Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sandecja Nowy Sącz
1 : 0

Alomerović - Rymaniak, Diaw, Kovacević, Kallaste - Gardawski (74' Kosakiewicz), Żubrowski, Kiełb (84' Burdeński), Możdżeń, Jukić - Soriano (66' Górski)
Gliwa – Kubáň, Szufryn (C), Piter-Bučko, Brzyski – Danek, Baran, Krachunov (46' Cetnarski), Dudzic (58' Korzym) – Piszczek (46' Trochim) – Kolev

Soriano (49.)

Żubrowski (4.) żółta kartka
Jukić (89.) żółta kartka
Kubań (44.) żółta kartka

Mecze na żywo: Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz

Serdecznie dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Korona Kielce zgarnęła zasłużony komplet punktów. Lettieri może mieć pretensje do swoich graczy o skuteczność, bo dzisiaj wypadało wygrać dużo wyżej, patrząc na ilość okazji.

Mecz w Kielcach się skończył!

90+2'
Gra na tzw. aferę pozostała przyjezdnym. Za chwilę usłyszymy ostatni gwizdek.

90+1'
Bartosz Rymaniak powinien podziękować rywalom za oddanie mu dużo miejsca. Obrońca, jednak, nie skorzystał z prezentu. Silny strzał poleciał nad poprzeczką.

90'
Trzy minuty dodatkowe od sędziego.

89'
żółta kartka Niesportowe zachowanie ze strony Jukicia dopatrzył się Daniel Stefański. Nieoczekiwana żółta kartka.

88'
Szanują piłkę zawodnicy Korony.

87'
Futbolówka krąży w okolicy szesnastki bronionej przez Gliwę.

86'
Tomasz Brzyski niedokładnie wykonał rzut wolny. Od swojej strefy zacznie Alomerović.

85'
Piłkarze drużyny gości proszą się o stratę kolejnych goli. Fani Sandecji przeżywają trudne chwile.

84'
Burdeński wszedł na ostatnie minuty. Kiełb żegnany gromkimi brawami.

83'
5:3 - ilość rzutów rożnych (dane statystyczne).

81'
Michał Gliwa heroicznie uratował Koronę! Maciej Górski, mając dwie szanse, z bliskiej odległości, nie potrafił wpakować piłki do bramki. To musiał być gol!

80'
Wchodzimy w decydującą fazę tego meczu.

79'
Nie ma energii w atakach zawodników Radosława Mroczkowskiego. Ogromnie trudno Sandecji będzie zniwelować straty.

78'
Za linią boczną opatrywany jest jeden z graczy Korony.

77'
Trochim oddał mocno nieudany strzał. Pomocnik, przed zagraniem, w ogóle nie przyjmował futbolówki. Piłka poleciała w okolice trybun.

76'

74'
ZMIANA: Kosakiewicz za Gardawskiego.

73'
Gra przerwana. Piłka, po centrze Kiełba, z rzutu rożnego, wyszła za linię końcową.

71'
Maciej Górski stracił równowagę w szesnastce Nowego Sączu. Arbiter nie ujrzał większego przewinienia.

70'
Jeśli goście chcą wywieźć jakiekolwiek punkty z Kielc, to muszą jak najszybciej się otrząsnąć. Wszystko daje sygnały, że za chwilę padnie drugi gol dla Korony.

69'
Maciej Korzym nie wychwycił ustawienia obrony kielczan. Gra nie mogła być kontynuowana.

68'
Słupek! Tylko słupek - mogą powiedzieć kibice Korony! Zza pola karnego technicznym uderzeniem błysnął Możdżeń. Futbolówka obiła dokładnie prawy słupek bramki.

67'
Trener Lettieri ma jeszcze dwie zmiany do przeprowadzenia.

66'
Maciej Górski został wpuszczony na boisko, je opuścił Elia Soriano.

64'
Michał Gliwa - bohater Sandecji. Bramkarz przyjezdnych świetnie nogami zatrzymał świetną okazję, jaką miał Soriano. Włoch był zobligowany do lepszego rozwiązania akcji.

63'
Drugą, genialną okazję miał Mateusz Możdżeń! Będąc niekryty na piątym metrze od bramki przeciwnika, nie trafił czysto w piłkę! Lepszej szansy chyba mieć nie będzie.

62'
Sandecja musi spróbować podjąć ryzyko. Wynik jest nadal do odrobienia.

60'
13:3 - tak wygląda statystyka ilości strzałów.

59'
Wojciech Trochim nie mógł się pogodzić z decyzją arbitra, który uznał, że pomocnik faulował. Są odmienne zdania.

58'
Były gracz Korony, Maciej Korzym, już jest na placu gry. Bartłomiej Dudzic dzisiaj bez gola.

58'
Mglisto na boisku.

56'
Rymaniak powinien dużo lepiej uderzyć futbolówkę głową. Rzut rożny mógł gospodarzom dać kolejnego gola. Do realizacji zadania zabrakło dokładności.

55'
Szufryn interweniował wślizgiem. Jemu udało się powstrzymać zagranie z głębi pola karnego.

54'

52'
Wróciliśmy do gry.

51'
Napastnik beniaminka tego sezonu jest teraz obsługiwany przez sztab medyczny.

50'
Padł w polu karnym gospodarzy - Kolev. Sędzia Stefański bał się podyktować jedenastki.

49'
Długo się na to zanosiło! 1:0! Strzelcem gola - Soriano! Gardawski dograł na nos napastnikowi Korony. Gliwa nie miał szans na wyciągnięcie strzału pod poprzeczkę.

48'
Na pozycji spalonej znalazł się Danek.

47'
Michał Gliwa dobrze zbił silne uderzenie, które oddał Jukić, po bardzo efektownej szarży. Korona Kielce chciała zacząć drugą odsłonę od wysokiego "C".

46'
Radosław Mroczkowski przygotował dwie zmiany w Sandecji. Na boisko weszli: Cetnarski oraz Trochim, a na ławkę powędrowali: Krachunov i Piszczek.

46'
II połowa spotkania!

Na Kolporter Arena utrzymał się do przerwy remis.

45'
Dwie minuty. Tyle dłużej potrwa I odsłona tego meczu.

44'
żółta kartka Remis w kartkach. Kubań zdecydowanie za wysoko podniósł swoją nogę.

43'
Piłka jest w rękawicach Michała Gliwy. Na jego pole karne poleciało zbyt głębokie dośrodkowanie.

42'
Muszę stwierdzić, że dużo bardziej podoba mi się gra Korony Kielce. Podopieczni Lettieriego starają się efektownie operować futbolówką.

40'
Michał Gliwa efektownie wypiąstkował piłkę. Goalkeeper ma utrudnione zadanie, bo w jego stronę mocno świeci słońce.

39'
Faul. W starciu powietrznym nieprzepisowo zablokowano gracza Korony.

37'

36'
Interwencja kolejki! Tego możemy być pewni! Tomasz Brzyski swoim ciałem zablokował piekielnie silny strzał Jukicia. Gdyby nie wielka odwaga, to Korona już by prowadziła, bo futbolówka leciała w światło bramki.

34'
Brzyski nie chciał pewnie tak zagrać piłki. Doświadczony obrońca za krótko wrzucił ją, z rzutu rożnego.

33'
Brak komunikacji na linii: Szufryn - Gliwa. Dla gości szczęśliwie, że ten pierwszy skutecznie wślizgiem przerwał dogranie, z lewej flanki.

32'

30'
Minimalnie nad poprzeczką pofrunęła piłka! Krachunov bardzo sprytnie urwał się obronie Korony. Groźna próba głową.

29'
Diaw głową wybił futbolówkę na korner. Stoper nie dał przejść dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

28'
Cios za cios! Idealną szansę miał Mateusz Możdżeń. Pomocnik otrzymał dobrą centrę na głową. Możdżeń posłał futbolówkę wprost w Gliwę!

27'
Sandecja mogła skarcić Koronę! Niebezpieczne dośrodkowanie w wykonaniu Brzyskiego. Akcję kończył Kolev, ale jego strzał ze wślizgu, poleciało tuż obok bramki.

25'
Michał Gliwa podjął wielkie ryzyko daleko wychodząc z bramki. Ryzyko się w pełni opłaciło, Soriano nie dopadł do prostopadłej piłki.

24'
Michał Gliwa dostał brawa za interwencję na przedpolu. Bardzo dobre wyjście do zawiesiny z prawego skrzydła boiska.

23'
Sędzia liniowy uspokoił kibiców Korony, którzy już wstali z krzesełek, po podaniu do niekrytego Soriano. Snajper nie mógł zmienić wyniku, ponieważ odgwizdano ofsajd.

21'
Rykoszet po bezpośredniej próbie z rzutu wolnego. Kornera dla gospodarzy nie będzie, bo strzał zablokował Soriano.

20'
Rzut wolny dla Korony. Odległość jest bliska do bramki Michała Gliwy.

19'
Ostra gra. Soriano został przewrócony solidnie przez Krachunova.

18'
Gra już toczy się dalej. Bez zmian w składzie kielczan.

17'
Już pracują medycy gospodarzy. A na rozgrzewce widać kilku graczy Korony.

16'
Leży dwóch piłkarzy Korony. Diaw niefortunnie zderzył się ze swoim kolegom z obrony - Rymaniakiem.

15'
Jukić próbował wślizgiem domknąć bardzo mocne wgranie w okolice bramki Sandecji. Piłka, po jego zagraniu, powędrowała w trybuny.

14'
Jacek Kiełb autorem pierwszego zagrożenia pod bramką Gliwy. Pomocnik Korony swoim uderzeniem piłki głową obił poprzeczkę.

13'
Faul. Filip Piszczek niezgodnie z regułami chciał dotrzeć do zagrania z rzutu wolnego.

12'
Kolev ma watę w nosie. Kilka minut wcześniej snajper Sandecji ucierpiał w jednym ze starć.

11'

9'
Nieudanie wykonany rzut rożny przez gospodarzy. Zabrakło dużo większej precyzji.

9'
Korona jest coraz groźniejsza...

7'
Napastnik Korony Kielce, Soriano, nie mógł kontynuować akcji pod polem karnym rywala. Zasygnalizowano ofsajd.

6'
Muszę poinformować wszystkich, że sędzią tego meczu jest Daniel Stefański.

5'
Wielkie zamieszanie pod bramką Alomerovicia. Jakub Żubrowski dobrym zagraniem głową zażegnał niebezpieczeństwo.

4'
żółta kartka Reakcja sędziego. Jakub Żubrowski ostrym wślizgiem przerwał dobrze obiecującą się akcję rywala.

2'
Zmarnował okazję Gardawski. Młody pomocnik zbyt długo czekał z podaniem do napastnika. W porę zorientowali się obrońcy przeciwnika.

1'
Kolev w twardej grze z Rymaniakiem. Obrońca Korony Kielce był trzymany zakoszulkę.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra!

*'
Zawody zostaną przeprowadzone w ramach 8.kolejki LOTTO Ekstraklasy. W dniu dzisiejszym oprócz tego meczu odbędą się również dwa inne spotkania.

*'
Zachęcamy do śledzenia naszej relacji z meczu: Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz, to zapraszamy do śledzenia meczu online