Górnik Zabrze - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Loska – Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj – Kądzior (71' Grendel), Matuszek, Żurkowski, Kurzawa – Angulo, Ł. Wolsztyński (85' Urynowicz)
Szmatuła – Konczkowski, Hebert, Sedlar, Pietrowski – Dziczek (80' Rusov), Valencia, Jagiełło (86' Gojko), Korun – Papadopulos (64' Vassiljev), Jankowski

Angulo (82., karny)

Żurkowski (88.) żółta kartka
Papadopulos (18.) żółta kartka
Sedlar (42.) żółta kartka
Szmatuła (78.) czerwona kartka

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Piast Gliwice

Dziękuję uprzejmie wszystkim odbiorcom tej relacji.

Górnik Zabrze umocnił się na pozycji lidera w ligowej tabeli. Wygrana zdobyta w dosyć kontrowersyjnych okolicznościach, do podyktowanej jedenastki mogliśmy mieć wiele wątpliwości.
Przed Waldemarem Fornalikiem czas na analizy i przemyślenia.

90+8'
Angulo nie zdołał zdobyć gola! Rusov kapitalnie odczytał intencje strzelca. Piłka poleciała w prawy sektor bramki.

90+7'
Arbiter wskazał na wapno! Teraz nie było żadnych spekulacji. Żurkowski wykonał fantastyczny rajd.

90+6'
Valencia nie zauważył tego, jak ustawieni są przeciwnicy z bloku obronnego. Sędzia boczny podjął decyzję o przerwaniu gry.

90+5'
Dariusz Wieteska posłał dalekie wgranie. Jakub Szmatuła skutecznie wyłapał futbolówkę.

90+4'

90+3'
W ostatnich minutach tego widowiska zrobiło się bardzo nerwowo.

90+1'
Maciej Jankowski nieskutecznie przedłużył zagranie z lewego skrzydła, którego autorem był Valencia. Czas nie gra na korzyść przyjezdnych.

90'
Arbiter główny dodał siedem minut!

89'
Marcin Pietrowski mocno ucierpiał, po powietrznej rywalizacji.

88'
Na trybuny został odesłany jeden z asystentów trenera Waldemara Fornalika.

88'
żółta kartka Żurkowski na swoim koncie może zobaczyć żółtą kartkę. Faul taktyczny.

87'
Bardzo krótko trwała radość gospodarzy! Gol nie mógł zostać uznany, ponieważ piłka, po centrze Kurzawy, z rzutu rożnego, minęła linię końcową.

86'
Denis Gojko zastąpił Jagiełło.

85'
Marcin Urynowicz za Łukasza Wolsztyńskiego. Marcin Brosz przeprowadził właśnie drugą zmianę.

84'
Ekipa przyjezdnych nie ma teraz innej opcji, jak podjąć walkę o wyrównanie.

82'
GOL! Angulo nie pomylił się egzekwując jedenastkę! Dobry strzał w lewy, dolny róg bramki.

80'
Dziczek opuścił murawę.

79'
Rusov będzie musiał wejść na boisko!

78'
czerwona kartka Jakub Szmatuła został wyrzucony z boiska. Bramkarz niewłaściwie próbował blokować Angulo!

78'
Rzut karny dla Górnika Zabrze!

77'
Trenerzy Piasta już szykują kolejne roszady w składzie.

76'
Takich obrazków nie chcemy oglądać...

74'
Szmatuła zdecydowanie na przedpolu. W czasie pełnienia interwencji ucierpiał on, jak i kolega z drużyny. Na jego szesnastkę powędrowała soczysta wrzutka z rzutu wolnego.

72'
Wolsztyński kopnął wysoko w trybuny. Obie drużyny dzisiaj nie wykazują się chirurgiczną precyzją.

71'
Erik Grendel został przywitany brawami przez kibiców. Damian Kądzior zaproszony na ławkę rezerwowych.

70'
Reakcja sędziego liniowego. Angulo przyłapany na pozycji spalonej.

69'

67'
Hebert doskonale pilnuje Angulo. Hiszpański snajper jest pod ogromną presją.

66'
Katastrofalnie rzut rożny wykonał Vassiljev. Jego słabe, płaskie wgranie bez problemu przeciął jeden z obrońców Górnika.

64'
Dość słaby występ dzisiaj zaliczył Papadopulos. Czeski napastnik został zmieniony przez Konstantina Vassiljeva.

63'
Konstantin Vassiljev pojawi się na płycie boiska. Estończyk teraz odbiera wskazówki taktyczne.

62'
Maciej Jankowski otrzymał kapitalny prezent od defensywy przeciwnika. Snajper gości dostał futbolówkę na siódmy metr od bramki! Jego uderzenie powędrowało daleko od lewego słupka.

61'
Tomasz Loska pewnie wyłapał futbolówkę. Zdecydowanie za głębokim dośrodkowaniem popisał się Jagiełło.

60'
Obrona Piasta poradziła sobie wyśmienicie z centrą Kurzawy, z rzutu wolnego.

58'

56'
W 56. minucie możemy z czystym sumieniem odnotować pierwszą, celną próbę w tym meczu. Solidny strzał z dystansu zaprezentował Kądzior. Na wysokości zadania stanął Szmatuła.

54'
Wieteska nie dał się obrócić z piłką Papadopulosowi. Sędzia nie mógł postąpić inaczej - rzut wolny dla Piasta Gliwice.

53'
Hebert po profesorsku nadbiegł na futbolówkę przeciwnikowi. Żurkowski musiał popełnić przewinienie.

52'
Zatrzymana próba Marcina Pietrowskiego. Kolejny korner na koncie gości z Gliwic.

51'
Michał Koj groźnie wgrał futbolówkę. Sytuację dla Piasta uratował Hebert.

49'
Kądzior miał pretensje do sędziego, który nakazał Szmatule zacząć grę od bramki. Wg zawodnika Górnika należał się rzut rożny.

48'
Szybko gola chcą zdobyć piłkarze Marcina Brosza. Wciąż jednak szwankuje skuteczność.

47'
Bez zmian w składach obie ekipy przystąpiły do gry, po przerwie.

46'
Ruszyła druga połowa spotkania w Zabrzu!

Czas I odsłony meczu dobiegł końca!

45'
Z dystansu kropnął Konczkowski. Loska spokojnie odprowadził futbolówkę wzrokiem.

44'
Do regulaminowego czasu gry nie będzie doliczonej ani jednej minuty.

42'

41'
Na boisku zadomowiła się wielka niedokładność. Nie zanosi się na to, by ktoś do przerwy zdobył gola.

40'
Zabrzanie ruszyli do ofensywy. Goście jednak skutecznie się przesuwają w obronie.

38'

37'
Angulo tłumaczył sędziemu, że nie był na ofsajdzie. Arbiter liniowy jednak podniósł w górę chorągiewkę.

36'
Wieteska jest groźny przy stałych fragmentach. Defensor gospodarzy dobrze wyszedł do dośrodkowania z rzutu wolnego. Piłka poszybowała obok światła bramki.

35'
Żurkowski był pociągany za koszulkę. Przewinienie doskonale widział Pan arbiter główny.

33'
Energiczna reakcja publiczności. Wielce efektowny wolej kibicom pokazał Żurkowski. Próba oddana zza pola karnego poleciała obok lewego słupka bramki.

31'
Loska nie chciał ryzykować i wypiąstkował futbolówkę, po długim dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

30'
Łukasz Wolsztyński, w opinii arbitrów, zbyt bardzo się rozpychał. Rzut wolny dla popularnych "Piastunek".

29'
Jagiełło uderzył piłkę bez jakiegokolwiek pomysłu. Silne uderzenie pofrunęło w okolice trybun.

28'
Wciąż brakuje Nam emocji, związanych z okazjami bramkowymi. Liczę, że ten stan rzeczy szybko ulegnie zmianie.

26'
Korun musi skorzystać z pomocy medyków swojego klubu.

25'
Każdy rywal Górnika musi uważać na wyrzuty z autu. Kolejne zagrożenie było pod bramką Jakuba Szmatuły.

24'
Michał Koj wywalczył korner dla swojego zespołu. Jego płaski strzał został zablokowany przez defensywę przyjezdnych.

23'
Bardzo nieudolna centra z lewej flanki, w wykonaniu Valencii. Od autu nową akcję wznowi Górnik Zabrze.

22'
Łukasz Wolsztyński nie dał rady w porę opuścić pozycji spalonej.

21'

19'
Podopieczni Waldemara Fornalika starają się wykorzystać słabszy moment zabrzan.

18'
żółta kartka Tuż przed arbitrem Papadopulos wyraźnie zatrzymał nieprzepisowo przeciwnika. Kurzawa był naprawdę faulowany.

16'
Marcin Pietrowski przekonał sędziego, aby ten nie karał go żółtym kartonikiem. Boczny obrońca zrealizował bardzo niebezpieczny wślizg na nogi Kądziora.

15 '
Chwilowe problemy ze zdrowiem miał Dziczek. Sytuacja jednak szybko się poprawiła.

14'
U gości panuje wielka niedokładność. Górnik jest jak na razie drużyną dużo lepiej zorganizowaną piłkarsko.

13'
Dziczek dobrze się ustawił. Młody zawodnik dobrym zagraniem głową przerwał centrę od rzutu wolnego. Przypomnę, że stały fragment gry wykonał Kurzawa.

12'
Sędzia główny przerwał grę. W starciu powietrznym ucierpiał Żurkowski.

11'
Słyszymy głośny doping ze strony trybun.

10'

8'
Górnik Zabrze próbuje być tą ekipą, która będzie nadawała tempo meczu.

7'
Bardzo długi wyrzut piłki od autu zaprezentował Koj. Obrońca Piasta swoim zagraniem głową oddalił niebezpieczeństwo.

6'

4'
Zgrabne, płaskie dośrodkowanie z lewego skrzydła wykonał Koj. Wolsztyński, który próbował kończyć akcję, spóźnił się z wejściem na piłkę.

2'
Damian Kądzior bardzo nieudanie wrzucił futbolówkę w pole karne. Piłka przeszła przez wszystkich graczy skupionych pod bramką Szmatuły.

1'
Pojedynek rozpoczęli gospodarze.

*'

*'

*'
Prestiżowe spotkanie dla śląskich kibiców poprowadzi Pan Piotr Lasyk.

*'
Przed Górnikiem Zabrze stoi kapitalna szansa na odskoczenie rywalom w tabeli.

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na relację tekstową LIVE z meczu 11. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Górnik Zabrze - Piast Gliwice

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online