Arka Gdynia - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
3 : 1

Steinbors – Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Marciniak – Nalepa, Sołdecki, Sambea Kakoko – Da Silva, Siemaszko, Piesio.
Buchalik – Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok – Llonch, Arsenić – Boguski, Ze Manuel da Silva Oliveira, Małecki – Lopez.

*'
Z przyczyn technicznych nie możemy kontynuować relacji.

53'
Z dystansu uderzał Sadlok, piłka odbiła się rykoszetem dwukrotnie od obrońców, ale pewnie interweniował Steinbors.

51'
Świetna akcja Siemaszki. Wyłożył piłkę Da Silvie, ale ten uderzył nad bramką.

50'
Czy to na pewno Lotto Ekstraklasa??! Cudowna dwójkowa akcja zakończona ekwilibrystycznym strzałem Nalepy i cudowną interwencją Buchalika.

49'
żółta kartka Zagotowali się teraz piłkarze. Ostatecznie za niesportowe zachowanie żółte kartki otrzymali Siemaszko i Da Silva.

48'
Kolejna szansa dla Arki. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w dobrej sytuacji znalazł się Marcjanik. Skutecznie interweniował jednak bramkarz Wisły.

46'

45'

45'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki dopadł Arsenić, ale uderzył nad bramką.

43'
Co za mecz! Tym razem z rzutu wolnego świetnie uderzył Lopez, ale kapitalnie interweniował Steinbors.

41'
NIESAMOWITY strzał Piesio z narożnika pola karnego. Zawodnik Arki huknął z powietrza, piłka nabrała sporej rotacji i trafiła w słupek!

40'
żółta kartka Gonzalez ukarany żółtą kartką.

38'
Gool! 2:1 dla Arki! Źle zachował się Boguski, Cywka nie utrzymał linii spalonego, dzięki czemu w idealnej sytuacji znalazł się Sambea i płaskim strzałem z pola karnego wyprowadził Arkę na prowadzenie.

33'
Gool! Arka dopięła swego! Marciniak kapitalnie dośrodkował na głowę Siemaszki, a ten pięknym strzałem z 12 metrów pokonał bramkarza.

31'
Po wrzucie piłki z autu głową zagrywał Piesio i piłka przeleciała obok słupka. Bliski przecięcia jej toru lotu był Siemaszko.

30'
Lopez z łatwością minął trzech rywali, ale jego strzał na raty obronił Steinbors.

27'
Mogło być 1:1. Marciniak mocno wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, jeden z zawodników przedłużył piłkę głową, dopadł do niej Siemaszko, ale z bliska, z trudnej sytuacji spudłował.

25'
Arka stara się atakować, ale brakuje jej cierpliwości i spokoju.

23'
Arka stara się stwarzać zagrożenie po strzałach z dystansu. Nalepa również nie trafił w bramkę.

21'
Mogło być 2:0. Cywka wyłożył piłkę Lopezowi, a ten płasko uderzył tuż obok słupka.

19'
Tym razem Sołecki uderzył sprzed pola karnego. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

16'
Piesio z dystansu uderzył bardzo niecelnie.

15'
Kolejna dobra akcja Małeckiego. Pomocnik Wisły tym razem z prawej strony wyłożył piłkę Cywce, a ten z 17 metrów uderzył po ziemi i pewnie interweniował Steinbors.

9'

7'
Uderzał z dystansu Piesio, ale będzie tylko rzut rożny.

5'
Gool! Znakomity początek Wisły. Małecki miał sporo miejsca,
przebiegł z piłką kilka metrów, zszedł do środka i uderzył z dystansu co zaskoczyło bramkarza
.

4'
Dobra akcja Arki, ale w końcowej fazie zabrakło precyzji i piłka trafiła pod nogi obrońcy.

2'
Sędzią meczu jest Bartosz Frankowski.

1'
Początek spotkania.

'
Początek meczu Arka - Wisła o 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online