Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sandecja Nowy Sącz
3 : 2

Loska – Koj (112' Wolniewicz), Suarez, Wieteska, Matuszek – Kurzawa, Żurkowski, Ambrosiewicz, Kądzior (75' Grendel) – Angulo, Ł. Wolsztyński (79' Urynowicz)
Radliński - Kuban, Bućko, Krachunov, Straus - Trochim (70' Kolev), Baran, Cetnarski, Danek (64' Dudzic) - Piszczek, Korzym (77' Mraz)

Dziękuję ślicznie za uwagę.

W kolejnej rundzie, 1/4 finału PP, zobaczymy górników z Zabrza.

120+1'
Radliński genialnie sparował jakże silnie kopniętą futbolówkę! Żurkowski starał się dobić Sandecję.

120'
Zawiesina nie zaskoczyła gospodarzy. Sędzia doliczył dwie minuty.

119'
Ostatnia szansa dla gości. Rzut wolny.

118'
Ładną przewrotką błysnął Filip Piszczek. Piłka wylądowała w rękawicach Loski.

117'
Żurkowski faulowany. Grzegorz Baran zły, że jego drużynie uciekają cenne sekundy.

116'
Angulo nie zauważył, że był na spalonym. Przypomniał mu o tym dobitnie sędzia liniowy.

115'

113'
Loska zebrał gromkie brawa. Goalkeeper ekipy gospodarzy bardzo efektownie wyłapał dośrodkowanie Dudzica.

112'
Marcin Wolniewicz ma pomóc Górnikowi w utrzymaniu dobrego wyniku. Dużo wysiłku na boisku pozostał Michał Koj.

110'
Marcin Brosz wdał się w zagorzałą polemikę z arbitrem głównym.

109'
Grendel podciął zawodnika Sandecji. Sędzia przyznał przyjezdnym rzut wolny.

107'
Kulejący Dudzic zmierza za linię boczną. Wraz z nim sztab medyczny.

106'
Górnik miał okazję na podwyższenie! Bardzo chaotyczną interwencję zaliczył Radliński. Kąśliwe uderzenie z dystansu zanotował Grendel.

Za chwilę rozpocznie się II część dogrywki.

104'
Filip Piszczek nieznacznie skiksował. Uderzenie głową było bliskie pokonania Loski.

103'
Wielkimi krokami kończy się pierwsza odsłona dogrywki.

102'

100'
Sandecja, jeśli chce wyrównać, to musi wrócił do gry, którą prezentowała w końcówce regulaminowego czasu.

98'
Zabrzanie znów prowadzą! Igor Angulo popisał się niezłą techniką w szesnastce Sandecji. Mierzony strzał w lewy, dolny róg.

97'
W centrum boiska oglądamy wiele przewinień taktycznych. Arbiter Frankowski stara się patrzeć na faule z przymrużeniem oka.

95'
żółta kartka Bartłomiej Dudzic ma na koncie żółtą kartkę. Widać było, że z pełną premedytacją sprowadził przeciwnika do parteru.

94'
Kolev uderzał z rzutu wolnego, ale sędzia, krótko po wykonaniu stałego fragmentu, przerwał grę. Piłka dla Górnika.

93'
Za egoistycznie w polu karnym rywala zachował się Angulo! Strzał z kilkunastu metrów od bramki powędrował nad poprzeczką. Idealnym, płaskim zagraniem popisał się Grendel.

92'
Jeśli dogrywka nie przyniesie wygranego, to będziemy skazani na oglądanie konkursu rzutów karnych.

91'
Rozpoczęliśmy dogrywkę!

Czeka Nas dogrywka!

90+3'
Angulo zbyt sygnalizowanie! Piłkę dobrze sparował Radliński.

90+2'
Zaczęła się druga minuta doliczonego czasu gry. Sędzia dorzucił trzy dodatkowe minuty do podstawy.

90+1'
Kolev nie wykorzystał jedenastki, ale próbujący blokować dobitkę Grendel, umieścił piłkę w swojej bramce.

90'
Rzut karny dla gości! Co się dzieje! Dudzic wywalczył jedenastkę.

89'
Dudzic jest bardzo efektowny na prawej flance boiska.

87'
Nerwowo u zabrzan. Mraz był bliski wyrównania. Szczęśliwie dla gospodarzy piłka poleciała w okolice bocznej siatki.

86'
żółta kartka Grendel nie mógł dopuścić do tego, aby przeciwnik minął go z piłką. Kartka musiała się pojawić.

85'
2:1! GOL! Kolev zaskoczył rywali! Fenomenalna finalizacji akcji głową. Dudzic świetnie zacentrował z prawego skrzydła.

83'
Trwają poszukiwania kontaktowej bramki dla przyjezdnych.

81'
Michał Koj uderzał piłkę gorszą nogą. Swój strzał oddawał z dwudziestego metra. Futbolówka, na jego pech, wylądowała wysoko nad poprzeczką.

80'
Kompletnie pogubiona drużyna Sandecji. Zabrze są bardzo bliscy awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski.

79'
Łukasz Wolsztyński zebrał zasłużone brawa. Marcin Urynowicz zaliczy swój kolejny występ w Górniku.

77'
Mraz w miejsce Korzyma. Przypomnę, że Maciej Korzym w swojej karierze grał kiedyś w Górniku Zabrze.

76'
Kibica z Zabrza krzyczą: "Jeszcze jedna bramka!".

75'
Marcin Brosz zaoferował taką korektę. Erik Grendel za Damiana Kądziora.

74'
2:0! Igor Angulo podwyższył stan meczu, swoim kapitalnym, płaskim uderzeniem z głębi pola karnego. Piłka poleciała tuż przy lewym słupku.

72'
Kolev, świeżo po wejściu na boisko, już miał dobrą okazję! Zagranie piłki głową pewnie wybronił Tomasz Loska.

71'
Coraz mniej czasu pozostało gościom na odmianę swojego losu.

70'
Zmiana! Wojciech Trochim wykonał dobrą pracę, Aleksandar Kolev wydelegowany na boisku.

69'
Sporna sytuacja. Angulo upadł w szesnastce Sandecji, lecz sędzia główny nie dopatrzył się przewinienia.

68'

66'
Mateusz Cetnarski spróbował szybko odpowiedzieć. Szybka decyzja nie przełożyła się na dobry efekt. Piłka, po strzale, wylądowała daleko od światła bramki.

65'
GOL! 1:0! Szymon Matuszek idealnie złożył się do piłki, którą z rzutu wolnego kopnął Kurzawy! Genialny strzał głową w prawy sektor bramki.

64'
Adrian Danek wszedł na rezerwę. Dudzic już na placu gry.

63'
Spalony. Na zakazanej pozycji dał się uchwycić Łukasz Wolsztyński.

62'
Ekipa z Nowego Sącza jest nastawiona na kontry.

61'
Górnik przeprowadził niezłą kontrę. Cały kontratak został zakończony technicznym uderzeniem Kurzawy. Podkręconą futbolówkę pewnie wyłapał Radliński.

60'
Ambicja Trochima zaowocowała. Korner dla przyjezdnych.

59'
Za chwilę upłynie godzina gry, a my jeszcze nie ujrzeliśmy ani jednego gola. Mam nadzieję, że taki stan rzeczy ulegnie zmianie.

58'
Na trybunie piłkę ulokował Ambrosiewicz. Defensywny pomocnik gospodarzy pokusił się o oddanie silnego kropnięcia z dalszej odległości.

56'
Kurzawa otrzymał kolejną szansę z kornera. I znów się nie popisał... Futbolówka poleciała za bramkę, po jego centrze.

55'
Płaskie dośrodkowanie z rzutu rożnego zanotował Kurzawa. Obrońcy zatrzymali jego wgranie.

54'
Baran nie chciał bawić się w konwenanse. Konkretny atak na koszulkę Łukasza Wolsztyńskiego.

52'
Rafał Kurzawa był tym, który próbował przed momentem. Pomocnik przez chwilę miał problemy ze zdrowiem.

51'
Zablokowany strzał z dystansu. Ryzyko podjął gracza Górnika.

50'
Zabrzanie próbują za wszelką cenę odebrać piłkę rywalowi na jego połowie boiska.

48'
W niezmienionych składach przystąpiły dwa kluby do gry w drugiej części meczu.

47'
Łukasz Wolsztyński przed momentem upadł w polu karnym rywala. Sędzia główny nie chciał podjąć decyzji o przyznaniu jedenastki.

46'
Czas na II połowę spotkania!

Gwizdek sędziego. Piłkarze mogą schodzić do szatni.

45'
1 minuta - bonusowy czas.

44'
Maciej Korzym próbował wykorzystać chaos w linii stoperów Górnika. Piłkę w rękawicach jednak ma Loska.

43'
Grzegorz Baran ma jakiś problem z nogą.

42'
Radliński nie uspokoił swoich kibiców, swoją interwencją. Bardzo niepewna obrona strzału z rzutu wolnego. Bramkarz Sandecji zatrzymał próbę Kurzawy.

40'
Inicjatywa po stronie podopiecznych Marcina Brosza.

39'
Igor Angulo zmarnował okazję, którą powinien, a nawet musiał wykorzystać! Hiszpan otrzymał piłkę na siódmy metr od bramki! Strzał powędrował obok lewego słupka.

37'
Futbolówka poleciała w niebezpiecznej okolicy od prawego słupka. Trochę miejsca zza pola karnego znalazł Rafał Kurzawa.

36'
W ataku faulował Kądzior. Młody pomocnik przetrzymywał interweniującego rywala za koszulkę.

34'
Maciej Korzym zdecydowanie za krótko zrealizował dośrodkowanie. Loska nie miał problemów z zatrzymaniem wrzutki.

33'
Często gospodarze posiłkują się dłuższymi zagraniami w stronę napastników. Blok obronny gości daje radę z blokowaniem.

31'
Wieteska był nieprzepisowo blokowany. Pan Frankowski udzielił gospodarzom rzut wolny.

30'
W Zabrzu upłynęło Nam 1/3 regulaminowego czasu gry.

29'
Mateusz Cetnarski wybił rzut wolny. Piłka zagrana ze stałego fragmentu wylądowała na głowach zawodników Górnika Zabrze.

27'
żółta kartka Było trzymanie za koszulkę. Danek, na oczach arbitrach, popełnił kardynalny błąd. Kartka w pełni zasłużona.

26'
Sędzia liniowy zatrzymał kapitalnie rozbudowaną akcję Górnika. Na minimalnym spalonym Kądzior.

24'
Groźne dośrodkowanie z prawej flanki wykonał Kuban. Piłka nieznacznie minęła Macieja Korzyma oraz Łukasza Piszczka.

23'
żółta kartka Faul. Suarez przyznał się bez bicia do przewinienia taktycznego. Obrońca przewrócił rozpędzonego rywala.

21'
Górnikowi Zabrze brakuje dokładności piłkarskiej tuż pod szesnastką Sandecji.

20'
Walka na boisku jest. Teraz czekamy na sytuacje czysto strzeleckie. Obie ekipy udowodniły w Ekstraklasie, że są zdolne do całkiem dobrego rozegrania.

19'

17'
Wojciech Trochim jest piłkarzem, który w tej chwili korzysta z pomocy medyków.

16'
Matuszek daje powody sędziemu, aby ten wyciągnął żółtą kartkę. Kolejna stykowa sytuacja z jego udziałem.

15'
Loska efektownie zbił piłkę, po centrze z lewej flanki boiska. Piszczek chciał zostać asystentem.

14'
Powinien być korner dla Górnika Zabrze. Krachunov, jak pokazywały powtórki, był ostatnim graczem, od którego odbiła się futbolówka, po strzale z dystansu.

13'
Radliński nie miał prawa skapitulować, po dośrodkowaniu Kądziora. Pomocnik posłał piłkę zbyt głęboko.

12'
Baran mógł mówić o wielkim szczęściu. Prosta strata w środku pola mogła dać rywalowi szansę na stworzenie kontry. Zabrakło jednak precyzji Górnikowi.

10'
Kądzior niepocieszony. Pomocnik nie trafił czysto w piłkę, w genialnej sytuacji strzeleckiej. Później upadł na murawę, ale ciężko było to zinterpretować jako faul na rzut karny.

9'
Kolejny strzał w wykonaniu Filipa Piszczka. Przed chwilą, starał się z głębi szesnastki Górnika. Piłka skierowana w środek bramki nie zrobiła krzywdy gospodarzom.

8'
Piszczek spróbował z dystansu. Płaska próba nie sprawiła Losce jakichś większych kłopotów.

7'
Radliński musiał wyjść z bramki. Na jego pole karne powędrowało zgrabne, prostopadłe podanie.

6'
Radliński wyłapał słabe uderzenie autorstwa Angulo. Presja ze strony defensorów gości dała efekt.

5'
Matuszek powinien obejrzeć żółty kartonik. Wychwycono sytuację, w której to obrońca Górnika zagrał łokciem w rywala.

4'

2'
Górnik Zabrze poradził sobie z zagrożeniem, jakim był rzut wolny dla przeciwników. Wieteska dobrze zagrał głową.

1'
Koj zagrywał w kierunku Angulo. Futbolówkę umiejętnie przeciął Krachunov.

*'
Piłka poszła w ruch!

*'
Gracze obu ekip już się zadomowili na murawie.

*'
Taki koncept taktyczny ma Radosław Mroczkowski.

*'
Mecz beniaminków aktualnego sezonu LOTTO Ekstraklasy poprowadzi Pan Bartosz Frankowski.

*'
Takich zawodników Marcin Brosz wypuścił w bój!

*'
Spotkanie o awans do 1/4 finału Pucharu Polski rozpocznie się o godz. 17:45

*'
Nasz serwis zaprasza na relację tekstową LIVE z meczu: Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz, to zapraszamy do śledzenia meczu online