Legia Warszawa - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Malarz - Broź, Astiz, Pazdan, Hlousek - Jodłowiec, Mączyński (69' Moulin) - Guilherme (83' Kopczyński), Hamalainen (60' Hildeberto), Kucharczyk - Niezgoda.
Kuciak - Augustyn, Nalepa, Wawrzyniak (46' Nunes) - Milos, Łukasik (86' Krasić), Sławczew, Lewandowski (62' Oliveira) - F. Paixao, M. Paixao, Wolski.

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

Legioniści po raz pierwszy od blisko miesiąca zdobyli trzy punkty. Spotkanie w całym przekroju było jednak wyrównane.

Rozegranie na czas i koniec meczu!

90+3'
Legia dostała rzut wolny blisko pola karnego gdańszczan.

90+2'
Legioniści cały czas skutecznie odpierają ataki gości.

90'
Trzy minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

89'
Nieudana centra Krasicia.

88'
Niewiele wskazuje na to, aby goście zdołali jeszcze zmienić wynik tego meczu.

87'
Kuciak znakomicie odbił strzał głową Moulina! Słowacki bramkarz popisał się świetną obroną.

86'
Trzecia zmiana w Lechii: Krasić zajął miejsce Łukasika.

84'
Dobra interwencja Pazdana, który przyblokował wbiegającego w pole karne Marco Paixao.

83'
Ostatnia zmiana w warszawskim klubie: Kopczyński wszedł za Guilherme.

82'
Wolski! Bardzo silny strzał pomocnika gości z dystansu, piłka minimalnie przeszła obok lewego słupka.

80'
Lechiści prezentują się znacznie lepiej w drugiej części spotkania, jednak wciąż czegoś brakuje pod polem karnym Legii.

79'
żółta kartkaHildeberto dostał żółtą kartkę za taktyczne przewinienie na Nalepie.

78'
Flavio Paixao złapany na pozycji spalonej.

75'
Podopieczni Adama Owena cały czas nie mogą stworzyć zagrożenia po kornerach.

74'
Rzut rożny dla Lechii Gdańsk.

72'
Lechistom cały czas brakuje dokładności w końcowej fazie akcji.

71'
Mocne uderzenie Nunesa sprawiło niewielkie problemy bramkarzowi Legii. Ostatecznie zdołał złapać piłkę.

69'
Zmiana w stołecznej drużynie: Moulin zastąpił Mączyńskiego.

69'
Strzał Flavio Paixao udanie odbił Malarz! Złe ustawienie obrony gospodarzy.

68'
Kolejny rzut wolny dla gości na połowie warszawian.

66'
Interwencja Astiza i Mączyńskiego zażegnała niebezpieczeństwo.

65'
Hlousek podciął Marco Paixao bardzo blisko własnej szesnastki. Rzut wolny z około 25 metrów.

64'
Sprytne podanie Sławczewa w pole karne, do piłki przed Flavio Paixao doszedł Malarz, który został przy tym sfaulowany.

62'
Druga roszada w zespole z Pomorza: Lewandowski zszedł, Oliveira wszedł.

61'
Próba strzału Guilherme została zablokowana. Futbolówka opuściła linię końcową.

60'
Korekta w składzie gospodarzy: Hildeberto zajął miejsce Hamalainena.

59'
Niezłe dośrodkowanie Milosa z prawego skrzydła, Pazdan był szybszy od Marco Paixao i wybił piłkę.

57'
Po raz kolejny lechiści nie stworzyli zagrożenia po rzucie rożnym.

56'
Korner po przyblokowanym strzale Flavio Paixao.

55'
Gra wznowiona.

54'
żółta kartkaKuciak ukarany żółtą kartką za dyskusje.

53'
Poważne zderzenie Sławczewa i Guiherme. Arbiter przerwał grę.

52'
Ależ zmarnował tę sytuację Marco Paixao! Napastnik gości po błędzie Guilherme przedarł się pod szesnastkę Wojskowych, minął ostatniego defensora i uderzył. Trafił jednak wprost w golkipera. Tylko rzut rożny.

52'
Obyło się bez zagrożenia, kontra Lechii.

51'
Po wślizgu Nalepy, warszawianie będą mieli korner.

50'
Drugi z braci Paixao, Flavio, mógł teraz mieć niezłą okazję do stworzenia zagrożenia pod bramką Malarza. Źle jednak przyjął sobie futbolówkę i akcja spaliła na panewce.

49'
Przyblokowana wrzutka Marco Paixao.

48'
Mocno dorzucona futbolówka niemal doszła do Augustyna, ale rosły obrońca nie zdołał jej sięgnąć.

47'
Ostra walka o piłkę pomiędzy Milosem i Kucharczykiem, w końcu ten drugi popełnił faul. Rzut wolny dla gości na połowie Legii.

46'

Zmiana w gdańskim zespole: za Wawrzyniaka wszedł Nunes. Mączyński jednak zostanie na murawie i nie zostanie zmieniony.

Zawodnicy wracają na murawę.

Statystyki:

Sporo się działo w pierwszej części. Póki co gospodarze prowadzą jednym golem. Lechiści gonią wynik, choć brakuje im dokładności.

45+1'
Reprezentant Polski najprawdopodobniej nie będzie w stanie kontynuować gry w tym spotkaniu.

45'
Do regulaminowego czasu gry została doliczona minuta.

44'
Mączyński leży na murawie i będzie potrzebował pomocy medycznej.

43'
Wrzutka Wolskiego dotarła do Augustyna, ten jednak źle zgrał piłkę i zagrożenie zostało usunięte.

42'
Jodłowiec popełnił przewinienie na Wolskim. Rzut wolny dla Lechii blisko pola karnego.

41'
Nieudana próba rajdu w wykonaniu Lewandowskiego.

39'
Od kilku chwil obydwie ekipy grają bardzo ostro.

38'
Futbolówka wpadła do siatki! Arbiter dopatrzył się jednak faulu piłkarza gości.

37'
Zablokowany strzał Lewandowskiego. Rzut rożny dla Lechii Gdańsk.

35'
żółta kartkaAstiz otrzymał "żółtko" za brzydki faul w środku pola.

33'
Okres niedokładnej gry z obu stron.

32'
Kolejne nieefektywne dośrodkowanie Lewandowskiego.

30'
Wyjątkowo słaba centra w wykonaniu Lewandowskiego padła łupem pierwszego obrońcy.

29'
Stały fragment gry z narożnika boiska dla podopiecznych Adama Owena.

28'
żółta kartkaKartka dla Jodłowca za taktyczny faul.

27'
Dogranie Mączyńskiego nie wywołało zamieszania w szeregach obronnych Lechii.

26'
Rzut wolny dla gospodarzy.

25'
Skuteczny powrót Kucharczyka na własną połowę, grający dziś na skrzydle zawodnik zabrał piłkę Milosowi.

24'
Strzał Niezgody świetnie wybronił Kuciak! Kolejna dobra obrona Słowaka w tym spotkaniu.

23'
Lechia coraz częściej dochodzi do głosu, teraz bardzo ładnie rozegrana akcja po szybkim podaniu Milosa do Wolskiego. Ten drugi precyzyjnie dogrywał w szesnastkę, ale zblokowanie w wykonaniu Pazdana umożliwiło interwencję golkiperowi.

21'
Płaski strzał Sławczewa zza szesnastki nie zaskoczył Malarza.

20'
Wrzutka Mączyńskiego nie sprawiła kłopotów defensywie Lechii.

19'
Niezgoda znakomicie minął Nalepę i wpadł w pole karne, uderzył jednak za słabo, aby pokonać Kuciaka. Tylko korner.

18'
Dobre wyjście bramkarza gospodarzy umożliwiło mu wybicie futbolówki spod nóg wybiegającego do zagrania Marco Paixao.

17'
Wolski zepsuł kontratak własnej drużyny przez niedokładne podanie na lewą stronę placu gry.

16'
Udane piąstkowanie golkipera legionistów zażegnało niebezpieczeństwo.

15'
Rzut rożny dla lechistów.

14'
Malarz świetnie odbił strzał z dystansu Flavio Paixao.

13'
Flavio Paixao dał się złapać na ofsajdzie. Gdyby w tempo wyszedł do podania, najprawdopodobniej miałby stuprocentową okazję do wyrównania.

13'
Obyło się bez większego zagrożenia po tym kornerze.

12'
Szarża Milosa, ostatecznie skończyło się na rzucie rożnym dla gdańszczan.

11'
Próba dogrania przed pole karne w wykonaniu Lewandowskiego skończyła się stratą.

10'
Gościom cały czas brakuje dokładności w rozegraniu.

8'
Niezgoda otworzył wynik meczu!
Napastnik Legii dobił z bliskiej odległości odbite przez Kuciaka uderzenie Kucharczyka.

7'
W pierwszych minutach nieco lepsze wrażenie sprawiają gospodarze.

6'
Guilherme padł na murawę w trakcie prowadzenia piłki po lekkim kontakcie Łukasika. Brazylijczyk domagał się podyktowania rzutu wolnego blisko szesnastki, ale jego prośby nie zostały wysłuchane.

5'
Kucharczyk znalazł się na pozycji spalonej po podaniu Hamalainena, co nie umknęło uwadze arbitra.

3'
żółta kartkaWyraźnie spóźniony wślizg Łukasika w nogi Mączyńskiego. Pomocnik ukarany żółtym kartonikiem.

2'
Główka Astiza po centrze Mączyńskiego przeszła w sporej odległości od prawego słupka.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego!

*'
Piłkarze wychodzą na boisko. Początek już za chwilę.

*'
W dzisiejszym meczu będzie wykorzystywany system VAR.

*'
Sędzią głównym nadchodzącego starcia będzie Pan Daniel Stefański (Bydgoszcz).

*'
W osiemnastce Lechii Gdańsk nie ma m.in.: Grzegorza Wojtkowiaka, Lukasa Haraslina, Sławomira Peszki i Romario Balde.

*'
Braki kadrowe gospodarzy: Jakub Czerwiński, Artur Jędrzejczyk, Miroslav Radović, Dominik Nagy.

*'
Rezerwowi: Podleśny, Krasić, Lipski, Nunes, Matras, Stolarski, Oliveira.

*'
Jedenastkę gdańszczan również poznaliśmy.

*'
Ławka rezerwowych: Cierzniak, Dąbrowski, Moulin, Kopczyński, Hildeberto, Pasquato, Sadiku.

*'
Wyjściowy skład stołecznego zespołu został zaprezentowany.

*'

*'
Z kolei lechiści od początku tego sezonu nie prezentują wysokiej formy. W tabeli zajmują dwunaste miejsce. W porównaniu do swojego dzisiejszego rywala, poprzednią wiktorię odnieśli w jedenastej serii gier.

*'
Legioniści po sromotnej porażce w Poznaniu, będą chcieli z pewnością odkuć się. W stolicy Wielkopolski rozegrali bardzo słabe spotkanie. Ostatnie ligowe zwycięstwo warszawian miało miejsce blisko miesiąc temu.

*'
Witamy Państwa serdecznie! Na godzinę 18:00 zaplanowany jest początek meczu pomiędzy Legią Warszawa i Lechią Gdańsk. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE z tego pojedynku.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online