Cracovia - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 3

Pesković - Fink, Helik, Dytiatjew, Siplak - Wójcicki, Deja, Lusiusz (37' Zenjov), Mihalik (67' Wdowiak) - Hernandez, Piątek (76' Szczepaniak).
Polacek - Czerwiński, Guldan, Kopacz, Jach, Balić - Matuszczyk, Kubicki - Pawłowski (79' Jagiełło) - Tuszyński (41' Buksa), Świerczok (73' Woźniak).

Mecze na żywo: Cracovia - Zagłębie Lubin

Lubinianie awansowali do ćwierćfinału. W przekroju całego pojedynku byli stroną zdecydowanie lepszą.

Koniec pucharowego starcia!

90+3'
Sekundy pozostały do końca meczu.

90+1'
Nieporozumienie między Buksą i Woźniakiem, piłka po podaniu tego pierwszego znalazła się w rękach golkipera Cracovii.

90'
Do drugiej części spotkania zostały doliczone trzy minuty.

89'
Buksa główkował za słabo, aby pokonać Peskovicia.

88'
Zagłębie Lubin coraz bliższe awansu do ćwierćfinału Pucharu Polski.

87'
Wolej Szczepaniaka poszybował daleko obok bramki.

85'
Krakowianie cały czas starają się zdobyć honorowego gola, jednak celność i precyzja nie występują w ich dzisiejszej grze.

84'
Techniczny strzał Balicia z dystansu przeszedł nad poprzeczką.

83'
Okres spokojniejszej gry z obu stron.

82'
Zgranie po centrze z narożnika boiska, nikt jednak nie zdołał zamknąć akcji uderzeniem.

81'
Kolejny rzut rożny dla Pasów.

79'
Trzecia zmiana w Zagłębiu: Pawłowski zszedł z placu gry, jego miejsce zajął Jagiełło.

77'
Gospodarze biją głową w mur.

76'
Ostatnia roszada w Cracovii: Szczepaniak wszedł za Piątka.

74'
Precyzyjna centra Czerwińskiego dotarła wprost na głowę Buksy. Napastnik lubińskiej ekipy główkował niecelnie.

73'
Zmiana w zespole Zagłębia: Woźniak zastąpił Świerczoka.

72'
Strzał głową Piątka przeszedł obok bramki.

71'
Rzut rożny dla podopiecznych Michała Probierza.

70'
Niezrozumiałe rozegranie stałego fragmentu gry zakończyło się złym dośrodkowaniem w pole karne, po którym piłka wyszła za linię końcową.

69'
Piątek wywalczył rzut wolny blisko pola karnego.

68'
Obyło się bez zagrożenia pod bramką Polacka.

68'
Korner dla krakowskiej drużyny.

67'
Korekta w składzie gospodarzy: za Mihalika wszedł Wdowiak.

65'
Krakowianie dążą do utrzymania obecnego wyniku, wyglądają na pogodzonych z porażką.

64'
żółta kartkaŻółta kartka dla Deji.

61'
Gra została wznowiona.

60'
Kubicki potrzebuje pomocy sztabu medycznego, chwilowa przerwa w grze. Wydaje się, że pomocnik gości będzie w stanie kontynuować grę.

59'
czerwona kartkaCzerwona kartka dla Dytiatjewa za bardzo brutalny wślizg. Arbiter nie miał wątpliwości i wyrzucił piłkarza Cracovii z boiska.

58'
Główka Balicia po zagraniu Pawłowskiego nie trafiło w światło bramki.

57'
Po wrzutce Czerwińskiego lubinianie będą mieli korner.

56'
Uderzenie Mihalika z dystansu było bardzo niecelne.

54'
Strzał głową Helika po dograniu Hernandez poszybował obok celu.

53'
Zenjov został sfaulowany przez Balicia. Rzut wolny dla krakowskiego zespołu kilkadziesiąt metrów od bramki Polacka.

51'
Miedziowi grają na bardzo dużym luzie.

50'
Strzał z powietrza Piątka minął o metr prawy słupek.

49'
Zaskakuje łatwość, z jaką obrońcy Cracovii są wymanewrowywani przez lubinian.

48'
Piłkarze Zagłębia wyprowadzili kontrę, wpadli w szesnastkę gospodarzy, tam jednak nikt nie zdołał oddać celnego strzału na bramkę Peskovicia.

47'
Dobre dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne gości, obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo.

46'

Zawodnicy obydwu klubów wrócili na murawę.

Podopieczni Piotra Stokowca w pełni zasłużenie prowadzą do przerwy. Gospodarze próbują odpowiedzieć, ale grają bardzo słabo w obronie, co przekłada się na wynik.

45+3'
Zamieszanie w polu karnym Zagłębia, ostatecznie piłkę złapał Polacek.

45+1'
Słupek po strzale Świerczoka! Wielkie nieporozumienie między środkowymi defensorami krakowian dał szansę na uderzenie napastnikowi. Nikt nie zdołał dobić piłki.

45'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone trzy minuty.

45'
Dogranie z rzutu wolnego doszło na głowę Helika, ten jednak uderzył niecelnie.

44'
Hernandez sfaulowany na 40. metrze przed polem karnym.

43'
Siplak nie pozwolił się przedrzeć w szesnastkę Czerwińskiemu, dzięki czemu Pesković wyłapał futbolówkę.

41'
Tuszyński nie będzie mógł kontynuować gry. Jego miejsce zajął Buksa.

40'
żółta kartkaKara indywidualna dla Hernandeza za spóźnione wejście.

39'
Tuszyński leży na murawie, snajper Zagłębia będzie potrzebował pomocy medycznej.

37'
Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy: za Lusiusza wszedł Zenjov.

36'
Kopacz precyzyjną główką pokonał Peskovicia! Goście prowadzą już trzema bramkami.

35'
Korner dla Zagłębia Lubin.

34'
Polacek miał kłopoty z wypiąstkowaniem centry, ale krakowianie nie zdołali tego wykorzystać.

34'
Po główce Kopacza Cracovia ma korner.

33'
Indywidualny rajd Świerczoka zakończył się niepowodzeniem po interwencji defensorów.

32'
Niedokładne zagranie w kierunku Siplaka, piłka wyszła na aut.

31'
Pasy starają się odpowiedzieć lubinianom, jednak ich próby nie są najwyższej jakości.

30'
Do centry doszedł Balić, ale strzelił obok słupka.

29'
żółta kartkaSiplak otrzymał żółty kartonik.

29'
Z prawego narożnika placu gry wznowi grę Pawłowski.

28'
Wrzutka Hernandeza była niewystarczająco groźna dla obrońców zespołu z Lubina.

27'
Rzut wolny dla piłkarzy ze stolicy Małopolski.

26'
Pesković obronił niebezpieczny strzał Świerczoka.

25'
Pawłowski podwyższył prowadzenie gości! Po błędzie defensorów drużyny spod Wawelu, pomocnik przejął piłkę, wymienił podanie z Tuszyńskim, wpadł w szesnastkę i pokonał golkipera gospodarzy.

24'
Prosta strata Finka w środku pola, jego błąd zdołali naprawić koledzy z zespołu.

23'
Hernandez miał świetną okazję do wyrównania, ale źle trafił w futbolówkę i ta opuściła boisko.

22'
Futbolówka po wrzutce Pawłowskiego trafiło na 25. metr do Matuszczyka, który dograł na głowę Kopacza. Obrońca uderzył obok bramki.

21'
Będzie jeszcze jeden rzut rożny po interwencji Wójcickiego.

20'
Stały fragment gry z lewego narożnika boiska dla lubinian.

19'
Podopieczni trenera Probierza długo budowali atak pozycyjne, jednak ostatnie podanie w pole karne było nieprecyzyjne i próba spaliła na panewce.

18'
Bardzo słabe dośrodkowanie i grę wznowi słowacki golkiper gości.

17'
Rzut wolny dla Cracovii na wysokości szesnastki po faulu Tuszyńskiego.

16'
Płaskie wrzucenie futbolówki przez Mihalika zostało wybite przez Kopacza.

15'
Centra Wójcickiego wylądowała w rękawicach Polacka.

14'
Boczny obrońca wrócił na plac gry.

13'
Czarnogórzec zdecydowanie mocniej ucierpiał, jednak najprawdopodobniej nie będzie potrzebna korekta w składzie.

12'
Niebezpieczne zderzenie Balicia i Dytiatjewa. Zawodnicy potrzebują pomocy medyków.

11'
Dogranie ze stojącej piłki padło łupem defensorów Zagłębia.

10'
żółta kartkaPiątek został sfaulowany na wysokości pola karnego przez Guldana. Kapitan gości ukarany żółtą kartką.

9'
Obyło się bez większego zagrożenia w szesnastce lubinian.

8'
Silne uderzenie Deji zza pola karnego sprawiło kłopoty bramkarzowi Miedziowych. Korner dla gospodarzy.

7'
Dośrodkowanie z lewego skrzydła w wykonaniu Siplaka zostało wypiąstkowane przez Polacka.

6'
Zdecydowanie za mocne podanie Mihalika w kierunku Piątka, napastnik Cracovii nie miał szans na dojście do futbolówki przy linii końcowej.

5'
0:1! Precyzyjny strzał Świerczoka, golkiper krakowian pokonany!

4'
Rzut karny dla Zagłębia Lubin! Siplak popełnił ewidentne przewinienie na Kopaczu.

3'
Świerczok wywalczył rzut rożny dla swojego klubu.

2'
Faul Wójcickiego na wyprowadzającym piłkę Pawłowskim.

1'
Szybki atak gości, mocny strzał zza szesnastki udanie odbił Pesković.

1'
Pierwszy gwizdek arbitra!

*'
Czas na hymn krakowskiej drużyny.

*'
Piłkarze obu ekip są już na murawie. Początek już za moment.

*'
Rozjemcą spotkania będzie Pan Piotr Lasyk.

*'
Ławkę rezerwowych zajmą: Sandomierski, Dimun, Malarczyk, Wdowiak, Zenjov, Szczepaniak, Pestka.

*'
Szkoleniowiec Pasów, Michał Probierz, postawił na wyżej wymienionych zawodników.

*'
Rezerwowi: Forenc, Todorovski, Woźniak, Janoszka, Jagiełło, Buksa, Tosik.

*'
Poznaliśmy wyjściową jedenastkę gości z Lubina.

*'
Podopieczni Piotra Stokowca pomimo trzeciej lokaty w lidze, ostatnią wiktorię odnieśli miesiąc temu.

*'
Obydwie strony pojedynku nie są w najlepszej formie. Krakowianie w obecnym sezonie grają słabo, co przełożyło się na okupowanie przedostatniego miejsca w ligowej tabeli.

*'
Gospodarze nadchodzącego starcia w poprzedniej rundzie wyeliminowali po rzutach karnych GKS Tychy. Z kolei lubinianie pokonali Jagiellonię Białystok, dzięki czemu awansowali to kolejnej fazy w walce o krajowe trofeum.

*'
Witamy Państwa serdecznie! Zapraszamy na drugie dzisiejsze spotkanie 1/8 finału Pucharu Polski. W stolicy Małopolski miejscowa Cracovia podejmie Zagłębie Lubin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online