Korona Kielce - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Gostomski - Rymaniak, Kovacević, Diaw, Gardawski - Burdenski (46' Możdżeń), Żubrowski - Jukić, Cvijanović, Górski (46' Miś) - Kiełb (78' Cebula)
Buchalik - Cywka, Arsenić, González, Sadlok - Basha (84' Llonch), Halilović - Boguski (76' Brożek), Pérez (68' Imaz), Wojtkowski -

Dziękuje wszystkim za uwagę.

Korona Kielce przeszła do następnej rundy Pucharu Polski.

120+1'
Maciej Sadlok popełnił błąd techniczny. Wyślizgnęła mu się futbolówka, podczas wybijania jej z autu.

120'
Dwie minuty szans dla Wisły.

120'
Cała jedenastka gospodarzy skupiona w obrębie swojej bramki.

119'
Ależ determinacja Wiślaków. Za chwilę będzie dla nich korner.

117'
Jukić jest opatrywany za linią boczną boiska.

116'
Kielecka ekipa realizuje swój plan, jakim jest blokowanie jakichkolwiek akcji Wisły. Założenia są jak na razie skrupulatnie wykonywane.

115'
Gospodarze kradną czas Wiśle. Ta od paru minut jest ogromnie nakręcona w atakach na bramkę Gostomskiego.

113'
Autorem uderzenia bezpośrednio z rzutu wolnego był Wojtkowski.

112'
Maciej Gostomski ma szansę zostać bohaterem Korony! Goalkeeper fantastycznie przeniósł piłkę nad poprzeczkę, po rykoszecie strzału z rzutu wolnego.

111'
Jarosław Przybył dopatrzył się przewinienia Diawa. Odległość dobra na spróbowanie zaskoczenia Gostomskiego.

110'

108'
Cvijanović zdecydowanie za mocno posłał piłkę z rzutu wolnego. Ta ominęła wszystkich graczy skupionych pod bramką Buchalika.

107'
Imaz postanowił postraszyć Gostomskiemu, solidnie uderzając piłkę z dystansu. Futbolówka przeleciała światło bramki.

106'
II część!

Szybka zmiana stron i zaczniemy drugą połowę dogrywki.

105'
Nieudana próba lobu. Balanyuk miał czego żałować. Swoje złe ustawienie w porę skorygował Michał Buchalik.

103'
Był zachwyt u kibiców Korony. Ale zdecydowanie za wczesny. Piłka uderzona bezpośrednio od rzutu wolnego wylądowała w bocznej siatce.

101'
żółta kartka Żółta kartka powędrowała na konto Arsenicia. Trener Lettieri domagał się czerwonej kartki. Naprawdę ostry wślizg.

100'
Gospodarze bardzo mądrze się zachowują na boisku. Wielki szacunek do piłki.

99'
żółta kartka Mateusz Możdżeń dostał żółty kartonik. Gracz Korony sprokurował całą bójkę.

97'
Emocje i zła energia zaczęły dominować. Jesteśmy świadkami przepychanki.

96'
Muszę przypomnieć Państwu, że obaj szkoleniowcy dokonali już trzech dozwolonych zmian.

94'
Wisła Kraków nie ma innego wyjścia. Podopieczni Ramireza muszą jak najszybciej ruszyć do ofensywy, jeśli chcą doprowadzić do remisu.

93'
GOL! 1:0! Bardzo dobrze wykonany rzut wolny przez gospodarzy. Diaw zdobył bramkę, pakując piłkę z bliskiej odległości.

92'
Brzydkie faule w tym meczu są już niemal standardem. Rzut wolny dla piłkarzy Lettieriego.

91'
Ruszyła dogrywka!

Przed nami kolejne 30 minut! Strzał Halilovicia, z dystansu, wyłapał Maciej Gostomski.

90+2'
Tomasz Cywka świetnie przeciął zagranie z prawego skrzydła boiska. Chętkę na sfinalizowanie akcji miał Jukić.

90+2'
Korona Kielce walczy o dogrywkę.

90'
Minimum trzy minuty dłużej potrwa ten mecz (regulaminowy czas).

89'
Za chwilę poznamy wymiar doliczonego czasu.

87'
Michał Buchalik, w czasie pełnienia interwencji na przedpolu, był ofiarą faulu. Rzut wolny dla krakowian.

86'

84'
Llonch zmienił Bashę. Hiszpan, w mojej ocenie, był najjaśniejszym punktem Wisły.

82'
Maciej Gostomski pewnie wyłapał piłkę. Wojtkowski zdecydowanie za słabo kopnął futbolówkę.

81'
Ivan Jukić nie dostrzegł dokładnie ustawienia obrony Wisły. Odgwizdano pozycję spaloną.

80'
Korona Kielce jest skupiona na obronie dostępu do swojej bramki.

78'
Zmiana w szeregach gospodarzy. Ostatnia dzisiaj. Jacek Kiełb zastąpiony Marcinem Cebulą.

76'
Paweł Brożek wszedł na boisku i od razu założył kapitańską opaskę.

75'
Kwadrans gry pozostał Nam do rozstrzygnięcia losów tego spotkania w regulaminowym okresie.

73'
Ivan Gonzalez huknął z ogromnej odległości od bramki Gostomskiego. Próba okazała się bardzo nieudolna. Koledzy z drużyny mieli prawa do wyrażania pretensji.

71'
Goście starają się wykorzystać fakt, że grają w przewadze.

70'

68'
Zmiana. Victora Pereza zastąpił Jesus Imaz.

67'
żółta kartka Bartosz Rymaniak, z ogromnym zdenerwowaniem, przyjął opinię sędziego, o przerwaniu gry przez sędziego. Kartka za dyskusję.

65'
Rafał Boguski ponownie został ograny przez obronę kielczan. Arbiter liniowy zasygnalizował ofsajd.

64'
Diaw nadbiegał na przeciągnięte dośrodkowanie. Stopera Korony Kielce umiejętnie wyprzedził interweniujący Gonzalez.

63'
Sztab szkoleniowy krakowskiego teamu wciąż czeka z dokonaniem zmian.

61'
Gol zdobyty przez Wisłę został nieuznany. Przed finalizacją akcji faulował Halilović.

60'

58'
Na poprawę statystyki, na bramkę uderzył Maciej Sadlok. Zupełnie nieprzygotowany strzał nie zrobił krzywdy Maciejowi Gostomskiemu.

57'
Rafał Boguski zaprzepaścił świetną, a nawet 100% sytuację strzelecką. Uderzenie doświadczonego napastnika na refleks zatrzymał Gostomski.

55'
Była sytuacja dla Korony. Ogromnie zamieszanie w polu karnym Wisły usiłował wykorzystać Miś. Uderzenie z niemal miejsca poleciało obok bramki.

54'

52'
Obie strony grają twardo. Jestem przekonany, że kolejne kartki są formalnością.

51'
Przepięknie zza pola karnego przymierzył Wojtkowski. Podkręcona próba bardzo minimalnie powędrowała obok prawego słupka bramki. Brawa!

49'
Kiko Ramirez obserwuje grę swojego zespołu. Hiszpański coach ma komplet zmian do realizacji.

48'
Za plecy Rafała Boguskiego dogrywał Wojtkowski. Zawód na twarzach kibiców Wisły, bo podanie Bashy dawało wielkie możliwości.

47'
W składzie Korony doszło dwóch zmian. Możdżeń za Burdenskiego, Miś w miejsce Górskiego.

46'
Mamy już II połowę.

I część gry tego meczu przeszła już do historii!

45+1'
Zablokowany strzał. Z dystansu swoich sił testował Basha.

45'
Do podstawowego czasu gry I połowy doliczono 60. sekund

44'
Gonzalez złamał przepisy, podczas powietrznej batalii.

43'
Wisła Kraków próbuje zaistnieć w ofensywie. Próby idą dosyć topornie.

41'
Burdenski, chwilowo, poza boiskiem.

39'
Fabian Burdenski nie mógł liczyć na litość jednego z piłkarzy Wisły Kraków.

39'
Pomoc medyczną wezwał zawodnik gospodarzy.

38'
Korona, mimo gry w osłabieniu, jest aktywniejsza w ofensywie. Jednak, obu ekipom nie udało się stworzyć jakiejś groźniejszej akcji ofensywnej.

36'
Jarosław Przybył coś zaczyna tracić kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi.

35'
żółta kartka Jacek Kiełb otrzymał żółtą kartkę. Nie wytrzymał nerwowo stykowej sytuacji.

33'
czerwona kartka Korona Kielce grać będzie w 10-kę! Nieprzemyślany faul taktyczny zrealizował Jakub Żubrowski. Pomocnik zatrzymywał rozpędzonego rywala.

31'
Jackowi Kiełbowi, wbrew złym okolicznościom, udało się uderzyć. Płaski strzał powędrował obok prawego słupka bramki. Wślizgiem futbolówkę próbował dobić jego kolega, ale ta sztuka się nie powiodła.

30'

28'
Niecelny strzał głową, po akcji z rzutu rożnego, uderzył gracz Wisły - Gonzalez. Piłka minęła światło bramki.

27'
Wojtkowski trochę za krótko wrzucił futbolówkę z rzutu wolnego. Piłka nie minęła pierwszego ustawionego przeciwnika.

26'
Balanyuk wywalczył stały fragment gry na wysokości pola karnego rywala.

24'
żółta kartka Victor Perez nie mógł liczyć na zrozumienie ze strony sędziego. Żółty kartonik za przewinienie taktyczne.

23'
Coraz więcej niesportowej gry widzimy na boisku. Ja i pewnie dużo innych osób chciałoby obejrzeć klarowne okazje strzeleckie.

21'
żółta kartka Jakub Żubrowski wciąż się musi uczyć panować nad emocjami. Sędzia główny przyznał mu żółtą kartkę, za brzydkie zachowanie boiskowe.

20'
żółta kartka Maciej Górski zbyt nerwowo. Widać było uderzenie w twarz przeciwnika.

19'
Gino Lettieri, szkoleniowiec gospodarzy, operuje w swojej strefie. Kiko Ramirez spokojnie siedzi na ławce.

18'
W kostkę został kopnięty Maciej Górski.

17'
Bartosz Rymaniak był na dosyć wątpliwym ofsajdzie. Sędzia liniowy podjął ryzyko, podnosząc chorągiewkę.

16'
Przecięte dośrodkowanie w wykonaniu Gardawskiego. Na kluczowe podanie czekał już Jacek Kiełb.

14'
Muszę przypomnieć wszystkim, że Korona Kielce, w 1/8 finału PP, zwyciężyła z Zagłębiem Sosnowiec (1:1, dog. 2:1).

13'
Zbyt daleko piłkę przed siebie wypuścił Jukić. Szkoda, bo pomocnik Korony znajdował się na wysokości pola karnego gości.

12'
Klub z Krakowa dąży do jak najszybszego objęcia prowadzenia w tym meczu.

11'
Kolejny ofsajd. Rafał Boguski z pokorą przyjął decyzję arbitra liniowego.

10'
Diaw delikatnie odepchnął przeciwnika. Obrońcy Korony się upiekło - bez kartki.

9'
Wisła Kraków w poprzedniej rundzie wyeliminowała Wisłę Płock (2:1).

7'
Na pozycji spalonej został przyłapany napastnik "Białej Gwiazdy".

5'
Balanyuk zbyt długo zwlekał ze strzałem, w bardzo dogodnej sytuacji na gola. Świetnie wracający Diaw oddalił zagrożenie.

4'

2'
Michał Buchalik dobrze chwycił piłkę, po zbyt głębokiej centrze.

1'
Przed meczem odbyła się minuta ciszy.

*'

*'
Jarosław Przybył właśnie wyprowadza piłkarzy obu drużyn na boisko.

*'

*'
Sędzia z Kluczborka, Jarosław Przybył, wcieli się dzisiaj w rolę głównego rozjemcy.

*'
Pojedynek rozpocznie się o godz. 20:45

*'
Dobry wieczór, Państwu. Korona Kielce zmierzy się dziś z Wisłą Kraków. Zapraszamy na śledzenie relacji tekstowej z tego wydarzenia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online