Real Madryt - APOEL Nikozja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
APOEL Nikozja
3 : 0

Navas - Carvajal, Ramos, Nacho, Marcelo - Kovacić (25' Kroos), Casemiro, Modrić - Isco (72' Caballos), Ronaldo, Bale (82' Mayoral).
Waterman - Vouros, Rueda, Carlao, Lado - Morais, Vinicius - Ebecilio (73' Zahid) - Sallai (60' Farias), Aloneftis - De Camargo (83' Pote).

Mecze na żywo: Real Madryt - APOEL Nikozja

Dziękujemy Państwu serdecznie za ten wspólnie spędzony czas i przeżyte emocje.

Gospodarze pewnie wygrali nad cypryjską drużyną. Goście byli stroną zdecydowanie słabszą. Próby ataku przez nich podjęte kończyły się zazwyczaj pod szesnastką Realu.

90+3'
Mayoral trafił do siatki, ale bramka nie została uznana. Asystujący mu Ronaldo znalazł się, zdaniem arbitra, na spalonym.

90+2'
Zbyt silne dla Carvajala było zagranie Modricia w szesnastkę.

90+1'
Za mocne dośrodkowanie Marcelo wyszło poza plac gry.

90'
Minął regulaminowy czas gry, sędzia doliczył dodatkowe trzy minuty.

90'
żółta kartkaFarias ukarany żółtą kartką.

89'
Aloneftis nie zdołał przedrzeć się przez zasieki obronne Realu.

88'
Spotkanie w ostatnich kilku minutach jest rozgrywane w spokojniejszym tempie.

87'
Waterman pewnym wyjściem uprzedził Ronaldo, który chciał zamknąć akcję po zgraniu Casemiro.

85'
Ronaldo umieścił futbolówkę w siatce po zagraniu Modricia, ale sędzia nie uznał tego gola z powodu spalonego. Powtórki pokazały, że była to prawidłowa decyzja.

84'
Centra Ceballosa nie doszła do Ronaldo, lecz wpadła w rękawice golkipera zespołu z Nikozji.

83'
Tzecia zmiana w drużynie gości: za De Camargo pojawił się Pote.

82'
Ostatnia korekta w składzie Realu: Mayoral wszedł na murawę zastępując Bale'a.

81'
Dośrodkowanie z rogu boiska nie sprawiło zagrożenia pod bramką Watermana.

80'
Zablokowane dośrodkowanie Carvajala i będzie korner dla Realu.

79'
Zdecydowanie zbyt głęboko dograna piłka przez Modricia wyszła za linię końcową.

78'
Vinicius popełnił faul na Kroosie. Rzut wolny dla gospodarzy na połowie gości.

77'
Aloneftis złapany na ofsajdzie.

75'
De Camargo był bliski zmniejszenia rozmiarów porażki, ale napastnik zespołu z Nikozji przy uderzeniu z pola karnego chybił minimalnie.

74'
Nie najlepsza główka Ronaldo po centrze z prawej strony boiska. Portugalczyk nie trafił czysto w futbolówkę i ta opuściła pola karne.

73'
Jest także zmiana w APOELu: Zahid wszedł za Ebecilio.

72'
Roszada w składzie gospodarzy: Caballos zastąpił Isco.

71'
Goście mieli okazję do kontry, jednak Aloneftis źle zagrywał do De Camargo i akcja spaliła na panewce.

70'
Słaba główka Bale'a, która właściwie była tylko podbiciem piłki została wyłapana przez golkipera cypryjczyków.

69'
Płaski strzał Isco zza szesnastki okazał się minimalnie niecelny.

68'
Zdecydowana przewaga zespołu ze stolicy Hiszpanii.

67'
Waterman znakomicie odbił uderzenie Ronaldo z pola karnego!

66'
Nieco przeciągnięte dośrodkowanie Bale'a dał radę opanować Marcelo. Madrytczycy cały czas przy futbolówce.

65'
Złe podanie Modricia doszło do Ruedy.

64'
Podopieczni Zinedine Zidane'a spokojnie rozgrywają piłkę na placu gry.

63'
żółta kartkaEbecilio ukarany "żółtkiem" za przewinienie na Kroosie.

61'
Ramos podwyższa prowadzenie strzałem przewrotką! Kapitan "Królewskich" wykorzystał zamieszanie w polu karnym po zgraniu Bale'a i efektownym strzałem pokonał Watermana.

60'
Pierwsza zmiana w drużynie APOELu: Farias zajął miejsce Sallaia.

59'
Cypryjczycy próbowali zbudować atak pozycyjny pod polem karnym Realu, ale nie potrafili utrzymać piłki.

58'
Kolejny raz za linię obrońców został złapany Ronaldo.

57'
Zaskakujące uderzenie Kroosa z dystansu przeszło nad poprzeczką.

55'
Ronaldo złapany na pozycji ofsajdowej.

54'
Isco uderzył z bliskiej odległości wprost w Watermana! Kilka sekund wcześniej padł w polu karnym po podcince Lago. Pomimo protestów Portugalczyka arbiter nie podyktował drugiego karnego.

53'
żółta kartkaSallai otrzymał karę indywidualną od sędziego głównego.

52'
żółta kartkaCarvajal ukarany żółtą kartką.

51'
Pewne wykonanie Ronaldo i 2:0 dla gospodarzy!

50'
Rzut karny dla Realu Madryt! Zdaniem sędziego Lago zagrał piłkę ręką we własnej szesnastce. Powtórka nie daje pewności, czy arbiter podjął słuszną decyzję.

48'
Wrzutka Marcelo spokojnie wyłapana przez Watermana.

47'
Obyło się bez zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

46'
Poprzeczka po strzale Ronaldo! Piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki, ale arbiter słusznie zauważył, że piłka nie przekroczyła linii bramkowej. Rzut rożny.

46'

Piłkarze obydwu ekip wracają po kwadransie przerwy na plac gry.

Wyniki pozostałych spotkań do przerwy:

"Królewscy" zasłużenie prowadzą do przerwy. Cypryjczycy starają się odgryzać, ale w końcowej fazie ich akcji zawodzi decyzyjność.

45+3'
Dośrodkowanie Ronaldo zostało zblokowane, co ułatwiło jej wyłapanie Watermanowi.

45+2'
Uderzenie Ronaldo spod siebie w polu karnym przeszło w niewielkiej odległości obok prawego słupka.

45'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone trzy minuty.

44'
Faul w ofensywie Carvajala na Aloneftisie.

43'
Finezyjne dogranie Kroosa w pole karne przejęli goście.

42'
Vinicius uderzył z dystansu, ale piłka poszybowała daleko od bramki.

41'
Zaskakujące podrzucenie piłki przez Casemiro do Ronaldo, futbolówka została złapana przez Watermana.

40'
Przewinienie Sallaia w okolicy środka boiska na Marcelo.

39'
Błąd Ramosa, który mógł dać gościom okazję do zdobycia bramki. Kapitan madrytczyków był bliski straty piłki we własnej szesnastce. Ostatecznie udało mu się naprawić swoją pomyłkę.

38'
Płaski strzał Ronaldo z daleka przeszedł obok słupka.

37'
Ebecilio sfaulowany na połowie Realu Madryt. Cypryjczycy po chwili źle wykonali jednak rzut wolny i gospodarze ponownie są w posiadaniu futbolówki.

36'
Mocny strzał Modricia zza pola karnego udanie wyblokował Carlao.

35'
Wprowadzony niedawno na boisko Niemiec dośrodkował z narożnika boiska, to dogranie zostało przejęte przez obrońców gości.

34'
Rykoszet po uderzeniu z dystansu Kroosa, będzie korner dla gospodarzy.

33'
Ronaldo nie trafił z najbliższej odległości! Portugalczyk z kilku metrów uderzył futbolówkę obok bramki.

32'
Wrzutka Kroosa z rzutu rożnego doszła na głowę Bale'a, ale walijski zawodnik uderzył na bramką.

31'
Nisko zagrana piłka przez Marcelo w pole karne nie zaskoczyło dobrze ustawionych defensorów drużyny z Nikozji.

30'
Dośrodkowanie Kroosa nie znalazło adresata w postaci zawodnika Realu Madryt.

29'
Rzut rożny dla "Królewskich".

28'
Faul Ramosa w środku pola na De Camargo. Arbiter nie ukarał kapitana gospodarzy żółtą kartką.

27'
Dogranie z głębi pola w kierunku De Camargo przechwycił Ramos.

26'
Mierzona wrzutka Carvajala została wybita głową przez Ruedę.

25'
Nastąpiła zmiana: miejsce kontuzjowanego Kovacicia zajął Kroos.

24'
Przerzut piłki do Ronaldo na pole karne został wychwycony i wyłapany przez Watermana.

23'
Real chciał koronkowo rozegrać akcję pod szesnastką APOELu, jednak zrobili to zbyt efektownie i stracili futbolówkę.

21'
Madrytczycy przez chwilę będą musieli radzić sobie w dziesiątkę.

20'
Kovacić odniósł kontuzję i usiadł na murawie. Chorwat nie będzie mógł kontynuować gry.

19'
De Camargo został złapany na pozycji spalonej. Powtórka pokazała, że sędzia liniowy popełnił błąd.

18'
Prostopadłe podanie Isco w szesnastkę do Ronaldo było nieco za mocne i wyszło za linię końcową.

16'
"Królewscy" spodziewanie mają sporą przewagę, ale goście cały czas próbują kontratakować.

15'
Strzał głową Ronaldo trafił tylko w boczną siatkę.

14'
Ebecilio dośrodkował wprost na głowę Marcelo.

13'
Warto wspomnieć, że goście kilkanaście sekund wcześniej mogli sami wyjść na prowadzenie, jednak ostatecznie gospodarze zdołali zatrzymać atak we własnym polu karnym.

12'
Ronaldo otwiera wynik spotkania!
Portugalczyk wykończył akcję z najbliższej odległości po dograniu Bale'a.

11'
Piłkarze z Nikozji zastosowali krótkie rozegranie, po którym obyło się bez zagrożenia w szesnastce Realu.

10'
Silne uderzenie z dużej odległości w wykonaniu Lago zmusił Navasa do interwencji. Korner dla gości.

9'
Centra Marcelo ze skrzydła doszła na głowę Bale'a. Walijczyk przeniósł jednak futbolówkę wysoko nad poprzeczką.

8'
Dośrodkowanie Modricia zostało przechwycone przez defensorów cypryjskiego klubu.

7'
Rzut rożny dla gospodarzy.

6'
Problemy Marcelo, który usiadł na boisku. Ramos wybija piłkę, ale obędzie bez pomocy medyków.

5'
Dwóch zawodników ponownie zameldowało się na boisku.

4'
Poszkodowany Belg i Brazylijczyk na chwilę opuścili plac gry, jednak już za chwilę powinni wrócić na murawę.

3'
Groźne zderzenie De Camargo z Carvajalem i Casemiro. Gra została przerwana, będzie potrzebna pomoc medyczna.

2'
Niebezpieczne wrzutka Marcelo z lewego skrzydła padła łupem obrońców zespołu gości.

1'
Rozpoczęli gospodarze.

*'
Czas na hymn Ligi Mistrzów.

*'
Piłkarze wychodzą na murawę Estadio Santiago Bernabeu.

*'
Obydwie ekipy nie spotykają się z sobą po raz pierwszy w ramach tych rozgrywek. Poprzednio starły się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów w sezonie 2011/12. Dwumecz pewnie wygrali "Królewscy" 8:2.

*'
Arbitrem nadchodzącego pojedynku będzie pochodzący z Francji, Pan Benoît Bastien.

*'
W zespole Zinedine Zidane'a zabrakło dzisiaj m.in. Karima Benzemy, Marco Asensio oraz Marcosa Llorente.

*'
Rezerwowi zespołu z Nikozji: Gudino, Alexandrou, Merkis, Farias, Zahid, Pote, Antoniou.

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Casilla, Varane, Kroos, Hernandez, Vazquez, Mayoral, Ceballos.

*'
Wyjściowe składy obu zespołów zostały przedstawione.

*'
Cypryjczycy zanim dotarli do fazy grupowej tych elitarnych rozgrywek, musieli przejść eliminacje. W ostatniej rundzie wyeliminowali w dwumeczu Slavię Praga.

*'
Królewscy, choć bardzo mocno weszli w sezon, w dwóch ostatnich kolejkach ligowych zanotowali dość niespodziewane remisy.

*'
Starcie rozpocznie się o godzinie 20:45.

*'
Witamy Państwa serdecznie! Zapraszamy na emocje związane z środowymi spotkaniami Ligi Mistrzów. Jedną z naszych dzisiejszych propozycji będzie pojedynek Realu Madryt i cypryjskiego APOELu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - APOEL Nikozja, to zapraszamy do śledzenia meczu online