Korona Kielce - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
2 : 0

Gostomski – Rymaniak, Kovacević, Diaw, Miś (71' Kosakiewicz) – Kiełb, Żubrowski, Cvijanovič (67' Dejmek), Możdżeń – Górski, Soriano (78' Jukić)
Kiełpin – Stefańczyk, Sielewski, Łasicki, Reca – Furman, Szymański (79' Biliński) – Merebashwili, Varela – Michalak (71' Stilić), Kante

Mecze na żywo: Korona Kielce - Wisła Płock

Dziękuję ślicznie wszystkim za uwagę i zachęcam do śledzenia naszych innych relacji.

Korona Kielce odniosła kolejne zwycięstwo z rzędu na swoim obiekcie. Gospodarze wykorzystali łut szczęścia, który dzisiaj był po ich stronie.
Wisła Płock miała swoje sytuacje, ale dzisiaj zabrakło precyzji w ofensywnej sferze.

Ostatni gwizdek sędziego! Arbiter Kwiatkowski podziękował obu zespołom!

90+4'
Mateusz Możdżeń nie poprawił swojego dorobku strzeleckiego. Jego silny strzał nie przebił świetnie ustawionego muru.

90+3'
Dominik Furman trzymał rywala za koszulkę. Odległość dobra na bezpośrednie zaskoczenie Kiełpina.

90+2'
Kiks Stilicia. Bośniacki pomocnik chciał zdobyć kontaktowego gola, uderzając z okolic piętnastego metra. Piłka wyraźnie zeszła mu z nogi.

90+1'
Korona Kielce była bliska dobicia przeciwnika! Trzy próby zostały zatrzymane perfekcyjnie przez Seweryna Kiełpina. Dwukrotnie starał się Jacek Kiełb.

90'
Oficjalny komunikat: 4 MINUTY

89'
Za chwilę poznamy wymiar dodatkowego czasu.

88'

86'
Celne uderzenie głową pokazał Diaw. Długo lecącą futbolówkę spokojnie złapał Seweryn Kiełpin.

85'
Piłkę ma Wisła Płock. Coraz mniej czasu pozostało na złapanie kontaktu.

83'
Cezary Stefańczyk nie ma innego wyjścia, jak tylko oddać się opiece medyków.

82'
żółta kartka Wielce nieroztropne zachowanie zaprezentował Żubrowski. Wślizg wyprostowaną nogą mógł zostać wyceniony nawet na czerwony kartonik.

81'
żółta kartka Żółty kartonik powędrował na koncie Jacka Kiełba.

80'
GOL! Korona Kielce powiększyła przewagę! Jukić zaliczył swoiste "Wejście Smoka". Przypadkowe dotknięcia piłki przez niego zmyliło Kiełpina. Akcja z rzutu rożnego.

79'
Szymański z żółtą kartką na koncie skończył ten mecz. Kamil Biliński zameldował się na boisku.

78'
Zmiana taktyczna w Koronie Kielce. Napastnika Soriano zastąpił Ivan Jukić.

77'
Gospodarze próbują trzymać piłkę z dala od swojej bramki.

75'
Do końca regulaminowego czasu gry pozostało już tylko kwadrans.

73'
Merebashvili zablokowany! Dwóch obrońców kieleckiej Korony musiało ratować się wślizgiem. Przyjezdni są zmotywowani do doprowadzenia do remisu.

71'
Drugą korektę zaproponował Pan Lettieri. Kosakiewicz w miejsce Misia.

71'
Semir Stilić pojawił się na placu gry. Michalak udostępnił mu miejsce.

70'
Maciej Gostomski wybronił niemal straconą sytuację! Varela otrzymał wyśmienite podanie od Kante. Pomocnik Wisły Płock, będąc blisko bramki, trafił w bramkarza!

69'
Oficjalne dane.

67'
Zmiana w składzie ekipy gospodarzy. Dejmek zastąpił Cvijanovicia.

66'
żółta kartka Niesportowe zachowanie wychwycono u Łasickiego.

65'
Zbyt krótko dograna piłka z rzutu rożnego. Seweryn Kiełpin mógł odetchnąć z ogromną ulgą.

63'
Żubrowski nie skomunikował się z wychodzącym Gostomskim. Młody pomocnik wybił futbolówkę na korner.

61'
żółta kartka Zbyt nerwowo i impulsywnie Kante. Niebezpieczny atak wyprostowaną nogą. Hiszpańskiego snajpera, z powodu kartek, nie zobaczymy w następnym meczu ligowym.

60'
Jerzy Brzęczek do rozgrzewki wydelegował Mateusza Piątkowskiego oraz Kamila Bilińskiego.

58'
Jose Kante fachowo wyszedł do zagrania z dalszej odległości. Urodziwy strzał głową był godny uwagi. Skutecznie na linii zareagował Maciej Gostomski.

57'
"Nafciarze" podejmują coraz większe ryzyko w ofensywie. Aktualny wynik nie może ich w żaden sposób satysfakcjonować.

55'
Varela uchwycony na ofsajdzie.

54'
Diaw jest bohaterem Korony. Środkowy obrońca znowu oddalił swój zespół z opresji. Senegalczyk wybił piłkę, po bardzo groźnym strzale w wykonaniu rywala. A chwilę wcześniej, przerwał niebezpieczne podanie w pobliżu jego bramki.

53'
Popieramy akcję w 100%

51'
Marcin Cebula próbował skutecznie wrócić z pozycji spalonej. Ambicja nie popłaciła w tej sytuacji. W górę powędrowała chorągiewka arbitra bocznego.

50'
Seweryn Kiełpin nie popełnił błędu, łapiąc piłkę, po wgraniu jej przez Misia. Skuteczny chwyt.

49'
Jose Kante bardzo nieudanie trafił w futbolówkę, po centrze z lewego skrzydła boiska. Hiszpan mógł się wiele lepiej zachować w pobliżu bramki rywala.

48'
Miś przestrzelił. Przeciwnicy dali mu wiele miejsca do oddania strzału. Futbolówka poleciała wysoko nad celem.

47'
W obu zestawieniach personalnych nie odnotowano żadnych zmian.

46'
Wisła Płock zainaugurowała II część gry!

Pierwsza połowa meczu się już zakończyła!

45'
GOL! Już bez wątpliwości! Mateusz Możdżeń zaskoczył bezpośrednio z rzutu wolnego! Seweryn Kiełpin musi wziąć odpowiedzialność na siebie. Bramkarz nieudolnie próbował łapać futbolówkę.

43'
żółta kartka Sielewski wytrącił Soriano z biegu. Kartka zasłużona. Korona ma rzut wolny.

42'
Zbliżamy się wielkimi krokami do końca pierwszej odsłony tego spotkania.

40'
Żubrowski nie popisał się, uderzając z dalszej odległości. W momencie oddawania strzału zbyt bardzo się odchylił.

39'
Od kilku dobrych minut nie widzieliśmy okazji bramkowych. Obie drużyny starają się spokojnie rozgrywać futbolówkę.

37'
Dominik Furman zaliczył udany powrót do defensywy. Pomocnik doskonale przeciął centrę, która poleciała z prawego skrzydła boiska.

36'
Piłka dynamicznie wędruje po placu gry.

34'
Jacek Kiełb zasmucił sympatyków Korony, po swoim wykonaniu rzutu wolnego. Słabe dośrodkowanie trafiło wprost w przeciwnika.

33'
Kibice z Kielc są coraz głośniejsi na trybunach.

32'

30'
Pół godziny gry już upłynął. Mamy naprawdę atrakcyjne widowisko piłkarskie.

29'
Dzieje się! Merebashvili fenomenalnie zaszarżował na lewej flance boiska. Akcja zakończyła się jednak mocno nieudolnym uderzeniem.

28'
GOL! Nieoczekiwany zwrot akcji! Korona Kielce zdobyła gola, ale sędzia główny, po konsultacji z systemem VAR, jednak nie zaliczył trafienia. Jeden z piłkarzy gospodarzy, przy dobitce, znajdował się na ofsajdzie.

27'
Seweryn Kiełpin poradził sobie z próbą, jaką było dośrodkowanie autorstwa Jacka Kiełba. Bardzo pewny chwyt futbolówki.

26'
Bardzo gęsto jest w środkowej strefie boiska.

24'
Kolejne zagrożenie pod kielecką bramką, po stałym fragmencie gry. Ogromnie bliski skutecznej finalizacji rzutu rożnego był Łasicki. Obrońca uderzył niecelnie piłkę głową, z dobrej odległości na zaskoczenie.

23'

22'
żółta kartka Szymański ujrzał żółtą kartkę. Taktyczny faul nie mógł być inaczej zinterpretowany przez arbitra.

20'
Bartosz Rymaniak, w opinii sędziego liniowego, był na spalonym. Na pozycji spalonej znajdował się również Marcin Cebula.

19'
Bartosz Rymaniak szybko podniósł się z murawy, po niefortunnym pojedynku z rywalem.

18'
Kontrowersja: Diaw był spóźniony z atakiem na piłkę. Obrońca gospodarzy trafił w nogę przeciwnika, w polu karnym. Arbiter puścił grę.

16'
Świetny okres gry prezentują podopieczni Jerzego Brzęczka.

15'
Płasko futbolówkę z rzutu rożnego posłał Dominik Furman. Umiejętnie ustawiony obrońca Korony skutecznie oddalił zagrożenie.

14'
Michał Gostomski ponownie stanął na wysokości zadania! Goalkeeper zatrzymał płaski strzał Michalaka, z kilkunastu metrów od bramki. Korona Kielce kompletnie pogubiona.

13'
Sędzia główny daje grać obu zespołom. Na ten moment nie odnotowano żółtych kartek.

12'
Gruziński skrzydłowy nie musiał być opatrzony przez medyków. Pomocnik wrócił do gry.

11'
Problem ze zdrowiem sygnalizował Merebashvili.

10'
Jose Kante efektownymi nożycami próbował wykończyć szybką akcję ofensywną. Efektowność nie zrównała się z efektywnością. Futbolówka poszybowała obok prawego słupka.

9'
Arkadiusz Reca zdecydował się na ambitniejsze rozwiązanie akcji. Wybrał - silny strzał z dystansu. Piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką bramki.

8'
Z prawej flanki boiska powędrowała groźna centra. Jej autorem był Merebashvili. Z futbolówką minął się koszmarnie Kante.

7'
Miś wykonał rzut rożny. Płaskie zagranie udało się jednak zneutralizować blokowi defensywnemu Wisły.

5'
Jose Kante zaskoczony całkiem niezłym zagraniem od kolegi. Hiszpański napastnik nie zdołał wykończyć genialnego dośrodkowania z lewego skrzydła boiska. Wisła Płock się rozkręca.

4'
Wybitnie zachował się Maciej Gostomski! Bramkarz Korony kapitalnie wyciągnął groźny strzał głową, który oddał Łasicki! Fenomenalna wrzutka w realizacji Furmana.

3'
Michalak wywalczył rzut wolny. I to stały fragment gry, z naprawdę atrakcyjnej lokalizacji na stworzenie zagrożenia.

2'
Udany wślizg Sielewskiego. Obrońca zatrzymał dobrze obiecującą się akcję Korony, na lewej flance boiska. Piłkę, z tego obszaru, dorzucał Miś.

1'
Na kieleckim stadionie zainstalowano system VAR. Na jego czele dzisiaj stanął Pan Szymon Marciniak.

*'

*'
Zawodnicy wkroczyli na płytę boiska. Za chwilę odbędzie się losowanie stron i piłki.

*'
Do rozpoczęcia zawodów pozostało już tylko 5 minut.

*'

*'
Inauguracja 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy przypadła Panu Tomaszowi Kwiatkowskiemu.

*'
Korona Kielce ostatnimi czasami prezentuje kapitalną formę na swoim terytorium. Podopieczni trenera Lettieriego wygrali trzy ostatnie mecze u siebie.

*'
W nadchodzącej serii gier czeka na Nas kilka świetnie zapowiadających się pojedynków. Do moich faworytów należą mecze:
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (13.10.2017, 20:30)
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (15.10.2017, 18:00)

*'
Spotkanie w Kielcach zostanie rozegrane w ramach 12. kolejki polskiej Ekstraklasy sezonu 2017/18.

*'
Chciałbym wszystkich serdecznie przywitać na naszym portalu! Nasz maraton związany z LOTTO Ekstraklasą rozpocznie się w Kielcach, gdzie miejscowa Korona zmierzy się z Wisłą Płock.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online