Manchester City - Napoli online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
Napoli
2 : 1

Ederson - Walker, Stones, Otamendi, Delph - Fernandinho - Sané, De Bruyne, Silva (75' Gundogan), Sterling (70' Bernardo Silva) - Gabriel Jesús (87' Danilo)
Reina - Hysaj (69' Maggio), Koulibaly, Albiol, Ghoulam - Zieliński, Diawara, Hamsík (78' Ounas) - Callejón, Mertens, Insigne (56' Allan)

Mecze na żywo: Manchester City - Napoli

Dziękuję ślicznie za uwagę i życzę miłego wieczoru.

Szlagier 3. serii gier dla "The Citizens". Z przebiegu wydarzeń z całego meczu Manchester był ekipą dużo lepszą. Poprawny występ zaprezentował dziś Piotr Zieliński.

90+5'
Ederson kapitalnie wyszedł z bramki. Wielce efektowna i efektywna interwencja na przedpolu. Martens nie zdołał zamknąć ładnego dogrania.

90+4'
Futbolówka krąży na wysokości pola karnego Napoli.

90+3'
Gospodarze grają "na czas".

90+1'
Napoli stosuje teraz wysoki pressing. Czasu na odrobienie strat jest coraz mniej.

90'
O 5 minut zdecydował się zespół sędziowski wydłużyć ten mecz.

89'
Manchester City usiłuje trzymać futbolówkę daleko od swojej szesnastki. Angielski klub jest coraz bliższy zgarnięcia pełnej puli.

88'
Pepe Reina nie zawiódł swoich sympatyków oraz kolegów z drużyny. Hiszpan skutecznie sparował silny strzał autorstwa Gundogana. Obrońcy Napoli zachowali się wysoce biernie.

87'
Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Gabriela Jesusa zastąpił Danilo.

86'
Gabriel Jesus został wzięty w kleszcze. Stały fragment gry dla popularnych "The Citizens".

85'
Otamendi zaprezentował profesorski wślizg na futbolówkę. Z prawej flanki boiska powędrowała soczysta wrzutka.

83'
Płasko centrował Ghoulam. Z wyjaśnieniem sytuacji w swoim polu karnym nie miał Stones.

82'
Napoli uwierzyło w swoje możliwości. Manchester, który miał wyśmienity wynik, teraz musi uważać.

80'
Pepe Reina nastraszył swoich kibiców. Hiszpański goalkeeper chaotycznie zbił futbolówkę, którą z rzutu wolnego kopnął Kevin de Bruyne.

79'
żółta kartka Maggio zachował się bardzo nieroztropnie, brzydko faulując Sane. Sytuacja miała miejsce tuż pod polem karnym gości.

78'
Hamsik zagrał dzisiaj poniżej oczekiwań. Adam Ounas wpuszczony na murawę.

77'
Sane nieudanie zrealizował rzut rożny. Zawodnik posłał futbolówkę dokładnie tam, gdzie stał piłkarz Napoli.

75'
David Silva dostał gromkie brawa od publiczności. Ilkay Gundogan ma wnieść nową jakość w boiskową rzeczywistość.

74'
Krótko trwała radość kibiców z Manchesteru. Jesus wpakował piłkę do bramki, jednak chwilę wcześniej arbiter liniowy podniósł chorągiewkę.

73'
GOL! 2:1! Diawara pokazał chirurgiczną precyzję, przy egzekucji rzutu karnego. Strzał w prawy, dolny róg bramki.

71'
Napoli ma drugi rzut karny! Fernandinho widocznie podciął rozpędzonego przeciwnika.

70'
Hysaj, który sygnalizował kontuzję, opuścił już boisko. Maggio na jego miejsce.

69'
Zmiana u gospodarzy. Sterling wykonał swoją pracę na boisku. Trener Guardiola dał szansę Bernardo Silva.

67'
Silva i Hysaj znajdują się chwilowo poza placem gry. 10:10.

66'
Opatrunek pojawił się na głowie hiszpańskiego pomocnika. Pep Guardiola nakazał wznowić rozgrzewkę kilku piłkarzom ofensywnym.

65'
Kolejna kontuzja w tym meczu. Silva ucierpiał w bardzo niefortunnym zderzeniu z Hysajem.

64'
Rzuty rożne nie są dzisiaj najlepiej wykonywane.

63'
Stones zanotował obronę roku! Stoper gospodarzy swoim ciałem uratował ekipę przed stratą gola. Bohaterska obrona na linii bramkowej powstrzymała strzał z najbliższej odległości.

63'
Włoska drużyna próbuje wiele sposobów na rozgrywanie futbolówki.

62'
Piotr Zieliński upadł na murawę. Rzutu karnego nie było, bo w opinii sędziego głównego, Walker czysto blokował Polaka.

60'
Diawara wybornie uprzedził de Bruyne. Belg już się przymierzał do zakończenia podania z prawego skrzydła boiska. Gospodarze otrzymali prezent pocieszenia, w postaci kornera.

59'
Hamsik wyraźnie zahaczył piłkarza Manchesteru. Sędzia stał w dobrym miejscu.

58'
W równolegle rozgrywanym meczu tej grupy Feyenoord przegrywa 1:2 z Shachtarem.

56'
Uraz zgłosił Insigne. Na placu gry znalazł się Allan.

55'
Dojdzie do zmiany u gości.

53'
Sane wywalczył rzut rożny. Jego strzał udało się zblokować jednemu z przeciwników. A chwilę wcześniej Gabriel Jesus mógł stworzyć zagrożenie, ale w ostatnim momencie zatrzymał go Albiol.

52'
Daleką wycieczkę ze swojej bramki zaliczył Ederson. Interwencja na przedpolu zatrzymała kontrę Napoli.

50'
Obaj szkoleniowcy mają komplet zmian do przeprowadzenia. W czasie przerwy nie doszło do żadnych korekt personalnych.

49'
Stones oddalił na chwilę zagrożenie od swojej bramki. Z lewego skrzydła groźnie wrzucił Ghoulam.

48'
Ewidentnie odepchnięty przez gracza Manchesteru City był Ghoulam.

47'
Albiol zainterweniował w bardzo dobrym momencie. Sterling posłał płaskie, długie podanie w kierunku nadbiegającego Gabriela Jesusa.

46'
Jesteśmy już w II odsłonie tego spotkania!

Oba zespoły wchodzą na murawę. Już za chwilę zainaugurujemy II połowę meczu.

Czas na przedstawienie wyników z innych boisk.

Manchester City prowadzi 2:0 z Napoli. Kwadrans przerwy.

44'
Pepe Reina fenomenalnie skrócił kąt strzelającemu Gabrielowi Jesusowi! Ten miał wiele miejsca na szóstym metrze. Bardzo udana interwencja nogami.

43'
żółta kartka Kevin de Bruyne stawia dzisiaj na walkę. Belgijski gwiazdor wdał się w ostrą polemikę z arbitrem.

42'
Muszę Państwu przekazać informację o tym, że Walker został w 36. minucie meczu ukarany żółtą kartką.

41'
Przepiękne, crossowe zagranie na obieg dostał Hamsik. Fantastyczną okazję na zagrożenie bramki Edersona przerwał arbiter liniowy, wskazując pozycję spaloną.

40'
Za nisko piłkę posłał z rzutu wolnego Kevin de Bruyne. Zagranie przechwycił jeden z rywali.

39'
Diawara ma kłopoty z ustawieniem. Kolejny faul, po błędzie w ustawieniu.

38'
Na indywidualną akcję zdecydował się Mertens. Belgijski pomocnik zakończył wszystko strzałem z dystansu. On nie zrobił większej krzywdy Edersonowi.

37'
Wielkie brawa dostał Ederson! Goalkeeper efektowną robinsonadą nogami zatrzymał Mertensa. Później próbował dobijać swój strzał, ale w realizacji zadania przeszkodzili mu rywale.

36'
Sędzia główny wskazał na wapno! Pod bramką Edersona faulował kolega z defensywy. Napoli otrzymało znakomitą okazję na złapanie kontaktu.

34'
Fernandinho zupełnie nieczysto trafił w futbolówkę. Defensywny pomocnik Manchesteru City zanotował dobry przechwyt, po błędzie rywala. Piłka, po jego uderzeniu, powędrowała obok lewego słupka.

33'
Bardzo sprytna wrzutka. Insigne efektownie dogrywał z lewej flanki boiska. Genialnym wyjściem z bramki popisał się Ederson. Mertens był o krok przed zakończeniem akcji.

32'
Trener Sarri wykonuje notatki taktyczne.

30'
Kevin de Bruyne trzymał przeciwnika za koszulkę. Belg, mimo dokonania taktycznego faulu, nie ujrzał żółtej kartki.

29'
Dominacja przez duże "D". Manchester City nie daje wiele grać swoim oponentom. Kolejne trafienia dla gospodarzy wydają się być formalnością.

28'
Ależ to była okazja! Koulibaly uratował Napoli przed utratą kolejnego gola! Środkowy obrońca wybił futbolówkę z linii bramkowej! Gabrier Jesus uderzał z siódmego metra.

27'
Sane szukał efektownego sposobu na zaskoczenie bramkarza Napoli. Strzał z rzutu wolnego zatrzymał się na piłkarzu ustawionym w murze.

26'
Manchester City ma rzut wolny, z dosyć atrakcyjnej lokalizacji.

25'
Wiele szczęścia miał Pepe Reina! Fenomenalnym uderzeniem zza pola karnego wykazał się Kevin de Bruyne! Siła + technika były bliskie podwyższenia wyniku. Reinę uratowała poprzeczka!

23'
Ekwilibrystycznie akcję ofensywną próbował sfinalizować Silva. Hiszpański skrzydłowy niecelnie trafił w piłkę, będąc blisko bramki Reiny.

22'
Manchester City bardzo dynamicznie przesuwa się z futbolówką.

20'
Pep Guardiola gestykuluje w strefie przeznaczonej dla szkoleniowców.

19'
Wysoko ustawiona jest drużyna przyjezdnych.

18'
Albiol zdążył ze swoim wślizgiem na piłkę. Walker był bliski przechwycenia piłki, na wysokości pola karnego Włochów.

17'
Napoli nie ma pomysłu na grę.

15'
Pep Guardiola, opiekun Manchesteru City, ma prawo do radości, po kwadransie gry. Anglicy zdominowali swojego przeciwnika.

14'
Sterling spojrzał z pretensjami w kierunku sędziego liniowego. Ten zauważył przewinienie. Piłka dla Napoli.

13'
GOL! Jest podwyższenie dla City! Kevin de Bruyne błysnął chirurgią przy podaniu z prawego skrzydła boiska. Genialnym wejściem w akcję, a potem finalizacją szansy popisał się Gabriel Jesus.

11'
Gabriel Jesus próbował przedrzeć się lewą stroną boiska. Obrona włoskiej ekipy w porę go przyblokowała.

10'

9'
Manchester stara się pójść za ciosem!

7'
GOL! 1:0! "Obywatele" na prowadzeniu! Napoli dało się zaskoczyć. Sterling powiększył swój dorobek strzelecki w tym sezonie, pakując piłkę do niemal pustej bramki.

5'
Ghoulam wykonał kapitalny wślizg. Wiele miejsca na lewej flance miałby Sterling, gdyby udało mu się przechwycić futbolówkę. Gospodarzom na pocieszenie pozostał aut.

4'
Manchester City, do ataków, upatrzył sobie lewy sektor boiska. Napoli dwukrotnie powstrzymało zagrożenia na tym obszarze placu gry.

3'
Faul. Kevin de Bruyne zaliczył niebezpieczny atak. Sędzia miał pełne prawo przerwać grę.

2'
W składzie Napoli, z tytułu kontuzji, ciągle pauzuje polski napastnik - Arkadiusz Milik.

1'
Mecz rozpoczęła ekipa gospodarzy.

*'

*'
Na Etihad Stadium rozbrzmiał oficjalny hymn Ligi Mistrzów!

*'
Piłkarze pojawili się na placu gry!

*'
W pierwszym składzie Napoli znalazł się Piotr Zieliński!

*'
Szykuje się Nam kapitalne widowisko!

*'
Do roli rozjemcy nadchodzącego starcia wytypowano Pana Antonio Mateu Lahoza.

*'
Każdy kibic piłkarski dzisiaj coś dla siebie znajdzie. Program spotkań na nadchodzący wieczór.

*'
Pojedynek zacznie się punktualnie o godz. 20:45

*'
Dobry wieczór! Przed nami kolejne emocje związane z Ligą Mistrzów. Manchester City, w hicie 3. kolejki fazy grupowej, podejmie Napoli.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester City - Napoli, to zapraszamy do śledzenia meczu online