Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Węglarz - Tomasik, Tomelin, Runje, Grzyb - Cernych, Pospisil (89' Kwiecień), Frankowski (80' Novikovas), Romanczuk, Wlazło - Sekulski (63' Sheridan)
Malarz - Jędrzejczyk, Astiz, Pazdan, Hlousek - Nagy, Kopczyński, Moulin (89' Niezgoda), Kucharczyk (75' Szymański) - Hamalainen - Sadiku

Cernych (87.)

Runje (47.) żółta kartka
Tomasik (76.) żółta kartka

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Jagiellonia Białystok lepsza w hicie 10. kolejki!

90+2'
Cernych chciał samemu sfinalizować akcję. Nie był to dobry krok. Jego koledzy byli świetnie ustawieni przy polu karnym rywala.

90+1'
Goście ruszyli do zmasowanych ataków.

90'
Gra została przedłużona o trzy minuty.

89'
Korekta taktyczna. Kwiecień zmienił Pospisila.

88'
Jakub Węglarz dobrze złapał piłkę, po zagraniu groźnym Moulina.

87'
1:0! Ależ fantastyczny strzał z dystansu oddał Cernych! Futbolówka wleciała w prawe okno bramki.

86'
Wychwycono pozycję spaloną u przyjezdnych.

85'

83'
Cernych przejął piłkę, a potem szybko próbował dograć do kolegów z drużyny. Zagranie umiejętnie przechwycił jeden z obrońców Legii.

82'
Legia stawia na cierpliwość, przy rozgrywaniu piłki. Mistrzowie Polski bardzo szanują futbolówkę.

80'
Novikovas za Frankowskiego.

79'
Niezły i efektowny strzał z głębi szesnastki zaliczył Nagy. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

78'
Jędrzejczyk się przytomnie zastawił. Jego rywal musiał dokonać przewinienia w ofensywie.

76'
żółta kartka Piotr Tomasik miał wiele pretensji w kierunku sędziego. Ten zdecydował się na pokazanie żółtej kartki.

75'
Zmiana. Michał Kucharczyk zastąpiony Szymonem Szymańskim.

73'
Sheridan próbował, po podaniu od Pospisila. Środkowy napastnik ekipy gospodarzy posłał jednak futbolówkę w miejsce, gdzie stał Malarz.

71'
Nagy ucierpiał po interwencji bramkarza Jagiellonii Białystok.

70'
Węglarz efektownym piąstkowaniem piłki ograł skaczącego przeciwnika.

68'
Oczekujemy akcji, które wprowadziłyby większą dynamikę. Patrząc na piłkarzy obu ekip, można mieć odczucie, że wynik 0:0 jest wynikiem zadowalającym.

67'

65'
Piotr Wlazło zawiódł kibiców i kolegów z drużyny. Ten zawodnik koszmarnie zachował się przy kontrze swojego zespołu. Tomasik zbyt wolno grał w pobliżu szesnastki Legii.

64'
Tomasik podciął przeciwnika. Arbiter nie miał innego wyjścia, jak tylko przerwać grę.

64'
Jest remis 3:3 w statystyce odnoszącej się do ilości celnych strzałów.

63'
Sheridan został wprowadzony na plac gry. Łukasz Sekulski żegnany brawami.

61'
Sadiku przyłapany na bardzo znacznym ofsajdzie.

60'
Niepewne wyjście do dośrodkowania pokazał Malarz. Szczęśliwie dla niego nikt z Jagiellonii nie potrafił dokładnie uderzyć piłki głową.

59'
Legia się wybroniła. Za chwilę będzie kolejny korner, bo ostatni piłkę dotknął Nagy.

58'
Bardzo dobry strzał z rzutu wolnego zaprezentował Tomasik. Piłka, po rykoszecie, powędrowała tuż obok prawego słupka bramki Malarza.

56'
Sędzia Frankowski przerwał grę. Pospisil został nieprzepisowo zatrzymany.

55'
Rzut wolny nie zagroził bramce Węglarza.

54'
W bliskiej odległości od pola karnego gospodarzy faulował Tomasik.

53'
Wielki kiks Moulina. Zagranie bez przyjęcia poleciała w okolice autu. Legia przejęła inicjatywę na placu gry.

51'
Piotr Wlazło został oszukany przez rywala. Jedynym sposobem na zatrzymanie jednego z Legionistów było dokonanie przewinienia.

50'
Michał Kopczyński mocno niecelnie uderzył zza pola karnego. Futbolówka powędrowała obok prawego słupka. Jagiellonia dała się zepchnąć do głębokiej defensywy.

48'
Moulin popełnił faul z pełną premedytacją. Sędzia Frankowski nie podjął decyzji o ukaraniu go żółtym kartonikiem.

47'
żółta kartka Ivan Runje wykazał się ogromnie niesportowym zachowaniem. Michał Kucharczyk sprytnie sprowokował przeciwnika.

47'
Nie doczekaliśmy się zmian w obu składach.

46'
Ruszamy z II odsłoną!

Koniec I połowy meczu!

44'
Sadiku został obsłużony niezłym zagraniem przez Hlouska. Snajper Legii nie potrafił jednak dobrze złożyć się do uderzenia.

43'
Prostopadła próba do Sadiku. Genialnie całą akcję odczytał Węglarz, daleko wychodząc z własnej bramki.

42'

40'
Jędrzejczyk bardzo daleko wyrzucił piłkę od autu. Tomelin dobrym zagraniem głową wybił futbolówkę poza swoją szesnastkę.

39'
Widzimy wiele lekkich przewinień. Sędzia główny jednak nie chce jeszcze karać piłkarzy indywidualnie.

38'
Hamalainen postawił na siłę, przy centrze z lewej flanki boiska. Futbolówka minęła wszystkich jego partnerów z ekipy.

36'
Cernych nie pokonał obrony Legii. Gospodarze bardzo sprytnie rozegrali korner. Strzał napastnika "Jagi" został zablokowany przez Jędrzejczyka.

35'
Niebezpiecznie leciała futbolówka, którą z lewego skrzydła zagrał Kucharczyk. Świetnie ustawiony Tomelin oddalił zagrożenie.

34'
Obrona białostockiej drużyny wykonuje jak na razie kapitalną robotę.

32'
Nie było wątpliwości. Sadiku znajdował się na pozycji spalonej.

31'
Czysty wślizg w realizacji Tomasika. Bardzo dobra praca.

30'
Dwa kwadranse gry już za Nami. Jesteśmy świadkami meczu pełnego walki.

29'
Klub z Warszawy stara się spokojnie budować swoje akcje. Oglądamy dużo krótkich podań w ich wykonaniu.

28'

26'
Płaskie wgranie futbolówki przez Jędrzejczyka. Para stoperów Jagiellonii zdała egzamin.

24'
Rozpędza się Nam ten mecz. Obie strony dynamicznie rozgrywają futbolówkę.

23'
Michał Pazdan w ostatniej chwili uprzedził Frankowskiego. Jednak wcześniej zasygnalizowano spalonego.

21'
Było groźnie! Pospisil soczyście przymierzył z dystansu. Klasową interwencją bramkarską popisał się Malarz, który zbił futbolówkę w boczny sektor swojego pola karnego.

19'
Sadiku przeprosił swoich kolegów. Napastnik pokusił się o silne uderzenie z dalszej odległości. Piłka poszybowała w okolice trybun.

18'
Uspokoiło się tempo zawodów. Czekamy na jakieś dobre okazje strzeleckie.

17'

15'
Nagy bardzo efektownie. Nożyce miały zaskoczyć bramkarza "Jagi". Ładna próba powędrowała jednak daleko od lewego słupka bramki.

14'
Węglarz wraz ze swoimi obrońcami zażegnali niebezpieczeństwo. Adam Hlousek, będąc na lewym skrzydle, zanotował soczyste dośrodkowanie.

12'
Faul w polu karnym gospodarzy. Reguły gry złamał jeden z zawodników Legii. Chwilę wcześniej, Moulin wybił rzut rożny.

11'
Skutecznie piłkę na rzut rożny sparował Węglarz. Z dystansu swojego szczęścia spróbował Michał Kucharczyk.

10'
Na trybunach znajduje się m.in. Dariusz Mioduski, właściciel Legii Warszawa.

9'
Jagiellonii udało się dojść do sytuacji strzeleckiej, po stałym fragmencie gry. Głową Malarza próbował zaskoczyć Sekulski. Piłka przeleciała obok bramki.

8'
Kopczyński, w ocenie sędziego, dopuścił się faulu.

7'
Trochę historii...

5'
Romanchuk "na plaster" krył Hamalainena. Fiński pomocnik upadł na murawę.

4'
Grzyb kapitalnie rozczytał intencje Moulina, który był odpowiedzialny za wykonanie rzutu wolnego. Pomocnik gospodarzy przechwycił płaskie podanie.

3'
Rzut wolny dla Legii. Węglarz musi uważać, bo odległość od bramki jest naprawdę atrakcyjna.

2'
Michał Pazdan naprawił błąd swojego kolegi. Sekulski zaliczył kapitalny odbiór w środku pola, ale już później nie zdołał oddać strzału na bramkę.

1'
Zespołowi sędziowskiemu w spornych sytuacjach dzisiaj będzie pomagać system VAR.

*'

*'
Przed pierwszym gwizdkiem sędziego nastąpi minuta ciszy.

*'
"W stepie szerokim" słychać na stadionie w Białymstoku.

*'
Piłkarze już są gotowi wejść na boisko.

*'
W obu szeregach wielka mobilizacja!

*'

*'
Ireneusz Mamrot, szkoleniowiec gospodarzy, na ławie rezerwowych pozostawił taki zestaw piłkarzy: Karpieszuk, Mitrović, Novikovas, Guilherme, Sheridan, Kwiecień, Świderski

*'
Obsada rezerwy "Wojskowych": Cierzniak, Dąbrowski, Żyro, Broź, Szymański, Szczepański, Niezgoda

*'
W tym tygodniu Legia Warszawa grała w Pucharze Polski (1/8 finału). Klub ze stolicy Polski odniósł zdecydowaną wygraną nad niżej notowanym Ruchem Zdzieszowice (4:0).

*'
Hit 10. serii gier LOTTO Ekstraklasy poprowadzi Pan Bartosz Frankowski.

*'
Serdecznie wszystkich witam na naszym portalu! O godz. 18:00, dojdzie do starcia gigantów! Aktualny mistrz Polski, Legia Warszawa, na wyjeździe zagra z wiceliderem poprzedniego sezonu, Jagiellonią Białystok.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online