Bayern Monachium - Vfl Wolfsburg online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Vfl Wolfsburg
2 : 2

Ulreich – Kimmich, Boateng, Hummels, Rafinha – Vidal, Rudy – Robben, Mueller, Ribery – Lewandowski
Casteels – Verhaegh, Tisserand, Uduokhai, Itter – Camacho, Guilavogui – William, Arnold, Malli – Origi

Lewandowski (33., kar.)
Robben (42.)
Arnold (56.)
Didavi (83.)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Vfl Wolfsburg

90+3'
Koniec meczu. Bayern zremisował z Wolfsburgiem 2:2.

90+2'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Hummels uderzył obok bramki. To mógł być gol!

88'
Wolfsburg cofnięty do defensywy.

84'
Origi opuścił boisko, a zastąpił go Bazoer.

83'
2:2!! Po dośrodkowaniu Verhaegh Didavi oddał strzał głową.
Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki Bayernu. Remis!

78'
Efektowna akcja Bayernu. Mueller otrzymał podanie od Lewandowskiego, piętą odegrał do Ribery'ego, ale ten nie trafił w bramkę.

76'
Casteels obronił strzał z dystansu Robbena.

74'
Wolfsburg uwierzył, że może doprowadzić do remisu i prezentuje się całkiem dobrze.

73'
Didavi zastąpił Camacho.

70'
Brakuje sytuacji w ostatnich minutach.

66'
Niecelny strzał Kimmicha.

62'
Tolisso zastąpił Vidala.

60'
Lewandowski potrzebował pomocy sztabu medycznego, ale może kontynuować grę.

58'
Robben znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale uderzył obok bramki.

56'
Gool! 2:1! Arnold zdecydował się na strzał z dystansu, błąd popełnił Ulreich i piłka trafiła do siatki.

54'
Bayern ma przewagę i długo utrzymuje się przy piłce.

49'
Błaszczykowski dograł do Arnolda, ale jego strzał piętą był nieznacznie niecelny. Mógł być gol.

47'
Robben otrzymał podanie od Ribery'ego, uderzył potężnie, ale tuż obok bramki.

46'
Początek drugiej połowy. Błaszczykowski zastąpił Williama.

45'

45'
Ulreich z problemami obronił strzał Origiego.

42'
Gool! Bayern przeważał i dopiął swego. Robben strzałem z 16 metrów pokonał bramkarza.

38'
Bayern ma dużą przewagę.

33'
Gool! Lewandowski nie myli się przy rzutkach karnych. 1:0 dla Bayernu.

32'
Tisserand fauluje Lewandowskiego i będzie rzut karny dla Bayernu!

28'
Brakuje groźnych okazji.

25'
żółta kartka William ukarany żółtą kartką.

20'
Dobra akcja Wolfsburga. Arnold po indywidualnej akcji uderzył mocno, ale niecelnie.

19'
Lewandowski ponownie uderzył z rzutu wolnego. Tym razem obok bramki.

18'
żółta kartka Tisserand sfaulował Lewandowskiego i obejrzał żółtą kartkę.

15'
Wolfsburg póki co dobrze radzi sobie z atakami Bayernu.

13'
żółta kartka Vidal ukarany żółtą kartką.

13'
Z rzutu wolnego prosto w mur uderzył Lewandowski.

9'
Bayern ma przewagę, ale póki co nie stwarza zbyt wielu sytuacji.

4'
Po dośrodkowaniu Ribery'ego głową uderzał Vidal, ale dobrze interweniował bramkarz.

1'

'
Lewandowski oczywiście w pierwszym składzie Bayernu, ale występujący w Wolfsburgu Jakub Błaszczykowski zasiadł na ławce rezerwowych.

'
Dziś mijają dwa lata odkąd Robert Lewandowski strzelił Wolfsburgowi pięć bramek w dziewięć minut. Czy dziś trafi do siatki rywala?

'
Początek meczu o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Vfl Wolfsburg, to zapraszamy do śledzenia meczu online