Wisła Kraków - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Buchalik - Cywka, Gonzalez, Arsenić, Sadlok - Basha (78' Perez), Llonch - Ze Manuel (62' Wojtkowski), Małecki - Imaz (70' Brożek) - Carlitos.
Szmatuła - Konczkowski, Pietrowski, Sedlar, Rugasević - Dziczek, Vranjes (90' Jagiełło) - Valencia (90' Hebert), Vassiljev, Zivec - Papadopulos (46' Jankowski).

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Piast Gliwice

Spotkanie w stolicy województwa małopolskiego nie należało do najciekawszych. Pierwsze dogodne okazje do zdobycia bramek pojawiły się dopiero w końcówce. W samej końcówce Carlitos wyrwał trzy punkty dla swojego zespołu.

90+4'
Carlitos podwyższył prowadzenie gospodarzy! Hiszpan wykorzystał dobre podanie w szesnastkę z głębi pola i nie zastanawiając się długo, uderzył z powietrza, czym zaskoczył bramkarza.

90+3'
Hebert był bliski dojścia do główki po dobrej wrzutce Vassiljeva, ale szybszy był Buchalik.

90+2'
żółta kartkaWojtkowski dostał żółtą kartkę.

90+1'
Doliczone trzy minuty.

90'
Podwójna zmiana w zespole z Gliwic: boisko opuścili Valencia i Vranjes, za nich pojawili się Jagiełło i Hebert.

89'
1:0! Piłka po rękach Szmatuły wpadła do siatki.

88'
Sam poszkodowany wykona "jedenastkę".

87'
Rzut karny dla gospodarzy! Carlitos zatańczył w szesnastce, po chwili przewrócił się po kontakcie z nogą Rugasevicia.

87'
Dogranie Carlitosa padło łupem Vranjesa.

86'
Cywka podcięty przez Ziveca na wysokości pola karnego Piasta. Rzut wolny.

84'
Świetne uderzenie Carlitosa udanie odbił do boku Szmatuła.

82'

80'
Słabe dośrodkowanie Konczkowskiego z prawego skrzydła.

79'
Piłkarze nie rozpieszczają dzisiaj kibiców. Niemal każdy atak pozycyjny kończy się złym podaniem w końcowej fazie.

78'
Trzecia roszada w drużynie z Małopolski: Perez wszedł, Basha zszedł.

77'
Szmatuła świetnie wyszedł z własnego pola karnego i uprzedził Carltosa w wyścigu o piłkę.

76'
Vassiljev huknął zza szesnastki sprawiając golkiperowi Wisły problemy.

75'
Dośrodkowanie Vranjesa, udanie interweniował Basha, który wybił futbolówkę z własnego pola karnego.

74'
Buchalik wypiąstkował piłkę po centrze Vassiljeva.

73'
Rykoszet po mocnym strzale Valencii, będzie korner dla gości.

72'
Wstrzelenie piłki przez Rugasevicia w szesnastkę, nikt z zawodników Piasta nie zamknął tej akcji.

71'
Wiślacy wyprowadzili kontrę, Brożek dobrze podał do Carlitosa, Hiszpan jednak zniweczył starania zespołu przez prostą stratę futbolówki.

70'
Druga korekta w składzie gospodarzy: Brożek zajął miejsce Imaza.

69'
Małecki złapany na ofsajdzie.

68'
Płaskie uderzenie Sadloka z 20 metrów zatrzymał Szmatuła.

66'
Świetny indywidualny rajd Wojtkowskiego zakończony strzałem. Świeżo wprowadzony pomocnik chybił minimalnie.

65'

64'
żółta kartkaSadlok ukarany "żółtkiem".

62'
Zmiana w zespole spod Wawelu: Wojtkowski zastąpił Ze Manuel.

61'
Zakotłowało się w szesnastce gliwiczan, ostatecznie piłkę wyłapał Szmatuła.

60'
Zivec padł w polu karnym po starciu z Arseniciem. Arbiter nie zdecydował się na gwizdek.

59'
Bezpośredni strzał Vassiljeva z rzutu wolnego trafił w mur.

58'
Następne uderzenie z daleka, tym razem taką próbę podjął Vassiljev. Buchalik bez problemów złapał piłkę.

56'
Strzał z dystansu w wykonaniu Vranjesa nie miał szans zaskoczyć dobrze ustawionego golkipera krakowskiego klubu.

55'
W dalszym ciągu brakuje precyzyjności w grze obu ekip.

54'
Sedlar czysto wygrał pojedynek fizyczny z Carlitosem. Biała Gwiazda przy futbolówce pod szesnastką Piasta.

53'
Centra Vassiljeva w rękach Buchalika.

52'
Początek drugiej części starcia należy do gliwiczan, którzy nieco lepiej prezentują się na placu gry.

50'
Po wrzutce Vassiljeva do uderzenia zza szesnastki doszedł Rugasević. Chorwat źle trafił w piłkę i ta przeszła daleko od słupka.

49'
Rzut rożny dla zawodników Dariusza Wdowczyka.

48'
Zivec, zdaniem sędziego, znalazł się na pozycji spalonej Jak pokazały powtórki, nic takiego nie miało miejsca. Błąd liniowego.

47'
Goście rozgrywają futbolówkę od kilkudziesięciu sekund.

46'
Druga połowa rozpoczęta! W Piaście Gliwice nastąpiła zmiana: za Papadopulosa wszedł Jankowski.

Piłkarze zameldowali się ponownie na murawie.

Statystyki:

Pierwsza połowa nie należała do najciekawszych. Zawodnicy obydwu klubów stworzyły mało sytuacji do zmiany bezbramkowego wyniku, gra toczy się głównie w strefie środkowej.

45'
Niecelna centra Małeckiego.

44'
Carlitos zabawił się z obrońcami gliwiczan, po technicznych popisach Hiszpana przyszedł czas na strzał. Szmatuła zdołał to odbić.

43'
żółta kartkaDziczek otrzymał żółty kartonik.

42'
Podanie Dziczka nie przeszło między defensorami Wisły.

41'
Basha huknął z woleja, jednak futbolówka po tej decyzji poszybowała kilkanaście metrów nad poprzeczką.

40'
Kolejna niedokładna centra Małeckiego.

39'
Małecki dośrodkował za wysoko, Carlitos nie zdołał dojść do piłki.

38'
Okres spokojniejszej gry w obydwu zespołach.

36'
żółta kartkaKara indywidualna dla czeskiego napastnika.

35'
Papadopulos wyraźnie przewinił w starciu z Llonchem.

34'
Żadna ze stron nie forsuje tempa gry.

33'
Obydwu ekipom brakuje dzisiaj dokładności.

32'
Dogranie Carlitosa ze stałego fragmentu gry padło łupem obrońców gliwickiej drużyny.

31'
Spotkanie bardzo się wyrównało, żadna ze stron nie ma wyraźnej przewagi.

30'
Dziczek podjął decyzję o uderzeniu z dystansu. Futbolówka przeszła o kilka metrów obok słupka.

29'
Goście mieli okazję do wyprowadzenia kontry, ale złe zagranie zniweczyło tę szansę.

28'
Gospodarze długo rozgrywają piłkę.

27'
Dziczek dobrze wyszedł do centry Vassiljeva, ale w nie najlepszy sposób złożył się do główki i zmarnował sytuację.

26'
Dobrej jakości wrzutka Rugasevicia sprawiła zamieszanie w szeregach obronnych wiślaków. Ostatecznie futbolówka została wybita poza plac gry. Rzut rożny.

25'
żółta kartkaŻółta kartka dla Serba.

24'
Spóźnione wejście Sedlara w nogi Carlitosa na połowie gliwiczan.

23'
Dorzucona piłka przez Carlitosa przeszła całe pole karne i wyszła na aut.

22'
Korner dla gospodarzy.

21'
Strzał z dystansu Cywki nie sprawił Szmatule kłopotów. Bramkarz bez większego wysiłku złapał futbolówkę.

20'
Przyblokowana wrzutka Rugasevicia wylądowało w rękawicach golkipera Białej Gwiazdy.

19'
Konczowski huknął z ostrego kąta na bramkę Buchalika. Boczny defensor chybił dosyć znacznie.

18'
Niezła centra Carlitosa, jednak żaden z wiślaków nie zdołał jej sięgnąć.

18'
Rzut wolny dla Wisły po faulu Ziveca na Małeckim.

17'
Bardzo silny strzał Vassiljeva z dużej odległości był minimalnie niecelny! Dobra decyzja Estończyka.

16'
Małecki wrócił na własną połowę i zatrzymał szarżującego na lewej flance Ziveca.

15'
Uderzenie z powietrza Imaza z 20 metrów poszybowało nad poprzeczką.

14'
Mocno wstrzelona w pole karne przez Konczkowskiego piłka nie znalazła adresata.

13'
Cywka zacentrował w szesnastkę w kierunku Carlitosa, ale grający na szpicy zawodnik został uprzedzony przez Konczkowskiego.

12'
Kontratak Piasta, Vranjes zamiast na podanie, zdecydował się na silny strzał. Ta próba nie zaskoczyła Buchalika.

11'
Imaz nie przedarł się przez zasieki obronne gliwiczan.

10'
Zablokowane dośrodkowanie Małeckiego z prawej strony boiska.

9'
W pierwszych minutach lepiej prezentują się podopieczni Kiko Ramireza.

8'
Konczkowski przekroczył przepisy w okolicy środka placu gry.

7'
Małecki dograł nieco za mocną piłkę ze skrzydła do Carlitosa, przez Hiszpan nie dał rady jej opanować przed linią końcową.

5'
Wstrzelenia futbolówki przez Vassiljeva w obręb szesnastki, dobre zachowanie obrońców krakowskiego zespołu zażegnało niebezpieczeństwo.

4'
Nie najlepsza wrzutka w pole karne Wisły w wykonaniu Papadopulosa wyszła poza boisko.

3'
Krótkie rozegranie między Carlitosem i Llonchem, centra w szesnastkę została przechwycona przez defensorów Piasta.

2'
Dośrodkowanie Sadloka wybite przez Sedlara, będzie rzut rożny dla gospodarzy.

1'
Zaczynamy!

*'
Sympatycy Białej Gwiazdy odśpiewują klubowy hymn. Początek już za chwilę.

*'
Zawodnicy obu ekip są już na murawie.

*'
PZPN do poprowadzenia nadchodzącego meczu wyznaczył Pana Krzysztofa Jakubika.

*'
Osiemnastkę gliwiczan uzupełniają: Rusov, Gojko, Hebert, Jagiełło, Krakowczyk, Korun, Jankowski.

*'
Wyjściowe zestawienie gości zostało zaprezentowane.

*'
Rezerwowi:

*'
Skład, na jaki zdecydował się szkoleniowiec gospodarzy, został przedstawiony.

*'

*'
Z kolei Piast po zaskakującym zwycięstwie w Białymstoku, w poprzedniej serii gier poniósł porażkę na własnym stadionie w meczu Lechią Gdańsk. Trener Dariusz Wdowczyk również nie będzie miał do dyspozycji całej drużyny, ale ubytki nie mają takich rozmiarów jak w zespole spod Wawelu.

*'
Krakowianie przystępują do dzisiejszego starcia z małym szpitalem w kadrze oraz chęcią zdobycia pierwszego kompletu punktów od derbów stolicy Małopolski.

*'
Pojedynek rozpocznie się o godzinie 20:30.

*'
Po wczorajszej inauguracji dziewiątej kolejki Lotto Ekstraklasy, czas na sobotnie spotkania. Zapraszamy Państwa na śledzenie relacji tekstowej LIVE z meczu Wisła Kraków - Piast Gliwice.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online