Barcelona - Juventus Turyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Juventus Turyn
3 : 0

Ter Stegen - Semedo, Piqué, Umtiti, Jordi Alba- Rakitic (76' Paulinho), Busquets, Iniesta (84' Gomes) - Messi, Luis Suárez, Dembélé (70' Roberto)
Buffon - De Sciglio (42' Sturaro), Benatia, Barzagli, Sandro - Pjanić, Matuidi, Bentancur (63' Bernardeschi) - Dybala, Douglas Costa, Higuain (87' Caligara)

Mecze na żywo: Barcelona - Juventus Turyn

Dziękuję wszystkim za uwagę, i życzę dobrej nocy.

Lepszej inauguracji kibice z Barcelony nie mogli sobie wymarzyć. Juventus nie był w stanie dzisiaj przeciwstawić się gospodarzom.
Lionel Messi znów pokazał swój wielki kunszt piłkarski.

90+2'
Pozycji spalonej nie uniknął Lionel Messi. To już chyba ostatnia scena w tym meczu.

90+1'
Goście są bezradni w każdej sferze.

90'
Jesteśmy już w strefie doliczonego czasu. Przypomnę, że sędzia przedłużył starcie o dwie minuty.

88'
żółta kartka Caligara. Kilkanaście sekund, i... żółta kartka. Nerwy mu wyraźnie puściły.

87'
Ostatnia zmiana w tym widowisku. Caligara w miejsce Higuaina.

86'
Mam wrażenie, że gospodarzom aktualny wynik starczy. Juventus z kolei chciałby już pewnie koniec pojedynku.

85'
W Pireusie utrzymuje się wynik 3:0 dla Sportingu.

84'
Iniesta zagrał wybitny mecz. Andre Gomes jest trzecim, czyli ostatnim zawodnikiem Barcy wpuszczonym z ławki rezerwy.

82'
Niemiecki bramkarz, Ter Stegen, dostał okazję na popełnienie dobrej obrony. Na jego bramkę poleciało uderzenie w sam środek.

81'
W polu karnym Pique dotknął piłkę ręką. Taki osąd promowali goście. Sędzia nie zdecydował się na wskazanie na jedenasty metr.

80'
Ter Stegen wybronił kąśliwe uderzenie autorstwa Dybali.

78'
Na spalonym był Alba. Gol, którego zdobył Suarez, nie mógł zostać zaliczony. Szczęście miał Buffon, który zanotował ogromny błąd.

76'
Ivan Rakitić zmieniony przez Paulinho.

75'
Bernardeschi oddał bardzo sygnalizowany strzał. Obrona gospodarzy bez trudu oddaliła zagrożenie.

74'
żółta kartkaWidać coraz większą frustrację w szeregach przyjezdnych. Pjanić, za faul w środkowej strefie, ujrzał kartonik.

72'
Barcelona prezentuje stoicki spokój. Aktualny wynik musi dawać wielki komfort.

70'
Bez zdobyczy bramkowej zawody skończył Dembele. Roberto już się zamontował na murawie.

68'
Ten mecz jest już chyba rozstrzygnięty! Mistrza Włoch dobił chyba Lionel Messi. Buffon znów bez szans.

67'

65'
Pan Skomina kontroluje wydarzenia na placu boiska. Widać, że nie ma kłopotów z czytaniem gry.

64'
Nad bramką piłkę posłał świeżo wprowadzony Bernaderschi. Mało brakowało, aby zaliczył swoiste "Wejście Smoka".

63'
Bernardeschi zmienił Bentancura. Ten miał już żółtą kartkę na swoim koncie. Przemyślany ruch trenera.

61'
Gigi Buffon musiał się nagimnastykować. Leo Messi efektownie minął mur. Ten rzut wolny mógł się podobać publiczności.

60'
Godzina gry tego meczu jest już historią. Barcelona dominuje.

59'
Z dystansu starają się Włosi. Dybala chciał błysnąć. Gwiazdor Juventusu musiał uznać wyższość świetnie interweniujących rywali.

58'
Massimo Allegri, szkoleniowiec gości, musi reagować. Postawa jego podopiecznych daje Barcelonie kolejne szanse.

57'
W pełni zasłużony gol! Ivan Rakitić zmienił wynik! Kosmiczna asysta w wykonaniu Messiego. Piłka posłana pomiędzy nogami obrońcy Juventusu. Rakitić nie miał problemów z zaskoczeniem Buffona.

55'
żółta kartka Za dyskusję z sędzią żółty kartonik obejrzał Messi. Argentyński piłkarz zbyt natarczywie próbował wpłynąć na Pana Skominę.

54'
żółta kartka Żółta kartka. Barzagli został surowo ukarany przez Pana arbitra głównego.

53'
"Stara Dama" musi się roztrząsnąć. Gospodarze potrafią wykorzystać najmniejszą nieudolność u przeciwnika.

51'
Bliski zdobycia swojej drugiej bramki w tym spotkaniu był Leo Messi.

51'
Buffon miał ogromne szczęście! Słupek uratował jego i cały Juventus przed kapitulacją. Gol wisiał w powietrzu!

50'
Pjanić jest tym zawodnikiem, który szuka kolegów, zagrywając prostopadłe podania. Jak na razie, trud nie przynosi efektów.

49'
Po raz kolejny Paul Dybala. Z okolic pola karnego Barcy powędrował zgrabny strzał. Pomocnik Juventusu powinien jednak dużo lepiej przymierzyć. Ter Stegen bez interwencji.

48'
W innym meczu tej grupy Sporting Lizbona prowadzi 3:0 z Olympiacosem Pireus.

47'
W czasie przerwy nie przygotowano żadnych roszad taktycznych.

46'
Gramy dalej!

Takie rezultaty są na innych boiskach...

Pierwsza połowa meczu skończyła się wynikiem 1:0!

45'
1:0! Gol do szatni! Argentyńczyk popisał się niemal chirurgiczną precyzją, przy strzale w prawy sektor bramki.

44'
Nie wyszedł korner Juventusowi. W polu karnym doszło do przewinienia, którego autorem był piłkarz gości. Rzut rożny nie będzie miło wspominany.

43'
Wcześniej wspomnianą zmianę trzeba traktować jako w pełni wymuszoną.

42'
Sztab szkoleniowy Juventusu nie chce ryzykować. Sturaro zastąpił De Sciglio, który zmaga się z urazem.

41'
Wielkimi krokami zbliżamy się do finiszu I połowy meczu. Starcie jest wyrównane.

40'
Jeśli chodzi o grę defensywną przy stałych fragmentach, to goście wypełniają swoje zadania klasowo.

39'
Dembele niecelnie. Będzie rzut rożny, ponieważ jeden z graczy Juventusu odbił piłkę.

38'

36'
żółta kartka Faul taktyczny. Semedo nie miał większych szans na uniknięcie kary.

35'
Roszada będzie chyba przełożona w czasie. Obrońca Juve jest zdolny do dalszej gry.

34'
Prawdopodobnie ujrzymy zmianę u gości. De Sciglio skarży się na zdrowotne problemy.

33'
Oczekujemy okazji na gole. Tempo meczu drastycznie spadło. Coraz więcej przewinień na boisku.

32'

30'
Lionel Messi był atakowany wbrew przepisom. O żółty kartonik otarł się Douglas Costa.

28'
Arbiter główny, z biegiem czasu, jest coraz bardziej wyczulony na stykowe sytuacje.

26'
żółta kartka Niesportowego zachowania u Bentancura dopatrzył się arbiter Skomina. Pierwsza żółta kartka.

25'
Zawody się wyrównały. Gospodarze odkuli się, jeśli chodzi o sytuacje strzeleckie.

23'
Cios za cios. Futbolówka dynamicznie zmierza od jednego pola karnego do drugiego.

21'
Buffon jest klasowym bramkarzem! Pokazał to broniąc kapitalny strzał Suareza. Futbolówka już zmierzała pod poprzeczkę bramki.

20'
Leo Messi musi poczekać na swoje trafienie. Mur ustawiony przez Buffona wyśmienicie zneutralizował sprytne uderzenie.

19'
Umtiti pracuje na żółtą kartkę. To już drugie, niebezpieczne przewinienie na jego koncie.

17'
Barcelona podchwyciła temat prostopadłych piłek. Być może jest to sposób na dobrze zorganizowany Juventus.

16'
Buffon bardzo daleko wyszedł z bramki. Ryzykowna interwencja okazała się 100% sukcesem. Do Dembele nie doszło prostopadłe podanie.

14'
FC Barcelona bardzo szanuję futbolówkę. Kibice gospodarzy liczą, że uda się zbudować niebezpieczeństwo pod bramką Buffona.

12'
Ter Stegen ponownie udowodnił swoją klasę. Z dalszej odległości szczęścia swojego szukał Pjanić. Niemiecki bramkarz udanie zatrzymał piłkę.

11'
Zabrakło większej technicznej mocy Higuainowi. Argentyńczyk, będąc w pobliżu bramki przeciwnika, niedostatecznie dobrze dryblował. Jego błąd został szybko skarcony.

10'
Juventus wyprowadził niezłą kontrę, po odbiorze piłki, w swoim polu karnym. Na bramkę Ter Stegena uderzył Dybala. Zawodnik gości źle wymierzył.

9'
Leo Messi nie dociągnął dośrodkowania z rzutu wolnego. Jeden z obrońców przyjezdnych skutecznie zareagował głową.

8'
Semedo bardzo odważnie szarżował. Na wysokości swojego pola karnego przewinił Costa.

7'
Pierwsze zagrożenie pod bramką Ter Stegena! Próbkę swoich technicznych możliwości pokazał De Sciglio. Soczysty strzał z dystansu powędrował tuż obok lewego słupka bramki.

5'
Zbyt agresywnie o piłkę walczył Suarez. Sędzia szybko nakazał Juventusowi grać z rzutu wolnego. Pjanić ucierpiał.

4'
Gigi Buffon doskonale zbił piłkę, po zagraniu Messiego, od rzutu rożnego.

3'
Próba kombinacyjnej akcji na lewej flance, w wykonaniu gości. W pobliżu szesnastki zabrakło precyzji.

2'
Gospodarze, w swoim stylu, dużo krótkich podań.

1'
Pojedynek zaczęła "Duma Katalonii".

*'

*'
Nadeszła ta chwila! Czas na odsłuchanie oficjalnego hymnu Ligi Mistrzów.

*'
Ład i porządek sportowy w Barcelonie ma utrzymać słoweński arbiter - Damir Skomina.

*'
W grupie "D" oprócz dwóch niżej wspomnianych ekip znajdują się również: Olympiacos Pireus oraz Sporting Lizbona.

*'
Obie drużyny mierzyły się ze sobą w Lidze Mistrzów, w sezonie 2016/17. W ćwierćfinale, wówczas, lepszy okazał się Juventus Turyn (0:0, 2:0).

*'
"Stara Dama" podchodzi do tych rozgrywek z perspektywy finalisty poprzedniej edycji Ligi Mistrzów. Klub z Turynu, w finałowym starciu, uległ Realowi Madryt (1:4).

*'
Program dzisiejszych spotkań wygląda wielce imponująco.

*'
Szlagier tej serii gier rozpocznie się o godz.20:45

*'
Witamy wszystkich kibiców piłkarskich! To już ten dzień - start fazy grupowej Ligi Mistrzów! W dzisiejszym hicie Barcelona zagra z Juventusem Turyn.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Juventus Turyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online