Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Arka Gdynia
1 : 1

Mucha - Szeliga, Keckes (46' Maksimenko), Putivtsev, Słaby, Miković - Piątek, Jovanović, Gergel, Pawłowski (75' Misak), Stefanik (82' Wróbel) - Śpiączka
Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Marciniak - Sołdecki, Nalepa (73' Krivets), Szwoch, Kun, Piesio (90+3' Jazvić) - Siemaszko (80' Jurado)

Mecze na żywo: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia

Bardzo dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas.

Podział punktów w Niecieczy. W mojej ocenie, trochę lepsza była drużyna Arki Gdynia. Dzisiejszy rezultat powinien satysfakcjonować oba kluby.

90+3'
Symboliczny występ dzisiaj zanotuje Jazvić. Piesio już na ławie rezerwowych.

90+2'
Bliski szczęścia był Szwoch. Strzał z woleja, z okolic siedemnastego metra powędrował obok lewego słupka bramki Bruk-Betu.

90+1'
Gdynianie jeszcze próbują zmienić losy tego spotkania. Czasu pozostało naprawdę niewiele.

89'
Bonusowy czas wynosi trzy minuty.

88'
Jan Mucha skutecznie zbił piłkę na korner. Na jego bramkę poleciał soczysty strzał zza pola karnego.

87'
Zamieszanie w polu karnym gości. Putivtsev nieudanie zakończył dośrodkowanie Misaka, od rzutu wolnego.

86'
żółta kartka W następnej serii gier, w barwach Arki, nie zobaczymy Adama Marciniaka. Ten gracz ujrzał czwartą, żółtą kartkę.

85'
Leszek Ojrzyński, opiekun Arki, ma jeszcze jedną zmianę do przeprowadzenia.

83'
Kamil Kuzera, asystent Macieja Bartoszka, został wyrzucony na trybuny!

82'
Jakub Wróbel zastąpił Samuela Stefanika.

81'
Nieudolne uderzenie na koncie Szeligi. I tak brawa należą się za podjęcie próby.

80'
Korekta w linii ataku Arki. Ruben Jurado za Rafała Siemaszkę.

79'
Roman Gergel uchwycony na pozycji spalonej.

78'
Samuel Stefanik koszmarnie wyegzekwował rzut rożny. Piłka opuściła plac gry.

77'
Gospodarze wzięli się do pracy w ofensywie.

75'
Pawłowski opuścił murawę, wszedł Misak.

74'
Ofsajd. Tym razem u gospodarzy.

73'
Krivets zmienił Nalepę. Dosyć oryginalna roszada.

71'
Michał Nalepa jest typowany do zejścia z placu gry.

70'
Na pozycji spalonej był Grzegorz Piesio. Gracz Arki nie protestował.

68'

66'
Jovanović dostał piłkę, którą posłał z rzutu wolnego jego kolega. W kulminacyjnej części akcji zabrakło jednak wiele precyzji. Strzał głową poleciał obok celu.

65'
żółta kartka Nie było taryfy ulgowej. Dawid Sołdecki brzydkim wślizgiem przerwał grę przeciwnika. Był wyraźnie spóźniony.

63'
Groźnie leciała piłka, po znakomitym strzale z dystansu. Michał Nalepa szukał swojego szczęścia. Futbolówka minimalnie poleciała nad poprzeczką.

62'
żółta kartka Na żółtą kartkę załapał się Miković. Agresywne wejściem wślizgiem na nogę przeciwnika.

60'
W statystyce odnoszącej się do ilości celnych prób na bramkę mamy remis 1:1.

59'
Gdynianie zdominowali wydarzenia na boisku.

57'
Rafał Siemaszko został nastrzelony piłką przez swojego kolegę. Strzał głową poszybował znacznie nad bramką strzeżoną przez Jana Muchę.

55'
Bruk-Bet troszeczkę aktywniejszy w działaniach ofensywnych. Arka cierpliwie czeka na swoje szanse.

53'
Samuel Stefanik wyraźnie przeniósł piłkę nad poprzeczką. Pomocnik zbyt bardzo się odchylił. Przypomnę, że uderzenie powędrowało z okolic dwudziestego metra.

52'
Miković posłał futbolówkę poza plac gry. Sytuację próbował ratować Jan Mucha, ale słowacki bramkarz nie zdołał jednak utrzymać piłki w boisku.

50'

48'
Rafał Siemaszko zablokowany. Napastnik Arki próbował ambitnie zakończyć centrę od rzutu wolnego.

48'
Grzegorz Piesio upadł w pobliżu szesnastki Bruk-Betu. Putivtsev nie wytrzymał próby nerwów.

47'
W polu karnym gospodarzy Putivtsev był faulowany. W pobliżu bramki Muchy było bardzo gęsto.

46'
Maciej Bartoszek przedstawił pierwszą zmianę w tym meczu. Maksimenko zastąpił Keckesa.

46'
Ruszyła gra - II odsłona tego spotkania!

Arbiter dał znak, koniec I części gry!

44'
Sędzia przedłużył pierwszą połowę o 1 minutę.

41'
Ponad 40 metrów od bramki gości. Szeliga popisał się wielką odwagą, oddając silny strzał z ogromnej odległości. Futbolówka przeleciała jednak światło bramki.

40'
Szymon Pawłowski użył zbyt wiele sił w wykonanie rzutu wolnego. Piłka minęła wszystkich graczy ustawionych w szesnastce Arki.

39'
Steinbors złapał piłkę, będąc już poza placem gry. Rzut wolny ma Bruk-Bet Termalica.

38'
Na tablicy wyników mamy remis! GOL! Mateusz Szwoch umieścił futbolówkę w lewym sektorze bramki.

37'
Rzut karny dla Arki! Putivtsev przypadkowo dotknął piłkę ręką. Sędzia podjął wielce kontrowersyjną decyzję.

36'
żółta kartka Putivtsev nie patyczkował się z Kunem. Bezpardonowy atak na nogi rywala. Ukraińca, z powodu wyczerpania limitu kartkowego, nie zobaczymy w następnej kolejce ligowej.

35'
Lepszy fragment meczu w wykonaniu podopiecznych Leszka Ojrzyńskiego. Gospodarze oddali pole.

33'
Szansa dla Arki. Helstrup dobrze wyszedł w powietrze, aby sfinalizować dośrodkowanie z kornera. Cel nie został jednak zrealizowany, piłka poleciała obok lewego słupka.

31'
Siemaszko niecelnie trafił w piłkę. Kun nieźle wykonał rzut rożny.

30'
Gracze Arki reklamowali sędziemu rękę jednego z rywali. Arbiter główny nie podjął decyzji o przyznaniu jedenastki.

29'
Miković wykonał dobrą pracę w obronie. Patryk Kun, będąc w polu karnym, oddał silny strzał. Futbolówka odbiła się od interweniującego Mikovicia.

28'

26'
Michał Nalepa wziął ogromny zamach. Jego zagranie z dalszej odległości zablokował jeden z obrońców Bruk-Betu.

25'
Stefanik, mimo braku miejsca na przymierzenie, oddał strzał. Piłka powędrował daleko od lewego słupka bramki.

24'
W powietrznej batalii Piątek faulował swojego przeciwnika. Gra została błyskawicznie przerwana.

22'
Miković wstrzelił piłkę z lewego skrzydła. Dobrze ustawiony obrońca Arki zażegnał niebezpieczeństwo od swojej bramki.

21'
Korner dla gospodarzy. Helstrup w porę przeciął groźne dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

20'
Goście chcą zagrozić bramce rywala, kreując akcję na obu skrzydłach boiska.

18'
Do faulu taktycznego przyznał się Szeliga. Rzut wolny dla ekipy z Gdyni.

17'

15'
Futbolówka bardzo szybko przemieszcza się z jednej połowy boiska na drugą.

13'
Helstrup przez chwilę korzystał z usług medycznych. Defensor przyjezdnych jest już gotowy do dalszego działania na boisku.

12'
Putivtsev oddał soczyste uderzenie z rzutu wolnego. Piłka nie zrobiła krzywdy bramkarzowi Arki, ponieważ w ostatniej chwili odbiła się od... Jovanovicia.

11'
Zbozień urwał się obrońcom gospodarzy. Odnotowaliśmy jednak nieudolny strzał głową. Ale i tak trzeba pochwalić Arkę za zbudowanie akcji na prawej flance boiska.

10'
Środek pola jest bardzo zagęszczony.

8'

6'
Mocno niecelnie z dystansu uderzył Łukasz Piątek. Futbolówka nie miała prawa pokonać bramkarza Arki. Chwilę wcześniej koszmarny kiks zaprezentował Gergel.

5'
Popularne "Słonie" stawiają na szybkość w ofensywie.

4'
GOL! Buk-Bet objął prowadzenie! Piątek idealnie wyłożył futbolówkę Gergelowi. Ten, będąc blisko bramki, pokonał Steinborsa.

2'
Mateusz Szwoch za krótko dogrywał piłkę z rzutu wolnego. Goście próbują jak najszybciej przechwycić inicjatywę.

1'
Miković popełnił przewinienie w groźnej dla siebie strefy. Będzie okazja dla Arki.

*'

*'
Mariusz Złotek dzisiaj wystąpi w roli rozjemcy.

*'
Spotkanie odbędzie się w ramach 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

*'
Witam wszystkich zainteresowanych piłką nożną na naszym portalu! O godz. 18:00 czeka na Nas interesuje widowisko, czyli mecz: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online