Borussia Dortmund - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
1 : 3

Burki - Piszczek, Papastathopoulos, Toprak, Toljan (60' Dahoud) - Sahin (60' Weigl), Castro, Gotze (76' Pulisic) - Yarmolenko, Aubameyang, Philipp.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Nacho - Kroos, Casemiro, Modrić (90+1' Ceballos) - Isco (76' Asensio), Ronaldo, Bale (85' Vazquez).

Mecze na żywo: Borussia Dortmund - Real Madryt

Dziękujemy Państwu ślicznie za ten wspólnie spędzony czas.

W przekroju całego spotkania, to zawodnicy Realu zaprezentowali się lepiej i zasłużenie wygrali pierwszy raz w swojej historii w Dortmundzie. Gospodarze walczyli ostro, ale ostatecznie polegli w tym starciu.

90+3'
Podopieczni Zinedine Zidane'a mają pełną kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami.

90+1'
Doliczony czas gry, mecz przedłużony o trzy minuty, nastąpiła zmiana w drużynie z Madrytu: Ceballos zastąpił Modricia.

90'
Piszczek teraz uchronił gospodarzy przed stratą czwartego gola. Prawy obrońca wybił piłkę spod nóg nadbiegającego Asensio.

89'
Błąd Piszczka stworzył możliwość Asensio na dojście do sytuacji sam na sam! Na szczęście dla polskiego zawodnika, Hiszpan przegrał pojedynek z Burkim.

88'
Niewiele wskazuje na to, aby Królewscy nie odnieśli pierwszego w historii zwycięstwa na stadionie w Dortmundzie.

86'
Asensio złapany na ofsajdzie.

85'
Druga korekta w składzie gości: Vazquez wszedł, Bale zszedł.

84'
Szarża Pulisicia, Amerykanin został jednak dosyć szybko zatrzymany.

83'
Uderzenie głową Aubameyanga po wrzutce Yarmolenki trafiło wprost do rękawic Navasa.

82'
Rzut wolny dla Borussii Dortmund na połowie Realu.

80'
Gospodarze w ostatnich minutach stracili nieco energii, znacznie wolniej atakują, co może wskazywać na to, że gol Ronaldo rozstrzygnął losy tej rywalizacji.

79'
1:3! Ronaldo potężnym uderzeniem z pola karnego pokonał Burkiego! Portugalczyk wykorzystał podanie w tempo od Modricia.

78'
Piłkarze z Madrytu wymienili kilka szybkich podań, co umożliwiło im przedostanie się pod bramkę Burkiego. Zawiodło jednak ostatnie podanie i futbolówka została złapana przez golkipera.

78'
Obyło się bez zagrożenia po tym rzucie rożnym.

77'
Korner dla niemieckiej drużyny.

76'
Po jednej zmianie w obydwu ekipach: w Realu za Isco wszedł Asensio, natomiast w zespole dortmundzkim Pulisic zastąpił Gotze.

75'
Dobra interwencja Burkiego po płaskim strzale Isco uchroniła Borussię przed stratą trzeciego gola.

73'
Nieco przeciągnięta centra Philippa, futbolówka wyszła za linię końcową.

72'
Niewiele pozostało do zakończenia spotkania, jednak ciężko typować, jak może zakończyć się to starcie.

71'
Znakomita okazja Isco! Hiszpan mocno przestrzelił w dogodnej sytuacji.

70'
Rozciągnięta obrona gospodarzy przez wymianę podań mogła przynieść madrytczykom trzeciego gola, jednak ostatecznie skończyło się tylko na strachu w szeregach obronnych.

68'
Zbyt wysokie dośrodkowanie Philippa na głowę Aubameyanga. Od bramki Navas.

67'
Tylko boczna siatka po strzale Aubameyanga! Sytuacja była bardzo podobna do tej sprzed trzynastu minut.

65'
Papastathopoulos w ostatniej chwili zatrzymał szarżującego Bale'a. Gdyby Grek zdecydował się na wejście sekundę później, wówczas byłby rzut karny.

64'
Wrzutka Kroosa nie sprawiła zamieszania w szykach obronnych Borussii.

63'
żółta kartkaWeigl otrzymał "żółtko". Rzut wolny dla Królewskich.

61'
Castro pogubił się w polu karnym, przez co stracił piłkę na rzecz Navasa.

60'
Podwójna zmiana w niemieckim klubie: Toljan i Sahin opuścili boisko, ich miejsce zajęli Weigl i Dahoud.

59'
Sahin szukał górnym podaniem Aubameyanga, ale znalazł jedynie Ramosa.

58'
Po centrze Kroosa do główki doskoczył Nacho. Hiszpan nie był jednak w stanie pokonać Burkiego.

57'
Faul na Carvajalu na wysokości szesnastki dortmundzkiej drużyny. Rzut wolny.

56'
Dogranie Ronaldo w kierunku Bale'a nie osiągnęło zamierzonego celu.

54'
Bramka kontaktowa Aubameyanga! Gabończyk wykorzystał świetną centrę Castro, sprytnie umieszczając piłkę w siatce.

52'
żółta kartkaToprak ukarany żółtym kartonikiem.

51'
Ostatecznie gospodarze zdołali się wybronić.

50'
Strata Piszczka, Real rozpoczął budowę kolejnego ataku.

49'
0:2! Ronaldo precyzyjnym strzałem wykorzystał wrzutkę Bale'a.

48'
Isco przesadził z mocą podania w kierunku Ronaldo, co uniemożliwiło Portugalczykowi dojście do futbolówki.

47'
Centra została wybita przez zawodników z Madrytu.

46'
Varane w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny sprzed nogi Aubameyanga. Gabończyk był bliski wyrównania po zgraniu główką ze strony Yarmolenki.

46'

Nie doszło do żadnych zmian w wyjściowych składach.

Gracze obu ekip powrócili na murawę po zakończonej przerwie.

Do przerwy Real prowadzi jednym golem nad Borussią Dortmund. Taki stan wynika z przewagi, jaką goście mieli po dziesięciu minutach. Próby niemieckiego klubu w celu odrobienia strat póki co nie przynoszą efektów.

45+1'
Ramos miał znakomitą okazję do podwyższenia prowadzenia Realu, ale źle złożył się do główki i spudłował.

45'
Arbiter doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

45'
Płasko uderzona przez Ronaldo piłka poszybowała daleko obok słupka.

44'
Ronaldo uderzył na bramkę gospodarzy, ale trafił prosto w Topraka.

43'
Dośrodkowanie Toljana po raz kolejny padło łupem obrońców przyjezdnych.

41'
Rzut rożny dla gospodarzy. Piłkarze Petera Bosza nie sprawili zagrożenia w polu karnym Królewskich.

40'
Bezpośredni strzał Aubameyanga trafił w mur.

40'
żółta kartkaZa protesty ukarany także Modrić.

39'
żółta kartkaCarvajal popełnił przewinienie blisko pola karnego na Philippie. Kara indywidualna i rzut wolny dla gospodarzy.

38'
Piszczek znakomicie znalazł podaniem w polu karnym Aubameyanga, napastnik Borussii odwrócił się z piłką i trafił w słupek. Był jednak minimalny ofsajd.

37'
Ronaldo złapany na pozycji spalonej.

36'
Uderzenie Sahina z dystansu było bardzo niecelne.

35'
Philipp podawał w kierunku Gotze, szybszy od niemieckiego pomocnika był jednak Navas.

34'
Dogranie Yarmolenki z narożnika placu gry została wybita przez defensorów.

33'
Centra Casemiro łatwo wyłapana przez Burkiego.

32'
Rajd Philippa lewą stroną, pomocnik gospodarzy w końcowej fazie przegrał pojedynek fizyczny z Carvajalem.

30'
Aubameyang dryblował przed szesnastką, chcąc uciec pilnującemu go Ramosowi. Ostatecznie Gabończyk zdołał uderzyć, ale trafił prosto w kapitana Realu.

29'
żółta kartkaWalijczyk ukarany żółtą kartką.

28'
Bale wyraźnie przekroczył przepisy w starciu powietrznym z Papastathopoulosem.

27'
Dortmundczykom nie przychodzi to jednak tak łatwo jak w pierwszych minutach, Królewscy kontrolują tempo gry.

26'
Niemiecka drużyna cały czas podejmuje starania, które mają doprowadzić do wyrównania stanu spotkania.

25'
Toljan walczył o możliwość wrzutki, jednak nie próby nie osiągnęły celu.

24'
Podopieczni Zinedine Zidane'a wyprowadzili kontrę. Potężna bomba Bale'a z pola karnego nie wystarczyła, aby pokonać bramkarza.

22'
Po udanym początku Borussii, teraz przewagę mają piłkarze ze stolicy Hiszpanii.

21'
Burki pewnie wyszedł z własnej bramki i wyłapał dogranie.

20'
Nacho wywalczył stały fragment gry z lewego narożnika boiska.

19'
Casemiro udanie zatrzymał dośrodkowanie z prawego skrzydła.

18'
Bale daje prowadzenie gościom! Znakomity wolej Walijczyka po centrze Carvajala. Golkiper dortmundczyków bezradny.

17'
Strzał Isco zza pola karnego został przyblokowany.

14'
Obyło się bez większego zagrożenia po tym rzucie rożnym w szesnastce Realu Madryt.

13'
Zakotłowało się w polu karnym hiszpańskiej drużyny! Yarmolenko zbyt wysoko na głowę Aubameyanga, jednak do strzału doszedł Philipp. Jego uderzenie zostało zablokowane i wyszło na korner. Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego po zagraniu ręką Ramosa. Arbiter nie przystał na to.

12'
Rozegranie, na jakie zdecydowali się Królewscy, nie przyniosło niebezpieczeństwa pod bramką niemieckiego zespołu.

11'
Świetna interwencja Piszczka uchroniła gospodarzy przed stratą gola. Polak wybił futbolówkę spod nóg Isco, który dobiegał do podania Ronaldo. Rzut rożny.

10'
Carvajal miał znakomitą okazję do wyprowadzenia Realu na prowadzenie! Prawy defensor wpadł z piłką w pole karne, zwiódł jednego piłkarza i uderzył po ziemi niedostatecznie słabo, aby pokonać Burkiego.

9'
Ronaldo strzelał z dystansu, został zablokowany przez obrońców.

8'
Borussia zmusza madrytczyków do gry atakiem pozycyjnym.

7'
Dośrodkowanie Carvajala przed szesnastkę nie znalazło adresata.

6'
Podanie za linię obronny w kierunku Aubameyanga nie było skuteczne.

4'
Yarmolenko podjął próbę strzału w kierunku bramki Navasa, jednak został zablokowany.

3'
Płaska wrzutka Toljana mogła wywołać duże zagrożenie w polu karnym Realu, ale po raz kolejny dobrze interweniował kapitan przyjezdnych, Ramos.

2'
Gospodarze od początku zaatakowali, po ładnej wymianie podań centra Toljana została wybita przez Ramosa.

1'
Spotkanie rozpoczęte.

*'
Czas na hymn Ligi Mistrzów.

*'
Obydwie jedenastki zameldowały się na placu gry.

*'
Rozjemcą nadchodzącego meczu będzie Pan Bjorn Kuipers.

*'
Braki kadrowe w Borussii: Andre Schurrle, Erik Durm, Raphael Guerreiro, Marco Reus, Marcel Schmelzer, Sebastian Rode.

*'
Ławka rezerwowych: Weidenfeller, Zagadou, Weigl, Bartra, Dahoud, Kagawa, Pulisic.

*'
Poznaliśmy zestawienie taktyczne gospodarzy.

*'
Madrycka lista nieobecnych: Karim Benzema, Mateo Kovacić, Marcelo, Jesus Vallejo, Theo Hernandez.

*'
Rezerwowi: Casilla, Vazquez, Llorente, Ashraf, Asensio, Mayoral, Ceballos.

*'
Wyjściowy skład Realu Madryt został zaprezentowany.

*'
Królewscy, jeśli marzą o wygranej, muszą przełamać kiepską passę w starciach z Borussią na ich arenie. Na stadionie w Dortmundzie nigdy nie byli stroną zwycięską.

*'
Nieco inaczej wygląda sytuacja w lidze tych drużyn. Niemiecka ekipa jest liderem Bundesligi, natomiast madrycki zespół zajmuje dopiero szóstą pozycję.

*'
Pierwsza kolejka w grupie H lepiej zakończyła się dla dzisiejszych gości z Hiszpanii. Real zwyciężył APOEL 3:0, natomiast Borussia poległa 1:3 w pojedynku z Tottenham Hotspur.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego zabrzmi o godzinie 20:45.

*'
Dobry wieczór Państwu! Przed nami emocje związane z Ligą Mistrzów. Zapraszamy serdecznie na hitowe spotkanie pomiędzy Borussią Dortmund i Realem Madryt.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Borussia Dortmund - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online