Manchester City - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
Liverpool
5 : 0

Ederson (44' Bravo) - Walker, Stones, Otamendi (71' Mangala), Mendy - Danilo, Fernandinho, De Bruyne - David Silva, Jesus (59' Sane), Agüero
Mignolet - Alexnader Arnold, Klavan, Matip, Moreno -Wijnaldum (59' Milner), Henderson, Can - Mané, Firmino (67' Solanke), Salah (46' Chamberlain)

Dziękujemy za uwagę.

90+1'
O takim golu marzy każdy piłkarz! Fantastyczny strzał w prawe okno zaprezentował Sane! Klasa!

90'
Dwie minuty doliczone.

88'

86'
Mingolet popisał się refleksem! O skuteczności interwencji zadecydowała szybkość. Wynik tego meczu wślizgiem próbował zaskoczyć Kun Aguero.

85'
Ekipa gości nie ma żadnej motywacji do śmielszej gry. Patrząc na aktualny rezultat trudno im się dziwić.

83'
Na piątą bramkę czekają sympatycy gospodarzy. Na ich twarzach pojawił się zawód, ponieważ soczysty strzał Aguero wylądował bardzo blisko prawego słupka.

82'
Od czwartego gola dla Manchesteru dynamika zawodów wymiernie spadła.

80'
żółta kartka Agresja musi być odpowiednio kara. Przekonał się o tym doskonale Emre Can. Na jego koncie pojawiła się żółta kartka.

79'
Manchester City za tydzień stoczy batalię z Watfordem.

79'
W następnej kolejce ligowej Liverpool podejmie Burnley (16.09).

77'
To już pogrom! 4:0 na tablicy wyniku! Ależ to była ładna,
składna akcja gospodarzy. Sane, w dobrej sytuacji, okazał się bez litości dla goalkeepera.

76'
David Silva nie mógł być dumny ze swojego występku. Arbiter Moss zdecydowanie przerwał akcję, po faulu Hiszpana.

75'
Ostatni kwadrans gry.

73'

71'
Na ławce rezerwowej jest widoczny Otamendi. Mangala się porozumiewa z kolegami z obrony.

70'
Do końca regulaminowego czasu gry pozostało Nam dwadzieścia minut. Przyjezdni już chyba są pogodzeni z porażką.

69'
Milner ofiarą nieprzepisowego wejścia.

68'
Korner. W porę została zatrzymana akcja na skrzydle w wykonaniu Manchesteru.

67'
Solanke poprawi swoje statystyki występów. Firmino nie tak wyobrażał sobie ten mecz.

65'
Reakcja sędziego liniowego. Arnold na spalonym.

64'
De Bruyne, mimo dwóch asyst, szuka czegoś innego. Belgijski pomocnik przymierzył zza pola karnego. Futbolówka dostała ciekawą rotację, ale finalnie powędrowała nad bramką.

63'
Jeśli taki wynik utrzymałby się do końca, to Manchester City będzie mógł się cieszyć z bycia liderem w ligowej tabeli.

62'

60'
Godzina gry w Manchesterze już minęła. Kibice gospodarzy mogą się w pełni radować.

59'
2:2 w ilości zmian. Milner zastąpił Wijnalduma.

58'
Jesus dzisiaj wykonał kapitalną pracę na placu gry. Sane już się zameldował na murawie.

57'
Mignolet wyłapał futbolówkę. Mendy nie popisał się przy dogrywaniu do ofensywnych kolegów z klubu.

55'
Jurgen Klopp i jego podopieczni przed jakże trudnym zadaniem. Bardzo niekorzystny rezultat + gra w osłabieniu nie są dobrymi prorokami.

54'
3:0! Gabriel Jesus ponownie pokonał Mignoleta! Kun Aguero wykazał się wielką precyzją, podczas wykonania podania.

53'
Kun Aguero został złapany na pozycji spalonej.

52'

50'
Manchester nie miał żadnych problemów z wyjaśnieniem sytuacji, po rzucie rożnym.

49'
Sędzia Moss dostatecznie ostro poinstruował Firmino. Obyło się bez kary w postaci żółtego kartonika.

48'
Pep Guardiola, oprócz wymuszonej zmiany, to nic nie robił w składzie swojej ekipy.

46'
Chamberlain jest graczem, którego wydelegował na boisko przez Jurgena Kloppa. Salah opuścił murawę.

46'
Jesteśmy już w drugiej połowie meczu!

Piłkarze udali się do szatni. W tej odsłonie nic już więcej się nie zdarzy.

45+6'
Drugie, kluczowe podanie w tym pojedynku wymienił Kevin De Bruyne. Belg udowadnia, że jest wybitnym dogrywającym.

45+5'
2:0! Teraz już nie ma żadnych spekulacji! Jesus idealnie wykończył wyśmienite dośrodkowanie. Mignolet nie miał wiele czasu na podjęcie próby jakiejkolwiek interwencji.

45+4'
Decyzja arbitra głównego wzbudziła kontrowersje na portalach społecznościowych.

45+3'
Jesus złapał się za głowę! Sędzia nie uznał gola dla Manchesteru City. Jako argument padł ofsajd.

45+2'
Gościom brakuje konceptu na ofensywę.

45'
Osiem minut dłużej potrwa pierwsza odsłona tego widowiska.

44'
Jest długo wyczekiwana zmiana. Bravo za Edersona.

43'
W mojej opinii, przynajmniej pięć minut zostanie przedłużona pierwsza połowa meczu.

42'
Roszada się przedłuża.

40'
Duże jest prawdopodobieństwa zmiany na pozycji bramkarza u gospodarzy. Stan zdrowia Edersona wydaje się naprawdę bardzo poważny.

39'

38'
Bramkarzowi Manchesteru City udzielana jest pomoc medyczna. Możliwa jest sytuacja, w której to Ederson zostanie zmieniony przez Bravo.

38'
Interweniujący Ederson został trafiony przez Mane, wyprostowaną nogą. Nie dziwię się Panu sędziemu, że ten podjął decyzję o wyrzuceniu Mane z boiska.

37'
czerwona kartka Liverpool będzie grał w osłabieniu. Zaskakujący werdykt sędziego głównego - czerwona kartka dla Mane!

36'
Ederson jest królem na przedpolu.

35'
Mignolet poddany kolejnej próbie. Stones najlepiej zachował się w polu karnym rywala, podczas stałego fragmentu gry. Błyskotliwe zagranie zostało w porę wybronione przez bramkarza.

34'
Jesus dostał świetną sposobność na podwyższenie wyniku. Wyborna szarża, a potem zgrabny strzał zasłużyły na dużą uwagę. Mignolet stanął na wysokości zadania, odbijając piłkę poza boisko.

33'
Arbiter liniowy podjął szybką decyzję, która polegała na przerwaniu akcji gospodarzy. Jesus uchwycony na spalonym.

32'
Salah powinien podziękować kolegom za stworzenie sytuacji bramkowej. I powinien również ich przeprosić za słabe wykończenie akcji. Ederson zatrzymał beznadziejny strzał.

31'

29'
Emre Can był bliski zaskoczenia Edersona. Uderzenie oddane bezpośrednio z rzutu wolnego pofrunęła obok prawego sektora bramki.

28'
żółta kartka Fernandinho nie miał żadnych praw do pretensji. Żółta kartka w jego kierunku powędrowała w pełni zasłużenie. Zbyt agresywna próba odbioru.

27'
Ederson ma patent na przerywanie prostopadłych podań w kierunku napastników Liverpoolu.

26'
Dodam informację, że klasową asystę zanotował Kevin De Bruyne.

25'
GOL! Kun Aguero zmienił rezultat! Łańcuch błędów w szeregach Liverpoolu. Argentyński napastnik idealnie sfinalizował kapitalną okazję strzelecką.

24'
Na ofsajdzie został znaleziony Salah. Z kilku metrów od swojej bramki nową akcję wznowi Ederson.

23'
Stones zachował zimną krew i zażegnał niebezpieczną sytuację w swoim polu karnym. Korner.

22'

20'
Czekamy na sytuacje strzeleckie. Na walkę boiskową nie możemy w żaden sposób narzekać.

19'
żółta kartka Kolejne przewinienie w realizacji Arnolda. Tym razem musiała się już pojawić żółta kartka.

18'
Arnold za agresywnie. Było widać trzymanie za koszulkę. Arbiter główny okazał się wielce wyrozumiały, nie pokazując mu kartki.

17'
Tempo spotkania uległo regresowi.

15'
Nie było strzału. Naprawdę ciekawe dogranie z lewego skrzydła zaliczył Firmino.

14'
David Silva nie uniknął pozycji spalonej. Akcja Manchesteru została przerwana.

13'
Mignolet zdał egzamin. Bardzo efektowne piąstkowanie futbolówki, po świetnym uderzeniu zza pola karnego.

12'
Drugi rzut rożny nie wygenerował niebezpieczeństwa pod bramką gości. Sędzia główny nakazał bramkarzowi zacząć nową akcję.

11'
Arnold zbyt niepewnie. Obrońca wybił piłkę za plac gry. Będzie korner dla Manchesteru.

10'
Wiele niedokładności widać w grze ofensywnej "The Citizens".

9'
Mignolet został po raz pierwszy w tym meczu sprawdzony. Aguero wykonał taką próbę. Strzał z dystansu okazał się jednak zbyt sygnalizowany.

8'
Mur pomógł Edersonowi. Bezpośrednia próba z rzutu wolnego nie minęła zawodników Manchesteru City.

7'
żółta kartka Otamendi zaryzykował agresywne wejście wślizgiem. Sędzia nie miał litości. Żółta kartka.

6'
Musi robić wrażenie!

4'
Kevin De Bruyne wstrzelił piłkę z rzutu wolnego. Na zagranie piłki głową mieli jego koledzy, ale żadnemu z nich nie udało się skutecznie sfinalizować akcji.

3'
Ederson dostał prezent od wykonawcy kornera. Bramkarz mógł spokojnie wyłapać futbolówkę, po słabej centrze.

2'
Goście otrzymali szansę z rzutu rożnego.

1'
Odnotujmy fakt, że to Liverpool zaczął spotkanie.

*'

*'
Pełne zestawienie gospodarzy.

*'
Osiemnastka Liverpoolu.

*'
Ten Pan wziął odpowiedzialność prowadzenia nadchodzącego widowiska.

*'
Obie drużyny w przyszłym tygodniu zaczną rywalizację w Lidze Mistrzów.
"The Citizens" czeka wycieczka do Holandii, gdzie zagrają z Feyenoordem. Z kolei, "The Reds" podejmą Sevillę.

*'
Witam wszystkim na naszym portalu! Piłka sobota zacznie się od wysokiego "C"! Manchester City zagra z Liverpoolem.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester City - Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online