Atletico Madryt - FC Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
FC Barcelona
1 : 1

Oblak, Juanfran, Savic, Godín, Filipe Luis, Gabi (83' Torres), Saul, Carrasco (73' Partey), Koke, Griezmann, Correa (58' Gaitan).
Ter Stegen, Semedo (61' Sergi Roberto), Pique, Umtiti, Alba, Busquets, Iniesta (61' Deulofeu), Rakitić (79' Paulinho), Gomes, Messi, L. Suarez

Saul (21.)
Suarez (82.)

Gabi (14.) żółta kartka
Rakitić (45.) żółta kartka

Mecze na żywo: Atletico Madryt - FC Barcelona

90+4'
Koniec meczu. Atletico Madryt - FC Barcelona 1:1.

90+4'
Messi prosto w ręce Oblaka!

90+3'
żółta kartka Griezmann traci piłkę przed własnym polem karnym, potem fauluje Messiego. Żółta kartka i rzut wolny z dogodnej dla Messiego pozycji. Piłka ustawiona na siedemnastym metrze.

90+1'
Barcelona chce zdobyć drugą bramkę.

90'
Sędzia doliczył do meczu trzy minuty.

89'
Suarez uderzył sprzed pola karnego nad bramką.

88'
Mogło być 1:2! Deulofeu zagrał do Andre Gomesa, ten zgrał do Suareza, ale piłka kozłowała i Urugwajczyk nie zdołał jej sięgnąć.

83'
Torres zastąpił Gabiego.

82'
Goool! Tym razem Suarez już trafia! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Urugwajczyk urwał się obrońcom i głową z kilku metrów pokonał Oblaka. 1:1!

81'
Oblak uratował Atletico przed stratą bramki. Suarez otrzymał piłkę wpolu karnym, uderzył wślizgiem i kapitalnie interweniował bramkarz Atletico

79'
Paulinho zastąpił Rakiticia.

77'
Oblak bez problemów złapał piłkę po płaskim i lekkim strzale Umtitiego.

73'
Partey zastąpił Carrasco.

73'
Andre Gomes z dystansu uderzył wyraźnie nad bramką.

71'
Mógł być remis! Strzał Messiego z szesnastu metrów przeleciał tuż obok słupka.

66'
Ładnie rozegrali piłkę w polu karnym Atletico. Strzał Messiego na raty obronił jednak Oblak.

65'
Obraz gry się nie zmienia. Barcelona ma przewagę optyczną.

61'
Dwie zmiany w Barcelonie. Na boisko weszli Sergi Roberto oraz Deulofeu, a opuścili je Semedo oraz Iniesta.

58'
Correa opuścił boiska, a wszedł Gaitna.

57'
Z rzutu wolnego w zewnętrzną część słupka trafił Messi!

55'
Suarez minął obrońcę, oddał mocny strzał, ale Oblak zdołał odbić piłkę.

53'
Griezmann huknął z lewej strony pola karnego. Obok bramki.

52'
Correa próbował minąć Pique, ale górą obrońca Barcelony.

51'
Carrasco mógł uderzyć sprzed pola karnego, ale zdecydował się podać i nic z tej akcji nie wyszło.

47'
Kapitalnie rozegrali rzut rożny piłkarze Atletico. Strzał Carrasco obronił jednak ter Stegen.

46'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Barcelony, ale Umtiti wybił piłkę na rzut rożny.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Sędzia ukarał jeszcze Rakiticia żółtą kartką za wcześniejszy faul.

43'
Messi starał się indywidualną akcją przedostać w pole karne, ale został powstrzymany. Sugerował jeszcze, że był faulowany, ale nie ma jedenastki.

40'
Dobre zagranie w pole karne do Suareza, ale jego strzał lewą nogą również został zablokowany.

39'
Gabi zablokował uderzenie Messiego.

36'
Świetnie gra Atletico w defensywie. Wszystkie piłki zagrywane w pole karne są wybijane.

33'
Messi świetnie dośrodkował do Suareza z rzutu wolnego. Ten był niepilnowany, ale nie sięgnął piłki.

31'
Brakuje sytuacji strzeleckich w ostatnich minutach.

28'
Barcelona przeważa, ale nic z tego nie wynika. Jej akcje konstruowane są powoli, a w okolicach pola karnego świetnie radzi sobie obrona Atletico.

26'
Okres gry w środku pola.

23'
Świetna atmosfera na trybunach. Kibice Atletico głośno dopingują swój zespół.

21'
Wydawało się, że po dobrym początku Atletico Barcelona przejęła kontrolę nad meczem, ale gospodarze wykorzystali bierną postawę defensywy.

21'
Gool! 1:0 dla Atletico! Saul popisał się kapitalnym i precyzyjnym strzałem z 20 metrów i zaskoczył Ter Stegena..

19'
Gra toczy się na połowie Atletico, ale nie wynika z tego żadne zagrożenie.

16'
Ładna akcja Barcelony, ale czujna defensywa Atletico wybiła piłkę.

15'
Messi dośrodkował z rzutu wolnego prosto na głowę pierwszego obrońcy.

14'
żółta kartka Żółta kartka dla Gabiego.

9'
Znów mogło być 1:0! Griezmann z łatwością minął obrońcę, wbiegł w pole karne, ale kapitalnie interweniował bramkarz!

8'
Dwa błędy defensywy Barcelony. Najpierw Griezmann został zablokowany, a po chwili jego strzał z pola karnego na rzut rożny wybił bramkarz.

7'
Correa zagrał Griezmanna, a ten prosto w ręce bramkarza. Był jednak na spalonym.

4'
Correa mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, ale został powstrzymany w polu karnym.

3'
Nie będzie to łatwy mecz dla Pique, który jest wygwizdywany, gdy tylko ma piłkę.

1'
Messi już miał znakomitą okazję, ale z kilku metrów uderzył obok bramki.

1'

'
Rezerwowi Barcelony: Cillessen, Mascherano, Digne, D. Suarez, Sergi Roberto, Paulinho, Deulofeu.

'
Rezerwowi Atletico: Moya, Lucas, Gimenez, Thomas, Gaitan, Torres, Gameiro.

'
Początek meczu o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Atletico Madryt - FC Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online