Zagłębie Lubin - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
2 : 2

Polacek - Balic, Dziwniel, Kopacz, Guldan, Czerwiński - Woźniak (71' Matuszczyk), Kubicki, Starzyński, Pawłowski (85' Buksa), Świerczok (74' Tuszyński)
Kiełpin - Stępiński, Byrtek, Łasicki, Stefańczyk - Szymański (81' Rasak), Furman - Varela, Łukowski (60' Michalak), Dźwigała (46' Merebashvili) - Piątkowski

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Wisła Płock

Dziękuję ślicznie wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Wisła Płock zdołała wyjść z kryzysu. Dobra gra w drugiej połowie spotkania pozwoliła jej wywalczyć jednopunktową zdobycz.
Zagłębie Lubin chyba zbyt szybko uwierzyło w to, że jego rywale nic dzisiaj nie zrobią. Piotr Stokowiec ma prawo do narzekań.

Koniec meczu! Podział punktów!

90+2'
Groźne wstrzelenie piłki pod bramkę Kiełpina. Starzyński miał czego żałować, bo w dobrym momencie, nie trafił w piłkę.

90+1'
Goście starają się zbliżyć pod pole karne Zagłębia. Jest coraz mniej czasu na zmianę rezultatu.

90'
4 MINUTY!

89'
Za chwilę poznany wymiar dodatkowego czasu.

88'
Łasicki faulowany. Sędzia przyznał korzyść, ale już potem przerwał grę.

87'
Trudno mi wskazać ekipę, która przeważy losy spotkania na swoją stronę.

85'
Pawłowski zszedł z placu gry. Buksa otrzymał szansę na odmianę losu gospodarzy.

84'
Filip Starzyński oddał strzał, z którego nie może być zadowolony. Piłka poszybowała bardzo daleko od lewego słupka.

83'
Forma strzelecka jest!

81'
Komplet roszad u gości. Damian Rasak za Damiana Szymańskiego.

80'
żółta kartka Guldan oraz Merebashvili zostali wpisani do notesu sędziego. Obaj zbyt nadmiernie pokazywali swoje niezadowolenie.

79'
Bezpiecznie przeleciała piłka obok bramki Seweryna Kiełpina. Patryk Tuszyński ma już pierwszą próbę w tym meczu.

77'
Varela mógł mówić o dużym pechu. Nieudaną interwencję na przedpolu zaliczył Martin Polacek. Varela okazał się jednak za niski, aby zagrać piłkę głową do pustej bramki.

76'
Merebashvili bardzo dobrze wrócił do defensywy. Gruziński pomocnik kapitalnie zatrzymał rywala na prawej flance boiska.

75'
Ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry przed nami.

74'
Jakub Świerczok zmieniony przez Patryka Tuszyńskiego.

73'

71'
Adam Matuszczyk wpuszczony na boisko przez trenera Stokowca. Na ławce znalazł się Arkadiusz Woźniak.

70'
Goście przejęli kontrolę na boisku. Zagłębie wygląda na kompletnie zaskoczone.

68'
Wisła Płock doprowadziła do remisu! Bardzo dobrze zrealizowany rzut karny przez Varelę. Silne uderzenie w środek bramki.

67'
Rzut karny! Merebashvili szukał jedenastki i ją znalazł! Gruzin został zahaczony przez Dziwniela.

65'
Byrtek nie mógł przepuścić uderzenia, które posłał Pawłowski. Bardzo dobry wślizg.

64'
Wisi w powietrzu remis. Varela zagroził świetnym strzałem głową. Piłka powędrowała minimalnie nad bramką Polacka.

63'
Kiełpin pewnie wypiąstkował piłkę, po dośrodkowaniu jej z rzutu rożnego.

62'
Przepiękna akcja duetu: Świerczok - Pawłowski. Ten pierwszy, po podaniu kolegi, miał okazję na podwyższenie. Na przeszkodzie znalazł się wybornie interweniujący nogami Kiełpin.

60'
Jakub Łukowski już poza placem gry. Pół godziny gry przewidziano dla Konrada Michalaka.

59'
Futbolówka nie nadeszła na nogę Arkadiusza Woźniaka. Ten był autorem płaskiego uderzenia, z okolic pola karnego. Piłka przeleciała obok lewego sektora bramki.

57'
Bramka powinna pozytywnie zadziałać w obóz Jerzego Brzęczka.

56'
GOL! 2:1! Goście złapali kontakt! Merebashvili wykonał dobry rajd na lewej flance boiska. Efektowna szarża otworzyła Piątkowskiemu drogę do bramki rywala.

55'
Bartłomiej Pawłowski przyznał się do tego, że faulował interweniującego defensora Wisły Płock. Przewinienie w ofensywie.

54'
Dominik Furman kopnął piłkę za mocno. Bardzo nieudolnie wybity rzut wolny. Od swojej bramki nową akcję zacznie Martin Polacek.

53'
Wisła próbuje zdobyć kontaktowego gola.

51'

49'
żółta kartka Jestem winny Państwu informację, że żółtą kartkę otrzymał również Sasa Balić. Chodziło o niesportowe zachowanie.

48'
Nie ma czego żałować zawodnik Zagłębia, który popełnił faul. Łukowski koszmarnie uderzył z rzutu wolnego. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

47'
żółta kartka Igor Łasicki dostał żółtą kartkę. Obrońca bardzo wyraźnie trzymał rywala za koszulkę.

46'
Jerzy Brzęczek nie marnuje czasu. Adama Dźwigałę zmienił Merebashvili.

46'
Możemy się już delektować II połową spotkania.

Przegląd statystyk.

Pierwsza odsłona tego widowiska dobiegła końca!

45+1'
Dźwigała nabawił się urazu.

45'
Czas I części gry został wydłużony o jedną minutę.

44'
Piątkowski błyskotliwie urwał się spod opieki obrońcy. Polacek miał dużo szczęścia, że strzał został zablokowany.

43'
Zbliżamy się do finiszu I połowy meczu w Lubinie.

41'
Martin Polacek bał się łapać piłki. Szymański zaliczył bardzo soczysty strzał, z dystansu. Zagranie powędrowało w centralną część bramki.

40'
Gwizdek. Jakub Łukowski został przyłapany na tym, jak dotknął piłkę ręką.

39'

37'
Dwa strzelone gole dały napęd "Miedziowym". Przyjezdni są kompletnie pogubieni.

35'
2:0! Bartłomiej Pawłowski dostał podanie od... obrońcy Wisły. Zawodnik efektownie ograł bramkarza, po czym ulokował piłkę do pustej bramki.

33'
GOL! 1:0! Napastnik Zagłębia popisał się stoickim spokojem w polu karnym przeciwnika. Zwiódł jednego z obrońców, a potem zdobył gola, spokojnym strzałem w prawy sektor.

32'

30'
żółta kartka Jakub Świerczok jest pierwszym piłkarzem ukarany dziś żółtą kartkę. Decyzja sędziego w mojej opinii pochopna, ponieważ wślizg w wykonaniu napastnika, był czysty.

29'
Varela przestrzelił zdecydowanie. Pomocnik próbował wykorzystać dużą nierozwagę Zagłębia, w grze obronnej. Strzał z kilkunastu metrów trzeba klasyfikować jako sygnał ostrzegawczy dla gospodarzy.

28'
Wisła Płock zmarnowała kontratak, który bardzo dobrze się obiecywał, po udanej interwencji w obronie, w czasie rzutu rożnego.

27'
Pawłowski okrutnie minął się z piłką, posłaną z lewego skrzydła boiska. Coraz bliżej gola dla Zagłębia.

25'
Inicjatywę przejęła ekipa Piotra Stokowca. Gospodarze ambitnie szukają sposobu na rozmontowanie defensywy gości.

23'
To mogło być 1:0! Jakub Świerczok koszmarnie przestrzelił, gdy był bardzo blisko bramki! Napastnik miał niemal pustą bramkę, ale presja ze strony obrońców Wisły zrobiła swoje.

21'
Sędzia liniowy wydał szybki wyrok. Na pozycji spalonej znalazł się gracz Zagłębia.

20'
W tej chwili pracuje sztab medyków Wisły Płock.

19'
Wszyscy kibice Wisły powinni podziękować Łasickiemu. Ten obrońca błysnął wielce ofiarną interwencją, przy blokowaniu silnego strzału Woźniaka.

18'
Polacek wykorzystał swój wysoki wzrost. Bramkarz Zagłębia Lubin w pełni skutecznie wyłapał dośrodkowanie.

17'

15'
Filip Starzyński oddał niecelne uderzenie, będąc w głębi pola karnego rywala. Seweryn Kiełpin nie musiał nic robić.

14'
Martin Polacek został konkretnie sprawdzony, jeśli chodzi o refleks. Test przeprowadził Szymański. Goalkeeper popisał się dobrym chwytem.

13'
Alan Czerwiński dogrywał z prawego skrzydła. Wyraźnym adresatem był Jakub Świerczok, ale ten próbując kończyć akcję, minął się z futbolówką.

12'
Dziwniel upominał się o odgwizdanie przewinienia, w pobliżu szesnastki gości. Arbiter nie wychwycił faulu.

10'
Szymański dostał ciekawy prezent, w postaci miejsca na dokładny strzał. Zawodnik zdecydował się, jednak piłka, po jego zagraniu, poleciała obok światła bramki.

9'

7'
Łukowski. Ten piłkarz podjął odważną próbę z okolic pola karnego. Soczysty strzał poleciał tuż przy prawym słupku bramki.

6'
Seria dośrodkowań na pole karne Zagłębia. Jego linia obronna zdaje jak na razie egzamin.

5'
Balić błagał sędziego, aby ten nie pokazywał mu kartki. Obrońca uniknął kary, ale już przy następnym ataku, będzie kartonik.

3'
Stefańczyk nadział się na nieprzepisową obronę rywala.

2'
Mocny strzał zza pola karnego. Uderzał Woźniak. Strzał nie powędrował w światło bramki, ponieważ udaną interwencję zanotował obrońca Wisły.

1'
Ze środka placu gry mecz rozpoczęli gospodarze.

*'
Piłka poszła w ruch!

*'
Piłkarze obu ekip w tej chwili znajdują się w tunelu. Za chwilę powinniśmy ich zobaczyć na płycie boiska.

*'
"18" Zagłębia Lubin.

*'
Sztab szkoleniowy przyjezdnych uznał, że taki skład personalny piłkarzy da dziś komplet punktów.

*'
Pan Zbigniew Dobrynin został wystawiony do reprezentowania składu sędziowskiego na ten mecz.

*'
W dzisiejszym starciu nie obejrzymy Jose Kante. Napastnik Wisły Płock, w poprzedniej kolejce, obejrzał dwie żółte kartki.

*'
Wisła Płock podchodzi do tego boju jako zespół, który za wszelką spróbuje naprawić nastroje swoich kibiców, po ostatnim ligowym blamażu, z Górnikiem Zabrze (0:4).
Jerzy Brzeczek, opiekun gości, w przerwie reprezentacyjnej, z pewnością przekazał swoje uwagi pod adresem bloku obronnego płocczan.

*'
W roli delikatnego faworyta nadchodzącej potyczki eksperci stawiają Zagłębie Lubin. Ekipa Piotra Stokowca pokazała jak dotąd jeden z najlepiej zorganizowanych systemów gry w tym sezonie. Świetna defensywa z błyskotliwą ofensywą dają efekt w postaci bardzo wysokiej pozycji w ligowej stawce.
Na uwagę zasługuje renesans formy Jakuba Świerczoka.

*'
"Miedziowi" z "Nafciarzami" mecz rozpoczną o godz.18:00

*'
Witam wszystkich kibiców polskiej Ekstraklasy! To już 8.seria gier! Na inaugurację zapraszamy do Lubina, gdzie miejscowe Zagłębie powalczy o ligowe punkty z Wisłą Płock.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online