Arka Gdynia - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
1 : 1

Steinbors – Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Marciniak – Sołdecki, Kun, Nalepa, Kakoko – Piesio, Siemaszko.
Sandomierski – Fink, Malarczyk, Helik, Siplak – Covilo, Deja, Wójcicki, Hernandez – Wdowiak, Szczepaniak.

Marciniak (14.) żółta kartka
Kakoko (34.) żółta kartka
Hernandez (11.) żółta kartka
Covilo (39.) żółta kartka

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Cracovia

45+1'

45+1'
Strzał głową Kuna pewnie obronił Sandomierski.

40'
Groźnie! Po rzucie wolnym piłka odbiła się od jednego z zawodników Cracovii, dopadł do niej Helstrup, ale uderzył nad bramką.

39'
żółta kartka Covilo ukarany żółtą kartką.

34'
żółta kartka Żółta kartka dla Kakoko.

33'
Strzał Siemaszki został zablokowany.

30'
Było groźnie! Steinbors obronił uderzenie Hernandeza, a po chwili złą decyzję podjął Deja i nie ma gola.

29'
Nalepa uderzył z dystansu i trafił w Covilo, a konkretnie jego kask. Chwilowa przerwa w grze. Pomocnikowi Cracovii nic się jednak nie stało.

27'
Na strzał z dystansu zdecydował się Piesio, ale uderzył w środek bramki.

25'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

21'
Niecelnie uderzał Sołdecki.

20'
Arka ma wyraźną przewagę, choć na niewiele się to zdaje.

16'
Pierwszy kwadrans gry za nami. Jak na razie brakuje emocji i klarownych okazji do zdobycia bramki.

14'
żółta kartka Marciniak ukarany żółtą kartką.

11'
żółta kartka Hernandez ukarany żółtą kartką.

8'
Uderzenie Sołdeckiego z linii pola karnego pewnie obronił bramkarz.

6'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Siemaszko, ale został zablokowany.

3'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową niecelnie uderzał Malarczyk.

1'

'

'

'
Początek meczu Arka - Cracovia o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online