Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

'
Mecz zakończył się remisem 45:45. Wynik pierwszego spotkania zadecydował o tym, że Unia Leszno awansowała do finału PGE Ekstraligi. Rywala pozna wieczorem. Mecz Stal - Sparta na żywo w naszym serwisie.

15'
J. Hampel 3
J. Kołodziej 0
P. Dudek 2
E. Sayfutdinov 1

Wynik biegu: 5:1

'
Unia Leszno w finale PGE Ekstraligi. Ostatni bieg nic już nie zmieni.

14'
B. Smektała 3
P. Pawlicki 2
P. Protasiewicz 1
J. Thorssell 0

Wynik biegu: 1:5

13'
J. Kołodziej 3
J. Hampel 2
G. Zengota 0

12'
P. Dudek 3
E. Sayfutdinov 2
D. Kubera 1
M. Tonder 0

Wynik biegu: 3:3

11'
J. Thorssell 3
P. Kildemand 1
J. Doyle 0

10'
P. Dudek 2
B. Smektała 0

Wynik biegu: 3:3.

9'
J. Hampel 2
G. Zengota 1
P. Pawlicki 0

8'
E. Sayfutdinov 3
J. Doyle 2
A. Zgardziński 0

Wynik biegu: 2:4

7'
J. Hampel 3
J. Kołodziej 2
J. Thorssell 1
D. Kubera 0

Wynik biegu: 4:2

6'
P. Pawlicki 3
M. Tonder 2
J. Doyle 1
G. Zengota (W)

Wyniki biegu: 3:3

5'
P. Protasiewicz 3
P. Dudek 2
P. Kildemand 0

Wynik biegu: 5:1.

4'

B. Smektała 2
J. Doyle 1

3'
G. Zengota 2
P. Dudek 1
P. Protasiewicz 0

2'
3M. Tonder 3
D. Kubera 1

Najpierw bieg przerwany przez nierówny start. Ostrzeżenie otrzymał Zgardziński. W powtórce upadł Tonder i znów bieg został przerwany. Powtórka również w pełnej obsadzie.

1'
J. Hampel 3

'

'
Za nami już prezentacja. Zawodnicy wrócili do parku maszyn i za chwilę pierwszy bieg.

'
Stawką meczu jest awans do finału PGE Ekstraligi. Obecnie bliżej celu jest Unia, która wygrała pierwszy mecz 50:40.

'
Początek meczu o godzinie 16:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno, to zapraszamy do śledzenia meczu online