Śląsk Wrocław - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Wrąbel – Pawelec, Celeban, Tarasovs, Cotra - Chrapek, Madej (70' Vacek), Riera, Pich - Robak (90' Łuczak)
, Piech (78' Srnić)
Malarz - Jędrzejczyk (C), Astiz, Pazdan, Hlousek (85' Mączyński) - Moulin, Jodłowiec, Kopczyński (77' Nagy), Pasquato (67' Szymański) - Sadiku, Niezgoda

Robak (61., karny)
Robak (69.)
Niezgoda (36.)

Hlousek (56.) żółta kartka

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Za uwagę ślicznie Państwu dziękuję. Zachęcam do śledzenia naszych innych relacji.

Śląsk Wrocław zasłużenie sięgnął po trzy oczka. Klub z Warszawy pokazał dzisiaj wielką słabość, w prawie każdym piłkarskim segmencie.
Marcin Robak ponownie przedstawił swoje wielkie możliwości strzeleckie.

Koniec! We Wrocławiu wielka sensacja!

90+3'
Chaotycznie atakuje Legia. Już nie ma czasu na jakąkolwiek finezję.

90+2'
Wielka mądrość piłkarska po stronie Śląska. Legia coraz bardziej sfrustrowana.

90+1'
1 z 3 doliczonych minut przeszła już do historii.

90'
Marcin Robak jest MVP tego meczu! W jego miejsce na boisko wszedł Daniel Łuczak.

90'
Nerwowo na placu gry. Na murawie leży Srnić.

88'

86'
Ręce pełne roboty mają sędziowie liniowi. Jakub Wrąbel, po odgwizdanym spalonym, zacznie nową akcję swojego klubu.

85'
Jacek Magiera stawia wszystko na jedną kartę. Mączyński w miejsce Hlouska.

84'
Śląsk Wrocław starał się jakoś zagrozić z rzutu rożnego. Ta sztuka się nie powiodła. Każda minuta pracuje na sukces drużyny Jana Urbana.

82'
Niezgoda oraz Moulin próbowali wyrównać wynik. Jakub Wrąbel skutecznie wypiąstkował piłkę.

81'

79'
Robert Pich był najbliżej bramki Malarza, w czasie podania od klubowego kolegi. Sędzia liniowy zaryzykował.

78'
Arkadiusz Piech zastąpiony przez Srnicia.

77'
Zmiana. Nagy za Kopczyńskiego.

75'
Przed Nami ostatnie piętnaście minut podstawowego czasu gry. Jestem przekonany, że emocji w końcowej fazie meczu nie zabraknie.

74'

72'
Sędzia główny słownie upomniał Aleksandra Vukovicia, drugiego szkoleniowca Legii.

71'
Jest to debiut Kamila Vacka w barwach wrocławskiej drużyny. Przypomnę, że ten gracz polskim kibicom pokazał się już kiedyś w składzie Piasta Gliwice.

70'
Kamil Vacek zastąpił Łukasza Madeja. Doświadczony pomocnik może czuć dużą satysfakcję.

69'
To musiało się tak skończyć! Druga bramka Marcina Robaka! Para stoperów Legii popełniła kardynalny błąd. Genialną asystę zaliczył Łukasz Madej.

67'
Sebastian Szymański ma być jokerem Legii. Z boiska zszedł Pasquato.

65'
Śląsk Wrocław uwierzył ponownie w swoje możliwości. Legia zbyt szybko oddała inicjatywę.

64'
Dla Marcina Robaka był to 19.wykorzystany rzut karny w polskiej Ekstraklasie. Jest to jeden z najlepszych wyników.

63'

61'
1:1! GOL! Marcin Robak pokazał, że jest świetnym wykonawcą rzutów karnych. Pewne uderzenie w prawy sektor bramki.

60'
Sędzia wskazuje na jedenasty metr! Za chwilę Śląsk będzie miał szansę z rzutu karnego! Ręka w polu karnym!

59'
Arkadiusz Malarz zatriumfował! Bramkarz przepięknie wyciągnął kapitalne uderzenie autorstwa Michała Chrapka. Obrona Legii dała mu naprawdę wiele miejsca.

58'
Oczekujemy na groźne akcje po obu stron. Początkowa faza tej części gry jest wielce ospała.

56'
żółta kartka Żółta kartka dla Adama Hlouska. Doświadczony obrońca zbyt nadmiernie dyskutował z sędzią głównym.

55'
Został zasygnalizowany ofsajd. Na delikatnej pozycji spalonej uchwycono Pasquato.

53'
We wcześniej wspomnianej sytuacji na ofsajdzie był Tarasovs.

52'
Jest gwizdek sędziego. Zespół arbitrów doszukał się pozycji spalonej. Rzut wolny dla Legii.

50'

48'
Jacek Magiera nie dokonał zmiany. Jan Urban również czeka na rozwój wydarzeń boiskowych.

47'
1:1 wisiało w powietrzu. Sytuację strzelecką bliski wykorzystania był Robert Pich. Zawiodło minimalnie spóźnione wejście w akcję.

46'
Grę po przerwie rozpoczęła drużyna Legii Warszawa.

46'
Jest już II połowa spotkania we Wrocławia!

Czas I części gry dobiegła końca!

44'
Ostatnie fragmenty regulaminowego czasu gry.

43'

41'
Stracony gol przez Śląsk Wrocław sprawił, że cały blok obronny stał się bardzo niepewny. To dobry znak dla ekipy ze stolicy Polski.

40'

38'
Śląsk Wrocław chce szybko odpowiedzieć. Przed chwilą, było naprawdę groźnie, po akcji z Robakiem. Dziwny strzał w jego wykonaniu niemal nie zaskoczył Malarza. Piłka poszła na poprzeczkę.

37'
Młodemu snajperowi, z rzutu wolnego, zagrywał Pasquato.

36'
GOL! Legia wykorzystała chaotyczną próbę obrony! Jarosław Niezgoda nie był na ofsajdzie. Nieudolna próba zostawienia go na spalonym. Jakub Wrąbel był bez szans.

34'
Centro - strzał w realizacji Sadiku. Napastnik nie mógł być z tego specjalnie dumny, bo jego zagranie powędrowało... za linię boczną boiska.

33'
Piech minął się z piłką. Robert Pich dogrywał w jego kierunku.

31'
Tarasovsa nie udało się dopilnować rywalom. Środkowy obrońca dopadł do dośrodkowania z rzutu rożnego. Malarz mógł odetchnąć z ulgą, ponieważ strzał powędrował nad jego bramką.

30'
84% - tyle futbolówki ma Śląsk Wrocław. W tej statystyce widzimy bardzo wyraźną dominację.

29'
Zablokowany Pich! Michał Pazdan ofiarnie stanął na linii strzału. Coraz goręcej pod bramką Arkadiusza Malarza.

27'
Legia próbuje z kontry. Takiego sposobu na grę bardziej przed meczem oczekiwałem od piłkarzy Śląska.

26'

24'
Na stadionie we Wrocławiu pirotechnika.

23'

22'
Wielkie brawa od kibiców gospodarzy otrzymał Tarasovs. Były obrońca Jagiellonii interweniował w ostatniej chwili wślizgiem. Pasquato mógł coś stworzyć.

21'
Legia ma szczęście! Arkadiusz Piech ponownie postraszył stołeczną ekipę. Arkadiusz Malarz asekuracyjnie zbił silny strzał na korner.

20'
Marcin Robak zawiedziony. Nie dziwię się, bo jego strzał z rzutu wolnego, nie pokonał muru.

19'
Faulował Pasquato. Napastnikowi gości puściły nerwy, podczas walki o piłkę z Michałem Chrapkiem.

17'
Coraz bliżej premierowego gola dla Śląska Wrocław! Instynktowną robinsonadą błysnął Arkadiusz Malarz. Muszę wspomnieć, że próbował Arkadiusz Piech, z dystansu.

16'
Marcin Robak dopadł do prostopadłego podania! Uznany snajper nie potrafił jednak zaskoczyć Arkadiusza Malarza. Strzał oddany z ostrego kąta powędrował w boczną siatkę.

15'
Szybko mi minął ten pierwszy kwadrans gry we Wrocławiu.

14'
Sito Riera był odepchnięty przez walczącego o górną piłkę Jędrzejczyka. Sytuacja nie uszła uwadze sędziemu.

13'

11'
Madej zagrywał do Robaka. Zagrożenia pod bramką Malarza nie było, bo udało się jego obrońcy zatrzymać podanie.

10'
Odgwizdano złamanie przepisów. Sadiku nie zdążył wrócić z pozycji spalonej.

9'
Obrona Legii poradziła sobie z wrzutką Chrapka. Chwilę później odgwizdano ofsajd. Rzut wolny dla przyjezdnych.

8'
Faul. Astiz nie patyczkował się w żaden sposób z Robakiem.

6'
Jędrzejczyk wygrał drugi, indywidualny bój z Cotrą. Ten nie zdołał dośrodkować na pole karne mistrza kraju.

5'
Zbyt niecelne podanie leciało w stronę Arkadiusza Piecha. Środkowy napastnik był bez szans na dotarcie do zagrania.

4'

2'
Arkadiusz Malarz dostał szansę na skuteczną obroną. W pełni z niej skorzystał, po sygnalizowanym zagraniu Roberta Picha.

2'
Jan Urban, trener Śląska Wrocław, kiedyś pracował w Legii. Był jej szkoleniowcem w latach: 2007-09 oraz 2012-13.

1'
Wrocławianie zaczęli.

*'
Mecz wystartował! Piłkarze ruszyli!

*'

*'
Do Wrocławia, wraz ze swoim asystentami, w celu pełnienia obowiązków sędziowskich, przyjechał Pan Jarosław Przybył.

*'
Przed rozpoczęciem pojedynku będzie minuta ciszy poświęcona zmarłemu Adamowi Wójcikowi.

*'
Mecz zacznie się o godz.18:00

*'
Witam wszystkich kibiców polskiej ligi! We Wrocławiu czeka na Nas jakże ciekawie zapowiadająca się konfrontacja Śląska Wrocław z Legią Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online