PSG - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
PSG
3 : 0

Areola – Dani Alves, Marquinhos, Silva, Kurzawa – Verratti (89' Draxler), Motta (85' Lo Celso), Rabiot – Mbappe (79' Di Maria), Cavani, Neymar
Ulreich - Kimmich, Martinez, Süle, Alaba - Vidal, Tolisso (46' Rudy) - Müller (69' Robben), Thiago, James (46' Coman) - Lewandowski

Koniec!

90+3'
Robert Lewandowski był bardzo bliski pokonania Areoli, po bezpośredniej próbie z rzutu wolnego. Efektowny strzał w lewy sektor bramki został wyciągnięty przez goalkeepera.

90+2'
W następnej kolejce Bayern zmierzy się z Celtikiem Glasgow. PSG, z kolei, czeka potyczka z Anderlechtem Bruksela.

90+1'
Kibice i piłkarze z Monachium są już chyba pogodzeni z porażką. Francuzi pokazują dzisiaj kapitalny futbol.

90'
Jest decyzja sędziowska. Pojedynek potrwa jeszcze trzy minuty.

89'
Doczekaliśmy się ostatniej korekty w tym meczu. Marco Verratti został zastąpiony Julienem Draxlerem.

88'
Dobre wyjście do zagrania z rzutu rożnego zanotował Areola. Goalkeeper PSG jest bardzo pewnym punktem.

87'

85'
Lo Celso zmienił Thiago Mottę. Włoski pomocnik wykonał dzisiaj kawał dobrej pracy.

84'
Sztab medyczny gospodarzy udziela pomocy jednemu z piłkarzy PSG. Jest nim Thiago Silva.

83'
Nerwy udzielają się obu stronom. Neymar sprytnie zaatakował przeciwnika. Brazylijski napastnik nie zobaczył żółtej kartki.

81'
Sebastian Rudy musi uważać, bo ma już na swoim koncie żółty kartonik. Chwilę temu sędzia słownie go upomniał, po brzydkim faulu.

80'
Ładnie leciała piłka. Efektowny strzał od rzutu wolnego zaprezentował publiczności Cavani. Futbolówka poszybowała minimalnie nad poprzeczką.

79'
Owacje na stojąco w kierunku schodzącego Mbappe. Na murawie zameldował się Angel di Maria.

78'
żółta kartkaBędzie rzut wolny dla francuskiego klubu. Niebezpiecznym zagraniem wyprostowaną nogą błysnął Rudy.

76'
Kiks Comana. I to kiks w kulminacyjnym momencie akcji. Skrzydłowy nieudolnie próbował z okolic pola karnego PSG.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans podstawowego wymiaru czasu gry.

73'
Bayern Monachium dominuje w statystyce ilości rzutów rożnych. Goście wykonali ich aż 17, a gospodarze tylko 1.

72'
żółta kartkaFaul w środku pola. Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie obejrzał Marco Verratti.

70'
Znowu zagrożenie pod bramką Ulreicha. Próby nerwów nie wytrzymał Dani Alves. Boczny obrońca niecelnie uderzył piłkę, w genialnym położeniu. Ona poleciała obok lewego słupka.

69'
Arjen Robben zastąpił Thomasa Mullera. Była to trzecia zmiana w szeregach gości.

68'
Robert Lewandowski pokazywał sędziemu, że był faulowany w polu karnym. Arbiter główny okazał się głuchy na protesty Polaka.

66'
Krótka radość Vidala, po zdobyciu gola. Chilijczyk, w momencie podania od kolegi, był na pozycji spalonej. Dużą przytomnością popisał się sędzia liniowy.

65'
Niemiecka ekipa nie wywiesza białej flagi.

64'

62'
3:0! Bayern już w dosyć słabej pozycji! Neymar wpakował piłkę do pustej bramki, po doskonałym rajdzie Mbappe. Obrona przyjezdnych była kompletnie pogubiona.

60'
Na szesnastkę Bayernu poleciała centra z rzutu wolnego. Świetnie ustawiona obrona od razu oddaliła zagrożenie od swojej bramki.

59'
Ulreich poradził sobie z zagrożeniem, jakim był strzał Neymar. Piłkarz z Brazylii zdecydował się na kolejny, bezpośredni kop od rzutu wolnego.

58'
Javi Martinez zdecydowanym wejściem uprzedził próbującego finalizować akcję Cavaniego. Bayern Monachium coraz gorzej radzi sobie z kontratakami gospodarzy.

57'
Areola nie dał się porwać emocjom. Bramkarz ekipy gospodarzy skutecznie zbił kąśliwy strzał, autorstwa Rudy'ego.

56'

54'
Neymar poluje na swojego gola w tym meczu! Przed chwilą byliśmy świadkami kapitalnej, technicznej próby zza pola karnego. Futbolówka, mimo ciekawej rotacji, poszybowała obok światła bramki.

53'
Kolejna okazja dla przyjezdnych, po stałym fragmencie gry. Znów rzut rożny. Swojego szczęścia nieudolnie próbował głową Sule.

52'
Gol kontaktowy wisi w powietrzu.

50'
Paryżanie mieli genialną sposobność na podwyższenie! Niemal stuprocentową szansę zmarnował Neymar! Brazylijczyk, będąc blisko bramki, kopnął futbolówkę tuż obok prawego słupka!

49'
Prawie gol dla Bayernu! Zawodnik PSG wybił piłkę z linii bramkowej! Javi Martinez wybornie uderzył futbolówkę głową, po dośrodkowaniu z kornera.

48'
Arbiter główny wytknął Robertowi Lewandowskiemu popełnienie faulu w ofensywie.

47'
Rudy miał okazję dobrze wrzucić piłkę z rzutu rożnego. Szansę zaprzepaścił jednak. Jego zagranie minęło wszystkich piłkarzy skupionych w polu karnym.

46'
Carlo Ancelotti reaguje na boiskowe wydarzenia. Na placu gry pojawili się: Rudy oraz Coman. Z kolei miejsce im na boisku dali: Tolisso i James.

46'
II połowa meczu!

Tak wyglądają statystyki niedawno zakończonej I części gry.

Sędzia zakończył I odsłonę meczu!

45+1'
Dani Alves był autorem soczystej próby z dystansu. Szansa z rzutu wolnego. Mocno uderzona piłka nie przekroczyła jednak linii ustawionego muru.

45'
żółta kartka Z Neymarem nie patyczkował się Vidal. Chilijczyk wykonał bardzo niebezpieczny atak wślizgiem.

44'
Areola wzorowo zachował się na przedpolu. Goalkeeper zdjął futbolówkę skaczącemu Mullerowi. Najmniejszy błąd pewnie kosztowałby gospodarzy utratę gola.

44'
Goście zaczną od rzutu rożnego. Doświadczyliśmy rykoszetu, po strzale z dystansu.

43'
Atakuje Bayern. Ostatnie minuty należą do graczy Carlo Ancelottiego.

42'
Między innymi takie komunikaty możemy zobaczyć na trybunach...

40'
Mistrzowie Niemiec próbują jakoś odpowiedzieć na ciosy ze strony francuskiej. Mimo dużego zaangażowania, wciąż brak skuteczności ofensywnej.

39'
Mbappe, przy przyjęciu piłki, pomagał sobie ręką. Całe zdarzenie wychwycił sędzia.

39'
Wślizg uratował Bayern! Sule, w ostatnim momencie uprzedził wbiegającego Neymara.

38'
Muller sygnalizował arbitrowi zagranie piłki ręką w wykonaniu przeciwnika. Sytuacja rzekomo miała miejsce w polu karnym. Sędzia główny nie zaryzykował przyznania jedenastki.

37'

35'
Javi Martinez mocno niecelnie kończył podanie z rzutu rożnego. Piłka wyraźnie zeszła z głowy Hiszpana.

34'
Rabiot wrócił w porę do defensywy. Pomocnik kapitalnie przeciął futbolówkę, po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

32'
GOL! Na tablicy wyników 2:0! Znowu kontra dała gola paryżanom. Cavani przepięknie przymierzył z dystansu. Piłka powędrowała tuż pod poprzeczkę bramki Bayernu.

31'
Robert Lewandowski nie błysnął! Snajper polskiej reprezentacji zaliczył bardzo sygnalizowany strzał zza pola karnego. Futbolówka została posłana w sam środek bramki PSG.

30'
1/3 regulaminowego czasu gry Nam już upłynęła.

29'
Muszę nadmienić, że napastnik z Urugwaju oddawał strzał z okolic piętnastego metra.

28'
Cavani zmarnował stuprocentową szansę! Genialnie wyprowadzony kontratak przez gospodarzy został koszmarnie zaprzepaszczony płaskim, niecelnym uderzeniem!

26'
Oglądamy wielce dynamiczne widowisko. Piłka swobodnie przemiesza się od jednego do drugiego pola karnego.

25'
Areola daleko wyszedł z bramki. Zawodnik idealnie głową przeciął prostopadłe podanie do napastnika Bayernu Monachium.

24'
żółta kartka Joshua Kimmich za swój spóźniony wślizg na nogi rozpędzonego rywala ujrzał żółty kartonik.

23'
Sporna sytuacja. Gospodarze reklamowali przewinienie na Mbappe.

22'
Pierwszą okazję dogodną na zdobycie gola miał Robert Lewandowski. Polski napastnik znakomicie wygrał pojedynek powietrzny z obrońcą! Jego strzał głową jednak poleciał wprost w bramkarza.

21'

19'
Próbkę wysokich umiejętności bramkarskich pokazał Areola! Goalkeeper PSG fantastycznie wyciągnął strzał skierowany w prawe okno bramki. Wyrównać, z dystansu próbował Martinez.

18'
Thomas Muller wstrzeliwał piłkę w kierunku Lewandowskiego. Akcję przerwał kapitan PSG.

17'
Na pozycji spalonej znalazł się gracz francuskiego klubu. Obrona gości zachowała się przytomnie, zastawiając pułapkę ofsajdową.

16'
Veratti został przewrócony nieprzepisowo. Arbiter główny dał PSG rzut wolny.

15'
Muller już kontynuuje mecz. Bayern Monachium stara się przejąć inicjatywę na placu gry.

13'
Rabiot zbyt agresywnie walczył o górną piłkę. Poza boiskiem opatrywany jest teraz Thomas Muller.

12'
Thomas Muller nie błysnął wielką precyzją, przy finalizowaniu genialnego podania z prawego skrzydła. Odległość od bramki była nieznaczna. Futbolówka, po strzale, powędrowała tuż przy prawym słupku.

10'
James efektownie dośrodkował piłkę, będąc na lewym skrzydle boiska. Rabiot, który podjął interwencję, był bliski zdobycia gola samobójczego. Ostatecznie, piłka poleciała obok bramki.

9'
James wykonał rzut rożny. Pod bramką gospodarzy była ambitna walka w powietrzu, jednak najlepiej w niej zachował się Motta. Bez zagrożenia.

8'
Neymar próbował crossowym podaniem minąć defensywę Bayernu. Gwiazda PSG przesadziła jednak z mocą zagrania.

7'

5'
Ulreich nie dał się przelobować, po strzale Kurzawy. Pewny chwyt futbolówki przez niemieckiego goalkeepera.

4'
Francuska ekipa dąży do bardzo szybkiego podwyższenia wyniku.

3'
Niemieccy kibice nie spodziewali się takiego scenariusza na sam start zawodów.

1'
GOL! Ależ rozpoczęcie w wykonaniu gospodarzy! Dani Alves,
z zimną krwią sfinalizował kapitalną akcję Neymara. Brazylijczyk wykonał wyśmienitą szarżę lewym skrzydłem.

*'

*'
W Paryżu słyszymy teraz oficjalny hymn Champions League.

*'
Piłkarze obu klubów już są przygotowani do wejścia na murawę.

*'
Tak pod kątem taktycznym będą wyglądać oba zespoły.

*'
Carlo Ancelotti, pierwszy trener Bayernu, przedstawił wyjściową jedenastkę! W pierwszym składzie ujrzymy Roberta Lewandowskiego!

*'
W historii odnotowano dwa bezpośrednia starcia pomiędzy obiema wyżej wspomnianymi ekipami. Bilans wygląda następująco:

Bayern 2:0 PSG (18.10.2000)
PSG 1:0 Bayern (26.09.2000)

*'
Odpowiedzialność za sędziowanie nadchodzącego meczu spadła na tego Pana.

*'
Na kibiców Ligi Mistrzów dzisiaj czeka taki zestaw gier.

*'
Nie próżnowała również ekipa ze stolicy Francji, która w delegacji rozgrabiła Celtic Glasgow (5:0).

*'
W pierwszej serii gier, Bayern Monachium odniósł przekonywujące zwycięstwo nad Anderlechtem Bruksela (3:0). W tamtym spotkaniu gola z rzutu karnego zdobył Robert Lewandowski.

*'
Spotkanie w Paryżu odbędzie się w ramach 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów (grupa "B").

* '
Początek meczu PSG - Bayern na żywo o godzinie 20:45.

AD '

Zamów pizzę do meczu 50% taniej!

Promocja dla nowych klientów Pizza Portal

1. Załóż konto w Pizza Portal

2. Kup Groupon za 20 zł o wartości 40 zł

3. Jeżeli nie chcesz Grouponu, to nowi klienci mogą obniżyć zamówienie o 15 zł używając kodu rabatowego "NL8S6RX"

4. Zamów jedzenie, a jako kod rabatowy wpisz numer Grouponu

5. Spędź czas z Ligą Mistrzów i pysznym jedzeniem

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z PSG - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online