzo ostro. Baizhanov, w wyniku otrzymanej żółtej kartki, nie zagra z Polską.

51'
Kazachstan nie wywiesił białej flagi. Brakuje jedynie lepszego wykonania pod bramką przeciwnika. Przed chwilą oglądaliśmy niebezpieczny strzał głową.

50'
Na refleks zainterweniował Petković! Lekkie strącenie piłki głową przez Murtazayeva napsuło wiele krwi bramkarzowi z Czarnogóry.

48'
Kiks, kiks. Koszmarnie w piłkę trafił Kuat. Futbolówka znajduje się teraz na jednej z trybun stadionu w Astanie.

47'
Czarnogóra szuka drugiego gola. Druga strzelona bramka przez gości mogłaby ustawić już ten mecz.

46'
Nie minęła nawet minuta drugiej części gry, a sędzia już dwukrotnie gwizdał faule.

46'
II połowa gry!

Czarnogóra prowadzi do przerwy.

45+3'
Pozostało Nam już kilka sekund do zakończenia I odsłony spotkania.

45+2'
Gra została przerwana. Na plac gry pewnie wkroczy sztab medyczny.

45+1'
Utyka jeden z graczy Czarnogóry. Piłka toczy się dalej.

45'
Trzy minuty zostały doliczone do czasu I połowy meczu.

44'
Bardzo zgrabny strzał bezpośrednio od rzutu wolnego pokazał Nam Jovetić. Piłka zmierzała w okolice lewego okna bramki gospodarzy. Na wysokości zadania stanął piąstkujący Loria.

43'
Wstrzelenia na pole karne Czarnogóry nie wychodzą jak na razie gospodarzom. Te zgrania są zdecydowanie za głębokie.

42'
żółta kartka Simić dostał żółtą kartkę. Ta kara jest bardzo dotkliwa, bo eliminuje go z udziału w najbliższym meczu eliminacyjnym.

40'
Petković musiał trochę wyjść z bramki. Na jego szesnastkę poszybowało ciekawe, długie zagranie. Bramkarz nie miał większych kłopotów z poprawnym chwytem futbolówki.

39'
Czarnogóra czeka na odpowiedni moment do wyprowadzenia kontrataku. Jej oponenci wyraźnie się odsłonili.

38'
Wielka walka powietrzna, podczas rzutu rożnego dla gospodarzy. Była ambitna wojna, ale żadnemu z Kazachów nie udało się dojść do centry.

36'
Co za akcja! Kuat mógł uszczęśliwić swoich sympatyków! Jego piękne uderzenie głową obiło poprzeczkę bramki gości. To robiło wrażenie.

35'
Kibice Kazachstanu bardzo aktywnie dopingują swoim piłkarzom.

33'
Myślę, że gol zdobyty przez Czarnogórę, zwiastuje Nam festiwal bramek dla tej reprezentacji.

32'
Dla Vesovicia było to premierowe trafienie w tych eliminacjach.

30'
GOL! Czarnogóra może się cieszyć z trafienia. Kapitalny rajd Vesovicia był nie do zatrzymania przez Kazachstan. Loria nie mógł nic powiedzieć przy płaskim strzale.

29'
Loria nie dał się zaskoczyć. Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego mogło pokonać stojącego na linii bramkarza. Ten jednak instynktownie odbił piłkę na bok.

28'
Faul. Kazachstan często popełnia przewinienia w pobliżu własnej szesnastki. Czarnogóra otrzymała kolejną okazję na stworzenie zagrożenia.

26'
Gra musiała zostać przerwana. Na wyraźnym ofsajdzie był Murtazayev.

25'
Korner. Rykoszet po uderzeniu Shomko. Ten starał się coś zmienić z naprawdę wielkiej odległości od bramki Petkovicia.

24'
Za koszulkę przeciwnika trzymał Savic.

23'
Było groźnie. Tomasević wyszedł bardzo wysoko do piłki zagranej ze stałego fragmentu gry. Jego uderzenie nie znalazło drogi do bramki Kazachstanu. Futbolówka poszybowała obok prawego słupka.

21'
Mamy dynamiczny mecz. Piłka krąży szybko z jednego do drugiego pola karnego. Miejmy nadzieję, że taka tendencja utrzyma się bardzo długo.

20'
żółta kartka Nurgaliyev otrzymał żółtą kartkę. Arbitrowi trudno się dziwić, ponieważ ten gracz wykazał się bardzo niebezpiecznym atakiem wślizgiem.

19'
Kazachstan nieoczekiwanie jest ekipą, która częściej buduje coś w ofensywie.

17'
Petković pokazał wielką klasę, przy swojej interwencji na linii! Bramkarz wyciągnął świetny strzał głową Akhmetova. Rzut rożny mógł, a nawet był bliski zaskoczenia Czarnogóry.

16'
Wolejem chciał zaskoczyć Muzhikov. Będzie rzut rożny, ponieważ piłkę zablokował w porę zawodnik Czarnogóry.

15'
Jovetić nieoczekiwanie upadł w polu karnym rywala. Rzutu karnego nie było. Sędzia uznał, że pomocnik gości nie miał kontaktu z przeciwnikiem.

13'
Suyumbayev nie może się zbytnio chwalić swoim dośrodkowaniem, sprzed kilku chwil. Zagranie posłane z lewego skrzydła znalazło się poza placem gry.

12'
Beciraj był bliski skutecznej egzekucji ładnej, składnej akcji. Udany wślizg w wykonaniu Akhmetova uchronił gospodarzy przed najpewniej utratą gola.

11'
Gwizdek sędziego. Rzut wolny ma Czarnogóra.

9'
Simić aktualnie korzysta z pomocy fachowców medycznych. Interwencja medyczna ma miejsce za linią końcową boiska.

8'
Kontuzji nabawił się piłkarz przyjezdnych. Przed momentem oglądaliśmy soczysty wślizg w jego nogi.

7'
Druga szansa gości! Beciraj wychodził na stuprocentową okazję strzelecką. Już się przymierzał do uderzenia, ale w ostatniej chwili plan zniszczył interweniujący Shomko.

6'
W tych eliminacjach, na ten moment, Kazachstanowi udało się zdobyć tylko cztery gole. Gra na swoim obiekcie powinna zmotywować ich do polepszenia tego dorobku strzeleckiego.

5'
Okazja! Jovetić mógł zmienić wynik tego meczu! To on najlepiej odnalazł się w chaotycznej sytuacji w polu karnym gospodarzy. Jego płaski strzał wybronił na refleks bramkarz.

4'
Gospodarze próbują bez pardonu odebrać rywalowi futbolówkę. Logvinenko przerwał akcję wbrew przepisom.

2'
Kazachstan próbował zagrozić od rzutu rożnego. On nie przyniósł większego efektu. Akhmetov, który najwyżej wyskoczył do piłki, uderzył wysoko nad poprzeczką.

1'
Już poleciała długa piłka pod pole karne gości. Futbolówka nie dotarła jednak do ofensywnych piłkarzy Kazachstanu.

*'

*'
Za chwilę wysłuchamy hymny narodowe obu krajów.

*'
Kazachstan, ostatnimi czasy, ma ogromne problemy z grą na swoim terytorium. Ta reprezentacja nie może wygrać od dziewięciu meczów. Najbliższe zwycięstwo można odnotować 05.09.2014, kiedy to rywalem był Kyrgyzstan (7:1).

*'
Dla ekipy z Czarnogóry, w tej chwili, każda zdobycz punktowa może przybliżyć do Mundialu 2018 w Rosji. Tak kształtuje się tabela, po 6.seriach gier.

*'
Areną zbliżającego się wielkimi krokami pojedynku będzie Centralnyj Stadion.

*'
Belgijski sędzia, Pan Sébastien Delferiere, został wydelegowany do pełnienia funkcji rozjemcy meczu w Kazachstanie.

*'
W poprzednim bezpośrednim starciu Czarnogóra wygrała 5:0 z Kazachstanem. W oczach wielu ekspertów goście nadchodzących zawodów uchodzą za wyraźnym faworytów.

*'
Obie reprezentacje rywalizują ze sobą w grupie "E", eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. W tej samej grupie również znajduje się m.in. Polska.

*'
Spotkanie wystartuje o godz. 18:00

*'
Witamy, Państwa! Na początku naszej dzisiejszej oferty znalazła się relacja z meczu: Kazachstan - Czarnogóra

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Kazachstan - Czarnogóra, to zapraszamy do śledzenia meczu online