Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Zdzieszowice
0 : 4

Sochacki – Weremko, Kiliński, Czajkowski, Polak - Wanat, Sotor, Czapliński, Bachor, Wieczorek (65' Zychowicz) - Zapotoczny (53' Pałach)
Cierzniak - Broź, Dąbrowski, Żyro, Moneta - Szymański, Kopczyński (73' Szczepański), Mączyński, Chukwu (46' Kucharczyk) - Pasquato - Niezgoda (64' Sadiku)

Broź (18., karny)
Sadiku (64.)
Szymański (75.)
Dąbrowski (81.)

Mecze na żywo: Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa

Wszystkim dziękuję za uwagę.

Legia Warszawa jest piątym ćwierćfinalistą aktualnego sezonu Pucharu Polski.

Legia Warszawa wykorzystała wszystkie niedokładności, które dzisiaj pokazał Ruch Zdzieszowice. Ten klub warto docenić jednak za ogromną ambicję i zaangażowanie.

Sędzia główny dał jasny sygnał! Koniec zawodów!

90+2'
Ostatnie sekundy tego spotkania.

90+1'

89'
Sędzia zdecydował się na przedłużenie meczu o 3 minuty.

88'
Bilans nowego trenera Legii, Romero Jozaka, wydaje się być imponujący.
Dwa mecze - 2 wygrane. Stosunek bramkowy - 5:0.

87'
Rozpaczliwe próby stworzenia akcji ofensywnej w wykonaniu gospodarzy.

85'
Smutna mina trenera Polaka. Awans Legii jest już teraz niemal formalnością.

84'
Również składamy gratulacje!

82'
Na uraz skarży się Czapliński. Sytuacja wydaje się wielce problematyczna, ponieważ trener Polak wyczerpał limit zmian.

81'
0:4! Maciej Dąbrowski świetnie wyszedł w powietrze, i niezłym uderzeniem głową zamienił wynik meczu.

80'
Patryk Sochacki nie mógł mówić o swojej dobrej interwencji. Bramkarz koszmarnie minął się z futbolówką posyłaną z rzutu rożnego. Uratował słupek.

79'
Sochacki pokazał się z dobrej strony, broniąc kapitalną próbę, autorstwa Pasquato. Uderzenie leciało w okolice prawego okienka bramki.

78'
Triumfator tego boju zagra w następnej rundzie z Bytovią Bytów.

77'
Rudnik został wydelegowany na plac gry. Bachor jest już na ławie rezerwowych.

75'
Jest już chyba po meczu! Płaski strzał Szymańskiego zaskoczył Sochackiego. Futbolówka, po drodze odbiła się od prawego słupka i wpadła do bramki.

74'
Za moment obejrzymy ostatnią roszadę personalną u gospodarzy, w dzisiejszym meczu.

73'
Miłosz Szczepański za Michała Kopczyńskiego.

71'
Obaj szkoleniowcy mają jeszcze po jednej zmianie do realizacji.

70'
Druga stracona bramka podcięła skrzydła ekipie gospodarzy.

68'

66'
Kolejny raz, gdy sędzia liniowy przerwał grę. Pałach nie utrzymał odpowiedniej pozycji.

65'
Jarosław Wieczorek już nie dał rady kondycyjnie. Zychowicz na jego miejsce.

64'
Sadiku zdobył gola, po bardzo efektownej akcji ofensywnej. Napastnik Legii umieścił piłkę w bramce, będąc na piątym metrze.

62'
Bardzo dobra akcja gospodarzy. Kilka podań wystarczyło, by rozmontować obronę Legii. Niecelny jednak strzał oddał Czapliński, a na jego nogę podawał Pałach.

61'
Sochacki mógł zostać zaskoczony po bezpośrednim dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Goalkeeper Ruchu zgrabnie przeniósł piłkę nad poprzeczkę.

60'
Dogra godzina gry w wykonaniu Niezgody. Sadiku już jest na boisku.

58'
Czapliński złapany na pozycji spalonej. W pełni zgadzam się z werdyktem sędziowskim.

57'
Michał Kucharczyk został wygwizdany! Pomocnik gości miał dwu stuprocentową szansę na gola. Skiksował z paru metrów od bramki.

56'
Na murawie pojawił się Pałach.

55'
Na trybuny stadionu futbolówkę posłał Krzysztof Mączyński. Defensywny pomocnik w ogóle nie przygotował sobie pozycji do strzału.

54'

52'
Jarosław Niezgoda nie zdołał opuścić strefę spalonego.

50'
Bachor musiał skorzystać z usług medyków. Wszystko jednak wskazuje na to, że za chwilę będzie mógł kontynuować mecz.

49'
Pozycja spalona. Pasquato nie dopilnował swojego ustawienia.

48'
Sotor dopuścił się brzydkiego faulu. Michał Kucharczyk był łapany za koszulkę.

46'
Michał Kucharczyk ma nadzieję, że dzisiaj podreperuje swój dorobek strzelecki. Skrzydłowy zmienił Chukwu.

46'
II połowa tego meczu!

Koniec I połowy meczu!

44'
Chukwu nieprzepisowo walczył o futbolówkę. Naganne zdarzenie wypatrzył sędzia główny.

43'
Legia wciąż w natarciu.

40'
Żyro popełnił przewinienie taktyczne w środkowej strefie boiska. W powietrzu wisiała żółta kartka.

38'
Szymański miał kolejną okazję! Nikt nie wybił piłki, po dośrodkowaniu z lewego skrzydła boiska. Młody pomocnik, będąc na szóstym metrze od bramki, kopnął futbolówkę w trybuny.

37'
Co to było za uderzenie!? Spojenie uchronił Ruch przed utratą kolejnego gola! Szymański popisał się niezłą techniką użytkową.

36'
Kiliński był piłkarzem, który sprokurował rzut wolny z niebezpiecznej odległości dla swojego klubu.

35'

33'
Chukwu robił wszystko, aby jego strzał głową zaskoczył Sochackiego. Napastnik Legii nie za dobrze sfinalizował sytuację z rzutu rożnego.

32'
"Wojskowi" dążą do kolejnych zdobyczy bramkowej.

30'
Trzecioligowa drużyna szuka swojego szczęścia piłkarskiego na obu skrzydłach. Już raz pokazali, że centra może zrobić wiele zamieszania pod bramką Cierzniaka.

29'
Zafrasowana mina Andrzeja Polaka, szkoleniowca Ruchu Zdzieszowice.

27'
Chukwu przewrócony. Sędzia nie chciał ukarać gracza gospodarzy żółtym kartonikiem.

26'
Tak ze zdobytego gola cieszyli się zawodnicy Legii.

24'
Rykoszet. Pasquato zdecydował się na oddanie soczystego uderzenia z dystansu. Piłka powędrowała w okolice linii bocznej.

22'
Broź zgrabnie dośrodkował z niemal linii końcowej. Ambitnie o piłkę walczył Niezgoda, jednak jego rywal dużo wyżej wyskoczył.

21'
Decyzja arbitra o przyznaniu rzutów karnych wzbudziła wiele emocji na Twitterze.

19'
Gol Brozia powinien pobudzić jeszcze większy wysiłek ze strony obu stron.

18'
GOL! Łukasz Broź wpisał się na listę strzelców. Profesorski, płaski strzał w prawy sektor bramki.

16'
Sędzia Paszkiewicz wskazał na jedenasty metr! Niezgoda niezgodnie zatrzymany w polu karnym.

15'
Za nami kwadrans gry. Gospodarze robią naprawdę dobre wrażenie na płycie boiska.

13'
Łukasz Moneta dyskutuje z arbitrem liniowym. W jego opinii, piłka nie przekroczyła linii końcowej. Korner.

12'
Klub z Warszawy próbuje powrócić do swojego stylu gry.

10'

9'
Gospodarze byli blisko stworzenia przeogromnego zagrożenia pod bramką Cierzniaka! Obronie gości kapitalnie urwał się Bachor, ale ten w ostatniej chwili, minął się z piłką.

7'
Słabe dośrodkowanie z prawego skrzydła zaprezentował Polak. Szymański przechwycił futbolówkę.

6'
Wysoki pressing ze strony przyjezdnych. Dużo niżej notowanej ekipie ogromnie trudno jest wyprowadzić atak.

4'
Łukasz Broź próbował zastosować agresywny atak. Sędzia główny wychwycił przewinienie w jego wykonaniu.

3'
Jarosław Niezgoda otrzymał wyśmienite podanie na wolne pole od Chukwu. Płaski strzał oddany z kilkunastu metrów został zatrzymany przez Sochackiego.

2'
Legia Warszawa, zgodnie z oczekiwaniami, stara się operować atakiem pozycyjnym.

1'
Stołeczna drużyna rozpoczęła mecz.

*'
Gramy!

*'
Na plac gry wchodzą obie ekipy.

*'
Dziś o godz. 20:45, Cracovia zagra Zagłębiem Lubin. Relację również z tego wydarzenia przygotuje nasz portal

*'
Wśród ekip, które awansowały do 1/4 finału Pucharu Polski znalazły się: Bytovia Bytów, Arka Gdynia, Korona Kielce, Górnik Zabrze.

*'
W ostatniej chwili doszło do zmiany arbitra głównego. Dzisiejszy pojedynek poprowadzi Pan Kornel Paszkiewicz, a nie jak wcześniej awizowany Pan Piotr Lasyk.

*'
Klub ze Zdzieszowic w poprzedniej rundzie był autorem największej sensacji. Trzecioligowiec wyeliminował Górnika Łęczna (2:1).

*'
Legia Warszawa w 1/16 finału Pucharu Polski efektownie poradziła sobie z Wisłą Puławy (4:1).

*'
Ławka rezerwowych Legii: Szumski, Astiz, Hlousek, Moulin, Kucharczyk, Szczepański i Sadiku

*'
Miejscem, gdzie zostaną rozegrane zawody, będzie Opole.

*'
Spotkanie wystartuje o godz. 15:30

*'
Witam, Państwa. Kolejna dawka emocji z Pucharem Polski! Ruch Zdzieszowice spróbuje dziś sprawić sensację, jaką by z pewnością było wyeliminowanie Legii.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online