Lech Poznań - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Putnocky - Gumny, Nielsen, Janicki, Dilaver - Trałka, Gajos - Makuszewski, Jevtić (88' Majewski), Situm (22' Radut) - Bille Nielsen (70' Gytkjaer).
Malarz - Broź, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński (79' Jodłowiec), Moulin - Nagy, Hamalainen, Kucharczyk (46' Guilherme) - Sadiku (64' Niezgoda).

Mecze na żywo: Lech Poznań - Legia Warszawa

Dziękujemy Państwu serdecznie za ten wspólnie spędzony czas i przeżyte emocje.

Lech Poznań górą w ligowym klasyku. Poznaniacy całkowicie zdominowali legionistów i w pełni zasłużenie zainkasowali trzy punkty.

90+6'
Płaski strzał Moulina przeszedł bardzo daleko od bramki.

90+5'
Sprytne zagranie Gytkjaera do Majewskiego, wprowadzony w drugiej połowie pomocnik nie przedarł się przez defensywę gości.

90+4'
żółta kartkaŻółty kartonik dla Dąbrowskiego na spóźniony wślizg w Gajosa.

90+2'
Centra Brozia zatrzymana przez dobrze ustawionego Trałkę.

90'
Do regulaminowego czasu gry zostało doliczone sześć minut.

89'
Główka Jodłowca po dograniu Moulina z rzutu rożnego poszybowała wysoko nad bramką.

88'
Trzecia zmiana w Lechu: Jevtić zszedł, Majewski wszedł.

87'
Uderzenie Trałki udanie odbił Malarz. Wcześniej świetnie dryblował Jevtić, który oszukał kilku obrońców.

86'
Decyzja cofnięta, nie będzie "jedenastki" oraz kary indywidualnej dla duńskiego obrońcy!

85'
Arbiter skorzysta jeszcze z systemu VAR.

84'
żółta kartkaRzut karny dla Legii Warszawa! Arbiter dopatrzył się przewinienia Nielsena na Nagym.

83'
Udany wślizg Nielsena, wybił futbolówkę spod nóg szarżującego Nagy'a.

81'
Radut nie zdołał dojść do prostopadłej piłki od Jevticia w szesnastkę.

80'
Nagy uderzył na bramkę Putnockiego, wyraźnie jednak chybił.

79'
Ostatnia roszada w zespole z Warszawy: Jodłowiec zastąpił Kopczyńskiego.

78'
"Maki" wraca na boisko.

77'
Makuszewski leży na murawie po starciu z Hlouskiem. Skrzydłowy potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

76'
Przerwa zakończona, mecz wznowiony.

73'
Gra zastopowana ze względu na zbyt duże zadymienie.

72'
Obyło się bez zagrożenia.

71'
Malarz znakomicie odbił główkę Gajosa! Było blisko czwartej bramki. Następny rzut rożny.

70'
Korner dla lechitów.

70'
Druga zmiana w poznańskiej drużynie: Gytkjaer zajął miejsce Bille Nielsena.

69'
Szarża Dąbrowskiego po prawej stronie zakończyła się przewinieniem na Dilaverze.

67'
Dąbrowski omal nie stracił futbolówki na rzecz Raduta we własnej szesnastce. Na jego szczęście zdążył w ostatniej chwili podać do Malarza.

65'
3:0! Lech deklasuje Wojskowych!
Makuszewski dostał prostopadłe podanie, wyszedł sam na sam z Malarzem i płaskim strzałem nie dał mu szans na interwencję.

64'
Druga korekta w składzie Legii: Niezgoda zastąpił Sadiku.

63'
Uderzenie Gumnego przeszło obok bramki.

63'
Pazdan był bliski zdobycia gola samobójczego! Na jego szczęście piłka przeszła obok słupka.

62'
Rzut wolny dla Lecha po faulu na Dilaverze na połowie gości.

62'
Spokojniejsze tempo gry w drugiej części spotkania.

60'
Mocny strzał Raduta z daleka, Dąbrowski zdołał zablokować.

58'
Bille Nielsen przewrócony po walce fizycznej z Kopczyńskim niedaleko pola karnego, sędzia nie zdecydował się na odgwizdanie rzutu wolnego.

56'
Kapitan gospodarzy nie potrzebował jednak pomocy medycznej i gra została wznowiona.

55'
Gra na chwilę przerwana, Gajos leży na murawie.

54'
żółta kartkaPo żółtej kartce dla Guilherme i Makuszewskiego. Dla Brazylijczyka za faul, dla lechity za niepotrzebne protesty.

52'
Niedokładne podanie Jevticia na lewe skrzydło umożliwiło warszawianom przechwycenie futbolówki.

51'
Hamalainen niebezpiecznie zagrał piłkę w szesnastkę, Nielsen zdołał wybić futbolówkę, dzięki czemu lechici wybronili się.

50'
Kopczyński starał się uderzać, ale szybsi byli obrońcy.

49'
Rzut wolny dla gości po faulu Trałki na Hamalainenie blisko szesnastki gospodarzy.

48'
Legioniści podejmują próby odrobienia strat.

46'
Druga połowa rozpoczęta! W zespole z Warszawy nastąpiła zmiana: miejsce Kucharczyka zajął Guilherme.

Gracze obydwu drużyn powrócili na murawę po zakończonej przerwie.

Statystyki:

Kolejorz w pełni zasłużenie prowadzą 2:0. Warszawianie podjęli walkę z poznańską ekipą dopiero po stracie drugiego gola.

45+2'
Wyraźny faul Kucharczyka w ofensywie na Gumnym. Arbiter odgwizdał przewinienie zawodnika Legii.

45+1'
Strzał głową Sadiku po dograniu Hlouska przeszedł nad bramką.

45'
Gra została przedłużona o dwie minuty.

44'
Nie najlepsze wykonanie tego stałego fragmentu gry, gospodarze przejęli piłkę.

43'
Dośrodkowanie Moulina z rzutu wolnego, Trałka nie pozwolił Hamalainenowi na dojście do tego zagrania. Korner.

42'
Janicki wybił piłkę z okolicy linii bramkowej! Dobra interwencja defensora po przypadkowym odbiciu futbolówki od Dąbrowskiego.

41'
Rzut rożny dla Wojskowych.

40'
Znowu do wrzutki Jevticia doszedł Trałka, tym razem jednak główkował nad poprzeczką.

39'
Następny stały fragment gry z lewego narożnika placu gry dla lechitów.

38'
2:0! Trałka podwyższa prowadzenie piękną główką!
Doświadczony pomocnik wykorzystał dośrodkowanie Jevticia.

37'
Następny korner po interwencji Dąbrowskiego.

36'
Trałka przedłużył dogranie Jevticia, obrońcy Legii wybili piłkę poza boisko. Kolejny rzut rożny.

35'
Zablokowany centrostrzał Bille Nielsena, rzut rożny dla gospodarzy.

34'
Krótkie rozegranie, futbolówka trafiła przed pole karne do Raduta, Rumun huknął z dystansu, ale nie trafił w światło bramki.

33'
Gajos wywalczył korner dla Kolejorza.

32'
Świetna wymiana podań pomiędzy Makuszewskim i Gumnym, młody obrońca w polu karnym zagrał niecelnie.

31'
Strzał Jevticia z dwudziestu metrów, Pazdan skutecznie to zablokował.

30'
Centra Hlouska, główka Dilavera zażegnała niebezpieczeństwo.

28'
żółta kartkaBille Nielsen dostał żółtą kartkę.

27'
Fantastyczny rajd Jevticia, Szwajcar pociągnął z piłką kilkadziesiąt metrów, zakończył wszystko strzałem, który poszybował nad poprzeczką.

27'
Nagy padł w polu karnym, ale arbiter nie podyktował rzutu karnego.

26'
Uderzenie Nagy z 15 metrów zostało zablokowane przez Janickiego.

26'
żółta kartkaDilaver otrzymał żółty kartonik.

25'
Podanie na dobieg do Bille Nielsena, Duńczyk nie zdążył do piłki przed golkiperem gości.

24'
Obyło się bez zagrożenia w szesnastce dzięki piąstkowaniu Malarza.

23'
Rzut rożny dla Lecha Poznań.

22'
Następuje zmiana: miejsce kontuzjowanego piłkarza zajął Radut.

20'
Pomocnik wchodzi na chwilę na boisko, ale zostanie za moment zmieniony.

19'
Nie wiadomo, czy Chorwat będzie mógł kontynuować grę.

18'
Situm leży na murawie i będzie potrzebował pomocy medycznej.

17'
Zamieszanie w polu karnym gości po szybkiej wymianie podań pomiędzy Situmem i Trałką, ten drugi zdecydował się na wstrzelenie piłki, Bille Nielsen nie zdołał jednak zamknąć akcji. Po chwili dośrodkowywał Gumny, ale wprost w ręce Malarza.

15'
Faul Brozia w ofensywie na Situmie.

13'
Drużyna z Wielkopolski od początku budowali swoją przewagę, co przełożyło się na zdobycie gola. Czy warszawianie odpowiedzą?

12'
Gajos wyprowadza gospodarzy na prowadzenie!
Znakomita główka kapitana Kolejorza po precyzyjnej centrze Gumnego.

10'
Przewinienie Hlouska na Makuszewskim. Legioniści na razie grają bardzo zachowawczo.

9'
Zakotłowało się po wrzutce Jevtcia, sędzia boczny podniósł chorągiewkę po dostrzeżeniu pozycji spalonej, na jakiej znalazł się Situm.

8'
Faul Brozia na Situmie na połowie Legii. Rzut wolny dla poznaniaków.

6'
Situm zagrał futbolówkę zewnętrzną częścią stopy w szesnastkę, nikt jednak z piłkarzy Lecha nie doszedł do niej.

5'
Dobrze ustawiony Dąbrowski wybił dośrodkowanie Makuszewskiego.

4'
Od początku nieco lepiej prezentują się lechici.

3'
Prostopadłe podanie Jevticia w kierunku pola karnego, najszybciej do piłki doszedł Malarz, który ją złapał.

2'
żółta kartkaŻółta kartka dla Kopczyńskiego za spóźnione wejście w nogi Gajosa.

1'
Ligowy klasyk rozpoczęty!

*'
Sympatycy gospodarzy odpalili świece dymne, przez co spotkanie jeszcze się nie rozpoczęło.

*'
Zawodnicy obu jedenastek są już na placu gry. Kibice Lecha odśpiewują klubowy hymn.

*'
Rozjemcą starcia będzie Pan Szymon Marciniak (Płock). Arbiter główny będzie miał do dyspozycji system VAR.

*'
W poznańskim klubie zabrakło jedynie Volodymyra Kostevycha. Nie było pewności do dostępności Christiana Gytkjaera oraz Emira Dilavera. Austriak bośniackiego pochodzenia zdołał wyzdrowieć i rozpocznie mecz w pierwszym składzie, natomiast Duńczyk zacznie jako rezerwowy.

*'
Braki w osiemnastkach meczowych są większe w stołecznej ekipie. Romeo Jozak nie mógł z powodu różnego rodzaju urazów skorzystać z: Miroslava Radovicia, Jakuba Czerwińskiego, Hildeberto oraz Krzysztofa Mączyńskiego.

*'
Ławka rezerwowych gości: Cierzniak, Jędrzejczyk, Astiz, Jodłowiec, Szymański, Guilherme, Niezgoda.

*'
Skład warszawskiego zespołu także został zaprezentowany.

*'
Rezerwowi: Burić, Tetteh, Radut, de Marco, Barkroth, Gytkjaer, Majewski.

*'
Wyjściowe zestawienie gospodarzy, w jakim rozpoczną nadchodzący mecz, zostało przedstawione.

*'
Warto wspomnieć, że na ławce trenerskiej Kolejorza zasiądzie dzisiaj Rene Poms, asystent Nenada Bjelicy. Chorwat nie będzie mógł prowadzić Lecha przez dwa spotkania - taką karę otrzymał od Komisji Ligi.

*'

*'
Pomimo emocji, jakie z pewnością budzi to spotkanie, należy pamiętać o nie najlepszej dyspozycji obu ekip w ostatnich tygodniach. Obydwie drużyny przegrały w poprzedniej serii gier.

*'
Zaplanowana godzina, o której zacznie się pojedynek to 18:00.

*'
Dzień dobry Państwu! Po nieobfitujących w bramki meczach, przeszedł czas w tej kolejce na ligowy klasyk - elektryzujące starcie pomiędzy Lechem Poznań i Legią Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online