Sporting Lizbona - FC Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sporting Lizbona
FC Barcelona
0 : 1

Rui Patrício; Piccini, Coates, Mathieu, Coentrao; Gelson, Carvalho, Fernandes, Battaglia, Acuna; Doumbia
ter Stegen; Semedo, Pique, Umtiti, Alba; Busquets, Rakitić, Iniesta; Sergi Roberto, Messi, L. Suarez

Mecze na żywo: Sporting Lizbona - FC Barcelona

90+3'

90+2'
żółta kartka Vidal ukarany żółtą kartką.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

89'
Vidal zastąpił Suareza.

86'
Andre Gomes zastąpił Sergi Roberto.

83'
Fatalny strzał z dystansu w wykonaniu Paulinho.

80'
Paulinho zastąpił Iniestę.

79'
Niecelny strzał Carvalho.

77'
Mocny strzał Fernandesa zablokował Busquets.

74'
Jonathan Silva zastąpił Fabio Coentrao.

73'
Acuna opuścił boisko, a zastąpił go Bruno Cesar.

71'
Sporting mógł wyrównać. Battagli znalazł się w świetnej sytuacji po podaniu Dosta, ale ter Stegen zdołał obronić jego strzał.

69'
żółta kartka Semedo ukarany żółtą kartką.

66'
Rui Patricio pewnie obronił strzał Suareza.

65'
Z rzutu wolnego nad bramką uderzył Messi.

58'
żółta kartka Coates ukarany żółtą kartką.

57'
Messi mógł mieć groźną okazję do zdobycia gola, ale Mathieu w ostatniej chwili świetnie interweniował.

53'
żółta kartka Piccini ukarany żółtą kartką.

49'
Gool! 1:0 dla Barcelony. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niefortunie interweniował Coates, który pokonał własnego bramkarza.

49'
żółta kartka Acuna ukarany żółtą kartką.

46'

45+2'

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

44'
Kontuzjowany Doumbia opuścił boisko, a zastąpił go Dost.

43'
Zablokowany strzał Battaglii.

42'
Groźnie pod bramką Sportingu. Coentrao w ostatniej chwili zablokował jednak strzał Messiego.

41'
Mieliśmy krótką przerwę w grze, ponieważ ucierpiał Doumbia i potrzebował pomocy sztabu medycznego. Wcześniej zawodnik Sportingu obejrzał żółtą kartkę. żółta kartka

37'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego dobrze interweniował Mathieu, który wybił piłkę zmierzającą do Suareza.

35'
W dalszym ciągu ilość stwarzanych sytuacji jest bardzo niska.

28'
Suarez mógł wyprowadzić Barcelonę na prowadzenie, ale jego strzał z ostego kąta w sytuacji sam na sam zdołał obronić Rui Patricio.

26'
żółta kartka Coentrao ukarany żółtą kartką.

25'
Wpadł w pole karne Iniesta, ale dobrze jego zagranie zablokował Piccini.

23'

22'
Sporting póki co prezentuje się całkiem dobrze. Nie pozwala Barcelonie na zbyt wiele.

19'
Alba zagrał z lewej strony boiska, Suarez przepuścił piłkę, ale Messi z 20 metrów uderzył za lekko, aby zaskoczyć bramkarza.

18'
Messi świetnie zagrał do Alby, ten zagrał do Suareza, który nie trafił do pustej bramki. Wcześniej i tak sędzia odgwizdał spalonego.

17'
Piccini przyjął piłkę na prawej stronie boiska, zszedł do środka, oddał ładny strzał z dystansu, ale piłka przeleciała tuż nad bramką.

15'
Suarez sprzed pola karnego uderzył wysoko nad bramką.

15'
Kwadrans gry za nami. Jak na razie nie oglądaliśmy żadnej groźnej akcji.

14'
Mogło być groźnie w polu karnym Barcelony, ale sędzia użył gwizdka i przerwał akcję. Najprawdopodobniej z powodu spalonego.

14'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zgrywał piłkę Acuna, doszło do lekkiego zamieszania, ale ostatecznie defensorzy zdołali zażegnać niebezpieczeństwa.

13'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

11'
Barcelona ma olbrzymią przewagę w posiadaniu piłki.

9'
Messi dobrze dośrodkował w pole karne. Akcję zamykał Suarez, ale zagrał piłkę rękoma.

6'
żółta kartka Gelson ukarany żółtą kartką.

4'
Spokojne pierwsze minuty spotkania.

1'

'
Rezerwowi Barcelony: Cillessen, D. Suarez, Mascherano, Paulinho, Digne, Gomes, Vidal.

'
Rezerwowi Sportingu: Salin – Silva, Ruiz, Cesar, Petrović, Dost, Figueiredo.

'
Rozpiska dzisiejszych meczów Ligi Mistrzów:

'
Początek meczu Sporting - Barcelona o godzinie 20:45.

'

Zamów pizzę do meczu 50% taniej!

Promocja dla nowych klientów Pizza Portal

1. Załóż konto w Pizza Portal

2. Kup Groupon za 20 zł o wartości 40 zł

3. Jeżeli nie chcesz Grouponu, to nowi klienci mogą obniżyć zamówienie o 15 zł używając kodu rabatowego "NL8S6RX"

4. Zamów jedzenie, a jako kod rabatowy wpisz numer Grouponu

5. Spędź czas z Ligą Mistrzów i pysznym jedzeniem

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Sporting Lizbona - FC Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online