Śląsk Wrocław - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Wrąbel – Pawelec, Celeban, Tarasovs, Cotra – Kosecki, Chrapek, Riera, Pich – Piech – Robak.
Buchalik – Arsenić, Głowacki, Gonzalez, Sadlok – Basha, Llonch – Boguski, Lopez, Balleste – Brożek.

Imaz (49.)
Carlitos (71.)

Chrapek (40.) żółta kartka
Tarasovs (41.) żółta kartka

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

'
Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie przeprowadzić szczegółowej relacji live.

'
Statystyki pierwszej połowy.

45'

44'
Mocny i płaski strzał Robaka. Buchalik zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

41'
żółta kartka Tarasovs ukarany żółtą kartką.

40'
żółta kartka Chrapek ukarany żółtą kartką.

38'
Kosecki zszedł do środka, ale uderzył wyraźnie nad bramką.

36'
Niegroźny strzał Głowackiego.

34'
Riera otrzymał piłkę na linii szesnastego metra, nieczysto uderzył z woleja i piłka przeleciała tuz obok bramki.

31'
Za mocne dośrodkowanie Chrapka z rzutu wolnego do Roabaka.

28'
Wciąż 0:0, choć obie drużyny miały swoje okazje. Jak na razie lepsza jest jednak Wisła, która miała lepsze sytuacje do zdobycia bramek.

22'
Natychmiastowa odpowiedź Śląska. Buchalik dobrze obronił strzał Picha i wciąż 0:0.

22'
Carlitos zakręcił Tarasovsem, ale uderzył prosto w bramkarza. Było bardzo groźnie.

16'
Pich popisał się kapitalną indywidualną akcję, ale zabrakło wykończenia. Mogło być groźnie.

11'
Imaz fatalnie przestrzelił po sprytnie rozegranym rzucie rożnym.

9'
Dobrze zachował się Carlitos, który zagrał do Brożka, jego zagranie prawie przeciął Imaz, który z bliska umieściłby piłkę w siatce. Ostatecznie jej nie sięgnął.

4'
Llonch oddał potężny strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany.

1'

'
Do tej pory obie drużyny zgromadziły po 17 punktów. Zwycięzca znacznie zbliży się do czołowych miejsc, a przegrany skomplikuje swoją sytuację w tabeli.

'
Składy:

'
Początek meczu Śląśk - Wisła o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online