Czarnogóra - Dania online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Czarnogóra
Dania
0 : 1

Petkovic - Marusic, Simic, Savic, Tomasevic - Ivanic, Vukcevic - Jankovic (86' Jovović), Jovetic (20' Djordjević), Vesovic - Mugosa (77' Kojasević)
Schmeichel - Dalsgaard, Bjelland, Kjaer, Larsen (42' Durmisi) - Delaney, Kvist - Poulsen, Eriksen, Sisto - Cornelius (63' Bendtner)

Eriksen (16.)

Djordjević (66.) żółta kartka
Vesović (71.) żółta kartka
Savić (90+2.) żółta kartka
Dalsgaard (52.) żółta kartka

Mecze na żywo: Czarnogóra - Dania

Ślicznie dziękuję za uwagę. Ze swojej strony życzę miłego wieczoru.

Dania wygrała bardzo ważne spotkanie. Ogromnie wzrosły jej szanse na wywalczenie bezpośredniego awansu na przyszłoroczną imprezę.
Czarnogóra, w tej chwili, już jest niemal poza strefą, która dawała by nawet baraże. Czarnogórę czeka w niedzielę starcie z Polską. Ta potyczka wyjaśni kwestię awansów.

90+2'
żółta kartka Kolejny piłkarz Czarnogóry nie zagra z Polską. Nadmierną agresją przy próbie odbioru wykazał się Savić.

90+1'
W Czarnogórze brakuje mi w ogóle jakiejkolwiek motywacji do zmiany wyniku.

90'
Bonus Time: 3 minuty.

89'
Petković przedłużył szanse Czarnogóry! Jego instynktowna interwencja nogami zatrzymała zagrożenie, jakie stworzył Eriksen!

89'
Za moment poznamy wymiar dodatkowego czasu gry.

87'
Rumunia prowadzi 3:1 z Kazachstanem. Obie reprezentacje już są poza grą o awans na Mundial 2018.

86'
Janković zmieniony przez Jovovicia. To była trzecia, i zarazem ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy.

85'
Bardzo gęsto jest w szesnastce Schmeichela.

84'
Za krótko piłki dzisiaj posyła Eriksen. Przyjezdnym będzie ogromnie trudno zbudować zagrożenie, ze stałych fragmentów.

83'
Marusić skutecznie przeciął zagranie od rzutu wolnego. Korner.

82'
Marusić zdecydowanie za agresywnie zblokował przeciwnika. Sędzia przeanalizował sytuację i przyznał Duńczykom stały fragment.

80'
Dziesięć minut do końca podstawowego czasu gry. Dania jest skupiona na działaniach natury defensywnej.

79'
W centralną część bramki Schmeichela poszybowała futbolówka, po próbie zza pola karnego. Taką podjął Vesović.

77'
Mugosa został zastąpiony na boisku przez Kojasevicia.

75'
Bendtner udanie zapracował w strefie obronnej. Wysoki napastnik świetnie głową zażegnał niebezpieczeństwo od swojej bramki. Groźnie wykonano korner.

74'
Chaotycznie wygląda gra kadry Danii.

73'

71'
żółta kartka W meczu z Polską, w niedzielę, nie zagra Vesović. Ten wymieniony gracz otrzymał przed momentem żółtą kartkę. Okazało się, że wyczerpał już limit kartkowy.

70'
Dania dała się zepchnąć do głębokiej defensywy. Zbyt wielka bierność może ją za chwilę wiele kosztować.

69'
Zawód na trybunach! Mugosa miał dużo miejsca do dokładnego przymierzenia, z siedemnastu metrów. Futbolówka, jednak, poleciała bardzo daleko od światła bramki.

67'
Twardą grę oglądamy w Podgoricy. Powoli wchodzimy w decydującą fazę tego meczu.

66'
żółta kartka Wielce niesportowe zachowanie pokazał Djordjević. Sędzia, widząc brzydki faul, musiał zareagować.

64'
Efektownie piłkę podkręcił Sisto! Interwencję na refleks zanotował Petković. Przypomnę, że strzał został oddany zza pola karnego.

63'
Nicklas Berdtner zameldował się na płycie boiska. Cornelius odebrał podziękowania za swój dzisiejszy występ.

61'
Bardzo groźnie wstrzelono futbolówkę w okolice bramki Schmeichela. Mugosa spóźnił się jednak z odpowiednim ułożeniem stopy w stronę piłki.

60'
Czarnogóra wiąże swoje nadzieje ze stałymi fragmentami gry.

59'
Petković udanie wyszedł z bramki. Goalkeeper uprzedził Corneliusa, który próbował kończyć akcję.

58'

57'
Kvist autorem przewinienia taktycznego. W powietrzu wisiała żółta kartka.

55'
Gospodarze za wszelką cenę starają się narzucić swój styl gry.

53'
Zawodnikom z Czarnogóry nie idą stałe fragmenty gry. Każda z wrzutek jest niedopracowana.

52'
żółta kartka Na konto Dalsgaarda powędrowała żółta kartka. Ostre wejście zasługiwało na indywidualną karę.

51'
Janković mocno posłał piłkę, z rzutu wolnego. Bliski dotknięcia jej był Mugosa, ale snajper Czarnogóry był dobrze kryty przez jednego ze stoperów Danii.

50'
W czasie przerwy nie przeprowadzono zmian personalnych. Sprawa się tyczy dwóch stron.

48'
Sisto znalazł się na pozycji spalonej. Słuszna decyzja arbitra liniowego.

47'
Petković znów bardzo pewnie wychwycił źle wybitą futbolówkę, ze stałego fragmentu gry.

46'
Czas na II część gry!

W równolegle rozgrywanym meczu tej grupy Kazachstan przegrywa 0:2 z Rumunią.

Czas pierwszej odsłony tego widowiska dobiegł końca. Polscy kibice nie mogą być zadowoleni z aktualnego rezultatu.

45'
Pierwsza połowa meczu została wydłużona o dwie minuty.

44'
Petković poradził sobie z próbą, która poleciała z ogromnie dalekiej odległości od bramki. Goalkeeper zaliczył skuteczne parowanie futbolówki.

43'
Eriksen błysnął wielce głębokim wgraniem piłki od rzutu wolnego. Efektowny "koszyczek" zanotował Petković.

42'
Czarny scenariusz się sprawdził. Durmisi zastąpił Larsena.

41'
Kontuzję zgłasza Larsen. Bardzo prawdopodobnym scenariuszem wydaje się być wymuszona zmiana w składzie gości.

40'
Czarnogórze widocznie brakuje konceptu za przełamanie linii defensywnej Duńczyków.

39'
Zawiódł swoich kibiców Janković. Zawodnik zaliczył mocno chybiony strzał, z dalszej odległości. Futbolówka poleciała na trybuny stadionu w Podgoricy.

37'
Niedokładnie piłkę głową strącił Poulsen. Z sześciu metrów nową akcję wznowi Petković.

36'

34'
Kibice zgromadzeni na trybunach starają się zmotywować piłkarzy Czarnogóry do ataków na bramkę Schmeichela.

33'
Petković bardzo dobrze piąstkował futbolówkę, po centrze z lewego narożnika boiska. Pod jego bramką było ogromne zamieszanie.

32'
Cornelius nieudanie głową próbował wykorzystać podanie z prawego skrzydła boiska. Źle uderzona futbolówka poleciała obok światła bramki.

31'
Piłkarze Danii wymieniają dużo krótkich podań.

29'
Dania próbuje wykorzystać liczne nieporozumienia w linii defensywnej gospodarzy.

28'
Poulsen dobrze głową zażegnał niebezpieczeństwo od swojej bramki. Dośrodkowanie z rzutu wolnego okazało się zbyt krótkie.

27'
Będzie rzut wolny dla Czarnogóry. Niebezpieczna strefa dla przyjezdnych.

26'
Próba prostopadłego podania w realizacji Vesovicia. Futbolówkę przejął w dobrym momencie Bjelland.

25'
Zdecydowany atak w wykonaniu Larsena. Arbiter musiał odgwizdać przewinienie.

23'

22'
Znów inicjatywa leży po stronie Czarnogórców.

20'
Jovetić opuścił plac gry. Djordjević otrzymał wiele minut.

19'
Sztab szkoleniowy gospodarzy już przygotowuje zmiany. Jest ogromna presja.

18'
Aktualny wynik przedłuża szanse Danii na awans do Mundialu 2018. Z kolei, Czarnogóra jest aktualnie poza grą.

16'
GOL! Nieoczekiwany strzał z dystansu oddał Eriksen! Obrońcy Czarnogóry wykazali się wielką nieodpowiedzialnością. Piłka wylądowała w prawym, dolnym rogu bramki.

15'
W Podgoricy minął już kwadrans gry.

14'
Mugosa musiał z pokorą przyjąć fakt, że w momencie podania od reprezentacyjnego kolegi, był na ofsajdzie.

13'
Eriksen soczyście dośrodkował z rzutu rożnego. Futbolówka minimalnie minęła skaczących kolegów z drużyny.

11'
Coraz groźniejsza jest reprezentacja Czarnogóry.

9'
Zupełnie nieprzygotowany strzał publiczności zaprezentował Vesović. Piłka, po zagraniu z dwudziestu metrów, powędrowała bardzo daleko od światła bramki.

8'
Mugosa, po pracy medycznej, wrócił do kontynuowania spotkania.

7'
Napastnik ekipy gospodarzy musiał na chwilę opuścić boisko.

6'
Jest walka na boisku. Sędzia przerwał zawody, po przewinieniu na Mugosie. Potrzebna będzie nawet interwencja medyków.

5'
Bardzo długo leciała futbolówka, po aucie dla Danii. Obrona Czarnogóry zdołała jednak skutecznie zneutralizować zapędy ofensywne swojego przeciwnika.

4'
Poulsen ma kłopoty zdrowotne. Pomocnik Danii został wyraźnie nadepnięty na stopę.

3'
Rzut rożny nie wygenerował większego zagrożenia pod bramką. Czarnogóra podjęła śmiałe próby ofensywne.

2'
Korner dla gospodarzy. Marusic efektownie przechwycił futbolówkę w szesnastce rywala. Zawodnik podjął szybką decyzję o strzale, ale zagranie udało się zablokować.

1'
Obie ekipy mają wielką motywację do ofensywnej gry. Podział punktów nikogo tu nie interesuje.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra!

*'
Teraz możemy wysłuchać oficjalnego hymnu Czarnogóry.

*'
Został odegrany hymn Danii.

*'
Zawodnicy wchodzą na murawę.

*'
Czarnogóra, jak i Dania mają po szesnaście punktów, po ośmiu kolejkach.

*'
Najwyższy czas na przedstawienie Państwu sylwetki arbitra głównego. Odpowiedzialność za porządek na boisku wziął Pan Bjorn Kuipers.

*'
W poprzedniej, bezpośredniej batalii lepsza okazała się Czarnogóra (1:0).

*'
Miejscem rozgrywania pojedynku będzie Podgorica.

*'
Ewentualny remis w nadchodzącym starciu oznacza bezpośredni awans Polski na Mundial 2018.

*'
Dobry wieczór! Czarnogóra o punkty w eliminacjach do Mundialu zagra u siebie z Danią.
Początek spotkania o godz. 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Czarnogóra - Dania, to zapraszamy do śledzenia meczu online