Bayern Monachium - Anderlecht online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Anderlecht
3 : 0

Neuer – Kimmich, Javi Martinez, Suele, Rafinha – Tolisso, Alcantara – Robben, James (85' Coman), Ribery – Lewandowski.
Sels – Chipciu, Spajić, Kums, Deschacht, Najar (26' Appiah) – Stanciu (59' Onyekuru), Dendoncker, Trebel, Hanni – Teodorczyk (84' Harbaoui).

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo już w środę.

90+3'
Koniec meczu. Bayern pokonał Anderlecht 3:0.

90+3'
Lewandowski miał kolejną okazje. Oddał strzał sprzed pola karnego, ale pewnie interweniował bramkarz.

90'
Gool! Kimmich świetnie wyszedł do prostopadłej piłki, minął bramkarza, który spodziewał się podania do Lewandowskiego i podwyższył prowadzenie

89'
Niecelny strzał Alcantary.

88'
Robben oddał niecelny ekwilibrystyczny strza.

87'
Mueller głową uderzył obok bramki.

86'
Strzał Lewandowskiego z ostrego kąta dobrze obronił Sels.

85'
Coman zastąpił Jamesa.

84'
Harbaoui zastąpił Teodorczyka.

82'
Mocny i niecelny strzał Dendonckera.

80'
Robben mógł znaleźć się sam na sam, ale źle przyjął piłkę.

78'
Mueller zastąpił Ribery'ego.

77'
Boateng zastąpił Martineza.

74'
żółta kartka Tolisso ukarany żółtą kartką.

72'
Suele niecelnie uderzał głową.

72'
Mogło być groźnie, ale Lewandowski próbował dryblować zamiast podawać do Robbena i tylko rzut rożny.

70'
Posiadanie piłki: 69% - 31%

69'
Robben huknął z dystansu nad bramką.

67'
Suele umieścił piłkę w bramce po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale sędzia nie uznał trafienia obrońcy. Sędzia dopatrzył się faulu.

67'
James oddał ładny strzał sprzed pola karnego, ale Sels zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

65'
Gool! 2:0! Kimmich podłączył się do akcji ofensywnej, dośrodkował płasko w pole karne, a tam Thiago Alcantara urwał się obrońcom i strzałem z kilku metrów zdobył bramkę.

61'
Fantastyczne podanie Jamesa do Robbena, ale ten nie zdołał pokonać Selsa.

59'
Onyekuru zastąpił Stanciu.

56'
Spokojniejszy okres gry.

52'
Sels uratował Anderlecht przenosząc piłkę nad bramką po strzale głową Suele.

53'
żółta kartka Stanciu ukarany żółtą kartką za faul na Ribery'm.

52'
Lewandowski uderzył lewą nogą z pola karnego, ale obok bramki.

51'
Mocny i niecelny strzał sprzed pola karnego oddał Rafinha.

49'
Mógł być remis! Kapitalna akcja Anderlechtu. Z prawej strony płasko dośrodkował Teodorcyzk, jeden z zawodników wystawił ją Chipciu, a ten trafił w słupek!

48'
Niecelny strzał głową Lewandowskiego.

47'
Strzał Tolisso z dystansu obronił bramkarz.

46'

45+3'

45+2'
Anderlecht oddalił grę od własnej bramki.

45'
Sprytnie rozegrał Bayern rzut rożny. Dośrodkowanie na 16 metr, tam z woleja uderzał jeden z zawodników, a po chwili piłkę przewrotką do bramki próbował skierować Martinez.

43'
Lewandowski przebiegł z piłką ok. 20 metrów, ale w polu karnym został powstrzymany.

41'
Powinien być remis! Dendoncker zagrał spod linii końcowej, ale Stanciu źle nabiegł na piłkę i nie zdołał w nią trafić na tyle czysto, aby oddać celny strzał.

40'
Ribery mocno dośrodkował spod linii końcowej, ale skutecznie interweniowała defensywa Anderlechtu.

38'
Kontra Bayernu. Strzał Robbena z pola karnego został zablokowany.

38'
Teodorczyk otrzymał piłkę w polu karnym, ale szybko ją stracił.

36'
Dośrodkowanie w pole karne Bayernu, ale dobrze interweniował obrońca.

34'
Z drugiej strony sprzed pola karnego uderzał Robben, który przejął piłkę. Strzał był niecelny.

33'
Trebel uderzył lewą nogą sprzed pola karnego, ale pewnie interweniował Neuer.

32'
Tolisso uderzył z dystansu nad bramką.

30'
Ładna akcja na jeden kontakt, ale Alcantara trochę za mocno wypuścił Lewandowskiego.

30'
Bayern ma olbrzymią przewagę.

27'
Kolejna akcja Bayernu, ale dobrze przerwał ją wślizgiem jeden z obrońców. Będzie rzut rożny.

26'
Appiah zastąpił Najara.

23'
Akcja Anderlechtu przerwana w polu karnym Bayernu.

22'
James z rzutu wolnego uderzył nad bramką z rzutu wolnego.

21'
żółta kartka Trebel ukarany żółtą kartką.

20'
Robben padł w polu karnym, ale sędzia nie zdecydował się podyktować kolejnej jedenastki.

19'
Dobrze z drugiej linii wszedł Tolisso, ale szybszy był bramkarz Anderlechtu.

17'

15'
Znów Lewandowski. Tym razem miał sporo miejsca w polu karnym, ale głową uderzył obok bramki.

14'
Lewandowski z rzutu wolnego z niespełna 20 metrów uderzył w mur.

12'
Goool! Robert Lewandowski pewnym strzałem z rzuty karnego zdobył bramkę.

12'
żółta kartka Ukarany również Ribery za protesty.

12'
[cz]Lewandowski znakomicie urwał się obrońcom, wychodził sam na sam z bramkarzem i został sfaulowany. Sędzia odgwizdał jedenastkę i wyrzucił z boiska Kumsa.

9'
Ribery świetnie dośrodkował w pole karne, James urwał się obrońcy, ale jego strzał głową był za lekki i prosto w bramkarza.

7'
Jak na razie sporo walki!

6'
Zagranie w pole karne do Lewandowskiego, ale dwóch obrońców dobrze go wypchnęło i spowolniło akcję, która ostatecznie zakończona została niecelnym dośrodkowaniem.

3'
Gra wznowiona. Polak na boisku.

2'
Brzydki faul na Teodorczyku na połowie Anderlechtu. Polak mocno ucierpiał i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

2'
Bayern dłużej utrzymuje się przy piłce, ale jak na razie zanotował dwie straty na połowie rywala.

1'

'
Rezerwowi Anderlechtu: Boeckx, Appiah, Gerkens, Harbaoui, Obradović, Onyekuru, Sowah.

'
Rezerwowi Bayernu: Ulreich, Hummels, Boateng, Rudy, Mueller, Coman, Friedl.

'
Na boisku zobaczymy dwóch napastników reprezentacji Polski: Roberta Lewandowskiego i Łukasza Teodorczyka.

'
Początek meczu o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Anderlecht, to zapraszamy do śledzenia meczu online