Jagiellonia Białystok - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Kelemen - Burliga (79' Świderski), Runje, Guti, Tomasik - Grzyb (79' Wlazło), Romańczuk - Novikovas, Pospisil (67' Frankowski), Cernych - Sheridan.
Putnocky - Gumny, Nielsen, Janicki, Kostevych - Trałka, Gajos - Barkroth, Jevtić (84' Tetteh), Radut (65' Majewski) - Bille Nielsen (67' Gytkjaer).

Novikovas (87.)
Jevtić (27.)

Runje (77.) żółta kartka
Jevtić (39.) żółta kartka
Bille Nielsen (66.) żółta kartka

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

Niezwykłe emocje w Białymstoku. Gospodarze zasłużyli na wyrównanie, dzięki swojej grze w drugiej części meczu. Lechici, można powiedzieć, że zremisowali wygrane spotkanie. Poznaniacy zmarnowali dużą liczbę świetnych okazji.

90+3'
Obyło się bez zagrożenia.

90+2'
Majewski wywalczył rzut wolny na połowie gospodarzy.

90'
Gra została przedłużona o trzy minuty.

89'
Po analizie wideo, gol nie został uznany! Sędzia wychwycił niewielkiego spalonego.

88'
1:2! Bardzo szybka odpowiedź Lecha! Gajos, były zawodnik Jagiellonii, przyjął sobie piłkę po podaniu Trałki i pokonał Kelemena.

87'
1:1! Novikovas świetnym strzał z powietrza z szesnastki umieścił futbolówkę w siatce.

86'
Przyblokowany strzał Barkrotha wylądował w rękawicach Kelemena.

85'
Barkroth sprytnie wpadł w pole karne, zdecydował się na podanie, które na jego nieszczęście zostało zablokowane.

84'
Ostatnia zmiana w Lechu: Tetteh wszedł, Jevtić zszedł.

83'
Novikovas po raz kolejny spróbował uderzyć, efekt mizerny.

82'
Jeszcze jeden korner. Drugie wykonanie również nie przyniosło zagrożenia.

81'
Uderzenie Gytkjaera zablokowane. Rzut rożny dla poznaniaków.

81'
Novikovas ciągnął z piłką przed linią szesnastki, w końcu zdecydował się na strzał, ale nie zaskoczył Putnocky'ego.

79'
Podwójna zmiana w drużynie z Podlasia: boisko opuścili Grzyb i Burliga, Wlazło i Świderski pojawili się na boisku.

78'
Gytkjaer ponownie nie trafił w dobrej sytuacji. Tym razem jednak był spalony.

77'
żółta kartkaRunje ukarany "żółtkiem" za faul na Gytkjaerze.

76'
Jak tego Gytkjaer nie wykorzystał? Duński napastnik dostał świetne podanie od Jevticia, ale zbyt długo zwlekał z decyzją o strzale i jego końcowa próba nie miała szans powodzenia, gdyż trafiła w Kelemena.

75'
Wejście Trałki zażegnało zagrożenie w polu karnym lechitów.

74'
Korner dla Jagiellonii po interwencji Janickiego.

72'
Białostocka drużyna cały czas podejmuje próby ataku, ale psuje je w końcowej fazie.

70'
Okres niedokładnej gry z obu stron.

69'
Lechici po tych zmianach grają lepiej i pewniej zaczyna kontrolować boiskowe wydarzenia.

67'
Roszada także w zespole gości: na pozycji napastnika wystąpi teraz Gytkjaer, który zajął miejsce na boisku Bille Nielsena.

67'
Korekta w składzie gospodarzy: Frankowski zastąpił Pospisila.

66'
żółta kartkaBille Nielsen ukarany żółtą kartką.

66'
Ależ było groźnie teraz po główce Sheridana! Irlandzki napastnik strzelił tuż obok słupka.

65'
W wielkopolskiej drużynie nastąpiła pierwsza zmiana: za Raduta pojawił się Majewski.

64'
Faul Barkrotha. Rzut wolny dla gospodarzy.

62'
Jagiellonia cały czas stara się wykorzystać swoją przewagę w drugiej części spotkania.

61'
Bardzo silny strzał Grzyba zza pola karnego poszybował wysoko nad bramką.

60'
Po interwencji medyków obrońca wraca do gry.

59'
Niebezpieczne zderzenie Burligi z Kostevychem. Ukrainiec jest bardziej poszkodowany i potrzebuje pomocy medycznej.

58'
Radut zmarnował dogodną okazję do podwyższenia prowadzenia! Rumun, po świetnej szarży Barkrotha, nie wykorzystał jego późniejszego podania.

57'
Rajd Pospisila, który starał się minąć kilku zawodników poznaniaków, zakończył się niepowodzeniem.

56'
Podopieczni Rene Pomsa oddali pole gry Jagiellonii, przewagę od kilku minutach mają białostoczanie.

55'
Tomasik oddał płaski strzał z daleka, brakowało jednak siły, aby pokonać słowackiego bramkarza.

54'
Próba mocnego wstrzelenia futbolówki przez Grzyba skończyło się niepowodzeniem, gdyż kapitan gospodarzy zagrał prosto do golkipera Lecha.

52'
Fatalne dośrodkowanie Tomasika, lewy defensor dograł piłkę do kibiców stojących za bramką Putnocky'ego.

51'
Uderzenie Pospisila z dystansu zablokowane przez Trałkę.

49'
Dogranie Novikovasa zostało wybite poza pole karne.

48'
Gospodarze budują atak pozycyjny.

46'

W wyjściowych składach nie nastąpiły zmiany.

Piłkarze powrócili na boisko.

Statystyki:

Lech Poznań w pełni zasłużenie prowadzi w Białymstoku. Zawodnicy prowadzeni przez asystenta Nenada Bjelicy, Rene Pomsa, mają kontrolę nad spotkaniem.

45'
Bille Nielsen umieścił futbolówkę w siatce! Sędzia liniowy słusznie jednak wskazał pozycję spaloną.

44'
Duża niedokładność w grze Jagiellonii Białystok.

43'
Dwa złe przyjęcia piłki w wykonaniu Novikovasa zamknęły możliwość zbudowania akcji bramkowej.

42'
Wysoka wrzutka Gumnego została wyłapana prze bramkarza białostoczan.

40'
"Szczupak" Nielsena wyjaśnił sytuację po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry.

39'
żółta kartkaJevtić ukarany żółtym kartonikiem. Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

39'
Bille Nielsen dobrze się ustawił we własnym polu karnym i wybił piłkę.

38'
Janicki udanie zablokował zagranie Cernycha. Tylko korner.

37'
Centra Gumnego nie znalazła adresata w postaci partnera z drużyny.

36'
Strzał głową Trałki przeszedł nad poprzeczką, jednak arbiter wskazał spalonego.

35'
Przewinił Novikovas na Gumnym. Stały fragment gry na wysokości pola karnego.

34'
Pospisil dostał piłkę na dwudziestym metrze, zdecydował się na strzał, ale chybił mocno.

33'
Defensywa Lecha Poznań nie dopuściła do zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

33'
Po główce Nielsena, będzie rzut rożny dla Jagiellonii.

32'
Mocne wstrzelenie Raduta z lewej strony placu gry, ponownie dobrze interweniował Kelemen.

31'
Płaskie uderzenie Raduta, bramkarz białostockiego klubu nie miał kłopotów z obroną.

30'
Kiks Barkrotha, który chcąc strzelić, nieczysto trafił w futbolówkę.

29'
Nieudana wymiana podań przed polem karnym pomiędzy zawodnikami Ireneusza Mamrota.

27'
0:1! Dośrodkowanie Jevticia wpadło do siatki! Nikt nie przeciął dogrania Szwajcara, dzięki czemu to on może cieszyć się z gola.

26'
Zagotowało się w polu karnym gospodarzy, Nielsen domagał się rzutu karnego po zagraniu ręką Tomasika. Arbiter nie przystał na to, a po chwili Trałka został sfaulowany na wysokości szesnastki.

25'
Kolejny rzut wolny, tym razem dla gości.

24'
Kontratak Kolejorza, cała akcja spełzła jednak na niczym, gdy Barkroth nie zdołał dojść do podania Gajosa.

23'
Uderzenie Tomasika na bliższy słupek nie zaskoczyło golkipera wielkopolskiego zespołu.

22'
Wrzutka Jevticia została wypiąstkowana przez Kelemena.

21'
Korner dla lechitów po zaskakującym wybiciu Gutiego.

19'
Nieporozumienie między Cernychem i Pospisilem zakończyło atak pozycyjny białostoczan.

17'
Obyło się bez zagrożenia po tym rzucie rożnym.

16'
Rykoszet Gutiego po główce Nielsena omal nie zaskoczył Kelemena! Doskonała interwencja Słowaka, tylko stały fragment gry z narożnika boiska.

16'
Po faulu na Gajosie będzie rzut wolny dla gości.

15'
Zakotłowało się w szesnastce poznaniaków! Najpierw płaski strzał Gutiego został zablokowany, a po chwili taką samą decyzję jak Brazylijczyk podjął Cernych, ale futbolówkę po próbie Litwina złapał bez kłopotów bramkarz.

14'
Następny rzut rożny dla piłkarzy ze stolicy Podlasia.

13'
Dorzucona przez Novikovasa futbolówka zmusiła Putnocky'ego do wypiąstkowania.

12'
Korner dla Jagiellonii Białystok.

12'
Dogranie ze stojącej piłki było niskiej jakości i nie zaskoczyło defensywy gości.

11'
Spóźniony Jevtić popełnił faul na Novikovasie. Rzut wolny dla gospodarzy na połowie Lecha.

10'
Niedokładne zagranie Sheridana, intencji Irlandczyka nie zrozumiał Pospisil.

9'
Centra Tomasika wylądowała w rękawicach słowackiego golkipera Kolejorza.

7'
W pierwszym minutach lepiej prezentują się przyjezdni.

6'
Słabe przyjęcie futbolówki w polu karnym w wykonaniu Burligi sprawiło, że boczny obrońca nie zdołał stworzyć niebezpieczeństwa pod bramką Putnocky'ego.

5'
Radut złapany na niewielkim spalonym. Gdyby nie to, wyszedłby sam na sam z Kelemenem.

4'
Świetny odbiór Kostevycha na własnej połowie, goście podjęli starania w celu zbudowania kontry, jednak do podania Jevticia nie zdążył Barkroth.

2'
Cernych próbował obrócić się z piłką przed polem karnym, ale dobrze ustawieni obrońcy Lecha zażegnali niebezpieczeństwo.

1'
Mecz rozpoczęty!

*'
Kibice Jagiellonii odśpiewują klubowy hymn. Początek już za chwilę.

*'
Gracze obydwu ekip wychodzą na murawę.

*'
System VAR będzie wykorzystywany w dzisiejszym meczu.

*'
Rozjemcą nadchodzącego spotkania będzie Pan Szymon Marciniak (Płock).

*'
Braki kadrowe: w zespole Ireneusza Mamrota w kadrze nie ma Damiana Węglarza, w drużynie z Wielkopolski zabrakło kontuzjowanego Nikoli Vujadinovicia oraz zawieszony za kartki Macieja Makuszewskiego i Emira Dilavera.

*'
Rezerwowi: Burić, Tetteh, Rakels, De Marco, Situm, Gytkjaer, Majewski.

*'
Skład Lecha Poznań został przedstawiony.

*'
Ławkę rezerwowych uzupełniają: Pawełek, Mitrović, Chomczenowski, Guilherme, Frankowski, Wlazło, Świderski.

*'
Poznaliśmy jedenastkę gospodarzy.

*'

*'
Z kolei lechici po słabej grze przez cały wrzesień, w końcu zaczęli grać na miarę swoich możliwości i rozgromili przed prawie dwoma tygodniami obecnych mistrzów Polski. Należy jednak przypomnieć, że poznaniakom wyraźnie nie leży stadion w stolicy Podlasia. Ostatni raz zwyciężyli tutaj w sezonie 2012/13.

*'
Ostatnie starcia w krajowych rozgrywkach nie są dla białostoczan najlepsze. Co prawda pokonali niedawno Legię Warszawa na własnym stadionie, ale ich gra, zarówno w tym, jak i poprzednich pojedynkach pozostawiała wiele do życzenia.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 20:30.

*'
Dzień dobry Państwu! Po przerwie reprezentacyjnej wracamy na ligowe boiska. W Białymstoku odbędzie się jeden z najciekawszych meczów tej kolejki - Jagiellonia Białystok zmierzy się z Lechem Poznań. Zapraszamy serdecznie do śledzenia relacji tekstowej LIVE z tego spotkania.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online