Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 2

Polacek - Woźniak (78' Todorovski), Jach, Guldan, Kopacz, Balic (70' Tosik) - Matuszczyk, Kubicki, Pawłowski - Jagiełło (66' Janoszka), Świerczok
Loska – Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj – Kądzior (75' Urynowicz), Matuszek, Żurkowski (83' Grendel), Kurzawa – Angulo, Ł.Wolsztyński (75' Ledecky)

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

Dziękuję pięknie Wszystkim za uwagę i już teraz zapraszam na relację ze spotkania: Legia Warszawa vs. Lechia Gdańsk.

Szalony mecz dla Zagłębia Lubin. "Miedziowi" okazali się dzisiaj skuteczni aż do bólu. Jakub Świerczok udowodnił, że wraca do swojej najlepszej formy.
Górnik Zabrze rozegrał dobre zawody, ale do sukcesu zabrakło większej precyzji, w kulminacyjnych momentach.

Usłyszeliśmy ostatni gwizdek sędziego!

90+3'
Desperackie ataki gości.

90+2'
żółta kartka Zbyt długo piłkę wybijał Martin Polacek. Sędzia pokazał mu żółty kartonik.

90+1'
3:2! GOL! Mateusz Wieteska wykończył dośrodkowanie, które poleciało z lewego skrzydła boiska.

90'
Z oficjalnego komunikatu wynika, że mecz został zostanie przedłużony o trzy minuty.

88'
Stałe fragmenty gry są chyba ostatnią nadzieją zabrzan.

86'
Bartłomiej Pawłowski próbował dokładnie dogrywać z lewego skrzydła boiska. Jego centra została w ostatniej chwili zblokowana.

85'
Zagłębie nie radzi sobie z kryciem, podczas stałych fragmentów gry. Zabrzanie kreują wielkie zagrożenie pod bramką Polacka.

84'
Goście nie powiedzieli jeszcze ostatniego zdania. Szybko strzelony gol mógłby dać wielką nadzieję na wyrównanie.

83'
Erik Grendel przybił piątkę Szymonowi Żurkowskiemu. Jesteśmy świadkami ostatniej korekty w tym spotkaniu.

81'
żółta kartka Dani Suarez wykluczył się z występu w następnej kolejce. Czwarta żółta kartka w tym sezonie ligowym.

80'
Ostatnie dziesięć minut podstawowego wymiaru gry.

78'
Brawa od kibiców Zagłębia dostał Woźniak. Na boisko został wprowadzony Todorovski.

77'

75'
Dwie zmiany w składzie Górnika. Urynowicz za Kądziora, Ledecky w miejsce Łukasza Wolszstyńskiego.

74'
GOL! 3:1! Jakub Świerczok autorem wyśmienitej próby zza pola karnego. Strzał w prawy, dolny róg bramki! Defensywa Zabrza zareagowała zbyt biernie na boiskowe wydarzenia.

73'
Zagłębie Lubin już długo nic nie wygenerowało w sferze ofensywnej. Ekipa Piotra Stokowca najchętniej już by zakończyła ten pojedynek.

71'

70'
Druga korekta u gospodarzy. Tosik zmienił Balicia. Ten miał na koncie żółtą kartkę.

69'
Łukasz Wolsztyński został wychwycony na pozycji spalonej. Gra została przerwana.

68'
Martin Polacek zbił futbolówkę, po bezpośrednim wgraniu jej z rzutu rożnego. Górnik Zabrze jest coraz bliższy wyrównania.

66'
Wcześniej awizowany Łukasz Janoszka zmienił Filipa Jagiełło.

65'
Zanosi się na zmianę w składzie Zagłębia Lubin. Janoszka odbiera ostatnie wskazówki taktyczne.

64'
Martin Polacek skutecznie odbił przed siebie piłkę, po silnym zagraniu zza pola karnego.

64'
Trwają poszukiwania gola na 2:2.

62'
10:10 - tak wygląda statystyka, która odnosi się do ilości strzałów.

61'
żółta kartka Michał Koj się spóźnił z próbą odbioru. Żółta kartka była standardem.

60'
W Lubinie upłynęła godzina gry. Jesteśmy świadkami naprawdę dobrego pokazu piłkarskiego.

58'
Kubicki solidnie przymierzył z dystansu. Piłka odbiła się od obrońcy Zagłębia i wpadła w rękawice Martina Polacka.

56'
Niedokładna wrzutka w wykonaniu gracza gospodarzy. Damian Kądzior nie błysnął precyzją, przy zagraniu z lewej flanki boiska.

55'
Górnik Zabrze aktywniejszy od kilku ładnych minut.

53'
Rzuty rożne są znakiem firmowym Górnika Zabrze. Przed chwilą było blisko naprawdę groźnej akcji pod bramką Polacka. Zabrakło minimum precyzji.

52'

50'
Suarez najwyżej wyskoczył do centry z rzutu rożnego, autorstwa Kądziora. Futbolówka, po zagraniu głową, poszybowała znacznie nad poprzeczką.

49'
Ładna robinsonada Polacka! Rykoszet, po uderzeniu Matuszka! Piłka leciała pod poprzeczkę!

48'
Jestem Państwu winny informację o tym, że obie drużyny przystąpiły do drugiej połowy w niezmienionych składach.

46'
Zagłębie próbuje podwyższyć przewagę na tablicy wyników! Jagiełło, znajdując się na piętnastym metrze od bramki, kopnął piłkę na trybuny.

46'
Rozpoczęliśmy drugą odsłonę tego widowiska!

Koniec I połowy spotkania w Lubinie!

45+2'
Decyzja systemu VAR! Gol na 2:2 został anulowany. Matuszek, przy strzale, znajdował się na pozycji spalonej.

45+1'
GOL! 2:2! Rafał Kurzawa precyzyjnie zrealizował dośrodkowanie z rzutu wolnego. Matuszek błysnął kapitalnym strzałem głową!

45'
Arbiter dorzucił trzy minuty do podstawowego czasu gry I połowy meczu.

44'
Ofsajd. Jagiełło znajdował się najbliżej bramki Loski, w czasie podania od Kubickiego.

43'
Łukasz Wolsztyński oddał efektowny strzał zza pola karnego. Uderzenie skierowane w centralną część bramki pewnie wyłapał Polacek.

42'
GOL! 2:1! Zagłębie znów na prowadzeniu! Piłkarski bilard przyniósł zdobycie bramki. Jakub Świerczok był pod bramką, a potem wpakował do niej futbolówkę.

40'
Inicjatywa po stronie beniaminka aktualnego sezonu Ekstraklasy.

39'
Matuszczyk złamał regulamin. Górnik Zabrze zacznie grę od rzutu wolnego, z centralnej części boiska.

37'
Angulo efektownie padł w polu karnym Zagłębia Lubin. Hiszpan wyraźnie symulował. Sytuacja mogła się zakończyć pokazaniem żółtej kartki.

36'
Tomasz Loska wyszedł daleko od linii bramkowej. Goalkeeper przejął crossowe zagranie.

34'
Jakub Świerczok stracił równowagę tuż pod polem karnym rywala. O rzucie karnym być mowy nie mogło.

32'
Rzut wolny dla Zagłębia Lubin. System VAR orzekł taką decyzję, po starciu w polu karnym lubinian.

31'
System VAR rozpatruje stykową sytuację.

30'
Michał Koj zbyt walecznie w pobliżu pola karnego Zagłębia. Sędzia główny przyznał gospodarzom rzut wolny.

29'
Podopieczni Marcina Brosza, po doprowadzeniu do remisu, uwierzyli w swoje piłkarskie możliwości.

27'
Dla Michała Koja było to drugie trafienie w tym sezonie LOTTO Ekstraklasy.

25'
GOL! Stan meczu uległ zmianie! Michał Koj, będąc tuż pod bramką, skutecznie sfinalizował centrę z rzutu rożnego. Za wykonanie stałego fragmentu gry odpowiadał Rafał Kurzawa.

24'
Pan Tomasz Musiał kontroluje wydarzenia na placu gry.

22'
Suarez nadbiegł dobrze na dośrodkowanie z rzutu wolnego. Piłka została kopnięta zbyt wysoko, aby umiejętnie skierować ją do bramki głową.

21'
żółta kartka Za agresywny wślizg żółtą kartkę obejrzał Balić.

20'
Bardzo groźnie wyglądała konfrontacja Balicia z Kurzawą. Będzie potrzebna reakcja ze strony medyków obu klubów.

19'

17'
Pawłowski wykonał rzut rożny. Futbolówka posłana trochę zbyt nisko. Górnik wyszedł zwycięsko z całej sytuacji.

16'
Przyjezdnym brakuje dokładności na wysokości szesnastki "Miedziowych".

15'
Jagiełło zbyt wysoko podniósł nogę. Arbiter zdecydował się na przerwanie akcji.

13'
Górnik Zabrze spokojnie się przesuwa na boisku. Zagłębie stawia jednak na szybkość rozegrania.

12'
Jakub Świerczok wyskoczył do dośrodkowania z lewego skrzydła boiska. Piłka do niego nie dotarła, bo Suarez świetnie się ustawił.

10'
Kibice na trybunach głośno dopingują. W Lubinie panuje doskonała atmosfera.

9'
żółta kartka Łukasz Wolsztyński nie popisał się sportowym zachowaniem. Napastnik Górnika Zabrze próbował naciągnąć sędziego na podyktowanie jedenastki. Kartonik barwy żółtej nie był przesadą.

9'

7'
GOL! 1:0! Bardzo składna akcja Zagłębia zakończyła się trafieniem do bramki! Napastnik, znajdując się w niezłym miejscu, w polu karnym, posłał futbolówkę w lewy, dolny róg.

5'
Początkowe minuty tego spotkania zwiastują Nam kapitalne widowisko.

4'
Faul. Jeden z zawodników Górnika Zabrze, w trakcie walki o piłkę, przewinił. Wszystko się działo w polu karnym gospodarzy.

2'
To była okazja, którą musiał wykorzystać Jakub Świerczok! Snajper gospodarzy otrzymał kapitalne crossowe podanie! W genialnej sytuacji kopnął w ręce Tomasza Loski.

1'
W spornych sytuacjach zespołowi sędziowskiemu dzisiaj będzie pomagać system VAR. Jego szefem w dniu dzisiejszym jest Pan Szymon Marciniak.

*'

*'
Przed pierwszym gwizdkiem nastąpi minuta ciszy.

*'
Sędzia główny wyprowadził na boisko obie drużyny.

*'
Do rozpoczęcia pojedynku dzieli Nas już tylko 5 minut.

*'
Skład rezerwowych Zagłębia Lubin: Forenc, Buksa, Czerwiński, Janoszka, Janus, Todorovski, Tosik

*'
Obsada rezerwowa Górnika Zabrze: Pawłowski, Szeweluchin, Grendel, Ledecky, Olszewski, Urynowicz, Ambrosiewicz

*'

*'
Najwyższy czas na przedstawienie osoby sędziego głównego. Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył Pana Tomasza Musiała.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego usłyszymy o godz. 15:30

*'
Witam wszystkich fanów polskiej Ekstraklasy. Przed nami ciekawie zapowiadające się starcie Zagłębia Lubin z Górnikiem Zabrze.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online