Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Tottenham Hotspur
Borussia Dortmund
3 : 1

Lloris - Alderweireld, Sanchez, Vertonghen - Aurier, Dier, Dembele, Davies -Eriksen, Son (82' Sissoko) - Kane (87' Llorente)
Burki - Piszczek, Sokratis, Toprak (79' Zagadou), Toljan - Sahin, Dahoud (70' Castro), Kagawa (66' Gotze) - Yarmolenko, Pulisic - Aubameyang

Dziękuję Wszystkim za uwagę.

Tottenham był dzisiaj ekipą, która prezentowała konkretniejszy futbol. Gospodarze potrafili w kapitalnym stylu wypunktować słabe strony przeciwnika z Niemiec.
Borussia Dortmund miała swoje szanse, ale gra w defensywie pozostawiała wiele do życzenia.Trener Bosz ma bogaty materiał do analiz i przemyśleń.

Na stadionie rozległ się końcowy gwizdek sędziego!

90+'
Mario Gotze znajduje się poza boiskiem. Pomocnik ma problemy zdrowotne.

90+3'
Sissoko mógł ostatecznie dobić przeciwnika. Zawodnik został wyśmienicie wypuszczony w uliczkę, ale pod presją wracających obrońców, kopnął piłkę obok bramki.

90+1'
czerwona kartka Czerwona kartka! Na swoim koncie zapisał ją Vertonghen. Defensor uderzył przeciwnika w twarz.

90'
Widowisko zostało przedłużone o 4 minuty.

89'
żółta kartka Gonzalo Castro przyjął z pokorą werdykt sędziego, o żółtej kartce.

88'
żółta kartka Toljan, zdaniem sędziego, przedstawił przewinienie, które należy ukarać żółtym kartonikiem. Ten gracz już wcześniej pracował na kartkę.

87'
Harry Kane jest w mojej opinii bohaterem tego spotkania. Strzelec dwóch goli został wymieniony na Fernando Llorente.

86'
Niecelny strzał ze strony Sahina. Pomocnik gości przeprosił wszystkich swoich klubowych partnerów.

85'
Pięć minut do końca podstawowego czasu tego meczu.

84'
Drużyna ze stolicy Anglii jest aktywniejsza w ofensywie. Po wyniku spodziewałem się trochę innego obrotu sprawy.

82'
Son jest żegnany gromkimi brawami od kibiców. Sissoko dostaje swoją szansę.

81'
Klub z Niemiec musi poprawić precyzję ostatnich dograń. Bez tego będzie trudno zagrozić bramce Llorisa.

80'
Kane domagał się reakcji ze strony sędziego. W jego opinii, obrońca Borussii go nieczysto blokował, co było przyczyną nieudanego strzału. Nie usłyszeliśmy gwizdka arbitra.

79'
I ta korekta ma miejsce w rzeczywistości. Zagadou zastąpił Topraka.

77'
Zanosi się na trzecią, czyli ostatnią zmianę u przyjezdnych. Trener Bosz wierzy nadal w swoich podopiecznych.

76'
Duńczyk Eriksen był zobowiązany przez swoich kibiców do lepszej finalizacji akcji ofensywnej. Jego potężny strzał, z atrakcyjnej lokalizacji, powędrował bardzo wysoko nad poprzeczką bramki niemieckiego zespołu.

75'
Przed Nami pozostał ostatni kwadrans gry regulaminowego czasu.

73'
Sędzia liniowy pokazał pozycję spaloną. Grę od rzutu wolnego zacznie ekipa z Dortmundu.

72'
Anglicy są głodni kolejnych bramek.

70'
Gonzalo Castro już biega po placu gry, Dahoud zmuszony do oglądania meczu z perspektywy ławki.

69'
Klasową robinsonadę na linii zaprezentował Hugo Lloris. Efektowna interwencja nogami uchronił gospodarzy przed stratą gola. Aubameyang był ogromnie bliski zdobycia bramki, po akcji z rzutu rożnego.

67'
Burki zachował klasę! Na refleks udało mu się zatrzymać bardzo nieprzyjemny strzał, którego autorem był Davies.

66'
Kagawa wie o tym pewnie, że mógł dzisiaj dużo więcej pokazać. Wcześniej wspomniany Gotze pojawił się na boisku.

65'
Mario Gotze jest graczem, któremu przekazywane są ostateczne wskazówki taktyczne.

64'

63'
Tottenham pokazuje wielką siłę, przy wychodzeniu z kontrataków.

62'
Myślę, że jeżeli Borussia chce zakończyć ten mecz z punktami, to trener Bosz musi jak najszybciej dokonać zmian w ofensywie.

60'
3:1! Tottenham wykorzystał po raz kolejny słabość rywala. Kluczowe, prostopadłe podanie wykonał Eriksen. Do futbolówki dopadł Kane i swoim silnym, płaskim uderzeniem zaskoczył Burkiego. Piłka poleciała w prawy, dolny róg bramki.

58'
Zawód w szeregach kibiców Borussii. Aubameyang nie popisał się, przy egzekucji rzutu wolnego. Bezpośrednia próba poleciała wysoko nad poprzeczką bramki.

57'
żółta kartka Konkretna decyzja sędziego głównego. Jan Vertonghen wykazał się mocno niesportowym zachowaniem.

55'
GOL nie został zaliczony. Arbiter liniowy dopatrzył się momentu, w którym to Aubameyang był najbliżej bramki.

54'
Vertonghen zaangażował się mocno w akcję ofensywną swojego klubu. Postawa godna pochwały, ale niestety sędzia liniowy podniósł chorągiewkę do góry, sygnalizując ofsajd.

52'
Son nie kontrolował ustawienia linii defensywnej przeciwnika. Owocem jego niekonsekwencji było odgwizdanie pozycji spalonej.

51'
Kolejna genialna okazja dla gospodarzy! Tym razem zawiódł Son. Pomocnik koszmarnie przestrzelił, będąc w obrębie szesnastki BVB. Futbolówka wylądowała na jednym z sektorów.

50'
Harry Kane zasłonił swoją twarz! Snajperowi się nie dziwię... Otrzymał kapitalną, prostopadłą piłkę, ale zamiast ulokować ją do bramki, to kopnął w trybuny.

49'
Druga bardzo udana interwencja na przedpolu w wykonaniu Hugo Llorisa. Francuski bramkarz świetnie czyta grę.

48'
Toprak wrócił do gry. Kibice z Dortmundu pewnie odetchnęli z ulgą.

48'
W pobliżu Topraka pracuje sztab medyczny. Na rozgrzewce już kilku potencjalnych zmienników.

47'
Na placu gry leży kontuzjowany piłkarz BVB.

47'
W obu zespołach nie odnotowano żadnych zmian personalnych.

46'
II część gry przed Nami!

A jak wyglądają rezultaty na innych obiektach?

Gratka dla fanów wszelakich danych statystycznych.

Koniec I połowy meczu!

44'
Gol, którego autorem był Pulisić, nie mógł zostać uznany. Pomocnik został uchwycony na wyraźnym ofsajdzie.

44'
Piłkarski ping-pong w polu karnym "Kogutów".

42'
Ofsajd z drugiej strony. Davies nie wytrzymał ciśnienia. Dobrą pracę wykonał blok obronny BVB.

41'
Aubameyang uchwycony na małym, ale zawsze spalonym. Napastnik z Gabonu nie mógł narzekać na werdykt sędziowski.

39'
Pulisić nie zdołał stworzyć groźnej akcji dla swoich kolegów. Zawodnik Tottenhamu konkretnym wejściem przerwał przepiękne plany.

37'
Coraz więcej nerwowości po obu stronach. Przed chwilą obejrzeliśmy akcję, w której to próby nerwów nie zdał Sokratić.

36'
Pulisić nie krył rozczarowania z tego, że jego efektowny wślizg na prostopadłe podanie nie zmienił wyniku. Piłka została nakryta wysoce nieczysto.

35'
żółta kartka Doczekaliśmy się sytuacji, w której sędzia główny wyciągnie żółty kartonik. Dier przesadził ze swoim wślizgiem.

33'
Hugo Lloris zebrał wielkie brawa. Goalkeeper był szybszy do prostopadłego zagrania. Kagawa już miał chętkę na zgarnięcie futbolówki.

31'
Zmasowanych ataków przyjezdnych ciąg dalszy... Gospodarze stracili kontrolę nad grą.

30'
Kapitalny wślizg Veronghena! Obrońca gospodarzy przerwał podanie do Aubameyanga! Gdyby zagranie doszło do Gabończyka, to ten bez problemów pokonałby bramkarza, Llorisa.

29'

27'
33% : 67% - tak kształtuje się statystyka dot. posiadania piłki

26'
Atakują przyjezdni. Do głębokiej defensywy wrócił nawet Harry Kane.

24'
Tottenham jest coraz bardziej chaotyczny w grze defensywnej. Borussia stara się to jak najszybciej wykorzystać.

23'
Dostrzeżono złamanie przepisów gry. Toprak ucierpiał w powietrznej rywalizacji.

21'
Zawody na Wembley są rozgrywane w bardzo dynamicznym tempie.

20'
Gwizdek sędziego. Włoski arbiter wychwytuje wszystkie stykowe sytuacje.

19'
Yarmolenko wrzucał piłkę z rzutu rożnego. Najwyżej do niej wyskoczył obrońca Tottenhamu.

18'
Sahin został poturbowany. Dembele otrzymał słowne ostrzeżenie od arbitra głównego.

17'

15'
2:1! GOL! Harry Kane wygrał batalię siłową z Sokratisem, po czym oddał soczyste uderzenie pod poprzeczkę bramki. Burki miał ogromnie trudne zadanie.

14'
Chaotycznie, ale skutecznie defensywa gospodarzy wyszła z groźnej sytuacji, jaką był rzut rożny. Płaskie wgranie futbolówki mogło zrobić wiele zamieszania.

12'
Wysoko ustawiona jest obrona z Borussii Dortmund.

11'
Na tablicy wyników 1:1! Ukraiński pomocnik, Yarmolenko, błysnął genialnym strzałem z dystansu. Efektownie podkręcona futbolówka wylądowała w lewym oknie bramki.

9'
Yarmolenko zrobił zamieszanie w okolicach bramki Llorisa. Francuski bramkarz powinien podziękować swoim obrońcom, którzy w porę zneutralizowali ryzykowną sytuację.

8'
Goście starają się szybko odpowiedzieć na straconą bramkę. Szybkość nie jest zawsze dobrym doradcą.

7'
W środku pola doszło do faulu. Dahoud był w opinii sędziego nieczysto atakowany.

5'
Szybko strzelony gol powinien zwiastować Nam kapitalne widowisko.

4'
"Koguty" są na prowadzeniu! Pomocnik gospodarzy zaliczył efektowną szarżę na lewej flance pola karnego BVB. Nieoczekiwany strzał na bliższy słupek zaskoczył Burkiego.

2'
Gra została przerwana. Dier popełnił przewinienie, podczas próby odbioru piłki wślizgiem.

1'
Od pierwszych sekund meczu wysoki pressing prezentują goście z Niemiec.

*'
Zawodnicy już w grze!

*'
Piłkarze już się znajdują w tunelu. Za chwilę będzie Nam dane wysłuchać hymn Ligi Mistrzów.

*'
Tak pod kątem taktycznym wyglądać będą obie ekipy.

*'
Za czerwoną kartkę zdyskwalifikowany z dzisiejszego widowiska został Dele Alli.

*'
Sztab szkoleniowy popularnych "Kogutów" dzisiaj nie może wydysponować owe zestawienie piłkarzy: Lamela, N'Koudou, Rose, i Wanyama.

*'
W składzie ekipy z Dortmundu, z powodu licznych urazów zabraknie takich graczy, jak: Guerreiro, Reus, Rode oraz Schmelzer.

*'
Harmonogram dzisiejszych gier.

*'
Areną nadchodzącego starcia będzie Wembley Stadium.

*'
W grupie "H" rywalizują ze sobą: APOEL Nikozja, Borussia Dortmund, Real Madryt oraz Tottenham Hotspur.

*'
Mecz 1.kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów zostanie rozpoczęty o godz. 20:45

*'
Dobry Wieczór, Państwu! Przed nami kolejna porcja związana z Ligą Mistrzów. Tottenham rozegra mecz z Borussią Dortmund.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund, to zapraszamy do śledzenia meczu online