Hiszpania - Włochy online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Hiszpania
Włochy
3 : 0

De Gea - Carvajal, Ramos, Piqué, Alba - Iniesta (72' Morata), Busquets, Koke - Isco (89' Villa), Asensio (79' Saul), Silva
Buffon - Darmian, Barzagli, Bonucci, Spinazzola - Candreva (69' Bernardeschi), De Rossi, Verratti, Insigne - Belotti (69' Eder), Immobile (80' Gabbiadini)

Isco (14.)
Isco (39.)
Morata (78.)

Verratti (4.) żółta kartka
Bonucci (13.) żółta kartka

Mecze na żywo: Hiszpania - Włochy

Wszystkim tym, którzy śledzili relację, serdecznie dziękuję.

Hiszpania zrobiła ogromny krok ku bezpośredniej promocji do Mistrzostw Świata 2018. Gospodarze potrafili dzisiaj skarcić wszelkie błędy reprezentacji włoskiej.
Sztab szkoleniowych przyjezdnych otrzymał spory materiał do analizy.

Sędzia dał znak - koniec meczu!

90+1'
Nie mają szczęścia Włosi! Gabbiadini nie zdołał pokonać trzeźwo interweniującego na przedpolu bramkarza. Ten idealnie skrócił kąt strzelającemu.

90'
Dwie minuty dłużej potrwa ten mecz.

89'
Na to czekali kibice z Hiszpanii! Po trzech latach do kadry wrócił Villa. Brawa za swoją pracę dostał Isco.

89'
Krótko trwała radość gospodarzy. Gol, który zdobył Morata, nie został doceniony przez arbitra. Ten dopatrzył się złamania przepisów.

88'
De Gea popełnił bardzo efektowną robinsonadę. Insigne podjął trud bezpośrednio z rzutu wolnego. Naprawdę zaskakujące zagranie.

87'
Gospodarze szanują piłkę. Nie ma pośpiechu. W sumie, to trudno im się dziwić, gdy spojrzymy na tablicę wyników.

86'

85'
Hiszpania oddała 11 strzałów. Jej rywale mogą pochwalić się dorobkiem pięciu prób.

83'
Sztab medyczny pomaga Spinazzoli.

82'
Sergio Ramos jest zaangażowany w działalność ofensywną. Stopera reprezentacji Hiszpanii często widzimy w roli ofensywnego pomocnika.

80'
Ostatnia korekta taktyczna ze strony przyjezdnych. Gabbiadini wszedł na boisko, a miejsce mu na mim udostępnił Immobile.

79'
ZMIANA. Saul zastąpił Asensio.

78'
Chyba już po zawodach! Trzeci gol dla Hiszpanii! Sergio Ramos wystąpił w roli prawego pomocnika. Zawodnik Realu Madryt idealnie dograł na nogę wbiegającego Moraty.

77'
Przy linii bocznej czeka jeden ze zmienników gości.

75'
Gol nie mógł zostać uznany. Immobile umieścił piłkę w siatce, ale w momencie podania od kolegi z drużyny, był najbliżej bramki De Gea.

74'
Goście jeszcze wierzą w korzystny wynik. Jednak, ich akcje wyglądają bardzo czytelnie dla rywala.

72'
Gromkie brawa od publiczności otrzymał Iniesta. Trener Hiszpanów wydelegował Moratę.

70'
Asensio, wg zdania arbitra głównego, zagrał piłkę ręką. Sytuacja wydarzyła się w polu karnym przyjezdnych.

69'
Eder za Belottiego oraz Bernaderschi w miejsce Candrevy. Na taki ruch personalny zdecydował się sztab szkoleniowy gości.

67'
Gigi Buffon pokazał klasę, z której jest znany całemu światu! Doświadczony bramkarz kapitalnie skrócił kąt Carvajalowi, który próbował go przelobować. Przełomowa obrona.

66'
Wyraźnie z nogi piłka zeszła Candrevie. Nie taki strzał chciał oddać zawodnik Interu Mediolan. Futbolówka, po jego próbie, powędrowała na jedną z trybun.

65'
Zbliżamy się do momentu, w którym to trenerzy podejmują decyzje o dokonaniu zmian.

64'
Złapał się za głowę Belotti. Jego nieudolność techniczna zdecydowała o tym, że goście nie stworzyli większego zagrożenia pod bramką Hiszpanów.

63'
Selekcjoner reprezentacji Włoch jest niezadowolony z tego, co pokazują jego podopieczni. Jeśli Włosi marzą o zdobyciu punktów, to muszą jak najszybciej zdobyć bramkę.

62'
Arbiter główny uspokoił sytuację. Carvajal dopuścił się nieładnego zachowania. Obrońca "Królewskich" uciekł od żółtej kartki.

61'
Darmian popisał się wielkim heroizmem, podczas blokowania bardzo silnego strzału, w wykonaniu Silvy. Buffon byłby w dużych opałach, w przypadku braku asekuracji.

60'
Godzina gry tego spotkania w Madrycie przeszła już do historii.

59'
Darmian próbował nabić futbolówką obu rywali. Sztuka mu się nie udała, nie będzie rzutu rożnego. Od bramki grę rozpocznie De Gea,

57'
Na rozgrzewkę udało się paru piłkarzy gości.

56'

54'
O tym, że Asensio potrafi solidnie przymierzyć z dystansu, wiemy wszyscy. Przed chwilą, byliśmy świadkami niezłej próby. Piłka poleciała tuż obok prawego słupka bramki.

53'
Komunikacja... Silva zagrał prostopadłą piłkę. Obaj jego koledzy z drużyny nawet nie ruszyli do podania, ponieważ znajdował się... na pozycji spalonej.

52'
Obok bramki powędrowała piłka, po zagraniu głową Belottiego. Lepszy fragment meczu w wykonaniu przyjezdnych.

50'
Gwizdek sędziego głównego, a następnie sygnalizacja arbitra liniowego. Immobile został schwytany na pozycji spalonej.

49'
De Gea nie mógł się pomylić, przy strzale zza pola karnego. Candreva zaliczył celne, ale wysoce sygnalizowane uderzenie. Kolejną interwencję na notę zaliczył goalkeeper Hiszpanów.

48'
Efektownie na piłkę zagraną z rzutu rożnego ruszył Sergio Ramos. Środkowy obrońca Hiszpanii znów minął się z futbolówką.

48'
Bardzo wysoki pressing prezentują gospodarze. Ich wysiłek został doceniony, w postaci rzutu rożnego.

47'
Bez zmian w składzie Hiszpanii. Bez zmian w składzie Włoch.

46'
Drugą odsłonę zainaugurowali Włosi.

46'
Wróciliśmy!

Reprezentacja Hiszpanii podczas pierwszej połowy pokazała wielką mądrość piłkarską. Świetna organizacja w strefie defensywnej psuła krew włoskim napastnikom.
Przyjezdni, poza jedną sytuacją strzelecką, nie mogli w niczym zagrozić hiszpańskiej bramce. Słabo wyglądała również gra na bokach obronnych.

Sędzia główny zakończył I odsłonę spotkania w stolicy Hiszpanii.

43'
Barzagli posłał ciekawe wgranie z prawej flanki boiska. Immobile próbował zwieść kryjących go obrońców, ale zabrakło komunikacji z drugim napastnikiem Włoch.

42'
Wielkimi krokami kończy się Nam pierwsza połowa meczu. Hiszpania próbuje iść za ciosem i zaaplikować trzeciego gola.

41'

39'
GOL! Znów Isco! Buffon został pokonany uderzeniem zza pola karnego. Zawodnik Realu Madryt popisał się naprawdę chirurgiczną precyzją. Futbolówka powędrowała w prawy, dolny róg.

38'
Nie było potrzebny interwencji medycznej. Alba szybko wrócił do gry.

38'
Łokciem został trafiony jeden z piłkarzy Hiszpanów. Tym graczem był Alba.

36'
Gigi Buffon został wystawiony na kolejną ciężką próbę! Włoskiego goalkeepera zatrudni Carvajala, oddając soczysty strzał z głębi pola karnego. Korner.

35'
Nie mogło być innej decyzji sędziego. Na bardzo wyraźnym spalonym znajdował się Silva. Dobrą organizacją wykazał się blok obronny Włoszech.

34'
Veratti szukał dłuższym podaniem włoskich napastników. Jego próba dośrodkowania była bardzo nieudolna. De Gea rozpocznie nową akcję w tym meczu.

32'
Po sześć przewinień po obu stronach.

31'
Sędzia liniowy nie miał żadnych problemów z weryfikacją ofsajdu. Napastnik reprezentacji Włoch nie mógł liczyć na przychylność zespołu arbitrów.

30'
W polu karnym Włoch doszło do przewinienia. Faulował gracz gospodarzy. Sergio Ramos, w opinii sędziego, zbyt bardzo się rozpychał.

29'
Faul. Belotti zbyt porywczo w starciu z Carvajalem.

27'
Przyjezdni ruszyli do ofensywy. Ich ataki wyglądają dużo bardziej zorganizowane, niż na początku zawodów.

26'
Tak wyglądała radość Isco oraz innych hiszpańskich graczy.

25'
W górę powędrował Sergio Ramos. Defensor Realu Madryt liczył, że dojdzie do dośrodkowania z rzutu rożnego, jednak minimalnie minął się z lecącą futbolówką.

24'
Błąd techniczny popełnił Gigi Buffon. Hiszpania dostała okazję z rzutu rożnego.

23'
Była walka. Immobile nie wytrzymał i przewrócił Carvajala. Nie odnotowano żadnej kary.

22'
Alba zdziwiony. Sędzia uznał, że obrońca Barcelony złamał regulamin, będąc na wysokości swojej szesnastki.

21'
Belotti otrzymał kapitalny prezent, w postaci doskonałego dośrodkowania na głowę! Fantastyczny strzał został idealnie obroniony na refleks przez De Gea!

20'
Darmian sprytnie zachował się w pobliżu swojego pola karnego. Strzelec gola, Isco, został zmuszony do popełnienia przewinienia.

19'
Włosi zbyt bierne postępują na połowie rywala. Brakuje zdecydowanej próby odbioru futbolówki.

18'

17'
Za mocno wrzucił z prawego skrzydła Darmian. Immobile chciał zamknąć akcję, ale podanie okazało się zdecydowanie zbyt silne.

15'
66% - tyle posiadania piłki mają Mistrzowie Świata 2010.

14'
GOL! Cóż za trafienie! Kibice w Madrycie obejrzeli wysoce precyzyjny strzał z rzutu wolnego, autorstwa Isco. Buffon, mimo wielkich ambicji, nie mógł nic poradzić.

13'
żółta kartka To musiała być kartka! Bonucci, z pełną premedytacją, przerwał szarżę pędzącego rywala. Defensor nie zagra w kolejnym meczu eliminacyjnym.

12'
Carvajal chciał efektownym dryblingiem przejść prawą stroną. Udało mu się minąć obrońcę, ale nie nadążył jednak za zbyt daleko wypuszczoną futbolówkę.

10'
Dobre ustawienie Sergio Ramosa. Na jego pole karne poszybowało bardzo groźne dośrodkowanie.

9'
Minimalnie nad poprzeczką. Z rzutu wolnego swojego szczęścia próbował Sergio Ramos. Gdyby troszeczkę lepiej przymierzył, to Gigi Buffon miałby ogromne problemy z interwencją.

8'
Świetną okazję na bezpośredni strzał z rzutu wolnego otrzymała reprezentacja Hiszpanii. De Rossi zachował się wielce nieroztropnie.

7'

5'
Włosi próbował zagrozić Hiszpanom, na prawej flance boiska. W kulminacyjnej części akcji zabrało dużo większej dokładności. Od sześciu metrów grę wznowi De Gea.

4'
żółta kartka Bardzo szybko powędrowała żółta kartka. Verratti niebezpiecznie zaatakował wślizgiem.

3'
Równolegle z tym spotkaniem ruszyły też dwa inne w tej grupie.

2'
Sędzia główny odnotował faul. Asensio, który próbował odebrać piłkę na wysokości pola karnego rywala, odepchnął zawodnika z Włoch.

1'
Mecz zaczęli piłkarze z Hiszpanii.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego już za nami!

*'
Za chwilę wysłuchamy oba hymny narodowe.

*'
Czas na przedstawienie osoby arbitra głównego. Jest nim dzisiaj Pan Bjorn Kuipers.

*'
Obaj selekcjonerzy przedstawili wyjściowe jedenastki.

*'
Zespół Hiszpanii ostatni raz na swoim terytorium przegrał z Gruzją (0:1). Było to 7 czerwca 2016 roku.

*'
Niewątpliwy hit 7.serii gier odbędzie się na stadionie Realu Madryt, Santiago Bernabeu.

*'
Obie drużyny, po sześciu kolejkach gier, mają po 16 punktów. Delikatnie lepszy bilans bramkowy na ten moment posiada reprezentacja Hiszpanii.

*'
Ten jakże świetnie zapowiadający się pojedynek odbędzie się w ramach el. Mistrzostw Świata 2018.

*'
Witamy serdecznie wszystkich naszych czytelników oraz nowych odbiorców! Przed nami prawdziwy klasyk! Hiszpania zagra z Włochami.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Hiszpania - Włochy, to zapraszamy do śledzenia meczu online