Bayern Monachium - Freiburg online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Freiburg
5 : 0

Ulreich - Kimmich, Boateng (84' Sule), Hummels, Alaba - Martinez (69' Rudy), Thiago - Robben, Müller (77' Tolisso), Coman - Lewandowski
Schwolow - Kübler, Söyüncü, Lienhart, Günter - Schuster, Höfler, Frantz (70' Ravet), Haberer - Kent (65' Petersen), Niederlechner (78' Terrazzino)

Muller (7.)
Coman (41.)
Alcantara (63.)
Lewandowski (75.)
Kimmich (90+3.)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Freiburg

Oglądaliśmy dobre widowisko piłkarskie. Za uwagę wszystkim pięknie dziękuję.

90+3'
GOL! Jest 5:0! Idealny akcent na zakończenie meczu. Joshua Kimmich efektowną piętką umieścił piłkę w bramce.

90+1'
Bayern ma dużą przewagę w niemal wszystkich piłkarskich aspektach.

90'
Sule robił wszystko, co mógł, aby zamknąć zagranie ze stałego fragmentu gry. Mimo wielkiej ambicji celu nie udało się zrealizować.

89'
Spotkanie potrwa trzy minuty dłużej.

88'
Obrońcy uratowali Schwolowa. Rudy podjął się trudnego zadania, jakim była próba zaskoczenia przeciwnika, z dystansu.

87'

85'
Spokojnie piłkę rozgrywa mistrz Niemiec.

84'
Od kilku minut na boisku znajduje się Sule. Boateng chciał zmiany.

82'
Gospodarze bawią się futbolówką. Na stadionie już nikt nie wierzy w odrobienie strat przez przyjezdnych.

81'
Schwolow nie dał się zaskoczyć. Z dalszej odległości starał się Tolisso.

80'

78'
Terrazzino ma okazję podreperować swoje statystyki. Niederlechner powędrował na ławkę rezerwową.

77'
Kapitan Bayernu, Muller, opuścił boisko. Opaskę kapitańską otrzymał Robben. Sztab szkoleniowy wypchnął Tolisso.

75'
4:0!Cierpliwość zawsze popłaca! Robert Lewandowski pokonał bramkarza gości. Sprytny, płaski strzał nie dał szans rywalowi. Kapitalną pracę wykonał Muller, który wpierw odebrał piłkę, a później dokładnie dograł do Polaka.

73'
Przewaga trzech goli nie rozleniwia graczy Bayernu. Ci chcą jeszcze kilkakrotnie wpisać się na listę strzelców.

72'
Wchodzimy w decydującą fazę meczu. Freiburg ma coraz mniej czasu na podjęcie walki o korzystny wynik.

70'
Ravet w miejsce Frantza. Jest to druga zmiana w składzie ekipy Freiburga.

69'
Jest czas na zmianę. Sebastian Rudy za kontuzjowanego Martineza.

67'
Bayern Monachium gra teraz w osłabieniu. Zawodów nie zdołał dokończyć Javi Martinez.

66'
Uraz, którego nabawił się Javi Martinez, okazał się poważniejszy. Potrzebna będzie korekta w składzie gospodarzy.

65'
Petersen zameldował się na placu gry. Swoje sytuacje dzisiaj miał Kent.

64'
Gra przerwana. Zawodnik Bayernu Monachium nabawił się jakiejś kontuzji.

63'
Wielka precyzja przy Alcantarze! Fenomenalny strzał z dystansu. Piłka powędrowała w prawy, dolny róg bramki.

62'
Sędzia, po konsultacji z systemem VAR, anulował decyzję o przyznaniu jedenastki. Zamiast rzutu karnego będzie rzut rożny.

61'
Odpowiedzialność za wykonanie jedenastki podejmie Lewandowski.

60'
Arbiter przyznał Bayernowi rzut karny! W polu karnym przyjezdnych dostrzeżono zagranie piłki ręką.

58'
Czekamy na klarowne sytuacje bramkowe z jakiejkolwiek ze stron.

57'
Ostro zagrał Frantz. Sędzia główny po raz kolejny pokazał stoicki spokój. Obyło się bez kartki.

55'
Arjen Robben jest niezwykle groźny, jeśli chodzi o strzały z dystansu. Holenderski skrzydłowy otrzymał trochę miejsca, a potem pokusił się o próbę. Futbolówka minęła prawy słupek.

53'
Bardzo spokojny początek drugiej połowy tego meczu.

51'
Thomas Muller dłuższym zagraniem szukał Roberta Lewandowskiego. We wszystko umiejętnie wmieszał się Schwolow.

50'
Wyniki do przerwy na innych stadionach.

48'
Obie drużyny bez zmian w składach przystąpiły do działania w drugiej połowie spotkania.

47'
Schwolow pokazał dobre czytanie gry. Dalekie wyjście z bramki, a następnie świetne zagranie głową uprzedziło Roberto Lewandowskiego.

46'
Wkraczamy w II odsłonę meczu!

Koniec I połowy spotkania!

44'
Niederlechner trafił w boczną siatkę. Efektowny wolej, po nieudolnie rozegranym rzucie wolnym.

43'
Rzut wolny dla gości.

41'
GOL! 2:0! Coman zdobył bramkę! Świetna dobitka głową wcześniejszego strzału Robbena. Kapitalne zagranie z powietrza podwyższyło rezultat.

40'
Gra została przerwana. Piłkarz Freiburga wykonał niebezpieczny wślizg.

38'
Cały skład Freiburga skupiony wokół swojej szesnastki.

36'
Haberer był ewidentnie spóźniony z atakiem na piłkę. Arbiter główny miał pełne prawo do przerwania gry.

35'
Kolejna okazja gości! Frantz otrzymał wyśmienite, górne podanie z lewego skrzydła. Zagranie głową minęło światło bramki Bayernu. Sytuacja, która musiała być lepiej sfinalizowana.

34'
Znowu Kent próbował zagrozić Ulreichowi. Uderzenie oddane zza pola karnego został dobrze zblokowane. Futbolówka finalnie wylądowała w rękawicach bramkarza.

33'
Goście dali się już bardzo mocno zepchnąć do defensywy.

31'
Alaba zbyt altruistycznie zachował się w polu karnym przeciwnika. W kapitalnej sytuacji na oddanie strzału, wolał podawać do Lewandowskiego. Piłkę przejął jeden z obrońców Freiburga.

30'
1/3 regulaminowego czasu gry już Nam upłynęło. Zgodnie z oczekiwaniami przewagę ma Bayern Monachium.

28'

26'
Arjen Robben dorzucał piłkę, z prawej flanki boiska. Skaczący do futbolówki Mats Hummels znacznie minął się z nią. Od sześciu metrów grę wznowi bramkarz gości.

25'
Thomas Muller podziękował koledze, który mu podawał futbolówkę. Niemiec, jednak, był na pozycji spalonej.

24'
Schwolow musiał wyjść ze swojej bramki. Na szesnastkę powędrowało bardzo niebezpieczne dośrodkowanie. Centrował Arjen Robben.

23'
Dużo podań po monachijskiej stronie.

21'
Coman zdecydował się na indywidualną akcję. Silny, płaski strzał z głębi pola karnego został pewnie wyłapany przez Schwolowa.

19'
W polu karnym Freiburga jest poszukiwany Robert Lewandowski. Gwiazdor polskiej reprezentacji wciąż jednak jest pokonywany przez parę stoperów rywala.

18'
Coraz bliżej podwyższenia wyniku jest Bayern Monachium.

16'
Zbyt krótka okazała się centra z rzutu rożnego. Bayern Monachium miał okazję na stworzenie zagrożenia pod bramką Schwolowa.

15'
Joshua Kimmich popełnił rażące przewinienie. Sędzia główny okazał się wobec niego litościwy, nie pokazując mu żółtej kartki.

14'
Ekipa z Monachium kontroluje wydarzenia na boisku. Przyjezdnym pozostaje jak na razie myśl o wyprowadzeniu jakieś kontry.

13'

11'
Javi Martinez doszedł do dośrodkowania z rzutu rożnego. Efektowny strzał głową powędrował jednak obok lewego słupka bramki.

10'
Thiago Alcantara zaskoczył wszystkich zebranych na stadionie! Kapitalna próba z dystansu została wybornie sparowana przez Schwolowa.

8'
Asystę przy bramce Mullera zanotował Alaba.

7'
1:0! GOL! Bayern otworzył wór z golami! Thomas Muller doskonale wykończył akcję z lewego skrzydła boiska. Strzał z najbliższej odległości był nie do zatrzymania przez bramkarza.

6'
Ulreich pokazał ogromną klasę! Genialna interwencja nogami, po uderzeniu Kenta! To była świetna kontra w realizacji Freiburga!

5'
Schuster bardzo dobrze się ustawił w swoim polu karnym. Arjen Robben, będąc za polem karnym, zdecydował się na silne uderzenie.

4'
Kolejna akcja Bayernu lewą stroną. Coman niedokładnie dogrywał z tego obszaru boiska.

2'
Gospodarze ruszyli do ataku. Alaba groźnie wstrzelił futbolówkę z lewego skrzydła boiska.

1'
Arbitrem tego spotkanie jest Pan Frank Willenborg.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego!

*'
Piłkarze obu drużyn wkraczają na murawę.

*'
Start meczu o godz. 15:30

*'
Program 8. kolejki Bundesligi.

*'
Na ławkę szkoleniową mistrzów Niemiec wraca Jupp Heynckes. Ten doświadczony trener z Bayernem Monachium trzykrotnie wygrywał niemiecką ekstraklasę.

*'
Witam Państwa. Przed nami spora dawka piłkarskich emocji na naszym portalu. Na początek zabieramy Państwa do Monachium, gdzie Bayern zmierzy się z Freiburgiem.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Freiburg, to zapraszamy do śledzenia meczu online