Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 3

Kuciak - Wojtkowiak, Augustyn, Wawrzyniak - F. Paixao (51' Balde), Sławczew, Nunes (52' Oliveira), Wolski, Krasić (70' Lipski), Milos - M. Paixao
Węglarz - Tomasik, Gutti, Mitrovic, Grzyb - Cernych, Pospisil (69' Novikovas), Frankowski (89' Świderski), Romanczuk, Wlazło - Sheridan (66' Sekulski)

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

W Gdańsku byliśmy świadkami kapitalnego wydarzenia. Lechia po raz kolejny pokazała, że jest ekipą bardzo charakterną. Z wyniku 1:3 udało się wyjść na 3:3!
Piotr Nowak ma jednak także problemy, głównie w obronie.

Szalony mecz dobiegł końca!

90+4'
Jest gol! 3:3! Marco Paixao był zupełnie niekryty. Ogromny błąd obrońców Jagiellonii. Węglarz nie miał żadnych szans, przy strzale głową.

90+3'
żółta kartka Sławczew doczekał się żółtej kartki. Żółty kartonik obejrzał również Dusan Kuciak. Słowak nie powinien wchodzić w polemikę z sędzią.

90+2'
Mglisto w Gdańsku. Jest to wynik działań pirotechnicznych kibiców gospodarzy.

90+1'
Centymetry... Marco Paixao był bliski wykorzystania bardzo słabej interwencji na przedpolu Węglarza. Piłka, po zagraniu głową, poleciała w boczną siatkę.

90'
Pilna informacja: Sędzia przedłużył ten spektakl piłkarski o cztery minuty.

89'
Przemysław Frankowski może zaliczył ten mecz do udanych. Karol Świderski dostał swoją szansę.

88'
Węglarz pokazał wielką klasę! Naprawdę soczysty strzał z dystansu zaprezentował Balde. Wielka dynamika na placu gry.

87'
Ekipa z Białegostoku ambitnie się broni przed atakami gdańszczan. Ci są coraz bardziej sfrustrowani.

85'
Efektowny wślizg obrońcy Jagiellonii. Szybko rozegrany rzut wolny mógł zaskoczyć gości. Próbował Patryk Lipski.

84'
Marco Paixao jest głodny kolejnych bramek. Portugalczyk spróbował celnie uderzyć głową, po dośrodkowania z rzutu wolnego. Zagranie minęło światło bramki.

83'
Gwizdy ze strony kibiców z Gdańska.

82'
Wojtkowiak delikatnie przesadził z agresją, w trakcie walki o górną piłkę. Rzut wolny wywalczył Sekulski.

81'
Zryw ofensywny "Biało - Zielonych".

79'
Patryk Lipski nie błysnął wielką precyzją, podczas wykonania rzutu wolnego. Piłka, po jego centrze, wyszła poza plac gry.

78'
żółta kartka Niesportowe zachowanie dostrzeżono u Novikovasa. Na jego koncie jest żółta kartka.

76'
Marco Paixao faulował w strefie bramkarza Jagiellonii. Portugalski snajper czekał na dośrodkowanie z rzutu rożnego.

75'
Wejście Balde wprowadziło wiele jakości w grę ofensywną Lechii.

74'
Dusan Kuciak popełnił wzorcową interwencję! Piłka, po strzale z rzutu wolnego, już zmierzała w prawe okno bramki! Gniew strzelającego Sekulskiego.

72'
żółta kartka Żółta kartka dla gracza Jagiellonii. Padł gol dla gości, ale sędzia najpierw odgwizdał faul. Bramka nie została uznana.

71'
Węglarz błysnął doskonałym wyjściem z bramki. Z prawego skrzydła poszybowało bardzo ciekawe dośrodkowanie.

70'
Patryk Lipski za Milosa Krasicia. Ostatnia, dzisiejsza roszada u gospodarzy.

69'
Ireneusz Mamrot przygotował taką zmianę: Novikovas za Pospisila.

68'
Dusan Kuciak nie miał wielkich problemów z tym, aby przejąć zagranie z prawego skrzydła boiska.

66'
Łukasz Sekulski w miejsce Sheridana.

64'

62'
Na pewno nie tak chciał uderzyć Cernych. Nieudana finalizacja akcji ofensywnej w jego wykonaniu.

61'
Piotr Tomasik uratował gości. Rafał Wolski próbował szybko rozprowadzić futbolówkę, po dobrym przechwycie.

60'
W centralnej części boiska doszło do przewinienia. Romanchuk wypracował stały fragment gry.

58'
2:3! Lechia złapała kontakt! Niezawodny Marco Paixao nie zmarnował stuprocentowej sytuacji strzeleckiej.

57'
Marco Paixao był świadomy tego, że znajduje się na pozycji spalonej, w momencie podania od kolegi. Doczekał się reakcji sędziowskich.

55'
Wlazło wygrał wyraźnie pojedynek ze Sławczewem. Sędzia musiał Lechii przyznać rzut wolny.

54'
Tak wyglądała radość zawodników gości, po zdobyciu trzeciego gola.

52'
Oliveira za Nunesa. Szybko reaguje trener Piotr Nowak.

51'
Flavio Paixao został zmieniony przez Romario Balde.

50'
Za chwilę będziemy świadkami pierwszej zmiany w składzie gospodarzy.

49'
1:3! Cernych nie dał najmniejszych szans Kuciakowi! Chirurgiczna precyzja w polu karnym. Piłka poleciała w prawy, dolny róg.

47'
Akcja Jagiellonii nieźle się zapowiadała. Wspomniałem, że zapowiadała, bo w kulminacyjnej części Pospisil zaliczył tragiczne podanie.

46'
II część gry!

Czas przedstawić Państwu statystyki.

Piłkarze udają się do szatni! Zasygnalizowano finisz I odsłony spotkania.

45'
Arbiter główny przedłużył I część meczu o jedną minutę.

44'
Gracze Ireneusza Mamrota, po objęciu prowadzenia, pokazują duży luz w rozgrywaniu piłki.

42'
Pospisili wykonał kolejną próbę prostopadłego zagrania. Ogromnie szybkie podanie nie spotkało się ze zrozumieniem kolegów. Lechia przejęła piłkę.

41'

40'
Guti nie bawił się w czystą próbę odbioru piłki. Jego ostre zagranie w nogi rywala zostało dostrzeżone przez Pana arbitra.

38'
Dusan Kuciak zdecydowanie wypiąstkował futbolówkę, którą chwilę wcześniej wybił z rzutu rożnego Tomasik.

37'
6:2 - tak wygląda statystyka "strzałów".

35'
Podopieczni Piotra Nowaka znowu przejęli inicjatywę. Aktualny rezultat jest daleki od perfekcji.

34'
Rafał Wolski samemu spróbował wymierzyć sprawiedliwość. Gola zdobyć się nie udało, ponieważ mur ustawiony przez Węglarza, zdał egzamin.

33'
Rafał Wolski cudem uniknął brzydkich efektów nieudanej interwencji obrońcy Jagiellonii. Lechia zacznie od rzutu wolnego.

31'
Przewinienie taktyczne popełnił piłkarz gdańskiej Lechii.

29'
GOL! 1:2! Jagiellonia pokonała Kuciaka! Przemysław Frankowski fantastycznie wykończył przepiękny cross od Pospisila. Były zawodnik Lechii popisał się kapitalnym lobem.

28'
Mitrović, po interwencji medycznej, wrócił do gry.

27'
Medycy przyjezdnych pomagają teraz poturbowanemu zawodnikowi.

26'
żółta kartka Pierwsza kara w postaci kartki. Nunes zbyt agresywnie zachował się w powietrznej batalii.

25'
GOL! 1:1! Błażej Augustyn popisał się wielce pechową obroną. Jego wślizg zaskoczył interweniującego Kuciaka.

24'
Przed strzałem obejrzeliśmy bardzo efektowną szarżę w wykonaniu Milosa.

23'
Rafał Wolski podjął decyzję o tym, by uderzyć zza szesnastki. Uderzenie poleciało w samo centrum bramki strzeżonej przez Węglarza.

21'
Rafał Wolski zaprezentował publiczności wyśmienite dośrodkowanie z lewej flanki. Akcję skutecznie próbował sfinalizować Marco Paixao, ale jego strzał głową powędrował tuż obok lewego słupka.

20'
Kuciak pewnie zgarnął futbolówkę, po kąśliwej wrzutce z lewego skrzydła boiska.

18'
Jagiellonia stawia na spokojny odbiór piłki. Nie widać wielkiego zaangażowania na połowie przeciwnika.

15'
Sheridan znów nie uniknął ofsajdu. Sędzia liniowy wykonuje jak na razie dobrą pracę.

14'
Arbiter liniowy wskazał na kolejną pozycję spaloną. Sheridan zbyt szybko włączył się w akcję ofensywną.

13'
Dusan Kuciak doskonale wyszedł do centry z rzutu wolnego. Sędzia liniowy, chwilę przed interwencją, zasygnalizował ofsajd.

12'
GOL! Gospodarze są na prowadzeniu! Świetnie zrealizowany rzut rożny. Błażej Augustyn najwyżej wyskoczył do piłki, a potem ją ulokował w prawym sektorze bramki.

11'
Blisko gola! Marco Paixao mógł wykorzystać nieudolność defensywną gości. Piłka, po jego strzale, powędrowała tuż obok lewego słupka.

10'
Lechia próbuje Jagiellonii przeforsować swój styl gry.

8'
Dusan Kuciak mógł się znaleźć w niezłych opałach! Cernych wziął wielki zamach, przy strzale zza pola karnego. Obrońcy Lechii udało się skutecznie udaremnić plany ofensywne.

5'
Marco Paixao skiksował w genialnej sytuacji! Niezdarnie uderzył futbolówkę z najbliższej odległości od bramki Jagiellonii. Na jego nogę piłkę wyłożył brat bliźniak, Flavio.

4'
Kolejny faul na piłkarzu Lechii. Flavio Paixao nadział się na nieudolną próbę odbioru futbolówki.

3'
Rafał Wolski mógł lepiej wykonać rzut rożny. Jego dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry pewnie zatrzymał Tomasik.

2'
Milos Krasić został odepchnięty. Rzut wolny dla "Biało - Zielonych".

1'
Zawody zaczęli gospodarze.

*'
Mecz już rozpoczęty!

*'
Minuta ciszy poświęcona osobie Ryszarda Polaka.

*'
Zawodnicy obu drużyn czekają w tunelu. Za chwilę powinniśmy ich ujrzeć na płycie boiska.

*'
Takiego wyboru piłkarzy dokonał trener Ireneusz Mamrot.

*'
Już tylko godzina do inauguracji!

*'
Piotr Nowak liczy na kolejne ligowe zwycięstwo. Doświadczony szkoleniowiec wydelegował takie zestawienie taktyczne.

*'
Nadchodzący mecz przypadł Panu Łukaszowi Szczechowi. Ten arbiter reprezentuje Warszawę.

*'
Popularna "Jaga", w ostatnich latach nie radzi sobie z grą na gdańskim stadionie. Klub z Białegostoku po raz ostatni mecz ligowy na Pomorzu wygrał 14 kwietnia 2013 roku (3:2).

*'
Ostatnie starcie 9. kolejki LOTTO Ekstraklasy wystartuje o godz. 18:00

*'
Zapraszamy Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej z wydarzenia sportowego, które odbędzie się w Gdańsku. Lokalny klub, Lechia, podejmie Jagiellonię Białystok.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online