Atletico Madryt - Chelsea online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
Chelsea
1 : 2

Oblak - Juanfran, Godin, Lucas, Luis - Partey (77' Gimenez), Saul - Koke, Carrasco (69' Torres) - Correa (70' Gaitan), Griezmann.
Courtois - Azpilicueta, Luiz, Cahill - Moses, Kante, Fabregas (86' Christensen), Bakayoko, Alonso - Hazard (82' Willian), Morata (82' Batshuayi).

Mecze na żywo: Atletico Madryt - Chelsea

Dziękujemy Państwu za uwagę i wspólnie spędzony czas.

Niebywałe emocje w stolicy Hiszpanii. Ostateczne rozstrzygnięcie nadeszło w końcowych sekundach spotkania.

90+4'
Batshuayi daje zwycięstwo Chelsea! Belg znakomicie wykorzystał podanie Alonso, który otrzymał świetną piłkę od Bakayoko.

90+3'
Koke sfaulował Luiza około 40 metrów od bramki Oblaka. Rzut wolny.

90+1'
Gimenez mocno uderzył zza pola karnego, futbolówka przeszła nad poprzeczką.

90'
Arbiter przedłużył spotkanie o trzy minuty.

89'
Pomimo okresowej przewagi Atletico, goście nie dopuszczają do zagrożenia pod własną bramką.

88'
W końcowej fazie coraz mocniej do głosu dochodzą gospodarze.

86'
Trzecia zmiana w drużynie z Londynu: Christensen zastąpił Fabregasa.

85'
Uderzenie z półwoleja w wykonaniu Griezmanna przeszło obok bramki.

84'
Niedokładne podanie Fabregasa w kierunku Batshuaya, futbolówka znalazła się w rękach Oblaka.

83'
Słaby przerzut Koke wyszedł poza plac gry.

82'
Podwójna zmiana w zespole Chelsea: Morata i Hazard opuścili plac gry, ich miejsce zajęli odpowiednio Batshuayi oraz Willian.

81'
Finezyjne uderzenie Saula nie sprawiło kłopotów z obroną Courtoisowi.

80'
Dogranie samego poszkodowanego nie stworzyło zagrożenia w szesnastce londyńczyków.

79'
Cahill popełnił faul na Griezmannie blisko pola karnego. Rzut wolny dla gospodarzy.

77'
Ostatnia zmiana w zespole madryckim: Gimenez zastąpił Parteya.

76'
Bakayoko zaliczył niebezpieczną stratę, futbolówkę otrzymał Torres, doświadczony zawodnik pociągnął z nią kilkadziesiąt metrów, płasko uderzył, prosto do rękawic Courtoisa.

74'
Morata nie zdobył drugiej bramki w dogodnej okazji! Były napastnik Realu Madryt wyszedł do precyzyjnego podania Hazarda, wpadł w pole karne, ale uderzył niecelnie.

73'
Kolejna akcja Kante, Francuz ładnie zwiódł Luisa i po chwili płasko uderzył. Na jego nieszczęście nie trafił w światło bramki.

71'
Kante znakomicie utrzymał się przy piłce pod polem karnym gospodarzy, pomimo swojego niskiego wzrostu.

70'
Druga korekta w składzie Atletico: Gaitan wszedł, Correa zszedł.

69'
Pierwsza zmiana w drużynie z Madrytu: boisko opuścił Carrasco, jego miejsce zajął były piłkarz Chelsea, Torres.

68'
Alonso nie sięgnął piłki po centrze Mosesa.

66'
Faul Godina w ofensywie i grę rozpocznie Courtois.

65'
Luiz dobrze się ustawił i wybił futbolówkę na rzut rożny po niebezpiecznym wstrzeleniu Correi.

64'
Saul udanie wybił piłkę po dograniu Fabregasa.

63'
Atletico nie ma kontroli nad spotkaniem, teraz będzie rzut wolny dla Chelsea blisko prawej strony szesnastki gospodarzy.

62'
Fabregas zmarnował świetną okazję do objęcia prowadzenia! Doświadczony pomocnik miał niemal pustą przestrzeń przed bramką Oblaka, ale nie wykorzystał tej okazji i piłka poleciała obok słupka.

60'
Asystę "drugiego stopnia" przy golu snajpera The Blues zaliczył Luiz, który popisał się doskonałym, dalekim podaniem.

59'
Morata wyrównuje stan meczu! Świetna główka Hiszpana po centrze Hazarda i mamy remis.

57'
Długa piłka ze strony Fabregasa w kierunku Moraty, napastnik zdołał sięgnąć piłkę tylko górą głowy, co miało skutek w postaci niecelnego strzału.

55'
Moses zdecydował się na mocne uderzenie zza pola karnego. Próba Nigeryjczyka okazała się niecelna.

54'
żółta kartkaSpóźnione wejście Griezmanna w nogi Hazarda. Żółty kartonik dla francuskiego snajpera.

53'
Zagranie ręką Parteya, arbiter przerwał grę.

51'
Znakomita wrzutka Azpilicuety, Morata przez chwilę się zawahał i to prawdopodobnie uniemożliwiło mu zdobycia gola wyrównującego.

49'
Centra Kante wybita przez Luisa, goście wciąż jednak przy piłce.

48'
Strzał głową Saula poszybował obok słupka.

47'
Dośrodkowanie Fabregasa nie sprawiło zagrożenia w szesnastce gospodarzy.

46'
żółta kartkaŻółta kartka dla Parteya za faul na Moracie. Stały fragment gry dla The Blues na połowie Atletico.

46'

Trenerzy nie dokonali żadnych roszad w wyjściowych składach.

Gracze ponownie zameldowali się na murawie.

Świetna pierwsza część meczu, żadna z ekip nie ma zdecydowanej przewagi. Sporą liczbę sytuacji stworzyły obydwie drużyny. Na razie prowadzą gospodarze, którzy wykorzystali rzut karny.

45+1'
Atletico było bardzo bliskie zdobycia drugiej bramki! Mocny strzał Koke odbił przed siebie Courtois, próbę dobitki podjął Saul, jednakże piłka odbiła się od słupka i wyszła za linię końcową. Duże szczęście gości.

45'
Do regulaminowego czasu gry została doliczona minuta.

44'
Przeciągnięta centra Griezmanna z prawej strony placu gry.

43'
Drugie wykonanie nie przyniosło zagrożenia.

43'
Po chwili zamieszania będzie jeszcze jeden korner.

42'
Do piłki doszedł Alonso, który mocno uderzył na bramkę. Rykoszet i tylko rzut rożny.

41'
Rzut wolny dla Chelsea blisko pola karnego.

40'
Pewny strzał Griezmanna! Courtois zmylony, gospodarze prowadzą.

39'
żółta kartkaRzut karny dla Atletico! Luiz popełnił przewinienie na Lucasie. Kara indywidualna dla Brazylijczyka.

38'
Strata Bakayoko mogła stworzyć okazję do niebezpiecznego kontrataku, ale błąd Francuza szybko naprawił Azpilicueta.

36'
Zakotłowało się w szesnastce The Blues po płynnie rozegranej akcji pomiędzy Koke i Juanfranem, boczny obrońca dośrodkował w pole karne, gdzie Griezmann nie zdołał znaleźć piłki i Cahill wybił ją daleko, na połowę gospodarzy.

35'
Krótkie rozegranie, połapali się w tym jednak zawodnicy z Madrytu, którzy szybko przerwali akcję.

34'
Rzut rożny dla piłkarzy angielskiej drużyny.

33'
Londyńczycy mozolnie budują atak pozycyjny.

31'
Zawiesina Fabregasa została wybita przez Lucasa.

30'
Udany drybling Hazarda na lewym skrzydle, Belg został sfaulowany i będzie stały fragment gry dla Chelsea.

29'
Godin dobrze zastopował rozpędzającego się Moratę na swojej części boiska.

27'
Ataki podopiecznych Antonio Conte sprawiają problemy linii defensywnej gospodarzy.

26'
Płaskie uderzenie Hazarda z pierwszej piłki nie zaskoczyło dobrze ustawionego słoweńskiego bramkarza Atletico.

25'
Dogranie Fabregasa z lewego narożnika boiska padło łupem piłkarzy ze stolicy Hiszpanii.

24'
Długie podanie Luiza o wysokiej jakości dotarła idealnie na głowę Moraty. Strzał napastnika The Blues odbił nad bramką Oblak.

21'
Gospodarze pogubili się we własnym polu karnym. Nakładka Kante w walce o piłkę z Luisem spowodowała przerwanie gry.

20'
Centrostrzał Griezmanna poszybował kilka metrów od bramki.

19'
Przewinienie Alonso na wysokości szesnastki gości z Londynu. Rzut wolny dla Los Colchoneros.

17'
Morata przewrócony dwadzieścia metrów od bramki hiszpańskiego klubu. Gwizdek arbitra milczy.

16'
Nie najlepsze zagranie Fabregasa do Alonso, wahadłowy Chelsea nie miał szans na sięgnięcie futbolówki w okolicy pola karnego gospodarzy.

15'
Szybka akcja Atletico, Correa szarżował lewą flanką, po czym zszedł do środka. Jego późniejsza decyzja o podaniu przed szesnastkę zadecydowała o stracie.

13'
Słupek po potężnym uderzeniu Hazarda! Golkiper stał jak zaczarowany, świetna próba Belga z dystansu. Jak pokazały powtórki, brak reakcji Oblaka wynikał z rykoszetu od nogi Saula.

11'
Moment nieco spokojniejszej gry z obu stron.

9'
Madrytczycy lepiej rozpoczęli ten pojedynek, jednak goście czują się coraz pewniej i śmielej atakują na bramkę Oblaka.

8'
Drugi w ciągu ostatnich minut strzał Moraty, efekt podobny do tego sprzed stu osiemdziesięciu sekund.

7'
Dobre ustawienie Parteya we własnej szesnastce uniemożliwiło londyńskiemu zespołowi stworzenie zagrożenia po wrzutce Mosesa.

6'
Hazard tym razem sam uderzył, ale trafił tylko w boczną siatkę.

5'
Płaski strzał Moraty z szesnastki minął bramkę. Akcję rozpoczął rajd Hazarda, który wyprowadził piłkę z okolicy linii środkowej. Belg pociągnął z nią pod pole karne, po chwili podał do hiszpańskiego snajpera, który źle przymierzył.

3'
Carrasco łatwo zwiódł Azpilicuetę, zacentrował jednak wprost w ręce Courtoisa.

2'
Do dośrodkowania Koke nie zdołał doskoczyć Griezmann.

1'
Korner dla gospodarzy po wybiciu Cahilla.

1'
Mecz rozpoczęty!

*'
Zawodnicy zameldowali się na murawie. W tle rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów. Początek już za moment.

*'
Rozjemcą nadchodzącego pojedynku będzie Pan Cuneyt Carkir.

*'
Rezerwowi: Caballero, Rudiger, Christensen, Zappacosta, Willian, Pedro, Batshuayi.

*'
Wyjściowe zestawienie gości zostało zaprezentowane.

*'
Ławka rezerwowych: Moya, Savic, Gimenez, Gabi, Gaitan, Torres, Vietto.

*'
Poznaliśmy jedenastkę Atletico Madryt.

*'
Piłkarze prowadzeni przez Antonio Conte słabo weszli w tegoroczne rozgrywki Premier League. Obrońcy tytułu polegli w pierwszej serii gier, ale szybko podnieśli się i w kolejnych siedmiu spotkaniach nie przegrali ani razu, przy czym tylko raz nie byli stroną wygraną.

*'
W odbywającym się obecnie sezonie ligowym, nieco lepiej radzą sobie podopieczni Diego Simeone. Po sześciu kolejkach mają czternaście punktów. Nie odnotowali na dodatek żadnej porażki.

*'
Obydwie ekipy do tej pory zmierzyły się sobą pięciokrotnie. Dwukrotnie górą byli madrytczycy, tyle samo razy był remis, natomiast w jednym przypadku zwyciężyła drużyna ze stolicy Anglii.

*'
Zestaw dzisiejszych par:

*'
Starcie rozpocznie się o godzinie 20:45.

*'
Witamy Państwa! Serdecznie zapraszamy na środowe spotkanie z Ligą Mistrzów. Jednym z pojedynków tych elitarnych rozgrywek będzie mecz pomiędzy Atletico Madryt i londyńską Chelsea.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Atletico Madryt - Chelsea, to zapraszamy do śledzenia meczu online