Bytovia Bytów - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bytovia Bytów
0 : 0

Witan - Wróbel, Gonzalez, Stasiak, Opałacz - Duda,
Poczobut, Biel (88' Hebel), Wilk (70' Jakóbowski), Wacławczyk (100' Wolski) - Surdykowski
Załuska – Niepsuj, Rapa, Dvali, Matynia (101' Nunes) – Piotrowski (77' Tsintsadze), Drygas – Formella, Kort, Delev (59' Gyurcso) – Zwoliński

Dziękuję wszystkim za uwagę.

Drutex Bytovia Bytów awansowała do 1/4 finału Pucharu Polski!

120'
5:4 - Stasiak strzelił.

120'
4:4 - Witan wyciągnął uderzenie Dvaliego.

120'
4:4 - Surdykowski przedłużył emocje. GOL.

120'
3:4 - Rapa spokojnie wykonał jedenastkę.

120'
3:3 - Wolski wyrównał stan meczu.

120'
2:3 - Witan obronił rzut karny strzelany przez Korta.

120'
2:3 - Duda pokonał Załuskę.

120'
1:3 - bardzo pewnie wyegzekwowany rzut karny przez Nunesa.

120'
1:2 - z jedenastu metrów pomylił się Hebel.

120'
1:2 - gol strzelony przez Drygasa.

120'
1:1 - rzut karny dobrze wykonany przez Wróbla.

120'
0:1 - jedenastkę wykorzystał Gyurcso.

Rzuty karne!

120+2'
czerwona kartka Puściły nerwy Spasovi Delevovi! Bułgarski pomocnik zbyt nadmiernie komentował pracę arbitra.

120+1'
Z racji interwencji medycznej, gra została wydłużona jeszcze o minutę.

120'
Dodatkowa minuta!

119'
Tsintsadze skarży się na kontuzję. W tej chwili leży na boisku. Opałacz przesadził z atakiem.

118'
Trener Pogoni, Maciej Skorża, został wyrzucony na trybuny! Szkoleniowiec wyczerpał cierpliwość sędziego.

117'
czerwona kartka Niepsuj otrzymał drugą żółtą kartkę! Pogoń musi sobie radzić w osłabieniu. Wielka agresja i nieodpowiedzialność.

116'
Bytovia rozczarowana. Wszyscy liczyli na rzut wolny, z atrakcyjnej pozycji, ale sędzia główny najpierw dostrzegł przewinienie po stronie gospodarzy.

115'
żółta kartka Tsintsadze wykonał faul taktyczny. Musiała być żółta kartka.

113'
Zwoliński nie popisał się techniką użytkową, będąc w polu karnym rywala. Ten napastnik jest coraz dłużej bez zdobyczy bramkowej.

112'
Jesteśmy świadkami wielkiej nieudolności ofensywnej po obu stronach.

110'
Załuska był asekurowany przez Dvaliego. Surdykowski nie doszedł do dłuższego zagrania.

109'
żółta kartka Niepsuj już się może legitymować żółtą kartką.

108'
Witan nadział się na niebezpieczny atak Niepsuja, który próbował dotrzeć do prostopadłego zagrania.

107'
Łukasz Zwoliński został przewrócony przez Gonzaleza. Arbiter główny nie ukarał zawodnika żółtym kartonikiem.

106'
Ostatnie piętnaście minut gry przed Nami!

Za chwilę druga połowa dogrywki!

105'
Pierwsza odsłona dogrywki została przedłużona o sześćdziesiąt sekund.

103'
Hebel wprowadził wiele jakości w poczynania Bytovii. Byliśmy świadkami zaskakującego zagranie zza pola karnego. Strzał poleciał w środek bramki.

102'
Łukasz Załuska bardzo efektownie odbił piłkę, którą z głębi pola karnego kopnął Hebel. Gracz miał duży kąt.

101'
Limit zmian w tym meczu został już wyczerpany! Nunes w miejsce Matynii.

100'
Bartosz Wolski za Kamila Wacławczyka. Zawodnik skarżył się wcześniej na jakiś uraz.

99'
Hebel na pozycji spalonej. Taki werdykt wydał sędzia liniowy.

98'
Razi niedokładność po obu stronach. Od kilkudziesięciu minut nie możemy ujrzeć stuprocentowych szans na zdobycie goli.

96'
Maciej Skorża ciągle gestykuluje w pobliżu linii bocznej.

95'
Hubert Matynia nadział się na niebezpieczny, ale zaliczony bez premedytacji łokieć Hebla.

94'
Łukasz Zwoliński ma od dłuższego czasu problemy ze skutecznością. Jego nieudolny strzał został wyblokowany przez obrońcę.

93'

91'
Pierwsza połowa dogrywki już wystartowała!

Do wyłonienia triumfatora tego starcia będzie Nam potrzebna minimum dogrywka!

90+2'
Zagęszczony środek pola.

90+1'
Coraz więcej zanosi się na to, że zobaczymy dogrywkę.

90'
Trzy minuty dodano do podstawowego czasu gry.

88'
Duda próbował zagrozić bezpośrednio z rzutu wolnego. Łukasz Załuska wykonał dobrą pracę, przy ustawieniu muru.

87'
Wacławczyk jest pod opieką medyczną.

86'
Leży Wacławczyk. On był ofiarą ostrego ataku ze strony przeciwnika.

85'
Witan złapał piłkę. Zbyt lekko futbolówkę głową uderzał Zwoliński.

84'
Gyurcso w stylu Robbena zszedł ze skrzydła do środka, i oddał silny strzał. Zabrakło wiele precyzji...

83'
Dawid Kort zablokowany! Bardzo sprytnie rozegrany rzut rożny przez gości. Masa szczęścia przy pierwszoligowcu.

82'
Bytovia chce coś ugrać na skrzydłach boiska. Prawie każde dośrodkowanie jest jednak blokowane przez defensywę Pogoni.

80'
Jakóbowski faulowany. Niepsuj brzydko podłożył przeciwnikowi nogę.

79'
Nikt nie chce dogrywki. Piłka krąży dynamicznie od jednego pola karnego do drugiego.

77'
Piotrowskiego już nie ujrzymy na boisku. Tsintsadze otrzymał okazję od Macieja Skorży.

76'

74'
Łukasz Załuska pokazał, że wraca do wysokiej formy! Goalkeeper wyciągnął uderzenie w lewe okno bramki. Zmienić rezultat starał się zmienić Gonzalez.

73'
Skutecznie akcję ofensywną próbował kończyć Piotrowski. Uderzenie piłki piętką poszybowało wysoko nad poprzeczką bramki Bytovii.

72'
żółta kartka Biel dostał żółty kartonik. Sędzia dostrzegł jego agresywną próbę odbioru piłki.

71'
Jeśli w regulaminowym czasie gry nie zobaczymy goli, to czekać Nas będzie dogrywka.

70'
Jakub Wilk został zmieniony przez Michała Jakóbowskiego.

69'
Dariusz Formella został kapitalnie obsłużony podaniem przez Korta. Techniczny strzał skierowany w lewy sektor bramki został wybity przez Witana.

68'
Andrzej Witan nie mógł popełnić błędu. Sygnalizowaną próbę z dalszej odległości zaliczył Hubert Matynia.

66'
Duda nie patyczkował się z Drygasem. Oglądaliśmy bardzo soczysty atak na nogi zawodnika "Portowców".

65'
Rapa nie mógł nic zrobić. Rumuński obrońca przyjezdnych był konkretnie ciągnięty za koszulkę.

63'
Jakub Wilk szukał luki w murze Pogoni. Płaskie zagranie jednak nie ominęło piłkarzy broniących.

62'
żółta kartka Hubert Matynia doczekał się kartki. Widać było premedytację w ataku na koszulkę rywala.

61'
Andrzej Witan był faulowany w swojej strefie. Łukasz Zwoliński próbował dobijać futbolówkę, którą z dystansu kopnął Dawid Kort.

59'
Adam Gyurcso jest pierwszym graczem wprowadzonym z ławki rezerwowych. Spas Delev już poza grą.

57'
Na wyraźnym spalonym wychwycono Biela.

56'
Mecz się wyrównał. Ekipa Macieja Skorży wygląda na kompletnie pogubioną w obronie.

54'
Ofsajd. Dariusz Formella znajdował się najbliżej bramki przeciwnika.

53'
Ostro w powietrzu działał Stasiak. Arbiter główny przyznał gościom rzut wolny.

52'
żółta kartka Jakub Piotrowski, za poprzednio wspomnianą sytuację, obejrzał żółty kartonik.

51'
Sędzia przerwał grę. Poczobut został poturbowany w środkowej strefie boiska.

50'
Gonzalez niedokładnie nakrył futbolówkę, w trakcie finalizacji akcji ofensywnej.

49'
Biel zablokowany. Udana interwencja Matynii. Korner.

48'
Obie ekipy przystąpiły do drugiej połowy meczu bez zmian w składach.

46'
Gwizdek sędziego zainaugurował początek II części gry!

Nie doczekaliśmy się goli w pierwszej odsłonie meczu.

44'
Dawid Kort przypadkowo trafiony w rękę. Arbiter główny uznał jednak, że należy przerwać akcję Pogoni.

43'
Chaotycznie atakują gospodarze.

41'
Kamil Wacławczyk został zablokowany, podczas oddawania uderzenia, z siedemnastego metra od bramki! Jego drużyna przeprowadziła błyskotliwą i składną akcję.

40'
Bytovia próbuje znowu dominować. Ostatnie minuty zdecydowanie należały do ekipy ze Szczecina.

38'
Spas Delev oddał swój trzeci strzał z daleka. Tym razem bezpośrednio z rzutu wolnego. Silnie kopniętą futbolówkę znakomicie wyłapał Andrzej Witan.

37'
Pogoń miała stuprocentową okazję na gola! Spas Delev pomylił się z bardzo bliskiej odległości! A chwilę wcześniej, jeszcze w lepszej pozycji skapitulował Zwoliński.

35'
Opałacz został ofiarą faulu w ataku ze strony piłkarza Pogoni.

34'
Zwoliński przegrał biegową potyczkę z Wacławczykiem. Napastnik Pogoni Szczecin musiał ratować się przewinieniem.

33'
Blok obronny Bytovii zdaje egzamin.

31'
W okolicy centralnej części boiska doszło do faulu. Rzut wolny dla gospodarzy.

30'
Topornie idzie gra obu zespołom.

28'
Na trybunach stadionie w Bytowie możemy ujrzeć m.in. Pawła Janasa, byłego trenera Drutexu.

26'
Za mocno piłkę wrzucił Spas Delev. Bułgar otrzymał szybkie podanie z rzutu wolnego. Oryginalnie wykonany stały fragment gry nie okazał się dobrym pomysłem.

24'
Maciej Skorża stara się przekazywać swoje wskazówki taktyczne. Przyjezdni wciąż nie mają konceptu na rozgrywanie.

23'
Gwizdek sędziego. Pozycję spaloną u piłkarza Pogoni Szczecin dostrzegł arbiter liniowy.

21'
Jakub Wilk był autorem przewinienia. Od rzutu wolnego zaczną goście.

19'
"Portowcy" starają się coś zdziałać, poprzez atak pozycyjny. Gospodarze mają jednak dobrze ustawione szyki w obronie.

18'
Łukasz Załuska wykorzystał swój wzrost. Bramkarz Pogoni dobrze wypiąstkował futbolówkę, którą od rzutu rożnego wybił Biel.

16'
Możemy odnotować pierwszą, celną próbę. Spas Delev konkretnie przymierzył z okolicy dwudziestego metra od bramki. Uderzenie w centralną jej część spokojnie zatrzymał Witan.

15'
Kwadrans gry tego pojedynku upłynął. Czekamy na klarowne sytuacje na gole.

14'

12'
Pogoń jest coraz groźniejsza. Bardzo niebezpieczny strzał zza pola karnego oddał Spas Delev. Futbolówka nieznacznie przeleciała obok prawego słupka.

11'
Andrzej Witan świetnie wychwycił piłkę, po dośrodkowaniu Rapy.

10'
Drużyna prowadzona przez Macieja Skorżę szuka swojego pomysłu na grę.

8'
Andrzej Witan był bardzo czujny. Ryzykowną interwencją głową popisał się Gonzalez. Goalkeeper nie dał się zaskoczyć i pewnie chwycił piłkę.

7'
Środek pola boiska został opanowany przez klub pierwszoligowy.

5'
Wysoki pressing prezentują gospodarze.

4'
Bytovia bardzo ambitnie przystąpiła do tego spotkania. Szesnastka przyjezdnych jest oblegana.

2'
W polu karnym szczecinian doszło do przewinienia. Pierwszy korner dla Drutexu nie przyniósł większego efektu.

1'
Gospodarze próbują mocno zacząć ten mecz. Pierwszoligowiec nie ma chyba kompleksów w stosunku do Pogoni.

*'

*'
Arbiter główny wyprowadza oba zespoły na boisko.

*'
Ekipa Bytovii podczas 1/16 finału Pucharu Polski sprawiła jedną z największych sensacji, eliminując dużo wyżej notowaną Lechię Gdańsk (1:0).

*'
Jest i również skład gospodarzy.

*'
Maciej Skorża, trener "Portowców", spróbował poeksperymentować...

*'
Pogoń Szczecin, w poprzedniej rundzie Pucharu Polski, wygrała 3:0 z Lechem Poznań.

*'
Pan Sylwester Rasmus został wyznaczony do prowadzenia nadchodzącego widowiska piłkarskiego.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godz. 17:45

*'
Witam, Państwa! Na naszym portalu znajdą Państwo relacje z 1/8 finału Pucharu Polski. Na pierwszy ogień idzie mecz: Bytovia Bytów - Pogoń Szczecin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bytovia Bytów - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online