Legia Warszawa - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Malarz - Jędrzejczyk, Astiz, Pazdan, Hlousek - Hamalainen, Moulin, Mączyński, Nagy - Pasquato (60' Kucharczyk) - Sadiku (76' Niezgoda) (86' Kopczyński)
Sandomierski – Siplak, Helik, Dytiatjew, Fink – Dimun (81' Zenjov), Deja – Wójcicki, Mihalik (58' Wdowiak), Hernandez – K. Piątek

Moulin (73.)

Hlousek (31.) żółta kartka
Deja (54.) żółta kartka
Piątek (90+1.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Cracovia

Dziękuję uprzejmie wszystkim za uwagę.

Legia wygrała po całkiem wyrównanym widowisku. Jeden słabszy moment Cracovii w bloku defensywnym kosztowało ją stratę punktów.
Michał Probierz, po tym spotkaniu, będzie miał spory materiał do analiz taktycznych.

Mecz w Warszawie dobiegł już końca!

90+'
Rzutu karnego domaga się Cracovia! Sędzia Marciniak nie podjął decyzji o przyznaniu jedenastki. VAR będzie chyba potrzebny.

90+3'
Cracovia chaotycznie biega po boisku. Goście wiedzą, że nie mają teraz czasu na jakiekolwiek finezyjne zagrania.

90+1'
żółta kartka Cierpliwość arbitra głównego została wystawiona na trudną próbę. Żółtą kartkę otrzymał Piątek.

90'
Pięć minut - taki prezent dostali piłkarze od Szymona Marciniaka.

88'
Jest bardzo blisko kontynuacji świetnej passy.

87'
Malarz zacznie grę od swojej strefy, po nieudolnym rozegraniu futbolówki, od rzutu wolnego.

86'
ZMIANA: Kopczyński za Niezgodę.

85'
Jarosław Niezgoda zostanie zastąpiony przez Michała Kopczyńskiego.

84'
Niezgoda zderzył się z Finkiem. Przez te niefortunne zdarzenie mamy przerwę w grze.

83'
Gracze gospodarzy robią wszystko, by ukraść rywalom cenne sekundy meczu.

81'
Od trzech minut na placu gry znajduje się Zenjov.

80'
Ostatnie dziesięć minut regulaminowego czasu gry.

78'
Ofsajd. Jeden z zawodników ekipy gości zbyt szybko wystartował do dośrodkowania, autorstwa Adama Deji.

77'

76'
Jarosław Niezgoda za Sadiku. Takiego ruchu taktycznego nowego trenera Legii się doczekaliśmy.

74'
Jęk zawodu u sympatyków Legii. Hamalainen, który miał okazję do pokonania bramkarza Cracovii, został w ostatniej chwili powstrzymany.

73'
GOL! Kibice gospodarzy doczekali się trafienia! Defensywny pomocnik Legii, będąc w polu karnym rywala, dopadł do bezpańskiej piłki, a potem spokojnie ulokował ją w prawym sektorze bramki.

71'
Obaj szkoleniowcy mają jeszcze po dwie zmiany do realizacji. Weszliśmy w strefę, gdzie najczęściej dokonywane są roszady.

70'
Warszawska drużyna zdecydowała się na odważniejszą grę w sferze ofensywnej.

69'

68'
Sandomierski na linii. Parę chwil po dobrej interwencji bramkarza oglądaliśmy swoisty, piłkarski ping - pong w polu karnym przyjezdnych.

66'
Hernandez poprawił statystyki swojej drużyny, jeśli chodzi o celne strzały. Sygnalizowane uderzenie bez problemu zatrzymał Arkadiusz Malarz.

65'
Artur Jędrzejczyk się minimalnie spóźnił, przy wejściu wślizgiem. Sędzia główny nie mógł takiego przewinienia zlekceważyć.

64'
Fink był opatrywany przez sztab medyczny.

63'

61'
Kucharczyk złapał się za głowę! Jego uderzenie zza pola karnego zostało wybite! Futbolówka szła w lewy, dolny róg bramki gości.

60'
Pół godziny gry - tyle czasu dostał Michał Kucharczyk. Skrzydłowy Legii zmienił Pasquato.

59'
Wysoko ustawiona obrona gospodarzy. To przed chwilą zdało egzamin, w postaci pozycji spalonej, na której złapano gracza Cracovii.

58'
Michał Probierz dostrzegł słabszy moment Mihalika. Mateusz Wdowiak biega już na płycie murawy.

56'
Szymon Marciniak nie miał wątpliwości. Nie było faulu na Jakubie Wójcickim, w polu karnym Legii.

55'
Wślizg na piłkę uratował Cracovię! Sadiku, będąc blisko bramki, miał sytuację strzelecką. Do uderzenia nie doszło, ponieważ futbolówkę soczystym wślizgiem odebrał mu Fink.

54'
żółta kartka Adam Deja nie mógł się niczym usprawiedliwiać. Groźny wślizg wykonany z pełną premedytacją musiał zostać nagrodzony kartką.

53'
Wielce nieudolne dośrodkowanie z lewej flanki zanotował Adam Hlousek. Kibice Legii liczyli na dużo lepsze zagranie z bocznego sektora boiska.

51'
Z niemal leżącej pozycji strzelał w kierunku bramki Fink. Próbę defensora Cracovii trzeba jednak uznać jako wielki niewypał. Piłka poleciała w trybuny.

50'
Astiz skutecznie przeciął prostopadłe wgranie w stronę Krzysztofa Piątka. Interwencja na duży plus.

49'
Dłuższe wgranie piłki w pole karne Malarza. Cała sytuacja zakończyła się słabym strąceniem futbolówki głową.

48'
Z głębi szesnastki gości nieoczekiwanie uderzył Sadiku. Piłka wylądowała w bocznej siatce bramki Grzegorza Sandomierskiego.

47'
W przerwie nie doszło do roszad personalnych w obu zespołach.

46'
Zawodnicy obu ekip znów grają!

W najważniejszej statystyce wciąż 0:0...

Wynik bezbramkowy utrzymał się do przerwy.

45+1'
Kończy się 1 minuta doliczonego czasu gry.

45'
Wprost w Sandomierskiego leciała piłka, po strzale z dystansu.

44'
Wielkimi krokami pierwsza odsłona tego meczu zbliża się do końca.

42'
Nagy mógł wielki niedosyt! Skrzydłowy Legii zaliczył efektowną szarżę w polu karnym rywala. Strzał z okolic dziesiątego metra od bramki okazał się zupełnie niecelny.

41'
Goście z Krakowa jeszcze bez celnej próby na bramkę Arkadiusza Malarza.

39'
Dytiatjew zagrał piłkę głową. Futbolówka powędrowała obok lewego słupka bramki Malarza. Goalkeeper kontrolował bieg wydarzeń.

38'
Wójcicki został przestraszony przez wychodzącego Malarza. Pomocnik zbyt bardzo się rozszedł do głębi pola karnego, po czym uderzył. Piłka poleciała w okolice bocznej siatki.

37'
Jakub Wójcicki spojrzał na arbitra liniowego. Ten zdecydowanym podniesieniem chorągiewki przerwał akcję Cracovii.

36'

34'
Mamy widok sędziego liniowego, który przed momentem przerwał grę. Był spalony. Stały fragment gry dla piłkarzy Michała Probierza.

32'
Podopieczni Jozaka wymieniają wiele podań. Te podania jeszcze nie wypracowały groźniejszej sytuacji pod bramką Sandomierskiego.

31'
żółta kartkaAdam Hlousek bardzo wyraźnie przetrzymywał przeciwnika za koszulkę. Naturalna decyzja sędziego Marciniaka o pokazaniu kartki.

29'
Mihalik prostopadle pod pole karne Legii. Koledzy z drużyny nie zrozumieli jednak jego intencji. Piłka w rękach Malarza.

28'
Malarz dał znak, że może kontynuować zawody.

27'
Bramkarz Legii jest teraz pod opieką medyków. Na rozgrzewce pracuje Radosław Cierzniak.

26'
Błąd przy wyjściu z bramki popełnił Arkadiusz Malarz. Na jego szczęście, Krzysztof Piątek nie zdołał dokładnie dograć do kolegów w szesnastce.

24'
Dużo wrzutek oglądamy w stolicy Polski. Jeszcze żadna z nich nie stworzyła atrakcyjnej okazji na gola.

23'
Astiz bardzo dobrze nadbiegał na dośrodkowanie z rzutu rożnego. Hiszpański stoper nie zrealizował celu, jakim był strzał głową, ponieważ minął się z lecącą piłką.

22'

20'
"Wojskowi" próbują jak najwięcej grać piłką. Widzimy wiele krótkich podań w ich wykonaniu.

19'
Szymon Marciniak dopatrzył się przewinienia, które miało miejsce w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla Legii.

17'
Fiński pomocnik Hamalainen oddał strzał z blisko trzydziestego od bramki "Pasów". Futbolówka poleciała dokładnie tam, gdzie znajdował się Grzegorz Sandomierski.

16'

14'
Deszczowa aura sprzyja temu, aby podejmować próby zza pola karnego. Mihalik był autorem takiego zagrania. Piłka poszybowała nieznacznie obok prawego słupka.

13'
Krzysztof Piątek pokazał, że umie również soczyście uderzyć z dystansu! Piękna bomba obiła poprzeczkę Arkadiusza Malarza. Legia miała wiele szczęścia.

12'
Kibice stołecznej ekipy głośno krzyczą na trybunach.

11'
Centymetry zadecydowały o tym, że Sadiku znalazł się na pozycji spalonej. Dobra reakcja sędziego liniowego.

10'
Krzysztof Piątek był niepocieszony, po swojej finalizacji akcji Cracovii. Silny strzał bez przyjęcia futbolówki poleciał daleko od prawego słupka bramki.

9'
Pasquato próbował nadać dynamikę akcjom swojej drużyny. Jego dłuższe zagranie w kierunku Sadiku zostało schwytane przez Sandomierskiego.

8'

6'
Adam Deja kopnął piłkę z rzutu rożnego. Efektowna zawiesina jednak nie zagroziła mistrzom Polski.

5'
Legia Warszawa chce od samego początku zawodów zdominować przeciwników z Krakowa.

3'
Sadiku miał drugą okazję. Napastnik otrzymał wyśmienitą centrę z prawego skrzydła boiska. Snajper, będąc pod presją rywala, niecelnie zagrał futbolówkę głową.

2'
Bardzo obiecująco zapowiadała się pierwsza ofensywna akcja Legii. Z okolic pola karnego Cracovii uderzał Sadiku. Jego strzał nie przebił się jednak przez świetnie ustawionego obrońcę.

1'
Sporne sytuacje na boisku rozstrzygnie dziś system VAR. Za jego odpowiednią pracę odpowiadać będzie Daniel Stefański.

*'

*'
Na stadionie Legii odegrano "Sen o Warszawie".

*'
Prawdziwa gratka dla tych, którzy lubią dane historyczne.

*'

*'
Mecz w Warszawie zgodnie z zapowiedziami poprowadzi Pan Szymon Marciniak.

*'
"Wojskowi" do nadchodzącego starcia podejdą z nowym szkoleniowcem - Romeo Jozakiem. Ten szkoleniowiec zastąpił nieoczekiwanie zwolnionego Jacka Magierę.

*'
Witam wszystkich kibiców na portalu! W Warszawie dziś o godz. 18:00 odbędzie się hit 9.kolejki LOTTO Ekstraklasy, a mianowicie mecz: Legia Warszawa - Cracovia

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online