Śląsk Wrocław - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Wrąbel – Pawelec, Celeban, Tarasovs, Cotra – Kosecki, Chrapek (79' Srnić), Riera, Pich – Piech (69' Vacek), Robak (88' Madej).
Putnocky – Situm, Nielsen (61' Barkroth), Janicki, Dilaver – Tetteh, Trałka – Jevtić (78' Radut), Majewski, Makuszewski – Gytkjaer (46' Nicki Bille).

'
Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo i zapraszamy na kolejne relacje live.

90+3'
Koniec meczu. Śląsk wygrał z Lechem 2:0.

90+2'
Majewski sprzed pola karnego uderzył obok bramki.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

89'
Makuszewski niecelnie uderzał z ostrego kąta.

88'
Madej zastąpił Robaka.

87'
Katastrofalny strzał z dystansu Nickiego Bille Nielsena. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

86'
żółta kartka Żółta kartka dla Koseckiego za niesportowe zachowanie.

79'
Srnić zastąpił Chrapka.

79'
Mogło być groźnie pod bramką Lecha, ale Janicki dobrze przeciął podanie do Robaka.

78'
Radut zastąpił Jevticia.

76'
22 075 kibiców ogląda ten mecz na żywo stadionie.

75'
Riera mocno uderzył sprzed pola karnego, ale w polu karnym piłkę odbił jeden z lechitów.

74'
żółta kartka Makuszewski ukarany żółtą kartką.

74'
Cotra wycofał do Riery, ten uderzył z pola karnego, ale dobrze interweniował Putnocky.

71'
Pich z dystansu uderzył obok bramki.

69'
Vacek zastąpił Piecha.

68'
Zablokowany strzał Piecha.

65'
Dużo gry w środku pola.

61'
Barkroth zastąpił Lasse Nielsena.

60'
żółta kartka Dilaver ukarany żółtą kartką.

56'
Lech stara się atakować.

52'
Nicki Bille Nielsen uderzył z ostrego kąta, ale Wrąbel nie dał się zaskoczyć.

48'
żółta kartka Situm ukarany żółtą kartką.

46'
Druga połowa rozpoczęta. Nicki Bille Nielsen zastąpił Gytkjaera.

'
Statystyki pierwszej połowy:

45+4'

45+4'
2:0 dla Śląska! Robak pewnym strzałem pokonał Putnocky'ego.

45+3'
Decyzja podtrzymana.

45+3'
Sędzia jeszcze czeka na potwierdzenie VAR.

45+2'
Rzut karny dla Śląska! Situm faulował rywala

45'
Sporo uwag do tej decyzji sędziego miał Nenad Bjelica. Trener Lecha wyrzucony na trybuny.

43'
Robak znów łokciem zaatakował rywala, ale sędzia nie pokazał mu drugiej żółtej kartki.

39'
Lech do tej pory oddał tylko jeden i to niecelny strzał.

37'
żółta kartka Chrapek ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

35'
Po dośrodkowaniu Jevticia Gytkjaer nie sięgnął piłki, a Makuszewski nie zdołał jej opanować.

31'
Riera uderzył z dystansu, ale został zablokowany.

31'
Kolejna groźna akcja Śląska. Potężny strzał Robaka z lewej strony boiska z trudem obronił Putnocky.

29'
Pich uderzał z pola karnego. Bardzo niecelnie.

28'
Pierwsze minuty należały do Lecha, ale potem to Śląsk był lepszy.

25'
Gool! 1:0 dla Śląska. Ładna akcja prawą stroną boiska. Pawelec zagrał po ziemi, skiksował jeden z zawodników Śląska,
piłka odbiła się od Dilavera i trafiła do niepilnowanego Picha, który z kilku metrów nie miał problemów z pokonaniem bramkarza
.

24'
Robak oddał nieprzyjemny dla bramkarza strzał z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od murawy tuż przed Putnocky'm, ale ten zdołał ją wybić na rzut rożny.

20'
żółta kartka Robak ukarany żółtą kartką.

18'
Niecelny strzał z dystansu Koseckiego.

16'
Piech z szesnastu metrów uderzył efektowną przewrotką, ale nad bramką.

15'
Jevtić płasko zagrywał do wbiegającego Majewskiego, ale ten nie sięgnął piłki.

12'
Widać, że obie drużyny starają się grać ofensywnie.

10'
Do dośrodkowania Makuszewskiego doszeł Gytkjaer, ale uderzył niecelnie.

8'
Tym razem sprzed pola karnego uderzył Piech i z problemami piłkę odbił Putnocky.

6'
Pich uderzył z dystansu ale obok bramki.

3'
Zamieszanie w polu karnym Śląska, ale nic z tego nie wyszło.

1'
Dobrze do akcji ofensywnej włączył się Situm, ale jego zagranie wzdłuż bramki na rzut rożny wybił Wrąbel.

1'

'
Ustawienie obu drużyn:

'
W zeszłym sezonie we Wrocławiu był bezbramkowy remis. Z kolei w Poznaniu Lech wygrał ze Śląskiem 3:0.

'
Początek meczu o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online