Armenia - Polska online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Armenia
Polska
1 : 6

Meliksetyan - Hovhannisyan, Hambartsumyan, Voskanyan, Edigaryan - Malakyan -Kadimyan (61' E. Malakyan), Koryan (66' Manucharyan), Mkhitaryan, Adamyan - Barshegyan
Szczęsny - Piszczek, Glik, Pazdan, Bereszyński - Krychowiak, Linetty (59' Mączyński) - Błaszczykowski, Zieliński, Grosicki (72' Wolski) - Lewandowski

Mecze na żywo: Armenia - Polska

Dziękujęmy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

Polska reprezentacja rozegrała kapitalne zawody. Awans do przyszłorocznego Mundialu znacznie się przybliżył. Oczy polskich kibiców będą zapewne skierowane na mecz: Dania - Czarnogóra.

90'
Kamil Glik heroicznie zablokował uderzenie na bramkę. Barshegyan nie mógł mówić o wielkim szczęściu.

89'
Arbiter doliczył dwie minuty.

88'
GOL! Rafał Wolski wpisał się na listę strzelców. Futbolówka znalazła go w polu karnym gospodarzy. Bardzo silny strzał z bliskiej odległości.

87'
Sędzia nie wskazał na wapno. W polu karnym Polski równowagę utracił Barshegyan.

86'
Do końca regulaminowego czasu gry pozostały już cztery minuty.

84'
Michał Pazdan zasiadł na ławkę rezerwową. Bardzo dobry występ. Cionek wydelegowany.

83'
żółta kartka Żółtą kartkę, w pełni zasłużoną, dostał Manoyan. Przewinienie taktyczne - ciągnięcie rywala za koszulkę.

83'
Za moment dojdzie do ostatniej korekty w zespole Adama Nawałki.

82'

80'
Genialna robinsonada w realizacji Meliksetyana. Ogromnie efektownie wyciągnął piłkę, po znakomitym strzale Piotra Zielińskiego. Futbolówka zmierzała w lewy sektor bramki.

79'
Meliksetyan w stylu siatkarza zatrzymał soczyste zagranie z dystansu. Ambitny plan zmiany wyniku miał Piotr Zieliński. Uderzenie posłane w centralną część bramki.

79'
Mamy dosyć czysty mecz. Arbiter główny nie wyciągał ani razu żółtej kartki.

78'
Polska kadra świetnie ustawiła się przy stałym fragmencie gry dla oponenta. Kapitalny wynik tworzy świetną atmosferę u gości.

77'
Robert Lewandowski został upomniany przez sędziego liniowego. Ofsajd.

75'
Wojciech Szczęsny wypełnił swoją misję na przedpolu. Polski bramkarz idealnie skrócił kąt napastnikowi Armenii, a następnie zatrzymał płaski strzał.

75'
Sędzia główny dwudziestokrotnie przerywał grę, z powodu przewinień na boisku. Dwanaście razy faulowali Ormianie.

73'
Adamyan został ściągnięty z boiska. Z ławki rezerwowych na plac gry wszedł Manoyan.

72'
Ogromne brawa za dziś zebrał Kamil Grosicki. Popularnego "Grosika" zmienił Rafał Wolski.

71'
Rafał Wolski odbiera wskazówki od trenerów.

69'
Stoicki spokój pokazują polscy piłkarze. Mają już świadomość, że trzy punkty są pewnikiem.

68'
Sztab szkoleniowy przyjezdnych przygotowuje kolejną zmianę.

66'
Zmiana. Manucharyan za Koryana.

65'

63'
GOL! Ambicja pod polem karnym Armenii zaprocentowała! Robert Lewandowski zdobył swojego trzeciego gola w tym meczu. Snajper wpakował futbolówkę do pustej bramki, po dograniu od Zielińskiego.

61'
Plac gry opuścił Kadimyan. Szansę otrzymał E.Malakyan.

59'
W środkowej strefie boiska doszło do zmiany. Karol Linetty zastąpiony przez Krzysztofa Mączyńskiego.

57'
Akcja bramkowa zaczęła się od kapitalnego wznowienia w wykonaniu Wojciecha Szczęsnego.

56'
GOL! Kuba Błaszczykowski solidnie pracował na trafienie. Płaski strzał z okolicy szesnastu metrów od bramki okazał się nie do obrony.

54'
Bardzo gęsto w środku pola. Nikt nie odpuszcza nawet centymetra boiska.

53'
Boczne strefy obronne Polski działają wzorowo. Bartosz Bereszyński nie daje dużo gry przeciwnikowi.

51'
Błaszczykowski ambitnie chciał przejąć mocne zagranie. Szybkość jednak nie wystarczyła. Piłkę od autu wyrzucą rywale.

49'
Bartosz Bereszyński bardzo zawzięcie atakował przeciwnika i futbolówkę. Arbiter nie chciał podjąć decyzji o karze indywidualnej.

48'
Ormianie próbują wysoko atakować reprezentację Polski.

47'
W obu składach bez zmian.

46'
Armenia rozpoczęła drugą odsłonę spotkania!

Kibice z Polski nie mogą w żaden sposób krytykować podopiecznych Adama Nawałki. Przyjezdni kontrolują sytuację na boisku. Robert Lewandowski znów błyszczy piłkarskimi umiejętnościami.

Koniec I połowy meczu! Polska reprezentacja ma prawo do radości.

44'
Przewinienie taktyczne na Krychowiaku. Wszystko miało miejsce w środkowej strefie boiska.

43'
Mkhitaryan, jednak z największych gwiazd Armenii, zanotował silny strzał z dystansu. Futbolówka poleciała bardzo wysoko nad poprzeczką bramki.

42'
Łukasz Piszczek nadział się na zdecydowany atak wślizgiem. Boczny obrońca, na szczęście, nie ucierpiał zbyt mocno.

41'
Stadion się ożywił, po golu na 1:3. W tej chwili mocniej wykrzykują kibice z Armenii.

40'
GOL! Kamil Glik przegrał rywalizację powietrzną. Hambartsumyan mierzonym uderzeniem głową zaskoczył Szczęsnego. Bardzo dobrze zrealizowany rzut rożny.

39'
Lepszy fragment gry w wykonaniu Armenii.

38'
Robert Lewandowski dotknął piłkę ręką. Niesportowe zachowanie szybko zostało wychwycone przez wszystkich na placu gry.

37'

35'
Ustawiony mur przez Wojciecha Szczęsnego zdał egzamin. Kamil Glik, przy blokowaniu strzału, trochę ucierpiał.

34'
Rzut wolny dla gospodarzy. Karol Linetty, w ocenie sędziego, przewinił. Blisko szesnastki "Biało - Czerwonych".

32'
Nietypowo dla siebie, bo głową starał się Grzegorz Krychowiak. Futbolówka, po zagraniu piłkarza WBA, poszybowała obok lewego słupka bramki.

31'
Co za błyskotliwy rajd z piłką Błaszczykowskiego. Niedokładne dośrodkowanie sparował goalkeeper.

30'
Kamil Grosicki był wyraźnie wychylony za linię defensywą Armenii. Dobra decyzja arbitra o tym, by przerwać grę.

28'
Niepewnie, ale skutecznie zainterweniował Meliksetyan. Z dalszej odległości rezultat starał się podwyższyć Robert Lewandowski.

27'

25'
Robert Lewandowski stał się rekordzistą w klasyfikacji strzelców dla reprezentacji Polski. Wcześniejszym liderem był Włodzimierz Lubański.

24'
GOL! Jest już 0:3! 49. trafienie dla reprezentacji Polski zaliczył właśnie Robert Lewandowski! Płasko zagrana piłka od rzutu wolnego zaskoczyła defensywę gospodarzy.

23'
Rzut wolny pośredni dla Polski. Bramkarz Armenii złapał piłkę po podaniu od swojego kolegi z kadry.

21'
Armenia zrealizowała sześć przewinień. Polskę arbiter główny upominał z kolei dwukrotnie.

20'
Kamil Glik wysoko wyskoczył do piłki. Niestety, obrona rywala zneutralizowała zagrożenie, jeszcze wyżej wyskakując do futbolówki.

18'
GOL! Po raz kolejny geniusz piłkarski pokazał Robert Lewandowski! Kapitalny strzał z rzutu wolnego! Piłka pofrunęła w prawy sektor bramki Meliksetyana.

17'
Stały fragment gry dla gości. Znów faulowany był Jakub Błaszczykowski.

16'
Kamil Glik doskonale uspokoił sytuację w okolicy swojej bramki. Armenia próbowała zagrozić budując atak na prawej stronie boiska.

15'

13'
Jeśli Polacy wygrają ten mecz, to po 9. seriach gier będą mieli na koncie 22 oczka.

12'
Zbyt długie podanie poleciało w kierunku ofensywnych graczy Armenii. Od bramki nową akcję wznowi Wojciech Szczęsny.

10'
Nasza kadra stara się w pełni kontrolować wydarzenia boiskowe.

9'
Piotr Zieliński wstrzelił futbolówkę, od rzutu wolnego. Z zagrożenia zwycięsko wyszli gospodarze.

8'
Błaszczykowski był bez wątpienia faulowany. Pomocnik z Armenii z premedytacją przewrócił polskiego skrzydłowego.

7'
Jakub Błaszczykowski nieudolnie głową starał się zmienić wynik spotkania. Doświadczony pomocnik otrzymał niewygodne dośrodkowanie z lewego skrzydła.

6'
Bramka strzelona przez Kamila Grosicka powinna dać luz polskiej reprezentacji.

5'

3'
GOL! Ależ początek Polski! Łukasz Piszczek kapitalnie zaszarżował na prawej flance boiska, a potem idealnie dograł do wbiegającego Kamila Grosickiego. Skrzydłowy nie pomylił się z najbliższej odległości.

2'
Robert Lewandowski został uprzedzony przez świetnie interweniującego na przedpolu Meliksetyana. Nasz napastnik próbował finalizować akcję z lewego skrzydła.

1'
Sędzia główny zauważył nieprzepisowe zachowanie u gracza ekipy gospodarzy.

1'
Polska drużyna rozpoczęła mecz!

*'

*'
Teraz odśpiewywany jest oficjalny hymn Armenii.

*'
Odegrano "Mazurka Dąbrowskiego".

*'
Piłkarze obu reprezentacji wkraczają na płytę boiska.

*'
Do rozpoczęcia gry pozostał Nam niespełna kwadrans.

*'

*'
Fani piłki nożnej mogą dzisiaj doznać wielu wrażeń...

*'
Selekcjoner kadry Armenii również przedstawił wyjściowy skład.

*'
W takim układzie taktycznym polska reprezentacja podejdzie do zbliżającego się meczu. Ktoś zaskoczony?

*'
W pierwszym, bezpośrednim starciu obu ekip w tych eliminacjach Polska wygrała 2:1. Pojedynek odbył się 11 października 2016 roku, na Stadionie Narodowym.

*'
Słoweniec Matej Jug będzie pełnić rolę arbitra głównego.

*'
Nadchodząca batalia odbędzie się w Erywaniu.

*'
Jest ogromna możliwość, że dzisiaj "Biało - Czerwoni" wywalczą bezpośrednią promocję na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata. Żeby ten scenariusz się spełnił potrzeba:

Wygranej Polski z Armenią.
Remis w spotkaniu: Dania - Czarnogóra

*'
Serdecznie Witam wszystkich na naszym portalu! Przed reprezentacją Polski kolejny mecz eliminacyjny do Mundialu 2018. Podopieczni Adama Nawałki zmierzą się dzisiaj z Armenią.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Armenia - Polska, to zapraszamy do śledzenia meczu online