Holandia - Bułgaria online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Holandia
Bułgaria
3 : 1

Cillessen - Tete, De Vrij, Hoedt, Blind - Vilhena, Wijnaldum - Pröpper (86' van Ginkel) - Robben, Janssen, Promes
Iliev - S.Popov, Bozhikov, Terziev, Zanev - Zehirov (46' Milanov), Chochev, Tsvetkov (24' Sławczew), Manolev (61' Galabinov) - Kostadinov, I.Popov

Mecze na żywo: Holandia - Bułgaria

Dziękuję wszystkim odbiorcom tego sprawozdania.

Holandia, dzisiejszym zwycięstwem, przedłużyła swoje szansę na wyjazd na przyszłoroczny Mundial. Ekipa Advocaata musi w październiku liczyć na swoją formę oraz na potknięcia innych rywali.

Koniec!

90+2'
Blisko sukcesu był Kostadinov. Napastnik drużyny gości najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego. Futbolówka pofrunęła tuż obok prawego słupka bramki.

90+1'
Simon Sławczew zaliczył słaby strzał, zza pola karnego. Piłka nie minęła ustawionego dobrze obrońcy.

90'
Dwie dodatkowe minuty!

89'
Za chwilę będzie znany wymiar dodatkowego czasu gry. Ja stawiam na 3 minuty.

88'
Terziev szybko wrócił do pełnej formy. Nie potrzeba było angażować sztabu medycznego.

87'
Kontuzji, po wejściu Robbena, nabawił się chyba zawodnik Bułgarii.

86'
Mój poniższy wpis uległ przeterminowaniu. Propper, gwiazda dzisiejszych zawodów, został zastąpiony przez van Ginkela.

85'
Trener Advocaat ufa podstawowej jedenastce. Pięć minut do końca regulaminowego czasu gry, a tu jeszcze bez nawet jednej zmiany.

84'
żółta kartka Sędzia główny jest dzisiaj bardzo rozrzutny, w karaniu piłkarzy kartkami. Kapitan, I.Popov, ujrzał kartonik. Jego również zabraknie w październikowym starciu.

82'
Holendrom, mimo bardzo korzystnego rezultatu, nie brakuje entuzjazmu w budowaniu akcji. Zanosi się na czwarte trafienie.

80'
Bramka stracona przez Bułgarów daje im teraz naprawdę znikome szansę na jakąkolwiek zdobycz punktową dzisiaj.

79'
3:1! GOL! Propper był zupełnie niekryty, w momencie dośrodkowania z lewej flanki boiska. Efektowny strzał głową był nie do zatrzymania dla Ilieva.

78'
Cillessen dostał prezent, w postaci sygnalizowanej próby I.Popova. Piłka poleciała w miejsce, gdzie akurat ustawiony był goalkeeper Holandii.

77'
żółta kartka Faul. Żółtą kartkę otrzymał Chochlev. Tego zawodnika nie zobaczymy w następnym meczu Bułgarii - wyczerpanie limitu kartkowego.

75'
Ostatni kwadrans gry tuż przed nami. Holandia nie przeprowadziła jeszcze żadnej zmiany.

74'
Janssen, podczas walki o pozycję, nie grał fair. Zespół sędziowski nie mógł być obojętny.

73'
żółta kartka Żółta kartka już u Milanova. Sędzia miał argumenty, widząc przewinienie taktyczne.

71'
Iliev pokazał, że jest naprawdę solidnym bramkarzem. Ten świetnie wyciągnął przepiękny strzał z dystansu, w wykonaniu Arjena Robbena.

70'

69'
2:1! Szybka odpowiedź! I.Popov, dośrodkowując piłkę z rzutu wolnego, kompletnie zaskoczył Cillessena. Futbolówka wylądowała w prawym sektorze bramki.

67'
Ten wynik powinien zmotywować gości do podjęcia ryzyka.

66'
Arjen Robben zdobył bramkę! Holenderski skrzydłowy, jak rasowy napastnik, wykończył akcję. Udany wślizg zaskoczył Ilieva.

65'
Wijnaldum, w czasie próby przejęcia podania, zagrał ręką. Gra musiała zostać przerwana.

64'
Na intensywniejszą rozgrzewkę udało się trzech piłkarzy z Holandii. To może zwiastować jakąś zmianą.

63'
Kostadinov przewrócił się na murawę, podczas rywalizacji z Blindem. Młodemu obrońcy się upiekło, sędzia nie przyznał rzutu karnego.

62'
Na trybunach stadionu znajduje się m.in. Louis van Gaal, były selekcjoner "Oranje".

61'
Manolev, który ma żółtą kartkę na koncie, został odesłany na ławkę rezerwową. Bułgarii, w ratowaniu wyniku, ma pomóc Galabinov.

60'
Arbiter główny bał się podjąć ryzyko, które polegało na podyktowanie rzutu karnego. Holendrzy reklamowali zagranie piłki ręką, w szesnastce Bułgarii.

59'
Sędzia przerwał grę. Pozycję spaloną przyuważył arbiter boczny. Rzut wolny dla gości tego spotkania.

58'
żółta kartka Manolev wiedział, co robi. Przewinienie taktyczne, odepchnięcie przeciwnika, musiało się równać żółtą kartką.

57'
Jestem głodny strzeleckich sytuacji po obu stronach.

55'
Janssen ma dzisiaj ogromną łatwość, jeśli chodzi o grę w dryblingu. Uświadczyliśmy drugą sytuację, w której to napastnik wypracował sobie miejsce do strzału. Niestety, piłka poleciała daleko od światła bramki.

54'
żółta kartka Vilheny nic nie uratowało. Zupełnie spóźniony oraz groźny atak, podczas próby odbioru. W pełni zrozumiała decyzja arbitra głównego.

53'
Holandia szuka sposobu na podwyższenie stanu meczu. Drugi gol dla gospodarzy powinien ustawić ten pojedynek.

51'
Wijnaldum, będąc pod presją dwóch obrońców, musiał wybić piłkę poza plac gry. Od autu, na wysokości pola karnego rywala, zacznie Bułgaria.

49'
Ręka. Zagrał ją I.Popov. Złamanie przepisu odbyło się tuż przy blisko stojącym arbitrze liniowym.

48'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu tej grupy Szwecja prowadzi w delegacji 3:0 z Białorusią.

47'
Zespół Holandii gra w niezmienionym składzie personalnym.

46'
Pełniący obowiązki selekcjonera Bułgarii, Danov, przeprowadził korektę w składzie. Milanov za Zehirova.

46'
Holandia zainaugurowała II część gry!

W pierwszej połowie już nic więcej się nie wydarzy. Holandia może w pozytywnych nastrojach udać się do szatni.

45'
1 minuta doliczona.

45'
Janssen mocno zagrał piłkę, przy lewej krawędzi pola karnego. Futbolówka minęła wszystkich napastników.

43'
Arjen Robben zablokowany! Skrzydłowy Bayernu szybko przyjął sobie futbolówkę, tuż pod polem karnym. Kibice mogli wiązać nadzieje z jego próbą.

42'
I.Popov wymownym gestem prosił sędziego o przyznaniu rzutu wolnego Bułgarii. Arbiter podjął szybką decyzją - nic nie było. Przypomnę, że sytuacja miała miejsce na wysokości pola karnego gospodarzy.

40'
Wijnaldum bardzo wysoko wyskoczył, żeby zakończyć niezłą centrę, z lewego skrzydła boiska. Sztuka się udała, lecz strzał głową poleciał wysoko nad poprzeczką.

39'
Nie o takiej finalizacji akcji ofensywnej myślał Promes. Snajper Holandii ładnie zgasił futbolówkę, w szesnastce przeciwnika, ale już uderzenie z pół obrotu poszybowało na trybuny stadionu.

38'
Ekipa gospodarzy mądrze operuje futbolówką. Oglądamy ogromny spokój w szeregach Holendrów.

36'
Z dystansu zaskoczyć bramkarza holenderskiego próbował jeden z Bułgarów. Silne uderzenie został w porę zablokowane.

35'
Tete przerwał atak Bułgarów. Lekki faul miał miejsce w okolicach środkowej strefy boiska.

33'
Obrona Bułgarii wykazała się dużym altruizmem, dając Janssenowi wiele miejsca do oddania uderzenia zza pola karnego. Iliev efektownie rzucił się na futbolówkę, która powędrowała minimalnie obok prawego słupka.

32'
żółta kartka Nie miał żadnych wątpliwości Pan arbiter główny. Za wykonanie jakże groźnego wślizgu żółtą kartkę zobaczył Terziev.

30'
Jest sygnalizacja arbitra liniowego. Propper znajdował się najbliżej bramki Ilieva, w trakcie podania od reprezentacyjnego partnera.

29'
Bardzo wysoko starają się atakować rywali gospodarze. I jak na razie zdaje to egzamin.

28'
Przyjezdnym brakuje większej dynamiki, podczas budowania ataków ofensywnych.

26'
Do głośniejszych dopingów na trybunach przystąpili kibice.

25'
Prostopadła piłka poleciała w kierunku strefy Promesa. W planie przeciwników szybko pojawił się skutecznie interweniujący Iliev.

24'
Pomocnik Lechii Gdańsk, Sławczew, zmienił Tsvetkova. Nie znamy motywacji tak szybko przeprowadzonej korekty.

22'
Bułgarzy nie angażują się w wysoki pressing. Gospodarze mogą spokojnie wymieniać dużo krótkich podań.

21'
Holandia sprawia wrażenie, że w pełni kontroluje wydarzenia na placu gry.

19'
Promes był odpowiedzialny za wykonanie stałego fragmentu gry. Jego dośrodkowanie w okolice bramki Ilieva powędrowało na głowę jednego z przeciwników.

18'
Tak wyglądała radość holenderskich piłkarzy.

16'
To była akcja Bułgarii! Kostadinov mógł, a nawet był zobowiązany zdobyć gola! Jego strzał głową odbił się od prawego słupka bramki! Ma czego żałować!

15'
Pierwszy kwadrans zawodów lepszy dla podopiecznych Dicka Advocaata.

14'
Goście usiłowali wyjść z kontratakiem. W odległości przyjaznej do pola karnego zabrakło dużo większej dokładności.

12'
Jedna z przyczyn gorszego startu Bułgarii.

11'
Przewaga Holandii na boisku sukcesywnie rośnie.

10'
Nie było strzału na bramkę, ale dośrodkowanie, w realizacji Robbena. Sędzia główny dopatrzył się nierównej walki w powietrzu. Rzut wolny dla przyjezdnych.

9'
Kadra "Oranje" wykona rzut wolny. Tsvetkov przewinił. Jest okazja na oddanie bezpośredniej próby.

8'
GOL! Już w 8.minucie Holandia wyszła na prowadzenie! Propper nie miał kłopotów ze skuteczną finalizacją podania z lewego skrzydła boiska.

7'
Wijnaldum był trzymany za koszulkę. Niechlubne zachowanie w wykonaniu zawodnika Bułgarii wyłapał sędzia główny.

5'
Arjen Robben otrzymał nieoczekiwany prezent, będąc w polu karnym rywala. Holender przyjął sobie piłkę, ale oddał strzał zdecydowanie za późno. Obrona poprawiła swój wielki błąd.

4'
Ultra ofensywnie wyszła reprezentacja Holandii.

3'
Bułgarię dzisiaj awaryjnie prowadzi trener Donkov. Wszystko w skutek absencji pierwszego selekcjonera - kara porządkowa za niesportowe zachowanie.

2'
Kostadinov nie protestował w sytuacji, gdzie sędzia przyznał rzut wolny Holendrom. Jego przewinienie było wyraźne.

1'
Zaczęła Bułgaria.

*'
Mecz wystartował!

*'
Teraz mamy przyjemność odsłuchać hymnu Holandii.

*'
Na pierwszy ogień poszedł oficjalny hymn Bułgarii.

*'
Obie reprezentacje, przy asyście arbitra głównego, wyszły na murawę.

*'
Anasthasios Sidiropoulos - ten sędzia będzie dbał o porządek na placu gry.

*'
Pierwszy, bezpośredni bój w tych eliminacjach wygrała kadra Bułgarii (2:0). Ten mecz odbył się 25 marca 2017 roku.

*'
Nadchodzące spotkanie zostanie rozegrane w Amsterdamie.

*'
Reprezentacja Holandii dzisiaj podejmie próbę rehabilitacji, po sromotnej klęsce w poprzedni czwartek, przeciwko Francji (0:4).

*'
Punktualnie o godz. 18:00 rozpocznie się piłkarskie widowisko.

*'
Witam, Państwa! Bój o przyszłoroczny Mundial ruszył na dobre. Holandia, na swoim obiekcie zagra z Bułgarią.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Holandia - Bułgaria, to zapraszamy do śledzenia meczu online