Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1 : 2

Mucha - Szeliga, Putiwcew, Kecskes, Miković - Gergel (71' Guba), Piątek (84' Misak), Kupczak, Stefanik, Pawłowski - Wróbel (46' Śpiączka)
Loska - Koj, Suarez, Wieteska, Ambrosiewicz - Żurkowski, Matuszek, Kurzawa, Kądzior - Ł. Wolsztyński (80' Urynowicz), R. Wolsztyński (39' Ledecky)

Stefanik (38.)
Kądzior (20.)
Ł.Wolsztyński (70.)

Mecze na żywo: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze

Dziękuję uprzejmie Wszystkim za uwagę.

90+2'
Chaotycznie budują ataki gospodarze. Loska pewnie zgarnął zbyt głębokie dośrodkowanie.

90+1'
Michał Koj opuścił plac gry.

90'
2 minuty!

89'
Górnik Zabrze jest coraz bliższy zgarnięcia całej puli. Za moment poznamy wymiar dodatkowego czasu.

87'
Był strzał. Putiwcew próbował wyrównać, kończąc dogranie z rzutu rożnego. Piłka przeleciała nad bramką Loski.

86'

84'
U gospodarzy zmiana. Misak zastąpił Łukasza Piątka.

83'
Mateusz Wieteska wygrał rywalizację z Bartoszem Śpiączką. Obaj znajdowali się pod bramką Loski.

82'
Goście starają się kraść przeciwnikom cenny sekundy.

80'
Marcin Urynowicz za Łukasza Wolsztyńskiego.

79'
Piłkarze Rumaka wzięli się do konkretnej pracy w sferze ofensywnej. Coraz mniej czasu pozostało na wyrównanie wyniku.

78'
Loska w opałach! Po raz kolejny starał się Stefanik! Potem Guba, ale ich strzały udało się gościom zneutralizować.

76'
Faul w ofensywie wykonał jeden z zawodników przyjezdnych.

75'
Wystartował ostatni kwadrans gry w Niecieczy. Kibice miejscowego klubu liczą na podjęcie większego ryzyka.

73'

71'
Niewidoczny dzisiaj Gergel już jest poza placem gry. Guba dostał szansę.

70'
1:2! GOL! Liczne starania przyniosły owoce! W ogromnym zamieszaniu najlepiej pod bramką Muchy ustawił się Wolsztyński!

69'
Termalica oddała inicjatywę rywalom z Zabrza. Taka postawa może się dla niej źle skończyć.

68'
Ujrzeliśmy kilku zawodników, którzy w tej chwili intensywnie się rozgrzewają.

67'
Kolejna próba Matuszka! I znów na refleks Jan Mucha! Słowak pokazuje formę, którą kiedyś prezentował w barwach Legii Warszawa.

65'
Sędzia Złotek daje obu stronom grać. Widać, że chce iść z duchem gry.

64'
Dużo rzutów rożnych mają gracze trenera Brosza.

63'
Dwa razy próbował Mateusz Wieteska! Pierw głową, a potem szybka dobitka! Instynktownie na linii Jan Mucha!

62'

60'
Jan Mucha ma wiele pracy na przedpolu. Wiele dośrodkowań leci w pobliże jego bramki.

58'
Blisko! Mariusz Rumak już prawie się cieszył z gola! Niestety, Putiwcew, w genialnej sytuacji, trafił w prawy słupek. Wolsztyński zawiódł przy kryciu.

57'
Lepszy moment Górnika Zabrze. W kulminacyjnych chwilach brakuje jednak precyzji.

55'
Jan Mucha zainterweniował na przedpolu. Bramkarz musiał piąstkować piłkę, którą z rzutu rożnego posłał Rafał Kurzawa.

54'
Spokojny początek gry, po przerwie.

52'
Rafał Kurzawa zrobił prezent Janowi Musze, posyłając piłkę z rzutu wolnego. Słowacki goalkeeper spokojnie uspokoił sytuację, pewnym chwytem.

51'
Poza wymuszoną zmianą Rafała Wolsztyńskiego, to Marcin Brosz stawia na ten sam skład, który wyszedł na plac gry, od 1.minuty.

50'
Uderzenie Szymona Matuszka. Pomocnik gości na pewno się rozczarował. Jego strzał bardzo pewnie zatrzymał Jan Mucha.

49'

47'
Świeżo wprowadzony Śpiączka został przyłapany na ofsajdzie.

46'
Bartosz Śpiączka wydelegowany na boisko. Wróbel już jest rezerwowym.

46'
Arbiter dał znak! Początek drugiej połowy spotkania!

Koniec I odsłony!

45+1'
Górnik Zabrze na raty oddalił zagrożenie, po kornerze. Miković pozazdrościł Stefanikowi i sam spróbował swojego szczęścia. Jednak do strzału z 38.minuty, porównania nie było.

45'
60 sekund doliczył sędzia do czasu I połowy.

44'
Kądzior próbował błyskotliwie wypracować sobie miejsce do oddania strzału na bramkę. Obrońcy "Słoni" zdecydowanym wejściem czysto odebrali mu futbolówkę.

43'

41'
Samuel Stefanik, po zdobyciu ładnej bramki, uwierzył w swoje możliwości. Pomocnik zdecydował się na próbę lobu wysuniętego Loski. Próba ta okazała się trochę niedokładna.

40'
Górnik chce odpowiedzieć. Najpierw zablokowano silny strzał, a potem Kądzior minimalnie się pomylił.

39'
Rafał Wolsztyński jest jednym z największych pechowców tego meczu. Marcin Brosz na boisko wprowadził Ladecky'ego.

38'
Jest GOL! 1:1! Grę w przewadze wykorzystała ekipa gospodarzy. Samuel Stefanik zapisał przepiękne zagranie w lewe okno bramki.

36'
Rafał Wolsztyński narzeka na zdrowie. Możliwa jest zmiana. Napastnik skarży na problemy z mięśniami.

35'
Jeszcze bez kartek w tym meczu. Piłkarze obu ekip mają do siebie wielki szacunek.

34'
Jan Mucha efektownie się wyciągnął. Słowacki bramkarz musiał asekurować silne uderzenie Żurkowskiego. Młodemu pomocnikowi zabrakło troszkę więcej precyzji.

33'
Dani Suarez wznowi grę. Sędzia główny dopatrzył się przed chwilą przewinienie w ataku, w wykonaniu piłkarza Bruk-Betu.

31'
Wieteska dobrze zachował się w polu karnym rywala, podczas rzutu rożnego. Mało brakowało, by jego uderzenie wpadło do bramki. Muchę uratowała poprzeczka.

30'
Pół godziny gry w Niecieczy już minął.

28'
Mariusz Złotek ma jak na razie mało pracy. Nie odnotowaliśmy jeszcze jakiegoś groźniejszego przewinienia.

27'
Tomasz Loska rozpocznie od swojej bramki. W jego kierunku powędrowało mocno nieudolne zagranie.

25'
Widać zdenerwowanie u Mariusza Rumaka. Jego podopieczni pozwolili rozkręcić się graczom z Zabrza.

24'
Rafał Kurzawa zaliczył solidny, kąśliwy strzał. Na posterunku dobrze zareagował Jan Mucha.

23'
Beniaminek próbuje iść szybko za ciosem. Rafał Wolsztyński nie potrafił jednak dobrze skierować piłki do bramki. Gol podziałał pozytywnie na piłkarzy Marcina Brosza.

22'

20'
Zabrzanie wyszli na prowadzenie! Fantastyczne, odważne uderzenie piłki w wykonaniu Damiana Kądziora. Jan Mucha musiał przyznać wyższość przeciwnika.

19'
Górnik Zabrze trochę biernie, jeśli spojrzymy w sferę ofensywną. Jego kibice pewnie oczekują jakiegoś większego, ofensywnego zrywu.

17'
Szymon Żurkowski został przewrócony przez... swojego kolegę z klubu. Nieszczęśliwe zderzenie. Nikomu jednak nic groźnego się nie stało.

16'
Jakub Wróbel był szukany pod bramką Loski. Napastnik gospodarzy nie urwał się dostatecznie dobrze kryjącym go obrońcom.

14'
Tomasz Loska zacznie nową akcję od swojej strefy. Nieudany strzał głową, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, odnotowano u napastnika Termaliki.

13'
Faul. Mateusz Wieteska przyznał się do realizacji niedozwolonego czynu.

11'

10'
Bruk-Bet stara się kontrolować wydarzenia boiskowe.

8'
Górnik Zabrze wyszedł zwycięsko z groźnej sytuacji. Niebezpiecznie przeprowadzona kontra mogła zaskoczyć górników, ale w polu karnym zabrakło szybszej decyzji o strzale.

7'
Pierwsza próba zagrożenia nie powiodła się ekipie "Słoni". Szeliga niedokładnie dorzucał futbolówkę.

6'
Rzut rożny dla gospodarzy.

4'
Dużo gry w środkowej strefie boiska.

3'

1'
Mariusz Rumak dał dzisiaj zadebiutować w barwach Bruk-Betu Szymonowi Pawłowskiemu.

*'
Rozległ się już pierwszy gwizdek arbitra!

*'
Polski Związek Piłki Nożnej misję prowadzenia tego meczu przydzielił Panu Mariuszowi Złotkowi.

*'
Marcin Brosz, trener Górnika, do następującego boju wydelegował taki skład.

*'
Witam wszystkich jakże serdecznie na tym portalu! Pierwsze niedzielne spotkanie będzie przez nasz portal obszernie relacjonowane. Bruk-Bet Termalica Nieciecza zagra z Górnikiem Zabrze.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online