Polska - Kazachstan online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Kazachstan
3 : 0

Fabiański - Piszczek, Glik, Pazdan, Rybus - Makuszewski (65' Błaszczykowski), Mączyński (89' Bednarek), Zieliński, Grosicki (90' Teodorczyk) - Milik, Lewandowski.
Loria – Suyumbayev, Logvinenko, Akhmetov, Dmitrenko, Shomko – Darabayev, Kuat, Beysebekov (87' Tungyshbayev) – Khizhnichenko (68' Shchetkin), Murtazayev.

Mecze na żywo: Polska - Kazachstan

Dziękujemy Państwu serdecznie za ten wspólnie spędzony czas.

Polacy nie bez problemów zdobywają komplet punktów, co gwarantuje im utrzymane prowadzenia we własnej grupie. Przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby poziom gry, szczególnie widoczny w drugiej połowie, dał szanse Kazachom na powalczenie nawet o remis. Na szczęście ta sztuka im się nie udała.

90+3'
Bardzo złe dośrodkowanie Milika wyleciało na trybuny.

90+1'
Doliczony czas gry, trzy minuty zostały dodane do regulaminowego czasu.

90'
Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy: za Grosickiego wszedł Teodorczyk.

89'
Nie najlepiej rozegrany ten stały fragment gry przez zawodników z Kazachstanu.

89'
Drugia korekta w wyjściowym składzie: w pierwszej kadrze zadebiutuje Bednarek, zastępując Mączyńskiego.

88'
Błąd w obronie polskiego zespołu, goście nie zdołali na szczęście tego wykorzystać. Rzut rożny dla Kazachów.

86'
Pewnie wykonana "jedenastka" przez Lewandowskiego! 47. gol "Lewego" w reprezentacji Polski.

85'
Rzut karny dla Polaków! Zdaniem sędziego Lewandowski był faulowany w szesnastce gości.

84'
Zblokowane uderzenie Grosickiego zza szesnastki. Korner dla gospodarzy.

83'
Główka Milika po wrzutce Grosickiego przeszła obok bramki.

82'
"Lewy" nie zdołał opanować piłki w polu karnym rywala.

80'
Lewandowski po otrzymaniu piłki od Błaszczykowskiego za daleko ją sobie wypuścił, przez co zaliczył stratę.

79'
Ostrzejsza gra Kazachów w ostatnich minutach.

77'
Nieudane rozegranie "na klepkę" Milika z Lewandowskim pod szesnastką gości.

76'
Beysebekov popełnił ewidentne przewinienie na Błaszczykowskim przy próbie wyprowadzenia piłki.

74'
Glik znakomicie wykończył centrę Zielińskiego i podwyższył prowadzenie! Dwubramkowe prowadzenie reprezentacji Polski.

73'
Korner dla gospodarzy.

72'
Lewandowski uderzył nad murem, piłka po interwencji golkipera odbiła się za linią bramkową! Sędzia nie uznał tego gola, asystentowi to umknęło.

72'
Milik sfaulowany pod polem karnym na wprost bramki Lorii. Rzut wolny dla Polaków.

71'
Centra z narożnika nie przyniosła znaczącego zagrożenia w szesnastce rywali.

70'
"Tylko" rzut rożny po kontrze Polaków i zablokowanej centrze Pazdana.

69'
Bardzo ładna wymiana podań między Lewandowskim i Błaszczykowskim, zawodnik niemieckiego Wolfsburga odgrywał jeszcze piłkę do Milika, który się tego nie spodziewał i nie sięgnął futbolówki.

68'
Roszada w składzie gości: Shchetkin zajął miejsce Khizhnichenki.

67'
Potężne uderzenie Darabayeva z dystansu przeszło minimalnie nad poprzeczką.

66'
Kolejny strzał zza pola karnego Zieliński, jednakże defensorzy zdołali to zablokować.

65'
Zmiana w zespole Adama Nawałki: Błaszczykowski zastąpił Makuszewskiego.

64'
żółta kartkaWejście nakładką Kuata w nogę Glika. Upomnienie dla pomocnika Kazachstanu.

62'
żółta kartkaPrzewinienie Logvinenki na Miliku. "Żółtko" dla piłkarza z Kazachstanu.

61'
Znakomita indywidualna akcja Grosickiego, skrzydłowy wpadł w pole karne, uderzył jednak w wprost w interweniującego obrońcę Kazachstanu.

60'
Polacy nerwowo rozgrywają futbolówkę, co przekłada się na bardzo małą liczbę okazji podbramkowych.

59'
Centra ze stałego fragmentu gry nie znalazła adresata.

58'
Rzut wolny dla reprezentacji Kazachstanu 45 metrów od bramki Fabiańskiego.

57'
Wślizg Glika zatrzymał szarżującego Murtazayeva.

55'
Dobre zgranie głową Lewandowskiego do Mączyńskiego, "Mąka" zbyt wcześnie zdecydował się na przerzut piłki na prawe skrzydło i akcja spaliła na panewce.

54'

53'
Gospodarze okupują w ostatnich sekundach teren pod szesnastką gości, nie potrafią jednak przekuć tego w drugą bramkę.

52'
żółta kartkaRajd Zielińskiego po przechwycie, po chwili Suyumbayev popełnił przewinienie taktyczne, za które otrzymał żółtą kartkę.

50'
Zakotłowało się w szesnastce gości, ostatecznie górą był Kazachstan, którego defensorzy wybili piłkę po centrze Piszczka.

49'
Rzut rożny dla reprezentacji Polski.

48'
Kazachowie umieszczają piłkę w siatce! Sędzia odgwizdał spalonego. Fatalne zachowanie obrońców. Duże szczęście Polaków.

47'
Milik nie trafił w światło bramki po dośrodkowaniu po ziemi w wykonaniu Grosickiego.

46'
Druga połowa rozpoczęta! Nie nastąpiły żadne zmiany w wyjściowych składach.

Obydwa zespoły wróciły na plac gry.

Styl gry, jaki prezentują dzisiaj Polacy również pozostawia bardzo wiele do życzenia.

Kadrowicze Adama Nawałki prowadzą do przerwy "tylko" jedną bramką. Sytuacji stworzyli sporo, ale zdecydowanie brakuje dokładności w końcowej fazie akcji.

45'
Pazdan wybija piłkę na rzut rożny. Goście nie rozegrali go najlepiej i od bramki wznowi grę Fabiański.

44'
Piszczek dostał podanie w miejsce, gdzie mógł podjąć próbę strzału z dystansu. Nie zdecydował się jednak na to, zagrywając za mocno do Grosickiego.

43'
Mocne uderzenie Zielińskiego zza szesnastki w niewielkiej odległości minęło bramkę.

41'
Niedokładne podanie Piszczka do Grosickiego i akcja została przerwana.

39'
Fabiański ze stoickim spokojem "nawinął" napastnika gości przed własnym polem karnym.

39'
Krótkie rozegranie, centra "Grosika" przejęta przez defensorów Kazachstanu.

38'
Rajd Makuszewskiego przyniósł rzut rożny.

37'
Milik spudłował w bardzo dogodnej sytuacji! Znakomicie rozegrana akcja między nim i Lewandowskim, napastnik Napoli w polu karnym uderzył ponad bramką po podaniu "Lewego".

36'
Popularny "Zielu" podcięty około 40 metrów od bramki Lorii.

35'
Fabiański pewnie wyłapał piłkę po centrze z lewego skrzydła.

34'
Strzał z daleka w wykonaniu Zielińskiego został zablokowany.

33'
Brakuje nieco dokładność w grze polskiej reprezentacji.

31'
Wymiana podań pod polem karnym, kolejne niecelne podanie Grosickiego zatrzymało nieźle zapowiadającą się akcję.

30'
Dogranie z narożnika boiska po raz kolejny padła łupem obrońców Kazachstanu.

29'
Kontra Polaków, ładnie wyprowadzona piłka przez Milika i Lewandowskiego, kapitan kadry podał do Grosickiego, a ten po podprowadzeniu piłki na wysokość szesnastki zacentrował, jednak to dogranie zostało wybite na korner.

28'
Prosta strata Piszczka w środku pola, goście rozpoczynają budowę ataku pozycyjnego.

27'
Dośrodkowanie wylądowało wprost w rękawicach golkipera Kazachów.

26'
Kolejne przewinienie na piłkarzu gospodarzy, tym razem blisko szesnastki z prawej strony.

25'
Rybus dorzucił piłkę z rzutu wolnego, ale nikt nie zamknął tego zagrania.

24'
żółta kartkaWalka o piłkę pod polem karnym gości, Dmitrenko brzydko sfaulował Makuszewskiego, za co został ukarany żółtym kartonikiem.

23'
Murtazayev ostro szarżował, ale nie zdołał dośrodkować przed linią końcową.

22'
Przewinienie na Lewandowskim. Kolejny stały fragment gry dla polskich piłkarzy. Centrował Zieliński, futbolówkę wybili defensorzy, ta trafiła pod nogi Rybusa, który huknął zza szesnastki, ale przestrzelił.

21'
Rzut rożny, jaki wykonał Grosicki, był wyjątkowo nieudany.

20'
Centrostrzał Milika omal nie zaskoczył Lorię, który końcówkami palców przeniósł piłkę nad poprzeczką.

19'
Logvinenko popełnił przewinienie taktyczne na swojej połowie. Faulowany Lewandowski. Arbiter nie ukarał jednak winowajcę żółtą kartką.

18'
Wrzutka Zielińskiego przejęli w powietrzu obrońcy kadry gości.

18'
Rzut wolny dla gospodarzy na połowie Kazachstanu.

17'
Obyło się bez większego zagrożenia po tym rzucie rożnym.

16'
Fatalny błąd Glika! Obrońca AS Monaco wyłożył futbolówkę Khizhnichence, który w sytuacji na sam przegrał pojedynek z Fabiańskim. Korner dla gości.

15'
Zieliński podprowadził piłkę pod skrzydło, jego dośrodkowanie zostało przyblokowane.

14'
Za łatwo Murtazaev ograł Glika pod polem karnym Polski, Pazdan zdołał jednak uprzedzić napastnika gości i wślizgiem powstrzymał jego szarżę.

12'
Kazachowie na połowie polskiej kadry, powrót Makuszewskiego zatrzymał akcję Kazachstanu na lewej stronie.

11'
1:0! Milik wykorzystał świetne zgranie głową, jakie wykonał Makuszewski po centrze Rybusa.

10'
Niedokładne zagranie Zielińskiego padło łupem defensorów.

9'
Biało-czerwoni mają problem z przedarciem się przez dobrze ustawione zasieki obronne reprezentacji Kazachstanu.

8'
Krótko rozegrany stały fragment gry nie zaskoczył gości, gospodarze muszą przejść do ataku pozycyjnego.

7'
Beysebekov wybił futbolówkę na rzut rożny po podaniu Grosickiego.

6'
Ładna akcja Polaków zakończona niestety wrzutką Rybusa już zza linii końcowej boiska.

5'
Pressing Kazachów przynosi efekty - zawodnicy Adama Nawałki mają drobne problemy z wyprowadzeniem piłki.

3'
Darabaev uderzył z dystansu minimalnie niecelnie po błędzie obrońców!

2'
Rybus był bliski dojścia do dośrodkowania, ale futbolówka zaplątała mu się między nogami. Będziemy mieli kolejny korner. Glik był bliski trafienia do siatki, po wstrzeleniu Grosickiego, jednak chybił nieznacznie polski defensor.

1'
Groźna centra Makuszewskiego, obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

1'
Zaczynamy!

*'
A teraz czas na "Mazurka Dąbrowskiego".

*'
Czas na hymny obu państw. Jako pierwszy rozbrzmi hymn gości z Kazachstanu.

*'
Na murawie PGE Narodowego pojawili się wyjściowi piłkarze obydwu ekip.

*'
Kilkanaście minut temu zakończyło się spotkanie pomiędzy Armenią i Danią. Górą okazali się zawodnicy z Półwyspu Jutlandzkiego - wynik końcowy to 4:1 dla kadry duńskiej. To oznacza, że podopieczni Age Hareide zrównali się punktami z Polakami.

*'
Rozjemcą nadchodzącego meczu będzie Pan Serdar Gözübüyük.

*'
Szkoleniowec kadry Kazachstanu, Aleksandr Borodiuk, poza wyjściowym składem, ma do dyspozycji następujących graczy: Pokatilov, Marochkin, Tagybergen, Turysbek, Muzhikov, Nurgaliev, Tungyshbayev, Shchetkin, Mokin.

*'
Piłkarze prowadzeni przez trenera Nawałkę nie mogą dobrze wspominać pierwszego starcia z Kazachstanem. Na boisku w Astanie do przerwy prowadzili dwoma bramkami, ale gospodarze tamtego spotkania zdołali doprowadzić do wyrównania i pojedynek zakończył się remisem 2:2.

*'
"Jedenastka" Kazachów: Loria – Suyumbayev, Logvinenko, Akhmetov, Dmitrenko, Shomko – Darabayev, Kuat, Beysebekov – Khizhnichenko, Murtazayev.

*'
Pozostali zawodnicy, którzy mogą się pojawić na placu gry: Szczęsny, Skorupski, Bednarek, Kamiński, Jędrzejczyk, Cionek, Kędziora, Góralski, Linetty, Wszołek, Błaszczykowski, Wilczek, Teodorczyk.

*'
Wyjściowy skład Reprezentacji Polski: Fabiański - Piszczek, Glik, Pazdan, Rybus - Makuszewski, Mączyński, Zieliński, Grosicki - Milik, Lewandowski.

*'
Wynik piątkowego meczu dobrze oddał boiskowe wydarzenia. Polacy zagrali bardzo słabe spotkanie, Duńczycy całkowicie zdominowali Biało-czerwonych.

*'
Podopieczni Adama Nawałki w poprzedniej serii gier sromotnie polegli z starciu z Danią 0:4. Była to jednocześnie ich pierwsza porażka w fazie grupowej.

*'
Arbiter po raz pierwszy zagwiżdże o godzinie 20:45.

*'
Witamy Państwa serdecznie! Przerwa od spotkań klubowych rozpoczęła się już na dobre. To czas na mecze eliminacyjne, którego stawką jest awans na Mistrzostwa Świata 2018, jakie odbędą się w Rosji. Polskiej kadrze do końca pozostały trzy starcia. Pierwszym z nich będzie pojedynek z Kazachstanem.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Kazachstan, to zapraszamy do śledzenia meczu online