Lech Poznań - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Putnocky - Gumny, Dilaver, Nielsen, De Marco - Trałka, Tetteh - Majewski (67' Jevtić) - Makuszewski (80' Barkroth), Gytkjaer (72' Bille Nielsen), Situm.
Alomerović - Rymaniak, Kovacević, Diaw, Kallaste - Żubrowski, Możdżeń (88' Burdenski) - Jukić (79' Kosakiewicz), Cvijanović (66' Miś), Gardawski - Kiełb.

Mecze na żywo: Lech Poznań - Korona Kielce

Lech Poznań zdobywa trzy punkty i pozostanie na czele tabeli ligowej. Kolejorz musi jednak poprawić swoją grę, gdyż koroniarze szczególnie w drugiej części meczu mieli sporo okazji do wyrównania.

90+9'
żółta kartkaDiaw ukarany żółtą kartką.

90+8'
Nieudane uderzenie Diawa ze sporej odległości.

90+7'
Jevtić pociągnął kilka metrów z futbolówkę, jego późniejsze podanie zostało zatrzymane przez Rymaniaka.

90+6'
Alomerović nie najlepiej zgrał piłkę do Kallaste, co zmusiło obrońcy do wybicia na aut.

90+4'
Bardzo zaskakujące zagranie Jevticia po ziemi w szesnastkę, ale Trałka znalazł się na pozycji spalonej, przez co gra została przerwana.

90+3'
Kallaste wyraźnie przekroczył przepisy w walce o piłkę na własnej połowie z Trałką. Rzut wolny dla gospodarzy.

90+2'
Przerzut Burdenskiego w kierunku Gardawskiego było nieco za mocne i piłka opuściła linię końcową.

90+1'
Goście dalej walczą o wyrównanie.

90'
Sędzia doliczył osiem minut.

89'
Pierwsze zagranie świeżo wprowadzonego Niemca wylądowało na klatce piersiowej Putnockiego.

88'
Trzecia zmiana w zespole kieleckim: Burdenski wszedł za Możdżenia.

87'
Situm znakomicie dorzucił futbolówkę na głowę Bille Nielsena, ale Duńczyk źle się złożył do strzału.

86'
Gra została wznowiona.

85'
Film z trzecią oprawą kibiców Lecha:

82'
Arbiter drugi raz w tym meczu przerwał grę ze względu na zbyt duże zadymienie na boisku.

81'
Główka Bille Nielsena przeszła obok słupka.

80'
Ostatnia roszada w poznańskim zespole: Barkroth zastąpił Makuszewskiego.

79'
Zmiana w Koronie: za Jukicia wszedł Kosakiewicz.

77'
Kiełb szukał miejsca na uderzenie w polu karne, ostatecznie gdy już zdołał to wykonać, to zrobił to za słabo.

76'
Rymaniak wrzucił wprost na głowę Gumnego.

75'
żółta kartkaOstre wejście Kovacevicia w nogę Situma. Kara indywidualna dla defensora.

74'
Słabe dośrodkowanie Kiełba zostało złapane przez golkipera poznaniaków.

73'
Rzut wolny dla kielczan na połowie gospodarzy.

72'
Druga roszada w Kolejorzu: Bille Nielsen zajął miejsce Gytkjaera.

71'
Nieładny faul Diawa na Gytkjaerze. Sędzia po krótkim namyśle przerwał grę.

70'
Wrzutka Jevticia z narożnika boiska nie sprawiła niebezpieczeństwa pod bramką gości.

69'
Film z drugą oprawą kibiców Lecha:

67'
Pierwsza korekta w składzie Lecha: za Majewskiego pojawił się Jevtić, dla którego jest to pierwszy mecz po odniesionej kontuzji.

66'
Zmiana w zespole Korony: Miś wszedł za Cvijanovicia.

65'
żółta kartkaMakuszewski ukarany "żółtkiem".

64'
Dogranie De Marco z lewego skrzydła zostało z łatwością wyłapane przez Alomerovicia.

63'
Gospodarze mieli okazję do wyprowadzenia kontry, ale Majewski kompletnie nie zrozumiał się z Gytkjaerem.

61'
Koroniarze przejęli inicjatywę na murawie.

60'

59'
Gardawski ładnie zamarkował strzał, a po chwili uderzył ponad poprzeczką.

58'
Uderzenie bezpośrednie Żubrowskiego z rzutu wolnego poszybowało nad bramką.

57'
żółta kartkaŻółta kartka dla Gumnego po faulu na Jukiciu.

55'
Putnocky obronił "jedenastkę" strzelaną przez Kiełba!

54'
Rzut karny dla Korony Kielce! Niezrozumiały wślizg De Marco w nogi Gardawskiego.

53'
Bardzo niecelny strzał z dystansu Możdżenia.

52'
Centra Kiełba spod linii końcowej padła łupem Dilavera.

51'
Kilku zawodników gospodarzy nie zdołało wybić nisko lecącej futbolówki po dograniu z rzutu rożnego, jednak kielczanie nie wykorzystali tej pomyłki.

50'
Korner dla gości.

49'
Dośrodkowanie Majewskiego zostało wypiąstkowane przez Alomerovicia.

48'
Skrzydłowy Lecha po tym przewinieniu ma problemy z ręką, ale najprawdopodobniej nie przeszkodzi mu to w dalszej grze.

47'
Futbolówka trafiła do Situma, który uderzył wprost w zawodnika Korony. Po chwili Makuszewski został nieprzepisowo przewrócony przy prawej stronie pola karnego.

46'
Pierwsza akcja Kolejorza i już został wywalczony rzut rożny.

46'

Statystyki:

Spotkanie w stolicy Wielkopolski jest wyrównane, choć stroną nieco lepszą jest Lech Poznań. Kielczanie, pomimo osłabień kadrowych nie odstają jednak znacznie od gry prezentowanej przez piłkarzy Nenada Bjelicy.

45+4'
Niewiele brakowało, a Gytkjaer podwyższyłby prowadzenie gospodarzy. Duńczyk nie dosięgnął strzału Makuszewskiego, które mogło zamienić się w podanie.

45+3'
żółta kartkaŻółta kartonik dla Kiełba za uderzenie Nielsena w walce fizycznej o piłkę.

45+1'
Mocne uderzenie Situma zza szesnastki zostało zablokowane.

45'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone cztery minuty.

44'
Kovacević był bardzo bliski wyrównania stanu meczu! Stoper wykorzystał złe ustawienie obrony i strzelił głową na bramkę Putnockiego. Chybił minimalnie.

43'
De Marco wybił piłkę uprzedzając nabiegającego Cvijanovicia. Rzut rożny.

42'
"Maki" przesadził z mocą dośrodkowania na środek pola karnego, przez co piłka poszybowała za linię boczną.

41'
żółta kartkaŻółta kartka dla Chorwata.

40'
Taktyczny faul Jukicia na Tettehu w strefie środkowej.

39'
Putnocky zachował się zimną krew w wyścigu o piłkę z Kiełbem i zamiast ryzykować niepewny chwyt wybił ją do boku.

38'
Precyzyjne dośrodkowanie z lewej strony boiska doszło do Trałki, który zgrał je do Makuszewskiego, ale skrzydłowy nie dał rady zatrzymać futbolówki.

37'
Makuszewski podcięty na własnej połowie.

35'
Lech obejmuje prowadzenie! Alomerović minął się z centrą Majewskiego, Gytkjaer zgrał futbolówkę na głowę Trałki, a doświadczony pomocnik strzelił swojego drugiego gola w tym sezonie.

34'
Situm wywalczył stały fragment gry z lewego narożnika placu gry.

33'

31'
Gra przerwana ze względu za duże zadymienie, które wywołali kibice lechitów.

30'
Film z pierwszą oprawą kibiców Lecha:

29'
Obrońcy zespołu przyjezdnych zdołali się wybronić, po chwili De Marco popełnił faul w ofensywie i arbiter przerwał grę.

28'
Spóźnione wejście Cvijanovicia, będzie rzut wolny dla Kolejorza na połowie kieleckiej Korony.

27'
Niezłe dośrodkowanie Majewskiego, ale nikt z gospodarzy nie doskoczył do tej wrzutki.

26'
Trałka wywalczył korner dla ekipy z Poznania.

25'
Putnocky nie najlepiej, ale skutecznie wypiąstkował dogranie ze stałego fragmentu gry.

24'
Kolejne przewinienie Nielsena. Rzut wolny na wysokości szesnastki Lecha.

23'
Wrzutka z narożnika boiska została przebita na prawe skrzydło, gdzie piłkę przejął Makuszewski. Świeżo upieczony reprezentant Polski ładnie wszedł dryblingiem w pole karne, ale jego późniejszy strzał został zablokowany.

21'
Diaw uprzedził Gytkjaera wślizgiem wybijając futbolówkę na rzut rożny po zagraniu Majewskiego.

20'
Cvijanović brzydko sfaulował Majewskiego w środku boiska. Arbiter nie ukarał jednak Słoweńca żółtą kartką.

19'
Obyło się bez większego zagrożenia w szesnastce gospodarzy.

18'
Kolejny korner dla gości z Kielc.

17'
Potężny strzał Możdżenia ze sporej odległości sprawił niewielkie problemy Putnockiemu, ale ostatecznie Słowak zdołał złapać futbolówkę.

16'
Główka Trałki po centrze Majewskiego przeszła wysoko nad poprzeczką.

15'
Majewski sprytnie ograł Żubrowskiego przy linii bocznej i wpadł w pole karne. Nie widząc możliwości podania, zdecydował się na strzał, który odbił Alomerović. Rzut rożny dla poznaniaków.

14'
Piłkarze ze stolicy województwa świętokrzyskiego grają coraz odważniej na połowie Kolejorza.

12'
Zakotłowało się w szesnastce lechitów po złym zagraniu Nielsena! Trałka w ostatniej chwili wybił piłkę czysto spod nóg Cvijanovicia.

11'
Dośrodkowanie znalazło adresata w postaci Rymaniaka, ale defensor główkował nad bramką.

10'
Korner dla podopiecznych Gino Lettieriego.

9'
Situm dosyć łatwo ograł obrońców gości przy lewej stronie pola karnego, zszedł do środka i huknął zza pola karnego. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

8'
Błąd Gytkjaera dało szansę Jukiciowi na oddanie strzału z dystansu, na co też Chorwat zdecydował się. Próba była niecelna.

7'
Szybka wymiana piłki między kielczanami skończyło się nieudanym podaniem pod polem karnym Lecha.

6'
Zablokowane uderzenie Makuszewskiego zza szesnastki.

5'
Centra z narożnika została wybita przez Gytkjaera, gospodarze wyszli z kontrą, która jednak skończyła się niepowodzeniem z powodu zablokowanego dogrania De Marco.

5'
Jukić wywalczył rzut rożny dla Korony.

4'
Lechici dłużej utrzymują się przy piłce.

3'
Majewski nie najlepiej przyjął sobie futbolówkę po podaniu Nielsena, dzięki czemu Diaw nie miał problemów z jej przejęciem.

2'
Sędzia odgwizdał zagranie ręką Kiełba w okolicy środka pola.

1'
Spotkanie rozpoczęte!

*'
Zawodnicy obydwu ekip są już na murawie INEA Stadionu. Kibice poznańskiej drużyny odśpiewują klubowy hymn.

*'
Rozjemcą pojedynku będzie pochodzący z Bydgoszczy, Pan Daniel Stefański.

*'
Sytuacja w zespole z województwa świętokrzyskiego wygląda znacznie gorzej. Do Poznania przyjechało tylko siedemnastu zawodników. Wśród niedysponowanych są m.in. Nabil Aankour, Nika Kacharava, Angelos Argyris.

*'
Trener lechitów nie mógł desygnować do osiemnastki meczowej Macieja Gajosa oraz Volodymyra Kostevycha. Ten pierwszy wciąż jest zawieszony za czerwoną kartkę, a Ukrainiec odniósł poważny uraz, który wykluczył go z gry na kilka tygodni.

*'
Kadra, na jaką zdecydował się Gino Lettieri:

*'
Ławkę rezerwowych uzupełnią: Burić, Bille Nielsen, Radut, Jevtić, Jóźwiak, Barkroth, Janicki.

*'
Wyjściowe zestawienie gospodarzy zostało przedstawione.

*'

*'
Z kolei kielczanie przyjeżdżają do stolicy Wielkopolski z chęcią zdobycia pierwszego zwycięstwa na tym stadionie, choć braki kadrowe doskwierające szkoleniowcowi Korony z pewnością tego zadania nie ułatwią.

*'
Kolejorz prowadzony przez Nenada Bjelicę po zeszłej kolejce utrzymał fotel lidera. Nadchodzące starcie będzie okazją do utrzymania tego statusu.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego zabrzmi o godzinie 20:30.

*'
Witamy serdecznie! Rozpoczęła się dziewiąta seria gier Lotto Ekstraklasy. Zapraszamy Państwa serdecznie na drugie spotkanie tej kolejki, w którym Lech Poznań podejmie na swoim stadionie Koronę Kielce.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online